Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely MERCEDES-BENZ: Náhradné diely pre všetky modely MERCEDES-BENZ


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre MERCEDES-BENZ, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model MERCEDES-BENZ a uvidíte všetky vhodné diely pre MERCEDES-BENZ výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre MERCEDES-BENZ

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre MERCEDES-BENZ s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre MERCEDES-BENZ

Začiatky značky

Vznik značky Mercedes-Benz sa kladie do roku 1879, keď inžinier Carl Benz vynašiel prvý funkčný benzínový dvojtaktný motor. Značka bola založená v roku 1926 po rôznych zlúčeniach spoločnosti a dnes je súčasťou Daimler AG so sídlom v Stuttgarte. Značka Mercedes-Benz zahŕňa osobné vozidlá, ktoré nesú chránené logo, hviezdu Mercedes. Smart, ako aj nákladné autá a komerčné vozidlá tejto značky patria pod iné časti spoločnosti. Označenie "Daimler" sa už v označeniach osobných vozidiel Mercedes-Benz nepoužíva, pretože právo používať túto značku na označovanie osobných vozidiel prevzala v roku 2008 indická spoločnosť Tata motors. Výrobca Mercedes-Benz vyrába širokú škálu vozidiel a v súčasnosti ponúka 17 rozličných sérií. Delenie pozostáva z jednotlivých tried a začína sa malým začiatočníckym modelom triedy A, ktorý je zameraný na zákazníkov VW Golf. Trieda B obsahuje kompaktné vozidlá, ako kompaktný van, kupé a športové kupé, kým trieda C pokrýva strednú triedu s karosériami hatchback/sedan a kupé/kabrio. Vo vyššej strednej triede je v ponuke hatchback/sedan triedy E, ako aj veľký sedan triedy R. Trieda CLS zahŕňa štvordverové a športové kupé. Vyššiu triedu v najvyššej cenovej hladine predstavuje trieda S od Mercedes-Benz. Tieto vozidlá obsahujú viac ako 200 počítačov v jednom aute!

Výrobca však ponúka aj športové autá, superautá, off-roady, SUV, vozidlá na voľný čas, minibusy a vany. Vozidlá sa vyrábajú v Nemecku, Rakúsku (off-roady), Maďarsku, USA, Brazílii, ako aj v továrni v East London (v Južnej Afrike). Pokiaľ ide o motory a ďalšie technické oblasti, tento výrobca predstavuje jednu z vedúcich svetových značiek. Životnosť vozidiel prekračuje obvyklých 200 000 km a bola výrazne prekonaná výnimočnými sériami 124 (W 124). Tento model sa v rokoch 1984 až 1993 vyrábal pod označením 200 - 500 a v rokoch 1993 až 1997 pod názvom trieda E. Plánovaná životnosť týchto vozidiel bola zvyčajne okolo 400 000 až 600 000 km!

Spracovanie a kvalita produktov Mercedes-Benz zodpovedá najvyšším štandardom, rovnako ako u ich hlavnej konkurencie BMW a Audi. Na topautodiely24.sk ponúkame širokú škálu rôznych náhradných dielov pre váš Mercedes-Benz. Máme všetko od kĺbov riadenia až po zapaľovacie cievky. Okrem toho tu nájdete spotrebné diely pre brzdy, interiér alebo motorovú časť.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • MERCEDES-BENZ autodiely preprava s UPS
  • MERCEDES-BENZ náhradné diely na autá preprava s GLS
  • MERCEDES-BENZ auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre MERCEDES-BENZ s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre MERCEDES-BENZ s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky MERCEDES-BENZ kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre MERCEDES-BENZ s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape