Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely SEAT: Náhradné diely pre všetky modely SEAT


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre SEAT, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model SEAT a uvidíte všetky vhodné diely pre SEAT výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre SEAT

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre SEAT s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre SEAT

SEAT je skratka španielskej automobilovej značky Sociedad Espanola de Automoviles de Turismo, založenej v roku 1950. Spoločnosť bola podľa španielskeho práva založená ako akciová spoločnosť so sídlom v Matorell, blízko Barcelony. Pôvodne bol Seat pridruženou spoločnosťou národného priemyselného holdingu ISI (Instituto Nacional de Industria), ktorý mal 51% podiel, kým zopár Španielskych bánk vlastnilo celkom 42% a talianska spoločnosť Fiat S.p.A vlastnila 7%. Založenie spoločnosti iniciovala španielska vláda, ktorá chcela vytvoriť "národnú" automobilovú značku, pretože výrobcovia osobných áut boli v tej dobe nevýrazní, alebo pod kontrolou zahraničných spoločností. Výroba vlastných vozidiel SEAT začala v roku 1953 licencovanou výrobou talianskych vozidiel Fiat. Tento vzťah s Fiatom sa udržal až do 80. rokov. Po prerušení licenčných zmlúv sa modelom Ibiza naštartoval vývoj vlastných vozidiel. V rovnakom čase začala spolupráca s VW, ktorá viedla v roku 1986 k akvizícii Volkswagenom AG na základe väčšinového akciového podielu. Celý Seat dnes patrí do VW AG a popri Škode zastáva pozíciu začiatočníckej značky s rodinnými, dobre vybavenými vozidlami.

Vozidlá so stredomorským šarmom

Prvé vozidlá SEAT boli čiastočne predpripravené stavebnice od Fiatu, ktoré sa od 50. rokov skladali v Matorelli. Od polovice 50. rokov prebiehala stále väčšia a väčšia časť výroby na mieste. Medzi najobľúbenejšími modelmi bol dnes legendárny model 600 (“Seiscientos”), ktorý bol pôvodne, v roku 1957, dostupný iba ako malé dvojdverové auto so zadným motorom. Jeho úpravou vznikla štvordverová taxi verzia a verzia s vylepšeným výkonom 600 Abarth. Jeho výroba skončila v roku 1973. Štvordverový sedan strednej triedy 1500 bol obľúbený ale pre väčšinu Španielov bol v tom čase príliš drahý. Bol však veľmi rozšírený ako taxi a firemné vozidlo. Neskôr boli vyvinuté malé obľúbené autá, ako model 127 (Fura) a Ritmo (Ronda). Vlastný vývoj začal s mini autami Ibiza and Marbella.

Seat v súčasnosti ponúka model Ibiza a Mii, ktorý bol odvodený z VW Up!. Leon, ktorý je v ponuke ako sedan a kombi, je založený na VW Polo, kým o niečo väčšie Toledo, vo svojej štvrtej generácii, je založené na Škode Rapid. Okrem toho Seat ponúka minivan Altea a priestranný rodinný van Alhambra. V našom internetovom obchode nájdete vhodné náhradné diely pre všetky súčasné a mnohé staršie vozidlá Seat.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • SEAT autodiely preprava s UPS
  • SEAT náhradné diely na autá preprava s GLS
  • SEAT auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre SEAT s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre SEAT s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky SEAT kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre SEAT s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape