Vyberte vozidla

Vyhľadávanie
O NÁS


Autodoc GmbH je veľmi úspešná a inovatívna spoločnosť, ktorá patrí k najväčším dodávateľom dielov a doplnkov pre vozidlá. Medzinárodne začala táto spoločnosť fungovať v roku 2008 a jej základom obchodu je globálny online predaj náhradných dielov pre autá. Autodoc GmbH ponúka skvelé služby, stará sa o spokojnosť zákazníkov a ponúka nízke ceny, ktoré sú zárukou ďalšieho rastu tejto spoločnosti.

Hlavný agent pre množstvo výrobcov náhradných dielov

Mladí start-up z Berlína sa stal lídrom na trhu v rámci e-obchodu iba počas niekoľkých rokov vďaka zanietenosti, výborným službám a nízkym cenám. Spoločnosť, ktorá funguje po celom svete, zamestnáva stovky zamestnancov.

Kúpte si autodiely jednoducho a online

Na stránke topautodiely24.sk ľahko nájdete a bezpečne si objednáte vhodné náhradné diely podľa unikátneho kódu vášho vozidla. Objednávku vám doručíme počas 48 hodín od jej vytvorenia, priamo na adresu vo vašej krajine. Na výber máte z množstva rôznych spôsobov platby: kreditná karta, platba vopred, PayPal, bankový prevod alebo Klarna.

Rýchle doručenie

Obvykle dostanete tovar, ktorý máme skladom, hneď na druhý pracovný deň. Stav vašej objednávky si samozrejme môžete kontrolovať kedykoľvek. Snažíme sa, aby bol nákup u nás čo najjednoduchší.

Individuálna konzultácia

Náš profesionálny tím je pripravený pomôcť vám s akýmikoľvek otázkami alebo problémami. Neváhajte kontaktovať nás. Nepomáhame iba s vytvorením objednávky, ale tiež vám pomôžeme vybrať si tie správne diely pre vaše auto.

Výber náhradných dielov

Obrovský výber na topautodiely24.sk pozostáva z viac ako 1,000,000 produktov pre takmer každú značku a každý model. U nás nájdete filtre, brzdové kotúče, alebo stierače a prvky karosérie, výfukového systému alebo elektrických okien. Väčšina produktov je dostupných v rôznych dizajnoch a takisto si môžete vybrať produkty od rôznych výrobcov.

Lacné olejové filtre, kvalitné brzdové kotúče a platničky sú iba zlomkom dielov, ktoré vám ponúkame v našom širokom výbere v našom špeciálnom katalógu. Určite budete prekvapení našimi ponukami a nízkymi cenami náhradných dielov.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • Autodiely preprava s UPS
  • Náhradné diely na autá preprava s GLS
  • Automobilové súčiastky preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Autosúčiastky kúpiť s visa spôsoby platby
  • Autodiely kúpiť s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky kúpiť s amex spôsoby platby
  • Náhradné diely kúpiť s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape