Vyberte vozidla

Autodiely NISSAN


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre NISSAN, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model NISSAN a uvidíte všetky vhodné diely pre NISSAN výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najpredávanejšie kategórie pre NISSAN autosúčiastky
Náhradné diely pre ďalšie značky áut
Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre NISSAN s nízkou cenou online

Autodiely obchod pre NISSAN

NISSAN Jidosha Kabushiki Kaisha (Automobile AG), medzinárodne známy ako NISSAN Motor Company je japonský výrobca automobilov so sídlom v Yokohame. Za vznik spoločnosti sa považuje rok 1911, keď Masujiro Hashimoto založil v Tokiu Kaishinsha Motorcar Works. Kaishinsha Motorcar Works vyrobila svoje prvé vozidlo v roku 1914. Na počesť jej troch najväčších investorov bolo toto vozidlo pomenované "DAT", podľa iniciál priezvisk týchto finančníkov. Neskôr bol DAT zmenený na DATson a nakoniec na DATSUN. Meno NISSAN sa používalo až potom, čo väčšinu akcií kúpil finančný holding Nihon Sangyo, ktorý mal na akciovom trhu skratku NISSAN. Kvôli vojne bola v roku 1943 výroba osobných vozidiel prerušená a nahradená výrobou nákladných áut. Na začiatku 50. rokov sa však opäť začalo s výrobou osobných vozidiel, ktorá začala licencovanou výrobou modelov Austin. Vďaka úspešnému exportu do USA mohla spoločnosť rýchlo expandovať a bola integrovaná do značiek Aichi (veľmi malé autá) a Prince (vozidlá vyššej triedy). V 80. rokoch sa z Nissanu stal globálny hráč. V priebehu preorientovávania získal v Nissane 43,5 % podiel Renault. Odvtedy Nissan úzko spolupracuje so značkami Renault a Dacia. Podiel vo výške 3,1 % však vlastní aj Daimler AG.

Inovatívne automobily pre Japonsko a exportné trhy

Modelový program Datsun/Nissan už v 20. a 30. rokoch zahŕňal malé vozidlá, ako DATson 10 a reprezentatívne modely vyššej triedy, ako Nissan 80. Prvým veľkým úspechom značky bol export modelu Datsun Z240 (Fairlady) do USA a neskôr aj do Európy. Ten v súčasnosti stále existuje v podobe často vylepšovaného modelu 370 Z. Ako silné a zároveň relatívne lacné športové kupé si toto auto získalo kultový status. Navyše symbolizovalo dobré meno značky, rovnako, ako ekonomické malé auto Sunny a dobre vybavené sedany a kombi strednej triedy Bluebird, Primera a Almera. Dnes inovatívny imidž značky zvýrazňujú modely Leaf (malé auto) a e-NV 200 Evalia (van). Veľmi malé auto Micra a kompaktné modely Note, Pulsar a Juke sú rovnako populárne, ako úspešné kompaktné SUV Qashqai. Veľké SUV X-Trail, Murano a Pathfinder majú rovnako veľa priaznivcov, ako priestranný pickup Navara. V našom internetovom obchode nájdete obrovskú zásobu náhradných dielov pre všetky súčasné série tohto výrobcu.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • NISSAN autodiely preprava s UPS
  • NISSAN náhradné diely na autá preprava s GLS
  • NISSAN auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre NISSAN s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre NISSAN s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky NISSAN kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre NISSAN s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3305 7878

Adresa

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko