Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely LAND ROVER: Náhradné diely pre všetky modely LAND ROVER


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre LAND ROVER, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model LAND ROVER a uvidíte všetky vhodné diely pre LAND ROVER výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre LAND ROVER

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre LAND ROVER s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre LAND ROVER

Úspech spoločnosti vďaka modelu "Séria I"

Po druhej svetovej vojne tlačila britská vláda na automobilky, aby vyvinuli modernejšie modely a aby tak prostredníctvom celosvetového exportu naplnili štátnu pokladnicu. V tom čase vyrábala značka Rover iba prestížne drahé vozidlá. Avšak na základe Jeepu Willys, ktorý tu zanechala americká armáda, vyvinuli nové SUV. Bolo to jednoduché a silné vozidlo, ktoré bolo určené pre poľnohospodárstvo. V roku 1948 bol na autosalóne v Amsterdame predstavený Land Rover, ktorý bol ihneď predaný. Prvá séria označená ako "Series I" sa vyrábala v takmer rovnakej podobe desať rokov. Toto SUV vyviedlo Rover z krízy a zabezpečilo mu prežitie.

Konkurent SUV

Séria II sa vyrábala v rokoch 1958 až 1971 a séria III v rokoch 1971 až 1983, kým nebola nahradená Land Roverom 90 a 110 bez špirálových pružín. V roku 1990 dostali modely retrospektívny názov "Defender". Okrem toho bol v roku 1970 predstavený Range Rover, ktorý bol skonštruovaný pohodlnejšie, podľa požiadaviek zákazníkov. Land Rover bol veľmi obľúbený v Afrike a v licencii ho vyrábali mnohí rozliční výrobcovia. Vozidlo tiež často využívali mnohé svetové armády. Medzi rokmi 1959 a 1994 sa vyrobilo asi 290 000 kusov série II a III. V 80. rokoch boli na európsky a americký trh uvedení jeho konkurenti Toyota Land Cruiser a Nissan Patrol, čo Land Rover donútilo technicky vylepšiť predchádzajúci model Defender. Medzeru na trhu medzi “workoholickým” Land Roverom a Range Roverom vyplnil v roku 1989 model Discovery a v roku 1998 Freelancer (SUV). Range Rover, ktorý sa vyrábal od roku 1971 sa vyvinul na luxusné SUV.

Land Rover s motorom BMW

V rokoch 1990 až 1999, patril Land Rover do skupiny BMW a vozidlá s motormi BMW ešte stále existujú. V rokoch 2000 a 2008 patrila značka do skupiny Ford, čo viedlo k niekoľkým "lacnejším vylepšeniam." Napríklad v niektorých modeloch mohlo nastavenie výšky volantu spôsobiť prasknutie plastových prvkov. V súčasnosti disponuje Land Rover piatimi modelmi. Skupina Ford však predala Land Rover Indickej spoločnosti Tata. V našom internetovom obchode nájdete vždy vhodné náhradné diely pre váš Land Rover. Ponúkame náhradné a spotrebné diely, ako brzdové disky a doštičky, od známych výrobcov. Pozrite si prosím náš katalóg a presvedčte sa o našej ponuke.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • LAND ROVER autodiely preprava s UPS
  • LAND ROVER náhradné diely na autá preprava s GLS
  • LAND ROVER auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre LAND ROVER s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre LAND ROVER s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky LAND ROVER kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre LAND ROVER s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape