Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely MINI: Náhradné diely pre všetky modely MINI


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre MINI, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model MINI a uvidíte všetky vhodné diely pre MINI výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre MINI

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre MINI s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre MINI

Od roku 2001, vyrába skupina BMW trendové malé autá pod značkou MINI, ktorá pokrýva dopyt po prémiových vozidlách. Dizajn týchto vozidiel vychádza z malých britských automobilov MINI, ktoré sa vyrábali v rokoch 1959 až 1990. Tieto modely boli ale po technickej stránke úplne prestavané a v kabíne majú výrazne viac miesta. Originálne MINI bolo produktom British Motor Corporation, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr zmenila na British Leyland Morot Corporation a nakoniec sa z nej stala (MG) Rover Group.

Toto malé auto bolo predstavené v roku 1959 a pôvodne ho vyrábal Austin Seven a Morris Minor. Spoločnosti Riley a Wolseley, ktoré pokrývali trh s vyššou triedou, používali rovnaký základný model, ale s vylepšeným vybavením a modifikáciami, ktoré boli pre značku charakteristické. Tieto vozidlá sa ponúkaly ako Riley Elf a Wolseley Hornet. Úspech MINI bol založený na revolučnom koncepte priestoru. Vyrábalo sa tiež v Taliansku (Innocenti) a v Španielsku (Authi). Dodnes predstavuje najpredávanejšie v Británii vyvinuté vozidlo. Keď skupina Rover zanikla, práva na značku MINI získalo BMW a pre jeho nástupcu vytvorilo nový koncept. Od roku 2001 sa tento model vyrába v anglickom Cowley (blízko Oxfordu), a tiež v rakúskom Grazi spolu s Magna Steyr.

Šikovné malé auto z Anglicka

Originálne mini malo pôvodne základnú dvojdverovú verziu s predným transverzným motorom, ktorý bol upravený podľa rôznych značiek spoločnosti, ako BMC alebo BLMC. Riley Elf a Wolseley Hornet mali zvýraznenú zadnú časť a chrómom plátovanú prednú časť karosérie. Onedlho na to boli vytvorené nové varianty karosérií, ktoré sa prejavili na modeli Mini Cabrio a modeli Countryman, sedane s dvomi zadnými dverami. Okrem toho sa vyrábala aj pickup verzia. BMW uskutočnilo ďalší vývoj a prišlo s trojdverovým hatchbackom s dieselovým alebo benzínovým motorom. Táto verzia bola k dispozícii aj v oveľa silnejšej Cooper verzii, rovnako, ako aj originálne Mini. Produktový rad značky zahŕňa aj štýlové Cabrio. Po oživení značky sa od novembra 2006 začalo s výrobou druhej generácie výkonnej Cooper verzie a nasledovali základné verzie s dieselovým a benzínovým motorom. Novo uvedený Clubman je vďaka druhým dverám na strane pasažiera výnimočný. Na výkon zamerané JCW (John Cooper Works) sa vyrábalo pre športových nadšencov. Modelový rad ukončuje praktické kombi Countryman a novo uvedená päťdverová hatchback verzia. Náš internetový obchod však ponúka širokú škálu náhradných dielov pre všetky druhy karosérií.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • MINI autodiely preprava s UPS
  • MINI náhradné diely na autá preprava s GLS
  • MINI auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre MINI s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre MINI s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky MINI kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre MINI s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape