Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely TOYOTA: Náhradné diely pre všetky modely TOYOTA

Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre TOYOTA

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre TOYOTA s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre TOYOTA

Začiatky

Začiatky dnešnej Toyota Motor Corporation sa kladú do 19. storočia, keď Sakichi Tyoyda začal s výrobou automatických tkacích stavov. Svoj patent na tkacie stroje predal v roku 1929 britskej spoločnosti a začal vyrábať vozidlá.

Začiatky výroby

Toyota Motor Corporation, ktorej meno odkazuje na miesto výroby v japonskom meste Toyota a nie na priezvisko zakladateľa, začala s výrobou v roku 1937. Na začiatku vyrábali iba jedno osobné vozidlo A1 a jeden nákladný model GG.

Počas druhej svetovej vojny vyrábali výhradne nákladné vozidlá pre armádu. Na rozdiel od mnohých iných európskych automobiliek, neboli vybombardovaní spojeneckými vojskami, keďže Japonsko po americkom atómovom útoku kapitulovalo.

Obnovenie výroby po vojne

Výroba automobilov sa obnovila v roku 1947 a vďaka mnohým inováciám bola veľmi úspešná. Navyše zamestnanci boli vo výrobnom procese viac zaangažovaní, vďaka čomu mohla továreň za krátky čas expandovať do celého sveta.

Toyota sa v Nemecku začala predávať v roku 1970. Od 80. rokov európski výrobcovia kopírovali niektoré sektory. Výroba prémiovej značky LEXUS začala v roku 1989 a dnes je samostatnou značkou. LEXUS sa považuje za konkurenciu značiek Mercedes, BMW a Audi.

Miesta výroby a vylepšovanie modelov

V súčasnosti (2015) je Toyota najväčšou automobilkou na svete a vlastní továrne po celom svete. V Európe vyrába vozidlá a motory, vo továrňach vo Veľkej Británii, Francúzsku a Poľsku. Ďalšia továreň sa nachádza v európskej časti Turecka.

V súčasnosti ponúka Toyota v Nemecku 13 modelov. Veľmi malé Aygo bolo vyvinuté v spolupráci s francúzskou PSA Group a bolo predstavené ako Citroën C1 a 107. Veľmi malé auto iQ je vytvorené ako konkurencia pre Smart. Yaris, ktorý je jediným malým autom, nahradil od roku 1999 Toyotu Starlet. Corolla, vyrábaná od roku 1967, je súčasťou kompaktnej triedy a v súčasnosti je stále najobľúbenejším modelom. Modely Toyota sú dostupné v strednej a vyššej strednej triede, ako aj vo vyššej triede, hlavne pokiaľ ide o SUV a vany.

V štatistikách porúch, si vozidlá vedú veľmi dobre. Spoločnosť však musela v posledných rokoch stiahnuť niekoľko modelov kvôli konštrukčným chybám, čo poškodilo povesť značky. Vozidlá tejto najväčšej automobilky sú vo všeobecnosti veľmi kvalitné a dostupné sú tiež ako hybridy.

V našom internetovom obchode nájdete širokú škálu rôznych náhradných dielov. Dúfame, že vás náš vyčerpávajúci katalóg automobilových dielov a naše extrémne nízke ceny presvedčia.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • TOYOTA autodiely preprava s UPS
  • TOYOTA náhradné diely na autá preprava s GLS
  • TOYOTA auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre TOYOTA s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre TOYOTA s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky TOYOTA kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre TOYOTA s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape