Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely SUZUKI: Náhradné diely pre všetky modely SUZUKI


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre SUZUKI, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model SUZUKI a uvidíte všetky vhodné diely pre SUZUKI výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre SUZUKI

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre SUZUKI s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre SUZUKI

Vznik

Vznik slávnej japonskej značky Suzuki sa spája so spoločnosťou, ktorú založil Michio Suzuki v roku 1909 a ktorá najprv vyrábala mechanické tkacie stroje. Dnes je značka známa predovšetkým vďaka svojim vozidlám, motocyklom a závesným motorom. Aj keď sa o výrobe vozidiel uvažovalo už pred druhou svetovou vojnou, kvôli prepuknutiu vojny sa s ňou nezačalo. V roku 1952 Suzuki predstavila bicykle s pomocným motorom, po ktorých o rok neskôr nasledoval ľahký motocykel. V roku 1954 bola spoločnosť so sídlom v Hamamatsu, prefektúra Shizuoka, premenovaná na Suzuki Motor Co. Ltd.

Prvé vozidlo a kariéra

Prvé vozidlo, predstavené v roku 1955, bolo malé auto s názvom "Suzulight." S exportom do USA sa začalo na začiatku 60. rokov. V Nemecku sa spoločnosť stala známou vďaka svojim motocyklom. Autá boli v Nemecku dostupné od roku 1970. Vďaka nízkej váhe terénnych vozidiel LJ410 a 413 boli tieto v roku 1988 pomenované "Samurai". Medzi rokmi 1981 a 2008, vlastnil General Motors v SUZUKI minimálny podiel. V súčasnosti má Volkswagen AG 19,9 % podiel, ale hovorí sa o jeho dochode.

Rýchle terénne vozidlá a ekonomické malé autá.

Značka sa v automobilovom priemysle stala obľúbenou vďaka svojim šikovným malým autám s tromi alebo piatimi dverami, a tiež vďaka ľahkým terénnym vozidlám. Terénne vozidlá boli dostupné s uzavretou strechou (“van”) alebo s mäkkou strechou (“kabriolet”). Súčasný modelový rad zahŕňa troj a päťdverové malé autá Celerio a Splash. Troj alebo päťdverové malé autá Swift, ktoré sú v ponuke aj vo verzii s vylepšeným výkonom “sport,” sú dostupné už niekoľko rokov. SX 4, ktoré sa vyrába aj s pohonom všetkých štyroch kolies, patrí do kompaktnej triedy. Klasický sedan strednej triedy Kizashi je umiestnený o jednu triedu vyššie. Trojdverové Jimny patrí k ľahkým terénnym vozidlám, ktoré sú dostupné s uzavretou strechou (kombi) a tiež s mäkkou strechou (kabriolet). Troj alebo päťdverový Grand Vitara je kompaktné SUV, ktoré je vhodné aj ako terénne vozidlo. V Nemecku sa čaká na nástupcu modelu “Vitara,” ktorý bol už v Japonsku predstavený. V našom internetovom obchode nájdete širokú škálu náhradných dielov pre všetky modely SUZUKI, ktoré boli vyvážané do Nemecka.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • SUZUKI autodiely preprava s UPS
  • SUZUKI náhradné diely na autá preprava s GLS
  • SUZUKI auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre SUZUKI s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre SUZUKI s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky SUZUKI kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre SUZUKI s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape