Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely CHRYSLER: Náhradné diely pre všetky modely CHRYSLER


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre CHRYSLER, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model CHRYSLER a uvidíte všetky vhodné diely pre CHRYSLER výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre CHRYSLER

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre CHRYSLER s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre CHRYSLER

CHRYSLER Group

CHRYSLER Group LLC je americká automobilka, ktorá vyrába osobné a terénne vozidlá, ako aj ľahké nákladné autá, pod značkami Dodge, Jeep a GEM. U nás tohto výrobcu reprezentuje jeho vlastná značka a tiež značka Jeep (vozidlá s pohonom všetkých štyroch kolies). Spoločnosť patrí do skupiny Fiat CHRYSLER Automobiles N.V. so sídlom v Holandsku. Vedenie spoločnosti sa však nachádza v Auburn Hills, v americkom Michigane. História dnešnej spoločnosti siaha k CHRYSLER Motor Corporation, ktorú v roku 1925 založil bývalý manažér General Motors, Walter P. CHRYSLER. Pritom bola prevzatá značka Maxwell a v roku 1928 boli akvizíciou získaní Dodge Brothers. Od roku 1957 CHRYSLER pôsobil aj v Európe (Simca/Francúzsko, značky Rootes Group/Veľká Británia, ako aj Barreiros/Španielsko). Avšak v roku 1978 predal svoje európske aktíva značke Peugeot a z trhu sa stiahol. V roku 1998 viedlo zlúčenie s Daimler-Benz AG k vzniku spoločnosti DaimlerChrysler, ktorá bola znovu rozpustená v roku 2007. V roku 2009 začala postupná akvizícia značkou Fiat a dnes je Fiat 100% akcionárom CHRYSLER Group LLC.

Súčasný modelový rad

V Nemecku reprezentuje spoločnosť kabriolet strednej triedy 200, ktorý sa predáva tiež ako Lancia Flavia s textilnou strechou. Rovnaká séria zahŕňa aj limuzínu, ktorá však na mnohých exportných trhoch nie je k dispozícii. Okrem toho sa v Nemecku a ďalších európskych krajinách pod menom Lancia Thema predáva séria vyššej triedy CHRYSLER 300C (limuzína a predtým kombi). K dispozícii sú tiež priestranné rodinné vany Voyager a Grand Voyager, ktoré sú však na domácom americkom trhu známe pod menami Town & Country a Dodge Caravan. Vo väčšine európskych krajín sú tieto modely dostupné ako Lancia Voyager.

Nie všetky modely sú dostupné aj v Nemecku

Limuzíny značky Dodge, ako Dart, Avenger a Charger a ani športový Challenger výrobca do Nemecka neexportuje. To isté platí aj o modeloch Dodge Ram (Pickup) a Durango (SUV). Fanúšikom značky sú zasielané individuálne. V Nemecku značku Jeep, patriacu pod CHRYSLER, zastupujú modely Wrangler, Cherokee a Grand Cherokee s pohonom všetkých štyroch kolies. Wrangler vyzerá ako starší Jeep, kým Grand Cherokee je luxusné SUV. Náš obchod ponúka veľa náhradných dielov pre rôzne modely a značky tohto výrobcu.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • CHRYSLER autodiely preprava s UPS
  • CHRYSLER náhradné diely na autá preprava s GLS
  • CHRYSLER auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre CHRYSLER s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre CHRYSLER s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky CHRYSLER kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre CHRYSLER s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape