Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

BOSCH - Katalóg náhradných dielov

Zrod giganta

Spoločnosť Bosch pôsobí ako inovatívny dodávateľ automobilového priemyslu už viac ako sto rokov. Sídli v Nemecku a má obchodné vzťahy s takmer každou automobilkou na svete. Spoločnosť sa vďaka vlastným prelomovým inováciám stala rýchlo špičkou vo svojom odbore. Sotva existuje nejaká automobilka, ktorá by mohla ponúkať svoj produkt bez dielov a inovácií značky Bosch.

Náhradné diely Bosch

Enormná škála produktov siaha od servisu a spotrebných dielov, ako sú stierače, batérie, remene, filtre a zapaľovacie sviečky, až po svetlá rôznych typov a všetky možné súčiastky bŕzd, ako brzdové doštičky a čeľuste. Zahŕňa tiež elektronické súčiastky, ako relé pre takmer akékoľvek použitie, senzory a osvetľovacie systémy a tiež elektronické motory (motorčeky pre stierače, okná, ventiláciu), parkovacích asistentov a kompletné systémy kontroly benzínových a dieselových motorov.

Asistent vývoja pre mnohé automobilky

Bosch dodáva kompletné zapaľovacie systémy pre benzínové motory, ako aj celé systémy vstrekovania paliva. Patria sem legendárne systémy Bosch K, KE, L a LH Jetronic, ktoré sa používajú v značkách VW a Audi. Spoločnosť spolu s automobilkami vyvíja aj nové systémy vstrekovania paliva. Všetky TDI systémy, ako aj systém vstrekovania paliva Mercedes Benz Common rail, vznikli len vďaka spolupráci s uznávanými výrobcami. Všetky alternátory (generátory), ktoré montujú nemecké automobilky (BMW, Audi, Mercedes Benz, Porsche, VW (Volkswagen), Opel, SEAT, Škoda), a tiež štartéry pochádzajú od tohto automobilového dodávateľa. Spoločnosť funguje vo viac ako 140 krajinách. Značka Bosch však nie je len výrobcom originálnych súčiastok, ale aj jedným z najväčších dodávateľov náhradných dielov. Tieto diely, ktoré ponúkame aj v našom internetovom obchode, vynikajú svojou kvalitou a jednoduchou inštaláciou a preto ich vrelo odporúčame.

Všetky BOSCH kategórie a náhradné diely pre vaše auto v jednom okamihu

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • BOSCH autodiely preprava s UPS
  • Náhradné diely BOSCH na autá preprava s GLS
  • Náhradné diely BOSCH preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Autosúčiastky BOSCH kúpiť s visa spôsoby platby
  • Autodiely BOSCH kúpiť s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky BOSCH kúpiť s amex spôsoby platby
  • Náhradné diely BOSCH kúpiť s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape