Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely CHEVROLET: Náhradné diely pre všetky modely CHEVROLET


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre CHEVROLET, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model CHEVROLET a uvidíte všetky vhodné diely pre CHEVROLET výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre CHEVROLET

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre CHEVROLET s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre CHEVROLET

Konkurent Fordu

Louis Chevrolet sa narodil vo Švajčiarsku v roku 1878 a do Kanady emigroval v roku 1900. V roku 1901 zamieril do New Yorku v USA, kde pracoval v automobilke Fiat. V roku 1909 prešiel do Buick Motor Company, kde sa naučil veľa o konštrukcii vozidiel. O niečo neskôr, 3. novembra 1911, založil v Detroite spolu s partnerom Williamom Durantom vlastnú spoločnosť, ktorej cieľom bolo súťažiť s modelom Ford T.

Ford a Chevrolet dominujú USA

V roku 1915 mal Chevrolet určité nezhody so svojim partnerom, ktorý mu následne predal svoje podiely v Chevrolet Motor Car Company. O rok neskôr, v roku 1916, kúpil spoločnosť General Motors a Louis Chevrolet sa začal venovať pretekom. V 20. rokoch bol tento výrobca jedným z hlavných konkurentov Fordu a v roku 1927 dokonca dosiahol vedúcu pozíciu v celkovom počte predaných vozidiel v USA. V nasledujúcich rokoch dominoval štatistikám Ford alebo Chevrolet, aj keď ani jeden z nich si nedokázal vytvoriť technologický náskok.

Prvé športové auto znamenalo úspech

Potom, čo USA v roku 1942 vstúpili do druhej svetovej vojny, bola výroba osobných vozidiel nahradená vojenskými. O tri roky neskôr sa už osobné autá vyrábali znovu, aj keď technicky boli na úrovni predvojnových modelov.

Prvým športovým autom bola Corvetta predstavená v roku 1953. Trvalo však dlhší čas, kým sa toto vozidlo, ktoré je dnes najpredávanejšou značkou na americkom trhu, presadilo.

Veľa značiek, jedna skupina

V 50. rokoch vyrábal autá s výraznou zadnou časťou aj Chevrolet. V 60. rokoch ho opäť raz predbehol jeho odveký rival Ford, ktorý uviedol na trh nové automobily. Technicky bol Chevrolet vždy pozadu a nové modely uvádzal na trh o dva až tri roky neskôr. Medzi rokmi 1979 a 1982 začal vyrábať autá s predným náhonom, ktoré sa v Európe etablovali už v 60. rokoch.

V tom čase sa vystupňoval tlak Japonska a v spolupráci s Toyotou bola otvorená továreň na výrobu modelu Corolla a modelu Nova, ktorý bol sesterskou verziou Chevroletu.

Chevrolet je zakladajúcou značkou americkej spoločnosti General Motors Group. Okrem značky Opel patria do GM Group aj Cadillac, Pontiac, Buick, Saturn, Vauxhaull, Saab, Daewoo a Hummer. Značka GMC sa používa pre komerčné vozidlá vyrobené značkou General Motors. Náš internetový obchod ponúka širokú škálu náhradných dielov pre väčšinu modelov Chevrolet, ako napríklad malé auto Matiz, SUV Captiva alebo športové Camaro. Okrem toho ponúkame špičkové náhradné diely pre brzdové systémy, ako sú brzdové doštičky a brzdové kvapaliny a tiež automobilové diely pre systémy zapaľovania.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • CHEVROLET autodiely preprava s UPS
  • CHEVROLET náhradné diely na autá preprava s GLS
  • CHEVROLET auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre CHEVROLET s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre CHEVROLET s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky CHEVROLET kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre CHEVROLET s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape