Vyberte vozidla

Autodiely BMW


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre BMW, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model BMW a uvidíte všetky vhodné diely pre BMW výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najpredávanejšie kategórie pre BMW autosúčiastky
Náhradné diely pre ďalšie značky áut
Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre BMW s nízkou cenou online

Autodiely obchod pre BMW

Kvalitné motory od samého začiatku

Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (BMW) založil v roku 1913 Karl Rapp ako Rapp Motorenwerke GmbH. Túto spoločnosť sformoval v Mníchove Philipp Dörhöfer z Berlína a spoločnosť Schneeweis zo Chemnitz. Spoločnosť Schneeweis zo Chemnitz je možné považovať za pôvodného predchodcu BMW. V roku 1917 sa meno spoločnosti Rapp Motorenwerke GmbH zmenilo na BMW GmbH. O rok neskôr sa firma zmenila na akciovú spoločnosť. Zo začiatku vyrábala letecké motory a od pruskej vojenskej správy dostala príkaz vyrobiť 2000 kusov. Vyrobené motory mali takú vysokú kvalitu, že 17. júna 1919 sa podarilo dosiahnuť výškový rekord 9 760 metrov. Vzhľadom na následky prvej svetovej vojny a zákaz vyrábať zbrane, bol v roku 1923 vyrobený prvý motocykel.

Vstup do automobilového priemyslu

Po akvizícii Fahrzeugfabrik Eisenach A.G. v roku 1928, začala spoločnosť s výrobou automobilov. Prvé sériové vozidlo, pod licenciou britskej značky Austin Seven, vyrobilo BMW 22. marca 1929 v Eisenachu. Od roku 1932 už vyrábalo a predávalo svoj vlastný automobil. V priebehu druhej svetovej vojny zažila spoločnosť obrovský rast, pri ktorom sa počet zamestnancov za päť rokov zvýšil z 8 357 v roku 1933 na viac ako 180 000 v roku 1938. Spoločnosť sa zameriavala hlavne na výrobu zbraní, čo vysvetľuje takmer kompletné vybombardovanie jej zariadení. Avšak v roku 1948 bol v Mníchove opäť vyrobený prvý motocykel a v roku 1952 začala výroba prvého vozidla vyššej triedy. Od roku 1959, kedy sa len tesne zabránilo akvizícii spoločnosťou Daimler, sa BMW na trhu presadilo prostredníctvom výroby špičkových osobných áut a motocyklov. Do produktovej škály boli pridané stredne veľké vozidlá a po rôznych akvizíciách a predajoch získala BMW automobilovú sekciu Rolls-Royce.

Modely a výkon

Dnes má značka mnoho tovární v rôznych krajinách, čo umožňuje inštalovať motory BMW aj do iných vozidiel, podobne ako už predtým do modelov Opel Omega alebo Land Rover. V poslednom čase sa kvalitné motory dodávajú aj Toyote a ďalším výrobcom. Rôzne modely sa zameriavajú na širokú škálu kupujúcich. Najznámejšie BMW modely v oblasti kupé a sedanov sú série BMW 1, 3, 5 a 7, ktoré si medzi vodičmi získali dobrú povesť. Spoločnosť ďalej ponúka SUV varianty X3, X5 a X6, ktorých kvalitu a výkon je ťažké prekonať. Naozaj zaujímavá je séria Z, no hodí sa skôr na slnečné dni, pretože kabriolet má len dve sedadlá. V mníchovskej centrále spoločnosti prebieha rozsiahly výskum alternatívnych konceptov, ako je elektrický a vodíkový pohon. V našom internetovom obchode nájdete veľa lacných náhradných dielov pre BMW. Ponúkame automobilové diely v OEM kvalite od obľúbených výrobcov a to s rýchlym dodaním až k vašim dverám.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • BMW autodiely preprava s UPS
  • BMW náhradné diely na autá preprava s GLS
  • BMW auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre BMW s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre BMW s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky BMW kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre BMW s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3305 7878

Adresa

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko