Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely AUDI: Náhradné diely pre všetky modely AUDI


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre AUDI, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model AUDI a uvidíte všetky vhodné diely pre AUDI výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre AUDI

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre AUDI s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre AUDI

História značky Audi

Spoločnosť Audi založil nemecký automobilový priekopník August Horch, ktorý potom, čo opustil spoločnosť A. Horch & Cie, nemohol použiť vlastné meno ako názov spoločnosti. Rozhodol sa preto použiť latinský preklad. V roku 1910 bola založená Audi-Automobilwerke GmbH Zwickau, ktorú v roku 1928 ju prevzal Zschopauer Motorenwerke J. S. Rasmussen (značka: DKW). V roku 1932 sa obe spoločnosti, spolu s ďalšími dvomi výrobcami, stali súčasťou automobilovej únie. V rámci tejto únie, ktorú symbolizovali štyri kruhy, prevzala značka Audi výrobu slávnych áut strednej triedy. Po druhej svetovej vojne bola Auto Union AG, so sídlom v Chemnitz, vyvlastnená a v roku 1948 vymazaná z obchodného registra. V rokoch 1949/1950 sa v Ingolstadte vytvorila Auto Union GmbH, ktorá pokračovala v obchodných aktivitách pod značkou DKW. Potom, čo bola spoločnosť v roku 1958 začlenená do Daimler-Benz AG, Volkswagen AG skúpil v rokoch 1964 až 1966 majoritný podiel Auto Union AG a spustil výrobu nových produktov pod značkou Audi. Po fúzii s NSU sa v roku 1969 vytvorilo nové Audi AG, ktoré dnes takmer kompletne vlastní spoločnosť Volkswagen. Výroba prebieha v Ingolstadte a Neckarsulme, ako aj v Györi (Maďarsko), Bruseli a ďalších továrňach spoločnosti VW.

Súčasný modelový program

Dnes je Audi prémiovou značkou spoločnosti. Vo všetkých automobilových triedach sa odlišuje snahou o technologické inovácie, ktorú vyjadruje aj vo svojom reklamnom slogane “Náskok vďaka technike”. Jedným z výnimočných úspechov značky je rozšírenie modelov s pohonom všetkých štyroch kolies (Quattro modely). Súčasný modelový program siaha od malých a kompaktných áut (A1 a A3), cez modely strednej triedy (A4, A5), modely vyššej strednej triedy (A6, A7) až po luxusné modely (A8, R8). Spoločnosť navyše vyrába kupé a kabriolety série TT a SUV modely radu Q.

SUV a športové modely

Veľa sérií je určených náročným vodičom. Ide hlavne o série S a RS s vyšším výkonom. Všestranné Quattro verzie modelov A4 a A6, ako aj série modelov Q (Q3, Q5, Q7) sú vhodné na výlety do drsnejšieho terénu. Športové ambície značky stelesňuje predovšetkým model R8. Náš internetový obchod vám ponúka vhodné náhradné diely pre súčasné aj viaceré staršie modely Audi, ako aj diely pre autá rôznych iných výrobcov. V našej produktovej škále nájdete lacné spotrebné diely, ako sú brzdové disky, brzdové doštičky a stierače od najlepších svetových výrobcov automobilových dielov.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • AUDI autodiely preprava s UPS
  • AUDI náhradné diely na autá preprava s GLS
  • AUDI auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre AUDI s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre AUDI s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky AUDI kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre AUDI s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape