Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely FORD: Náhradné diely pre všetky modely FORD


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre FORD, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model FORD a uvidíte všetky vhodné diely pre FORD výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre FORD

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre FORD s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre FORD

História značky Ford

FORD je hlavnou značkou FORD Motor Company so sídlom v Dearborn v americkom Michigane. Henry FORD, ktorý sa v automobilovom priemysle pohyboval od roku 1899, založil v roku 1903 piatu najväčšiu automobilku. Výroba začala modelom Ford A, známym tiež ako ""Fordmobile"". Rozhodujúci prielom však prišiel s modelom ""Tin Lizzy,"" ktorý sa v roku 1908 vyrábal v novej továrni v Detroite. Vďaka pásovej výrobe zavedenej v roku 1913 bolo možné znížiť výrobné náklady a predajné ceny, čím automobilka prispela k rozšíreniu automobilov v USA.

Marketing v Nemecku

Od roku 1925 je FORD zastúpený aj v Nemecku. Známu továreň, ktorá bola otvorená v Kolíne v roku 1930, vedie nemecká pobočka skupiny. Okrem modelu T, vytvoril FORD vyčerpávajúcu škálu kompaktných vozidiel a vozidiel strednej triedy. Dnes sa značka zameriava na výrobu a predaj osobných vozidiel, vanov a SUV v kompaktnej verzii a v strednej triede. V USA hrajú rozhodujúcu rolu SUV (""Explorer""), nákladné pickupy (séria F), ako aj luxusné vozidlá predávané pod označením ""Lincoln.""

Technologicky náročné vozidlá pre svetový trh

Svetová sláva značky FORD sa začala s legendárnym Modelom T, ktorý sa vyrábal v rokoch 1908 až 1927. Predalo sa viac ako 15 miliónov kusov a do roku 1972 to bolo jedno z najpredávanejších vozidiel na svete. Neskôr sa Ford zameriaval na výrobu lacných vozidiel strednej triedy pre americký trh. Do prerušenia výroby v roku 1940 boli v Nemecku veľmi rozšírené modely “Cologne,” “Eifel” a “Taunus”. Po druhej svetovej vojne, sa v továrni v Kolíne opäť vyrábal legendárny ""Buckel-Taunus."" V 50. rokoch bol najúspešnejším modelom v Európe “Globe-Taunus.” V nasledujúcej dekáde boli široko rozšírené veľmi moderné modely s predným náhonom 12 M a 15 M spolu s väčším 17 M, ktorý sa objavil so sériou známou ako “Tub.” V 70. rokoch bol atraktívny nový Taunus (""Knudsen-Taunus"") a rodinná limuzína Consul, ako aj rodinné kupé vyššej strednej triedy Granada. Zvlášť populárne bolo tiež 2+2 koupé Capri a kompaktný automobil Escort, ktorý bol prevzatý z anglického výrobného programu. Po výrobe limuzín a kombi sérií Sierra a Scorpio, začalo obdobie svetových áut Fiesta, Focus a Mondeo, ktoré trvá až do dnes. Obľúbenými rodinnými a firemnými vozidlami sú vany C-Max a S-Max, ako aj dodávky a minibusy Tourneo Connect a Transit Courier. Najobľúbenejšími americkými modelmi sú veľmi výkonné športové autá GT, kupé Mustang a kabriolety. Náš internetový obchod ponúka širokú škálu náhradných dielov pre modely FORD.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • FORD autodiely preprava s UPS
  • FORD náhradné diely na autá preprava s GLS
  • FORD auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre FORD s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre FORD s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky FORD kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre FORD s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape