Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely DACIA: Náhradné diely pre všetky modely DACIA


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre DACIA, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model DACIA a uvidíte všetky vhodné diely pre DACIA výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre DACIA

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre DACIA s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre DACIA

Dacia Renault

DACIA je rumunská automobilka so statusom akciovej spoločnosti, ktorú čiastočne vlastní francúzska skupina Renault. V roku 1966 bola v Pitești založená skupina UAP (Uzina de Autoturisme Pitești). Bázou pre jej založenie sa stala továreň na výrobu dielov pre nákladné automobily, ktorá tu existovala od roku 1952. Táto továreň dodávala diely továrni v Brașove, ktorá vyrábala nákladné automobily. Značka DACIA začínala s licencovanou výrobou modelov Renault. Modely Dacia 1100 a 1300, ktoré zodpovedali modelom Renault R8 a R12, boli v niekdajšom Východnom bloku (RVHP) veľmi rozšírené, pretože ich konštrukcia a motor boli oveľa modernejšie ako väčšina ostatných vozidiel, ktoré boli v tom čase dostupné. Tieto modely boli do roku 2004 vyrábané hlavne pre domáci trh.

Ideálne prvé auto

DACIA mala tiež licenciu na výrobu väčších Renaultov sérií R18 a R20, na ktorých jazdili štátnici, politické strany a hospodárski úradníci. Okrem toho bol na trhu veľmi populárny pickup, ktorý mal rôzny dizajn a variácie. V roku 1978 sa licencovaná výroba v spolupráci s Renaultom skončila. Reprodukovali sa však modely Renaultu, ktorých výroba vo Francúzsku skončila. Po politickom a ekonomickom prevrate v Rumunsku nastúpila krátka spolupráca so značkou Peugeot, z ktorej vzišla DACIA Nova (predtým známa ako Peugeot 309). V roku 1999 získal Renault väčšinu, medzičasom sprivatizovanej, akciovej spoločnosti a dnes je jej jediným vlastníkom. DACIA hrá v súčasnosti v skupine Renault dôležitú rolu ako výrobca lacných štartovných modelov pre cenovo citlivé trhy v Európe a zámorí.

Súčasný modelový program

DACIA dnes vo svojich továrňach v Miloveni a Pitești vyrába modely Logan a Sandero a tiež niekoľko variant pickupov, ktoré sú určené hlavne pre domáci trh. Ostatné modely sa vyrábajú v továrňach Renault po celom svete. V ponuke je tiež druhá generácia modelov Sandero a Logan. Sandero je malé vozidlo vyvinuté v Brazílii, ktoré sa vyrábalo pre veľa rôznych exportných trhov. Dacia Logan je súčasťou nižšej strednej triedy a je dostupná aj ako pickup. Výrobný program okrem toho zahŕňa SUV Duster, van Lodgy a kombi Dokker s vysokou strechou. V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment náhradných dielov pre vozidlá tohto výrobcu. Môžete si tu tiež objednať lacné náhradné diely pre značku Renault, ktoré rýchlo dopravíme až k vašim dverám.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • DACIA autodiely preprava s UPS
  • DACIA náhradné diely na autá preprava s GLS
  • DACIA auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre DACIA s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre DACIA s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky DACIA kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre DACIA s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape