Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

BERU - Katalóg náhradných dielov

Široký výber náhradných dielov značky Beru

Spoločnosť Beru založili v roku 1912 v nemeckom Ludwigsburgu Július Friedrich Behr a Albrecht Ruprecht. Pôvodne vyrábala automobilové kovania a chladiče. Svoj produktový rad však veľmi rýchlo rozšírila o zapaľovacie sviečky a rôzne ventily. Spoločnosť Beru predstavila v roku 1929 prvú žhaviacu sviečku pre dieselové motory, hoci boli udelené rôzne patenty. Po druhej svetovej vojne získala spološnosť Beru relatívne rýchlo nových zákazníkov a dodávala originálne diely značkám Daimler, Benz, Opel a NSU (predchodca Audi). Na medzinárodnom trhu sa opakovane presadila najmä vďaka systémom studeného štartu pre dieselové motory, ako aj vďaka chladiacim systémom pre mnohé iné automobilky, ako VW, Opel, Ford a americký General Motors.

Obrovský úspech v Amerike

Okrem technológie zapaľovania a dieselových systémov so studeným štartom vyrábala spoločnosť Beru aj elektrické a tepelné systémy vykurovania pre motory a interiér vozidla. Senzor v nich prenáša elektrické signály na riadiacu jednotku a prostredníctvom chladiaceho média alebo motorového oleja a paliva ovplyvňuje teplotu vzduchu. Ďalším odvetvím je výroba katalyzátorov, ktoré regulujú emisie prostredníctvom recirkulácie výfukových plynov alebo kontrolou škrtiaceho ventilu. Pre americký trh vyrába značka Beru tieto produkty v továrni v Mexiku.

Zapaľovacie sviečky Beru a ďalšie automobilové súčiastky

Americkými odberateľmi značky sú General Motors, Volkswagen (VW) a mnohé ďalšie automobilky, ktoré ponúkajú vozidlá pre americký trh. Systémy pre recirkuláciu vzduchu a výfukových plynov od značky Beru sa vyrábajú po celom svete a nájdete ich vo vozidlách Volvo, Alfa Romeo, Peugeot, Kia, BMW a Renault. V našom internetovom obchode nájdete nielen kvalitné zapaľovacie sviečky od značky Beru, ale aj ďalšie náhradné diely. Táto značka teda nie je len výrobcom originálnych dielov, ale aj distribútorom náhradných dielov.

Všetky BERU kategórie a náhradné diely pre vaše auto v jednom okamihu

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • BERU autodiely preprava s UPS
  • Náhradné diely BERU na autá preprava s GLS
  • Náhradné diely BERU preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Autosúčiastky BERU kúpiť s visa spôsoby platby
  • Autodiely BERU kúpiť s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky BERU kúpiť s amex spôsoby platby
  • Náhradné diely BERU kúpiť s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape