Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely DAEWOO: Náhradné diely pre všetky modely DAEWOO


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre DAEWOO, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model DAEWOO a uvidíte všetky vhodné diely pre DAEWOO výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre DAEWOO

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre DAEWOO s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre DAEWOO

Začiatky značky Daewoo

Skupina bola pôvodne založená v roku 1937 ako National Motor v meste Incheon, v Južnej Kórei, ktorá bola v tom čase stále pod Japonskou koloniálnou nadvládou. Neskôr bol do nej zahrnutý aj konglomerát Daewoo, ktorý vznikol v roku 1967 v juhokórejskom Soule. Skupina vyrábala stroje, vozidlá a lode a angažovala sa tiež v spracovaní oceli, výrobe zbraní a výzbroje, a tiež vo finančnom sektore. V roku 1999 bola rozpustená a rozdelená do jednotlivých oblastí. Po finančných ťažkostiach bol automobilový sektor takmer prevzatý americkou automobilkou General Motors. Juhokórejská rozvojová banka však mala v skupine stále právo veta. Malú kapitálovú zložku vlastnila aj japonská spoločnosť Suzuki.

Široká škála automobilov

V Európe sa s distribúciou značky Daewoo začalo až v roku 1995. V ponuke boli hlavne autá strednej triedy, ako limuzína typu Espero, ale aj Nubira a Leganza. Veľmi populárnym vozidlom bola Nexia. Rezzo a Lanos zastupovali v produktovej škále Daewoo kompaktné vozidlá. Matiz bol malým autom, ktoré bolo určené na použitie v meste a ako nie príliš drahá alternatíva k Smartom. Od februára 2005 sú vozidlá v Európe distribuované pod značkou Chevrolet. General Motors Group predáva v Európe pod značkou Opel aj vozidlá, ktoré predtým vyrábalo Daewoo. Jedným z príkladov je GM Daewoo Winstorm MaXX, ktoré sa medzi v rokoch 2006 až 2014 v Európe predávalo ako Opel Antara. Tento SUV model, ktorý sa ani zďaleka nehodí ako terénne vozidlo, vyrába GM Korea, teda bývalá spoločnosť Daewoo.

Lacné vozidlá môžu byť v konečnom dôsledku drahé

Malé auto Matiz, ktoré sa v Nemecku predávalo pod menom Chevrolet Matiz, je relatívne lacné, avšak náklady na jeho opravu sú pomerne vysoké. Podľa správy TÜV, predná a zadná náprava sa opotrebuje relatívne rýchlo a už po niekoľkých rokoch môžu byť nosné časti hrdzavé. Okrem toho sa často objavujú poruchy na zadných svetlách alebo na brzdových trubkách, ktoré síce nepredstavujú priame nebezpečenstvo, no mali by sa čo najskôr odstrániť. Vo všeobecnosti existuje veľa rôznych automobilových dielov, ako sú alternátory, ale aj celé motory, ktoré sa používajú vo vozidlách General Motors, ako je Chevrolet alebo Opel a tiež v japonskej značke Suzuki. V našom internetovom obchode sa dajú objednať všetky náhradné a spotrebné diely pre každý jeden model.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • DAEWOO autodiely preprava s UPS
  • DAEWOO náhradné diely na autá preprava s GLS
  • DAEWOO auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre DAEWOO s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre DAEWOO s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky DAEWOO kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre DAEWOO s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape