Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely SKODA: Náhradné diely pre všetky modely SKODA


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre SKODA, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model SKODA a uvidíte všetky vhodné diely pre SKODA výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre SKODA

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre SKODA s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre SKODA

V roku 1895 pán Laurin a pán Klement založili v bývalom Rakúsko-Uhorsku, dnešnej Českej republike, automobilovú značku, ktorá dnes patrí k najstarším na svete. Najprv vyrábala bicykle s pomocným motorom, ktoré boli v roku 1899 doplnené motorkami a v roku 1905 automobilmi. Po určitých problémoch v priebehu prvej svetovej vojny, bola spoločnosť v roku 1925 odkúpená inžinierskou spoločnosťou Škoda. V roku 1945 s nástupom bývalej ČSSR a komunizmu, bola rýchlo znárodnená. Na začiatku a v polovici 50. rokov vyrábala Škoda kompaktné vozidlá strednej triedy, ako aj aerodynamický kabriolet Felicia. V roku 1955 neboli schopní súťažiť s výrobcami Východného bloku a začali vyvíjať osobné vozidlá so zadným motorom, ktoré boli inšpirované VW Käfer. V priebehu 60. rokov sa obmedzili na výrobu vozidiel strednej triedy pre východ a dosiahli 10% podiel na trhu v bývalom RVHP. K výrobe vozidiel s predným motorom sa Škoda vrátila až v roku 1987. Na západe sa vyrábal Favorit.

Po páde Berlínskeho múru začala československá vláda privatizovať podniky a v roku 1991 predala Škodu skupine Volkswagen, vďaka čomu sa značka neuveriteľne zotavila. Dnes sa modely Škoda montujú na podvozky VW a sú dostupné v 7 rôznych modeloch.

Na začiatku modelového radu ponúka Škoda veľmi malé auto Citigo. Na šasoch VW (podvozok Golf) je založené obľúbené malé auto Fabia, ako aj vozidlo strednej triedy Octavia, ktoré sa vyrábajú takmer výhradne z dielov VW. Rapid je ďalším vozidlom strednej triedy, zatiaľ čo Superb už patrí medzi sedany vyššej triedy. V ponuke je ďalej rodinný minivan, Roomster, ktorý patrí do rovnakého segmentu ako Nissan Note, Citroën C3 a Ford B-Max. Škoda ponúka aj off-road s pohonom všetkých štyroch kolies, ktorý konkuruje modelom Jeep Renegade, Dacia Duster a Suzuki SX4 S-Cross.

Kvôli technológii od VW, majú vozidlá rovnaké problémy, ako modely Golf. Ide o rýchle vypálenie žiaroviek v predných svetlách, ako aj občasné vypadávanie dielov panelu v interiéri.

Ponúkame všetky potrebné spotrebné a náhradné diely pre vaše vozidlo. Všetky náhradné diely nájdete ľahko s pomocou KBA-kódov na našej stránke.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • SKODA autodiely preprava s UPS
  • SKODA náhradné diely na autá preprava s GLS
  • SKODA auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre SKODA s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre SKODA s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky SKODA kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre SKODA s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape