Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely KIA: Náhradné diely pre všetky modely KIA


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre KIA, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model KIA a uvidíte všetky vhodné diely pre KIA výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre KIA

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre KIA s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre KIA

Od bickyla k autu - príbeh úspechu

Spoločnosť Kyongseong Presision Industry bola založená v Kórei v roku 1944. Vyrábala bicykle pod Kia Industry Company a v roku 1961 začala vyrábať prvé motocykle, ako aj nákladné trojkolky. O niekoľko rokov neskôr predstavil zakladateľ kórejského automobilového priemyslu prvý malý štvorkolesový nákladný automobil. Titan sa v Kórei ešte aj dnes považuje za archetyp nákladného vozidla. V roku 1973 sa spoločnosť zmenila na akciovku a predstavila prvý benzínový motor vyrobený v Kórei. A o rok neskôr už opustila montážny pás Kia Brista, prvé osobné vozidlo, ktoré bolo kompletne vyrobené v Kórei. Usilovný pracovníci boli v roku 1978 schopní vyrobiť prvý vlastný dieselový motor a zároveň vyrábať osobné vozidlá pod licenciou Fiat a Peugeot, aby pokryli ázijský trh.

Produktový rad KIA

V roku 1986 sa začala úspešná spolupráca so značkami Ford a Mazda a predalo sa viac ako 2 milióny kusov modelu Kia Pride. Na americký a nemecký trh vstúpila značka v roku 1992 a 1993. Medzi rokmi 1995 a 1998 sa v Nemecku vyrábala Kia Sportage (blízko Karmann v Osnabrücku) Kvôli ázijskej finančnej kríze Kia zbankrotovala a v rokoch 1999/2000 bola začlenená do skupiny Hyundai. Značka Kia však stále existuje a v roku 2004 boli Kia a Hyundai spoločne siedmym najväčším výrobcom automobilov na svete. Obľúbená automobilová značka medzitým pokryla takmer celú škálu osobných vozidiel. Okrem malých áut ako Rio alebo Soul, ponúkajú aj trpasličie autá ako Venga alebo Picanto. Sedany Magentis, Opiros alebo Optima sú rovnako obľúbené, ako SUV Sportage, ktoré sa v súčasnosti stále vyrába. Dnes je v Nemecku dostupných 11 až 12 modelov, ktoré Kia a Hyundai vyvíjajú v nemeckom Rüsselsheime.

Neuveriteľná 7 ročná záruka Kia

Rovnako, ako veľa iných nemeckých vozidiel, napríklad Audi A4 alebo VW Golf, sa aj Kia Ceed od roku 2006 vyrába na Slovensku. Pretože sa vyvíja v Nemecku a vyrába na Slovensku, je považovaná za európsky produkt. Uprostred roku 2012, spôsobili Kia a Hyundai paniku v nemeckom automobilovom priemysle, pretože začali ponúkať 7 ročnú záruku na vozidlá do 150 000 km. Záruka zahŕňa všetky servisné práce a garanciu mobility počas celej doby alebo počtu najazdených kilometrov. Brzdové disky a doštičky odporúčame objednať cez internet, pretože ceny v obchodoch KIA sú pomerne vysoké. Okrem toho si z nášho internetového obchodu môžete objednať aj ďalšie náhradné diely, ako napríklad kúrenie pre Sportage, ktoré je náchylné na poruchy.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • KIA autodiely preprava s UPS
  • KIA náhradné diely na autá preprava s GLS
  • KIA auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre KIA s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre KIA s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky KIA kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre KIA s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape