Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely SUBARU: Náhradné diely pre všetky modely SUBARU


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre SUBARU, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model SUBARU a uvidíte všetky vhodné diely pre SUBARU výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre SUBARU

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre SUBARU s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre SUBARU

História značky Subaru

Automobilová divízia japonskej spoločnosti Fuji Heavy Industries vyrába vozidlá pre medzinárodný trh pod značkou SUBARU. Výroba vozidiel začala po spojení šiestich rozdielnych spoločností niekdajšej skupiny Fuji Sanyo. Po druhej svetovej vojne spojenecké okupačné sily nariadili skupinu Fuji Sanyo rozpustiť. Šesť častí skupiny symbolizuje logo značky, ktoré znázorňuje šesť najjasnejších hviezd súhvezdia Plejád.

Prvé vozidlo a tradičný pohon 4x4

Prvé SUBARU, malé auto 360, ktoré bolo predstavené v roku 1958, bolo daňovo zvýhodnené. Tradícia pohonu 4x4, ktorá trvá dodnes sa začala v roku 1972 so SUBARU Leone, ktoré bolo ponúkané ako konvenčné 2-WD kombi. Pretože japonské elektrárne požadovali vozidlo s pohonom všetkých štyroch kolies, SUBARU skonštruoval kombi Leone so zapojiteľným pohonom 4x4. V nasledujúcom čase boli dôležitými prvkami predaja (neskôr stály) pohon 4x4 a využívanie motora s protiľahlými valcami. Až do poslednej verzie Justy, boli na mnohých exportných trhoch, vrátene Nemecka, dostupné iba vozidlá s pohonom 4x4. Úspešný export do USA začal v roku 1973 a aj v súčasnosti je veľmi silný. Od roku 1979 sú vozidlá s pohonom 4x4 od Subaru veľmi žiadané aj vo Švajčiarsku. Vozidlá Subaru sa do Nemecka oficiálne exportujú od roku 1980 a sú zvlášť obľúbené v hornatých častiach krajiny.

Robustné vozidlá s pohonom všetkých štyroch kolies a s vysokými štandardmi kvality

Vozidlá Subaru sú v USA považované za obzvlášť kvalitné autá. Zároveň sa tu aj vyrábajú, rovnako ako v Kande, Austrálii a Novom Zélande. Toto dobré meno im získal Leone, ktorý bol dlho dostupný ako sedan, kombi a kupé. Navyše jeho nástupca L 1800 sa považoval za nezničiteľný. Súčasná technológia pohonu všetkých štyroch kolies (“symetrický AWD”) existuje od roku 1987. Spolu s extrémne hladkým motorom s protiľahlými valcami je táto technológia charakteristickým rysom tejto značky. Najobľúbenejšími modelmi sú malé auto Justy, športový sedan Impreza, ktorý bol známy vďaka stojim úspechom v rally, a tiež priestranné sedany a kombi strednej triedy zo série Legacy. Od nich je odvodená aj v súčasnosti ponúkaná SUV verzia Outback. Medzi lesníkmi, poľovníkmi a farmármi je zvlášť obľúbené SUV Forester. Kupé SVX a veľké SUV Tribeca tu nie sú také populárne. V našom internetovom obchode nájdete širokú škálu náhradných dielov pre vozidlá tejto značky.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • SUBARU autodiely preprava s UPS
  • SUBARU náhradné diely na autá preprava s GLS
  • SUBARU auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre SUBARU s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre SUBARU s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky SUBARU kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre SUBARU s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape