Vyberte vozidla
Katalóg dielov

DT Żiarovka

Recenzie (0)
Żiarovka 9.78139 (Hmotnosż [g]: 1 | ) kupovať lacné thumb?id=8306972&lng=sk&ccf=94077797

0,72

vr. 20% DPH., Poštovné
Na sklade
Doručenie v rámci 2-3 pracovných dní
  • Číslo produktu: 9.78139
  • Výrobca: DT
  • Typ:
- +
Táto položka bola pridaná do vášho košíka
DT Żiarovka
Żiarovka detaily
  • Typ svetla:   W5W 
  • Hmotnosż [g]:  
  • Typ żiarovky:   W5W 
  • Druh prípojky:   W2,1x9,5d 
  • Napätie [V]:   12 
  • Nominálny výkon [W]:  
  • Stav: Nové
Referenčné číslo (čísla) OEM:
Značka auta ČÍSLO OE
AUDI 165945097
AUDI 1C0943105
AUDI 1C0943106
AUDI 1H0949101
AUDI 2K0949117
AUDI 357949101
AUDI 4A0949101
AUDI 4D0949101
AUDI 5P0947111
AUDI N0177532
AUDI N0177535
BMW 07119905013
BMW 07119905345
BMW 07119978340
BMW 07119978373
BMW 07500152965
BMW 07509063578
BMW 63120035164
BMW 63210151622
BMW 63210152962
BMW 63210395459
BMW 63210395470
BMW 63210397159
BMW 63210398942
BMW 63216926926
BMW 63216926927
BMW 63216926929
BMW 63217160796
BMW 63217160797
BMW 63217160805
BMW 71199978340
BMW 71199978373
BMW 75000152965
BMW 75099063578
BMW 88100141179
BMW 88100141182
CITROËN 1608368680
CITROËN 1608386080
CITROËN 1608386180
CITROËN 1608386280
CITROËN 1608386380
CITROËN 1608386880
CITROËN 1608386980
CITROËN 1608387080
CITROËN 1608387180
CITROËN 1608704080
CITROËN 1608704180
CITROËN 621632
CITROËN 6216A1
CITROËN 630399
Ďalšie vhodné produkty pre vložené OEM ČÍSLO:
HELLA
2BM 003 647-021
HELLA
8GP 003 594-121
HELLA
8GP 003 594-125
VAN WEZEL
5812914
TYC
18-5327-05-2
PHILIPS
12961B2
SCHLIECKMANN
50114300
EUROLITES LEART
25.442.000
DIEDERICHS
1023079
DIEDERICHS
1016078
DIEDERICHS
2212079
VEMO
V99-84-0008
VEMO
V99-84-0001
HELLA
8GP 003 594-128
SPAHN GLÜHLAMPEN
751506
PHILIPS
12961LLECOCP
PHILIPS
12961LLECOB2
PHILIPS
12844CP
PHILIPS
12961NBVB2
PHILIPS
12844B2
MAGNETI MARELLI
715102108120
HELLA
8GP 003 594-123
JP GROUP
1195500100
TOPRAN
104 492
TOPRAN
104 497
TESLA
B65201
DT
9.78139
DT
9.78165
ABAKUS
441-1403L-UE
ABAKUS
003-05-848
PHILIPS
12961CP
TYC
18-11007-01-9
TYC
18-11007-11-9
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
88.58.118
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
88.58.123
PRASCO
VG0284039
DIEDERICHS
2205178
DIEDERICHS
LID10078
DIEDERICHS
LID10079
DIEDERICHS
LID10089
JP GROUP
1195901700
DPA
89410872502
DPA
89410872602
ABAKUS
441-1403R-UE
VAN WEZEL
0983917
VAN WEZEL
0983919
JP GROUP
1195500102
500 / 595 / 695PUNTORITMO 145146155 15615916433 90BRERAGIULIETTAGTVMITOSPIDER B5D580A3 A4 A6 A7A8KABRIOLETCoupeTTV8MAESTROMONTEGORad 1Rad 3Rad 5Rad 6Rad 7Rad 8X5X6Z3ESCALADEAVEOCAPTIVACORVETTE CRUZELACETTIMATIZNUBIRA ORLANDOTRAILBLAZER300LE BARONNEONNEW YORKERSTRATUSVISIONBERLINGO BXC-ZEROC25C3C4C5C8 DSDS3DS4EVASIONJUMPERJUMPYNEMOSAXOXANTIAXM XSARAZXDUSTERLOGANSANDEROESPERO KORANDOLANOSLEGANZANEXIAAPPLAUSE CHARADEVALERA IVCHARMANTCUOREFEROZAROCKY GRAN MOVE HIJETMOVE TERIOS WILDCAT/ROCKY XJ AVENGERJOURNEY500BARCHETTA BRAVACINQUECENTO CROMA DOBLODUCATODUNAFIORINOFREEMONTGRANDE PUNTO MAREA PALIO PANDA QUBOREGATASCUDO SEDICI SEICENTO TEMPRATIPOULYSSEUNOC-MAX ESCORTFIESTAFOCUSGALAXY GRANADAKA KUGAMAVERICKMONDEO ORIONPUMARANGERS-MAX SCORPIO SIERRA TRANSITEXPLORERPROBEWINDSTARACCORD CIVICCONCERTOCR-V CRX JAZZLEGEND NSX PRELUDESHUTTLE PONYACCENTATOSELANTRAGENESISSANTA FEGRANDEURSTAREXH100i20i30ix20LANTRA SONATA MPIAZZATROOPERXFXK CHEROKEE GRAND CHEROKEE WRANGLERCARENSSEDONA CEE'DCLARUS PICANTOPRIDEPROCEEDSEPHIA SORENTO SOULSPORTAGENOVAPRIORASAMARADEDRADELTA KAPPAMUSA PHEDRA PRISMATHEMA Y YPSILON ZETA DEFENDER DISCOVERY FREELANDERRANGE ROVER CTGS IS LS LXRX 121332356626 CX-7Rad EMPVMX-3MX-5MX-6RX-7XEDOS 100CLK CLS SLSLK SPRINTER Trieda ATrieda CTrieda ETrieda GTrieda MTrieda STrieda VVIANO VITO CabrioCOUNTRYMANHatchbackRoadster3000 GT ASXCARISMA COLTECLIPSEGALANT L 200L300 / DELICAL 400 LANCEROUTLANDERSHOGUN SIGMA SPACE RUNNER SPACE WAGON STARION MARINA100 NX 200 SX 300 ZX 370 ZALMERABLUEBIRD CUBEGT-RKUBISTARLEAFMAXIMA MICRA NAVARANP300 PICKUPPATROL PICK UP PRIMASTAR PRIMERA SERENA SILVIA SUNNYTERRANOURVANVANETTEX-TRAIL AGILAANTARAASTRACALIBRA A COMMODORE CORSAFRONTERAKADETTMANTA MERIVAMOKKAMONTEREYOMEGAREKORD SINTRATIGRAVECTRAVIVARO106204205 208306 3083094054064074085008508605806807BIPPERBOXEREXPERT IONPARTNER PORTERQUARGOTRANS SPORT 911BOXSTERPERSONACLIO ESPACE FLUENCEGRAND SCÉNICKANGOO LAGUNALATITUDEMEGANE MODUS RAPID Kasten SAFRANE SCÉNIC TRAFIC TWINGO200 400 600 800 STREETWISE9-39-5ALHAMBRA AROSACORDOBA IBIZA INCALEONMARBELLATERRATOLEDOFAVORIT FELICIA OCTAVIAROOMSTERSUPERB YETICITY-COUPE FORTWO KYRON MUSSOFORESTER IMPREZA JUSTY LEGACY LEONE VANILLE Avtobus SVXVIVIO1800 XT KUPÉALTO BALENO SAMURAISJ 410 SJ 413SPLASHSUPER CARRY Bus SWIFT SX4VITARAWAGON R+ X-90AURISAVENSISCAMRYCARINA CELICACOROLLA HIACE HILUX Pick-up LAND CRUISER LITEACEMR 2PASEOPICNICPREVIA RAV 4 STARLETSUPRA TERCELURBAN CRUISERVERSO SYARIS CALIBRACARLTONCAVALIERCOMBOINSIGNIAMOVANOSENATORZAFIRA340-360 850C30C70 S40 S70S80 S90V40 Kombi V50V90 KombiXC60CADDYCORRADOGOLFJETTALTLUPOMULTIVAN NEW BEETLEPASSATPOLOSHARANTAROTOUAREGTOURANTRANSPORTERVENTO
Żiarovka vhodné pre nasledujúce modely
Vozidlo/TypRok výrobyHPZdvihový objemValKód motora
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXF11)08.20081801368 ccm4312 A3.000
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXT1A)08.20081901368 ccm4312 A9.000
ABARTH PUNTO (199_) 1.4 (199.AXX1B)03.20121631368 ccm4955 A8.000
FIAT PUNTO (176) 1.2 16V04.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo09.19961311372 ccm4176 B6.000
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo01.19941331372 ccm4176 A4.000
FIAT PUNTO (176) 1.601.1994881581 ccm4176 A9.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD09.1996631698 ccm4176 B7.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD01.1994691698 ccm4176 A3.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD01.1994711698 ccm4176 A5.000
FIAT PUNTO (176) 55 1.109.1993541108 ccm4176 B2.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.201.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO (176) 60 1.209.1993601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO (176) 75 1.210.1993731242 ccm4176 A8.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.210.2009691242 ccm4169 A4.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet07.2008691248 ccm4199 B2.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet10.2009841248 ccm4223 A9.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.407.2009751368 ccm4199 A7.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.4 Natural Power10.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO Kabriolet (176C) 60 1.204.1994581242 ccm4176 A7.000
FIAT PUNTO Kabriolet (176C) 60 1.205.1995601242 ccm4176 B1.000
FIAT PUNTO Kabriolet (176C) 85 16V 1.204.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO Kabriolet (176C) 90 1.604.1994881581 ccm4176 A9.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.104.1996541108 ccm4176 B2.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 D04.1996571698 ccm4176 B3.000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 TD04.1996711698 ccm4176 A5.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet04.2008751248 ccm4199 A9.000
ABARTH Ritmo (138A_) 130 TC 2.004.19831301995 ccm4138 AR2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.009.1978601049 ccm4127 A6.000
FIAT RITMO I (138A) 1.110.1982551116 ccm4138 B1.000
FIAT RITMO I (138A) 1.104.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1978651302 ccm4149 A7.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1981751301 ccm4138 A3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1978751498 ccm4138 C3.048
FIAT RITMO I (138A) 1.508.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1981851498 ccm4138 A4.000
FIAT RITMO I (138A) 1.605.19811051585 ccm4138 AR.000
FIAT RITMO I (138A) 1.7 Diesel10.1979551714 ccm4138 A5.000
FIAT RITMO I (138A) 1.7 Diesel05.1985601698 ccm4138 C.000
FIAT RITMO I (138A) 1.9 TD12.1985801929 ccm4831 D1.000
FIAT RITMO Kabriolet 100 1.610.19851001585 ccm4138 AR.048
FIAT RITMO Kabriolet 85 1.503.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO Kabriolet 85 1.501.1980861498 ccm4138 A4.000
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. (930.A3)07.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)12.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. (930.A2)10.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2)12.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.7 i.e. 16V (930.A1)10.19941291712 ccm4AR 33401
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A)12.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 145 (930) 1.9 TD (930.A4)10.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V T.S. (930.A5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. (930.B3)12.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)11.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. (930.B2)12.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B)11.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.7 i.e. 16V (930.B1)12.19941291712 ccm4AR 33401
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)11.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 146 (930) 1.9 TD (930.B4A)12.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V T.S. (930.B5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 155 (167) 1.6 16V T.S. (167.A6A)05.19961201598 ccm4AR 67601
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)04.19931151748 ccm4AR 67105
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. (167.A4G)04.19931131748 ccm4AR 67103
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. 16V (167.A4N)05.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)02.19921291773 ccm4AR 67101
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A)02.19921051756 ccm4AR 67402
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.19921271773 ccm4AR 67102
ALFA ROMEO 155 (167) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3)04.1993901929 ccm4AR 67501
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921861995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921901995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)02.19921411995 ccm4AR 67202
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2D)02.19921441995 ccm4AR 67202
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G)04.19931252499 ccm4VM 31 B
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)02.19921652492 ccm6AR 67301
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)10.19921632492 ccm6AR 67302
ALFA ROMEO 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)09.19971201598 ccm4AR 32103
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932.A3)09.19971441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932B2)09.19971051910 ccm4AR 32302
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2)09.19971551970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932B1)09.19971362387 ccm5AR 32501
ALFA ROMEO 156 (932) 2.5 V6 24V (932A1)09.19971902492 ccm6AR 32401
ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM05.20091631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.0 JTDM05.20091631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO 164 (164) 2.006.19871381962 ccm4AR 06416
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L)06.19871431962 ccm4AR 06420
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.A2H)06.19871481962 ccm4AR 06420
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.H3)09.19921441995 ccm4AR 64103
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 Turbo10.19871741995 ccm4AR 06476
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F)03.19912041996 ccm6AR 64101
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 V6 Turbo (164.K3)09.19922011996 ccm6AR 64102
ALFA ROMEO 164 (164) 2.5 TD (164.A1A)06.19871142499 ccm4VM 84 A
ALFA ROMEO 164 (164) 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B)09.19921252499 ccm4VM 32 B
ALFA ROMEO 164 (164) 2.5 V609.19921632492 ccm6AR 66201
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 24V (164.K1)09.19922112959 ccm6AR 64306
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)02.19942312959 ccm6AR 64308
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 24V QV (164.H1)09.19922332959 ccm6AR 64304
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 i.e. QV (164.AG)09.19902002959 ccm6AR 64301
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.A)06.19871922959 ccm6AR 06410
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.19871842959 ccm6AR 06412
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.19921802959 ccm6AR 64305
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991901351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.5 i.e01.1990971490 ccm4AR 30751
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1B)01.19901371712 ccm4AR 30746
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C)01.19901291712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907.A1G)01.19901291712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907.A1G)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)04.19921051712 ccm4AR 30737 A
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e.06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e.06.1991901351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V (907.B1G)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V 4x4 (907.B1H)01.19901321712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A)04.19921051712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 90 (162) 1.810.19841211779 ccm4AR 06202
ALFA ROMEO 90 (162) 1.8 (162.A1A)10.19841161779 ccm4AR 06202
ALFA ROMEO 90 (162) 2.0 i.e.10.19841321997 ccm6AR 06210
ALFA ROMEO 90 (162) 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E)10.19841281962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO 90 (162) 2.4 TD (162.B5)10.19841102393 ccm4VM 81 A
ALFA ROMEO 90 (162) 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA)10.19841502492 ccm6AR 01911
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.010.19841151994 ccm5HP
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.201.19851152226 ccm5KX
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.210.19841362226 ccm5HY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro11.19841362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.007.19881151994 ccm5PS
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E quattro04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871362309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V04.19901672309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V08.19881702309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro04.19901672309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro06.19881702309 ccm57A
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871362309 ccm5NG
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.0 JTDM03.20081631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 1.4 TB04.20101161368 ccm4940 A6.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 1.4 TB04.20101631368 ccm4955 A8.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 2.0 JTDM04.20101631956 ccm4940 A7.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 2.0 JTDM (940.FXL1A)04.20101401956 ccm4940 C3.000
ALFA ROMEO GTV (116) 2.007.19781311962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 (116.36 E)01.19851281962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO GTV (116) 6 2.5 (116.CA)11.19801582492 ccm6AR 01646
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)06.19951501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A)06.19952021996 ccm6AR 16202
ALFA ROMEO GTV (916C_) 3.0 V6 24V (916.C1)10.19962202959 ccm6AR 16102
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 MultiAir08.20101051368 ccm4955 A6.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 Turbo MultiAir10.20091631368 ccm4955 A8.000
ALFA ROMEO SPIDER (105) 130001.1968871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO SPIDER (105) 160003.19661091570 ccm4AR 00536
ALFA ROMEO SPIDER (105) 175001.19671131779 ccm4AR 00548
ALFA ROMEO SPIDER (105) 200001.19711311962 ccm4AR 00512
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160003.19761031570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160001.19901071570 ccm4AR 01563
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160003.19711091570 ccm4AR 00536
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200008.19861161962 ccm4AR 01544
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200001.19901201962 ccm4AR 01588
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200008.19861251962 ccm4AR 00515
ALFA ROMEO SPIDER (115) 200001.19771261962 ccm4AR 01590
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.19951501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 3.0 V6 (916S1)06.19951922959 ccm6AR 16101
ALFA ROMEO SPIDER (939) 2.0 JTDM04.20091631956 ccm4844 A2.000
ALPINA B5 (F10) BITURBO01.20125404395 ccm8N63 B44 A
ALPINA B5 Kombi (F11) BITURBO01.20125404395 ccm8N63 B44 A
ALPINA D5 Touring (F11) BITURBO09.20113502993 ccm6N57 D30 B
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978551272 ccm4FY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.602.1986731595 ccm4SA
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 GLE08.19781101588 ccm4YZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 TD08.1981701588 ccm4CY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.802.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.801.1983901781 ccm4DS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.808.1983931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1984901781 ccm4JV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1985931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE08.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE10.19841121781 ccm4MU
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)03.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)08.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.9 CD-5S09.19811151921 ccm5WN
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.0 quattro (85Q)10.19831151994 ccm5JS
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.210.19801152144 ccm5WE
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro (85Q)08.19821362144 ccm5KK
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.1987701595 ccm4PP
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.609.1986751595 ccm4RN
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 D02.1987541588 ccm4JK
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD09.1986801588 ccm4RA
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.810.1986751781 ccm4RU
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.809.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E06.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E quattro09.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro09.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S08.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.1986901781 ccm4JV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986901781 ccm4NE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.9 D08.1989681896 ccm41Y
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.010.19901121984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V quattro03.19901371984 ccm46A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro08.19881121984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.9 TDI07.1992901896 ccm41Z
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.1992901984 ccm4ABT
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.19921151984 ccm4ABK
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V02.19931401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V quattro12.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E07.19921332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.607.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.6 quattro07.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.809.19911742771 ccm6AAH
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.8 quattro08.19921742771 ccm6AAH
AUDI 80 Avant (8C5, B4) RS2 quattro03.19943152226 ccm5ADU
AUDI 80 Avant (8C5, B4) S2 quattro02.19932302226 ccm5ABY
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.609.1991711595 ccm4ABM
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.9 TD09.1991751896 ccm4AAZ
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.9 TDI09.1991901896 ccm41Z
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.009.1991901984 ccm4ABT
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E 16V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E 16V quattro04.19921401984 ccm4ACE
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E quattro09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.607.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.6 quattro06.19921502598 ccm6ABC
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.809.19911742771 ccm6AFC
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.8 quattro09.19911742771 ccm6AFC
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) S2 quattro02.19932302226 ccm5ABY
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.609.19961011595 ccm4AKL
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.809.19961251781 ccm4APG
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19961501781 ccm4AUM
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AHF
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.6 E-Power01.20111021595 ccm4CCSA
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power01.20111021595 ccm4CCSA
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.802.19961251781 ccm4ARG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro01.19961251781 ccm4APT
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T03.19961501781 ccm4APU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro01.19961501781 ccm4APU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.1996901896 ccm4AHU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI quattro09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.602.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 quattro01.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.803.19961742771 ccm6AAH
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro01.19961742771 ccm6AAH
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8D5, B5) S4 quattro09.19972652671 ccm6AZB
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.811.19941251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 quattro01.19951251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 T01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 T quattro01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI01.1995901896 ccm4AHU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI10.19951101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.5 TDI09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.5 TDI quattro09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.601.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.6 quattro01.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.809.19951742771 ccm6AFC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.8 quattro01.19951742771 ccm6AFC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) S4 quattro09.19972652671 ccm6AZB
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.812.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.8 quattro12.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941001984 ccm4AAE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI quattro07.19951402461 ccm5AEL
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.606.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.6 quattro06.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.806.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.812.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro06.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.8 quattro12.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 4.2 quattro06.19942904172 ccm8AEC
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Plus quattro04.19963264172 ccm8AHK
AUDI A6 Avant (4A5, C4) S6 Turbo quattro06.19942302226 ccm5AAN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.812.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI02.19981101896 ccm4AVG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro12.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI12.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro12.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T02.19992302671 ccm6AJK
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro12.19972302671 ccm6AJK
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.812.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 quattro12.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 1.812.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 1.8 quattro12.19951251781 ccm4ADR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941011984 ccm4AAE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.0 16V06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.0 16V quattro06.19941401984 ccm4ACE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI quattro10.19951402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.606.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.6 quattro06.19941502598 ccm6ABC
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.806.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.812.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.8 quattro06.19941742771 ccm6AFC
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.8 quattro12.19951932771 ccm6ACK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) S6 4.2 quattro06.19942904172 ccm8AEC
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) S6 Plus quattro04.19963264172 ccm8AHK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) S6 Turbo quattro06.19942302226 ccm5AAN
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.807.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.8 T01.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.8 T quattro02.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.9 TDI04.19971101896 ccm4AVG
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.402.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.4 quattro02.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.5 TDI07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.5 TDI quattro07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.7 T02.19992302671 ccm6AJK
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.7 T quattro12.19972302671 ccm6AJK
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.802.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.8 quattro02.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 2.0 TDI03.20111771968 ccm4CMGB
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 2.8 FSI11.20102042773 ccm6CHVA
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 2.8 FSI quattro11.20102042773 ccm6CHVA
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 3.0 TDI11.20102042967 ccm6CLAB
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 3.0 TDI quattro03.20112042967 ccm6CLAA
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 3.0 TDI quattro03.20112452967 ccm6CKVB
AUDI A6 Sedan (4G2, 4GC, C7) 3.0 TFSI quattro11.20103002995 ccm6CGWB
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI11.20102042967 ccm6CLAB
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI01.19971502496 ccm6AFB
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.807.19951632771 ccm6AEJ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.803.19941742771 ccm6AAH
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.804.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro07.19951632771 ccm6AEJ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro03.19941742771 ccm6AAH
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro04.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.707.19952303697 ccm8AEW
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro07.19952303697 ccm8AEW
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.19942454172 ccm8AEM
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.19942994172 ccm8ABZ
AUDI A8 (4D2, 4D8) S8 quattro07.19963404172 ccm8AHC
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 1.801.19971251781 ccm4ADR
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 1.9 TDI06.1995901896 ccm4AHU
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 16V06.19951401984 ccm4ACE
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 E01.19931151984 ccm4ABK
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.3 E05.19911332309 ccm5NG
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.606.19931502598 ccm6ABC
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.811.19921742771 ccm6AFC
ROVER CABRIOLET (XW) 214 1.401.1992901396 ccm414 K4C
ROVER CABRIOLET (XW) 214 1.4i 16V01.19931031396 ccm414 K4F
ROVER CABRIOLET (XW) 216 1.6i01.19921221590 ccm4D 16 A8
ROVER CABRIOLET (XW) 216 1.6i 16V01.19961111588 ccm416 K4F
AUDI COUPE (89, 8B) 1.808.19891121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891151984 ccm4AAD
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V08.19921401984 ccm4ACE
AUDI COUPE (89, 8B) 2.2 quattro11.19881362226 ccm5KV
AUDI COUPE (89, 8B) 2.303.19901332309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.310.19881362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V08.19901672309 ccm57A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V08.19891702309 ccm57A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V quattro05.19901672309 ccm57A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V quattro11.19881702309 ccm57A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro05.19901342309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro11.19881362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.608.19921502598 ccm6ABC
AUDI COUPE (89, 8B) 2.6 quattro08.19921502598 ccm6ABC
AUDI COUPE (89, 8B) 2.809.19911742771 ccm6AAH
AUDI COUPE (89, 8B) 2.8 quattro08.19911742771 ccm6AAH
AUDI COUPE (89, 8B) S2 quattro09.19902202226 ccm53B
AUDI COUPE (89, 8B) S2 quattro10.19922302226 ccm5ABY
FIAT COUPE (FA/175) 1.8 16V03.19961311747 ccm4183 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V11.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V Turbo11.19931901995 ccm4175 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V08.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V Turbo08.19962201998 ccm5175 A3.000
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
MINI Coupe (R58) Cooper S JCW12.20102001598 ccm4N18 B16 A
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TFSI05.20102111984 ccm4CESA
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TFSI quattro05.20102111984 ccm4CETA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI05.20102111984 ccm4CESA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro05.20102111984 ccm4CETA
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro04.19932453562 ccm8PT
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro10.19882503562 ccm8PT
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 4.2 quattro10.19912804172 ccm8ABH
AUSTIN Maestro (XC) 1.303.1983631273 ccm412 H
AUSTIN Maestro (XC) 1.3 LS03.1983671273 ccm412 H
AUSTIN Maestro (XC) 1.603.1983801598 ccm416 H956AK
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 Mayfair HLS03.1983831598 ccm416 HC37
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 MG03.1983981598 ccm416 HA03AL
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 MG03.1983991598 ccm416 HA35AL
AUSTIN Maestro (XC) 2.0 EFi10.19841131994 ccm420 HC51AA
AUSTIN Montego Kombi (XE) 1.6 LS10.1984831598 ccm416 HC37
AUSTIN Montego Kombi (XE) 2.0 HLI10.19841131994 ccm420 H
AUSTIN Montego Sedan (XE) 1.6 LS,HL04.1984831598 ccm416 HC37
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.004.19841011994 ccm420 HSC
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.0 Mayfair04.19841131994 ccm420 H(EFI)
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.0 Turbo04.19841501994 ccm420 HC85
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTI/LXI12.19901021994 ccm420 H
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 Turbo-D01.1993821996 ccm4BB
BMW 1 Hatchback (F20) 116 d11.20121161598 ccm4N47 D16 A
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d12.20101361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d12.20101631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 125 d08.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Hatchback (F20) 125 i08.20112181997 ccm4N20 B20 A
BMW 3 Cabrio (E30) 318 i09.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Cabrio (E30) 320 i04.19861291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Cabrio (E30) 325 i09.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Cabrio (E30) 325 i12.19851712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Cabrio (E30) M3 2.306.19881952303 ccm4S14 B23 (234EA)
BMW 3 Cabrio (E36) 318 i01.19941151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Cabrio (E36) 320 i12.19931501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Cabrio (E36) 323 i06.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Cabrio (E36) 325 i03.19931922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Cabrio (E36) 328 i03.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Cabrio (E36) M3 3.001.19942862990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Cabrio (E36) M3 3.210.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Compact (E36) 316 g03.19941021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 316 i03.19941021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Compact (E36) 318 tds01.1995901665 ccm4M41 D17 (174T1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti11.19941401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti07.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti08.19971702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 316 i09.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is03.19921401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Coupe (E36) 320 i03.19921501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Coupe (E36) 323 i03.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 325 i03.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Coupe (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.010.19922862990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.001.19952952990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.210.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Sedan (E30) 31509.1982751573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 3 Sedan (E30) 31609.1982901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 (Ecotronic)09.1983901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i09.19871001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i07.19881021596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i08.19871021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i12.19841021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i09.19821051766 ccm4M10 B18 (184EZ)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i09.19871131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i09.19871151796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedan (E30) 318 is09.19891361796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedan (E30) 320 i09.19821251990 ccm6M20 B20 (206EB)
BMW 3 Sedan (E30) 320 i12.19851291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Sedan (E30) 323 i09.19821392316 ccm6M20 B23 (236EC)
BMW 3 Sedan (E30) 323 i09.19831502316 ccm6M20 B23 (236EW)
BMW 3 Sedan (E30) 324 d09.1985862443 ccm6M21 D24 (246DA)
BMW 3 Sedan (E30) 324 td09.19871152443 ccm6M21 D24 (246TB)
BMW 3 Sedan (E30) 325 e 2.710.19831222693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 3 Sedan (E30) 325 e 2.701.19851292693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i09.19831712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i X12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i X03.19861712494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedan (E30) M3 2.307.19861952303 ccm4S14 B23 (234S2)
BMW 3 Sedan (E30) M3 2.302.19872002303 ccm4S14 B23 (234S2)
BMW 3 Sedan (E30) M3 2.307.19852152303 ccm4S14 B23 (234S2)
BMW 3 Sedan (E30) M3 EVO I 2.310.19882202303 ccm4S14 B23 (234EA)
BMW 3 Sedan (E30) M3 EVO II 2.501.19902382467 ccm4S14 B25 (254S1)
BMW 3 Sedan (E36) 316 i09.19901001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedan (E36) 316 i07.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Sedan (E36) 318 i12.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedan (E36) 318 i10.19931151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Sedan (E36) 318 is03.19931401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedan (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Sedan (E36) 318 tds01.1995901665 ccm4M41 D17 (174T1)
BMW 3 Sedan (E36) 320 i09.19901501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Sedan (E36) 323 i 2.503.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Sedan (E36) 325 i09.19901922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Sedan (E36) 325 td09.19911152497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Sedan (E36) 325 tds05.19931432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Sedan (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Sedan (E36) M3 3.209.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Sedan (E46) 318 i02.19981181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Sedan (E46) 320 d04.19981361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Sedan (E46) 320 i03.19981501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Sedan (E46) 323 i03.19981702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Sedan (E46) 328 i02.19981932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Sedan (E90) 318 d02.20071361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E30) 316 i09.19911001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Touring (E30) 318 i04.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Touring (E30) 320 i01.19881291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 324 td01.19881152443 ccm6M21 D24 (246TB)
BMW 3 Touring (E30) 325 i07.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 325 i X06.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E36) 318 i07.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds01.1995901665 ccm4M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 320 i01.19951501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i09.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds01.19951432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Touring (E91) 318 d07.20071361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 325 i09.20072112996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedan (E34) 518 i08.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 5 Sedan (E34) 518 i08.19891151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Sedan (E34) 520 i01.19881291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedan (E34) 520 i 24V09.19891501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Sedan (E34) 524 td03.19881152443 ccm6M21 D24 (246TB)
BMW 5 Sedan (E34) 525 i01.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 5 Sedan (E34) 525 i 24V09.19891922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedan (E34) 525 iX 24V10.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedan (E34) 525 td04.19931152497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E34) 525 tds09.19911432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E34) 530 i01.19881882986 ccm6M30 B30 (306KA)
BMW 5 Sedan (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Sedan (E34) 535 i01.19882113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 5 Sedan (E34) 540 i V809.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Sedan (E34) M510.19883153535 ccm6S38 B36 (366S1)
BMW 5 Sedan (E34) M503.19923403795 ccm6S38 B38 (386S1)
BMW 5 Sedan (E39) 520 i01.19961501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedan (E39) 523 i11.19951702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Sedan (E39) 525 td01.19971162497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E39) 525 tds01.19961432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E39) 528 i11.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Sedan (E39) 535 i04.19962353498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedan (E39) 540 i04.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Sedan (F10) 520 i10.20101631997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Sedan (F10) 525 d01.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedan (F10) 525 d xDrive01.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedan (F10) M 550 d xDrive07.20113812993 ccm6N57 D30 C
BMW 5 Touring (E34) 518 g11.19951151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 518 i03.19931131796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i11.19911501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i11.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix02.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 td03.19931152497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 525 tds12.19911432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E34) 530 i V809.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 5 Touring (E34) 540 i09.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 5 Touring (E34) M509.19943403795 ccm6S38 B38 (386S1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i01.19971501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 523 i09.19961702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 528 i01.19971932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 540 i01.19972864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Touring (F11) M 550 d xDrive10.20103812993 ccm6N57 D30 C
BMW 6 Cabrio (F12) 640 d xDrive09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Cabrio (F12) 640 i03.20113202979 ccm6N55 B30 A
BMW 6 Cabrio (F12) 650 i03.20114084395 ccm8N63 B44 A
BMW 6 Cabrio (F12) M601.20125604395 ccm8S63 B44 B
BMW 6 Coupe (F13) 640 d xDrive09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 6 Coupe (F13) 640 i11.20103202979 ccm6N55 B30 A
BMW 6 Coupe (F13) 650 i11.20104074395 ccm8N63 B44 A
BMW 6 Coupe (F13) M601.20125604395 ccm8S63 B44 B
BMW 7 (E32) 730 i,iL12.19861882986 ccm6M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL12.19861972986 ccm6M30 B30 (306EA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL V804.19922182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E32) 735 i,iL09.19862113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 735 i,iL09.19862203430 ccm6M30 B35 (Motronic,9.2:1)
BMW 7 (E32) 740 i,iL V804.19922863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E32) 750 i,iL V1209.19873004988 ccm12M70 B50 (5012A)
BMW 7 (E38) 725 tds04.19961432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 7 (E38) 728 i, iL08.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.19942112997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 730 i, iL10.19942182997 ccm8M60 B30 (308S1)
BMW 7 (E38) 735 i, iL01.19962353498 ccm8M62 B35 (358S1)
BMW 7 (E38) 740 i, iL10.19942863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 7 (E38) 740 i, iL01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 7 (E38) 750 i, iL12.19943265379 ccm12M73 B54 (54122)
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 d xDrive09.20093062993 ccm6N57 D30 B
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) ActiveHybrid09.20094654395 ccm8N63 B44 A
BMW 8 (E31) 840 Ci01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S1)
BMW 8 (E31) 840 i02.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 850 Ci09.19943265379 ccm12M73 B54 (54121)
BMW 8 (E31) 850 CSi04.19933805576 ccm12S70 B56 (56121)
BMW 8 (E31) 850 i,Ci04.19903004988 ccm12M70 B50 (5012A)
BMW X5 (E70) xDrive 30 d04.20102452993 ccm6N57 D30 A
BMW X5 (E70) xDrive 35 i09.20103062979 ccm6N55 B30 A
BMW X5 (E70) xDrive 40 d09.20103062993 ccm6N57 D30 B
BMW X5 (E70) xDrive 50 i07.20094084395 ccm8N63 B44 A
BMW X6 (E71, E72) ActiveHybrid01.20094854395 ccm8N63 B44 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d04.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW X6 (E71, E72) xDrive 40 d07.20093062993 ccm6N57 D30 B
BMW Z3 Kupé (E36) 2.8 i07.19971922793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.8 i10.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i10.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i04.19971922793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW Z3 Roadster (E36) M 3.203.19973213201 ccm6S50 B32 (326S1)
CADILLAC ESCALADE 6.0 HYBRID AWD11.20103375967 ccm8LZ1
CHEVROLET Aveo / Kalos Hatchback (T250, T255) 1.204.2008751206 ccm4LMU
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedan (T250, T255) 1.201.2008751206 ccm4LMU
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedan (T250, T255) 1.201.2008841206 ccm4LMU
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 4WD10.20061261991 ccm4LLW
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D03.20111632231 ccm4LNQ
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D 4WD03.20111842231 ccm4Z 22 D1
CHEVROLET CORVETTE 5.701.19973445665 ccm8LS1
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.605.20091091598 ccm4F16D3
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.605.20091241598 ccm4LDE
CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI08.20101631998 ccm4Z 20 D1
CHEVROLET LACETTI Kombi (J200) 1.603.20051091598 ccm4L44(96CUL4)
CHEVROLET LACETTI Kombi (J200) 1.808.20051211796 ccm4LDA
CHEVROLET LACETTI Kombi (J200) 2.0 D01.20071211991 ccm4LMN
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 LPG03.200552796 ccm3LQ2(49CUL3)
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 LPG03.200567995 ccm4LQ4(61CUL4)
CHEVROLET NUBIRA limuzina 1.401.2006951399 ccm4L14(85CUL4)
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4Z20L
DAEWOO NUBIRA limuzina (KLAJ) 1.6 16V05.19971061598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA limuzina (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 1.6 16V05.19971061598 ccm4A16DMS
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 2.0 16V05.19971331998 ccm4X 20 SED
CHEVROLET ORLANDO (J309) 1.802.20111411796 ccm42H0
CHEVROLET ORLANDO (J309) 2.0 D02.20111311998 ccm4LNP
CHEVROLET ORLANDO (J309) 2.0 D02.20111631998 ccm4LNP
CHEVROLET TRAILBLAZER (KC_) 4.2 AWD08.20052954157 ccm6LL8(254CUL6)
CHRYSLER 300 C Sedan (LX, LE) 3.0 V6 CRD11.20102112987 ccm6EXL
CHRYSLER LE BARON Kabriolet 2.2 i Turbo09.19861482213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON Kabriolet 2.2 i Turbo09.19861772213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON Kabriolet 2.5 i09.19861012501 ccm4EDM
CHRYSLER LE BARON Kabriolet 2.5 i Turbo01.19891522501 ccm4EDT
CHRYSLER LE BARON Kabriolet 3.0 i V601.19901432972 ccm66G72
CHRYSLER LE BARON limuzina 2.2 i09.198994 ccm
CHRYSLER LE BARON limuzina 2.2 i Turbo09.19891772213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON limuzina 2.5 i01.19891012501 ccm4EDM
CHRYSLER LE BARON limuzina 2.5 i Turbo01.19891522501 ccm4EDT
CHRYSLER LE BARON limuzina 3.0 i V601.19901432972 ccm6EFA
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V05.19941331996 ccm4420H
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V06.19941451996 ccm4ECC
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V04.19961481996 ccm4420T
CHRYSLER New Yorker XIV 3.5 i 24V04.19932113518 ccm6F01
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.0 LE12.19951311995 ccm4C00
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.5 LX V612.19951632497 ccm6EEB
CHRYSLER VISION 3.5 TSi09.19932113518 ccm6F01
CITROËN BERLINGO (B9) 1.6 HDi 9007.2010921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.8 i (MFLFX)05.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Berlingo / Berlingo First (MF, GJK, GFK) 1.9 D (MFDJY)07.1996681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.8 D (MBA9A, MCA9A)07.1996591769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN Berlingo / Berlingo First Van (M_) 1.9 D (MBDJY)07.1996701905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN BX Break (XB-_) 1401.1986721360 ccm4150C
CITROËN BX Break (XB-_) 1401.1989751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1609.1988721580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1609.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
CITROËN BX Break (XB-_) 1607.1985871580 ccm4171D
CITROËN BX Break (XB-_) 1605.1989881580 ccm4BDY (XU5M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1603.19861031580 ccm4180Z
CITROËN BX Break (XB-_) 1907.19861021905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX Break (XB-_) 1906.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 4x410.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 Cat (AZE151)07.19861021905 ccm4DFZ (XU9J1)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 D09.1983641905 ccm4162 (XUD9)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 D03.1987691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN BX Break (XB-_) TRD Turbo03.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TE)
CITROËN C-Zero Hatchback C-Zero10.2010480 ccm0Y4F1
CITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 1.8 E07.1987691796 ccm4169 (XM7T)
CITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 1.9 D07.1987691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 1.9 TD04.1992821930 ccm4M705
CITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 2.002.1991841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D10.1985732500 ccm4CRD93L (U25/661)
CITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D 4x401.1987732500 ccm4CRD93L (U25/661)
CITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D Turbo08.1987952500 ccm4CRD93LS (U25/673)
CITROËN C25 Autobus (280_, 290_) 2.5 D Turbo 4x408.1987952500 ccm4CRD93LS (U25/673)
CITROËN C25 Korba/Podvozok (280_, 290_) 2.001.1987841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 Skrinka (280_, 290_) 2.002.1991841971 ccm4170C (XN1T)
CITROËN C25 Skrinka (280_, 290_) 2.0 E09.1981791971 ccm4170B (XN1T)
CITROËN C3 I Hatchback (FC_, FN_) 1.6 16V05.20031101587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN C3 Picasso 1.6 HDi 11005.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 HDi 11009.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 THP 15509.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 HDi 16509.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN C4 II (B7) 1.4 VTi 9511.2009951397 ccm48FP (EP3C)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 11011.20091121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 9011.2009921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 THP 15511.20091561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 12011.20091201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C4 II (B7) 2.0 HDi / BlueHDi 15011.20091501997 ccm4RHE (DW10CTED4)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 HDi 11009.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 THP 15509.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 2.0 HDi 16509.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN C5 III (RD_) 1.6 VTi 12007.20101201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 20007.20102042179 ccm44HL (DW12C)
CITROËN C5 III Kombi (RW_) 1.6 VTI 12007.20101201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C5 III Kombi (RW_) 2.2 HDi 20007.20102042179 ccm44HL (DW12C)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 16503.20061631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN DS Break 2309.19721102347 ccm4M23-623
CITROËN DS3 1.6 Racing02.20112031598 ccm45FF (EP6DTS)
CITROËN DS4 1.6 HDi 11004.20111121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN DS4 1.6 THP 15504.20111561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN DS4 1.6 THP 20004.20112001598 ccm45FU (EP6DTX)
CITROËN DS4 1.6 VTi 12004.20111201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN DS4 2.0 HDi 16504.20111631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN Evasion (22, U6) 1.805.1997991762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Evasion (22, U6) 1.9 TD11.1994901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2/C)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 Turbo C.T.06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN Evasion (22, U6) 2.1 TD05.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 TD08.1994901905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 TD02.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 1.9 TD 4x408.1996921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.002.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.0 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 D08.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 D 4x408.1996862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TD08.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TD 4x408.19961032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TDi12.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER Autobus (230P) 2.5 TDI 4x412.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER Skrinka (230L) 1.9 D02.1994691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN JUMPER Skrinka (230L) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Skrinka (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER Skrinka (230L) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER Skrinka (230L) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.610.1995791581 ccm4220 A2.000
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 D10.1995691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 TD10.1995901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN JUMPY (U6U) 1.9 TD04.1996921905 ccm4D8B (XUD9TF)
CITROËN NEMO Kombi 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
CITROËN NEMO Skrinka (AA_) 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X05.199645954 ccm4CDY (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX05.1996541124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.5 D09.1996541527 ccm4VJY (TUD5)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.5 D09.1996571527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL,VTR05.1996881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS06.19961181587 ccm4NFX (TU5JP4)
CITROËN XANTIA Break (X2) 3.0 V601.19981902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.6 i03.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i03.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.8 i 16V06.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 D06.1994691905 ccm4D9B (XUD9A/L)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 SD02.1996751905 ccm4DHW (XUD9SD)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 Turbo D10.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i03.19931211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V03.19931521998 ccm4RFY (XU10J4/Z)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 Turbo06.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.1 Turbo D 12V06.19951092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 3.0 i 24V01.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 1.8 i06.19951011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 1.9 SD04.1997751905 ccm4DHW (XUD9SD)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 1.9 Turbo D06.1995901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 2.0 i06.19951211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 2.0 i 16V06.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 2.0 Turbo06.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 2.1 Turbo D 12V06.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
CITROËN XM (Y3) 2.005.1989114 ccm
CITROËN XM (Y3) 2.0 i05.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2)
CITROËN XM (Y3) 2.0 i Turbo09.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XM (Y3) 2.1 D 12V05.1989822138 ccm4P9A (XUD11A)
CITROËN XM (Y3) 2.1 TD 12V05.19891092088 ccm4PJZ (XUD11ATE)
CITROËN XM (Y3) 3.0 V605.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM (Y3) 3.0 V6 24V07.19902002963 ccm6SKZ (ZPJ4/Z)
CITROËN XM (Y4) 2.0 i 16V05.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XM (Y4) 2.0 Turbo05.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN XM (Y4) 2.1 TD 12V05.19941092088 ccm4PJZ (XUD11ATE)
CITROËN XM (Y4) 2.5 TD05.19941292446 ccm4THY (DK5ATE)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V605.19941672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XM (Y4) 3.0 V6 24V05.19942002963 ccm6SKZ (ZPJ4/Z)
CITROËN XM Break (Y3) 2.0 i11.19911211998 ccm4RFZ (XU10J2)
CITROËN XM Break (Y3) 2.0 Turbo09.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XM Break (Y3) 2.1 TD 12V11.19911092088 ccm4PJZ (XUD11ATE)
CITROËN XM Break (Y3) 3.0 V611.19911672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 2.0 i 16V05.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XM Break (Y4) 2.0 Turbo05.19941471998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 2.1 TD 12V05.19941092088 ccm4PJZ (XUD11ATE)
CITROËN XM Break (Y4) 2.5 TD05.19941292446 ccm4THY (DK5ATE)
CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V605.19941672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 i04.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.5 D04.1997571527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 i04.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 D04.1997581769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i 16V04.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i Aut.04.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 D04.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 TD04.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i10.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.5 D10.1997571527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i10.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 D10.1997581769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i10.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i 16V10.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i Aut.10.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D10.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 TD10.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.8 i02.1998901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.8 i 16V02.19981101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA Kupé (N0) 2.0 i 16V02.19981631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V06.20051101587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN ZX (N2) 1.4 i03.1991751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN ZX (N2) 1.6 i03.1991881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX (N2) 1.8 i07.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX (N2) 1.9 D03.1991641905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN ZX (N2) 1.9 D07.1993681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN ZX (N2) 1.9 i03.19911201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN ZX (N2) 1.9 TD07.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i07.19921211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V07.19921521998 ccm4RFT (XU10J4/Z)
CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V05.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i10.1993751360 ccm4KFX (TU3JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.6 i10.1993881580 ccm4BFZ (XU5JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i10.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D10.1993641905 ccm4DJZ (XUD9A)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D06.1994681905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN ZX Break (N2) 1.9 TD10.1993901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
DACIA DUSTER 1.5 dCi10.2010901461 ccm4K9K 892
DACIA DUSTER 1.5 dCi 4x410.2010901461 ccm4K9K 894
DACIA DUSTER 1.5 dCi 4x410.20101101461 ccm4K9K 856
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V02.2006751149 ccm4D4F 732
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C)02.2006751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04)05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04)05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04)05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04)05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex11.20091051598 ccm4K4M 690
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.401.2009751390 ccm4K7J 710
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG01.2009721390 ccm4K7J 714
DACIA SANDERO 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA SANDERO 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA SANDERO 1.6 MPI 8505.2010841598 ccm4K7M 800
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995901796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.1995951796 ccm4C18LE
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.002.19951051998 ccm4C20LE
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 D02.1999982874 ccm5MB-OM 662
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.005.19971281998 ccm4E20
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.305.19971402295 ccm4M 111.970
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 D (KJ)12.1996792299 ccm4OM 601.940
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 D (KJ)12.1996982874 ccm5MB-OM 662
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 (KJ)12.19962093199 ccm6M 104.995
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.311.1997140 ccm
SSANGYONG Korando SUV (CK) 2.0 e-XDi11.20101751998 ccm4D20DTF
SSANGYONG Korando SUV (CK) 2.0 e-XDi 4WD11.20101751998 ccm4D20DTF
SSANGYONG Korando SUV (K5, K9) 2.2 D12.1988682238 ccm4DC23
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4L13(82CUL4)
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V05.19971061598 ccm4L44(98CUL4)
DAEWOO LANOS limuzina (KLAT) 1.305.1997751349 ccm4A13SMS
DAEWOO LANOS limuzina (KLAT) 1.505.1997861498 ccm4LX6(91CUL4)
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V06.19971331998 ccm4X 20 SED
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO NEXIA limuzina 1.507.2008801498 ccm4Y15L
DAEWOO NEXIA limuzina (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA limuzina (KLETN) 1.502.1995711498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA limuzina (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA limuzina (KLETN) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V (A101)06.1989901590 ccm4HD
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V (A101)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V 4WD (A111)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 (G11)10.198352993 ccm3CB 22
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 D (G30)10.198337993 ccm3CL 10
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 TD (G30)02.198546993 ccm3CL 60
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 Turbo (G11)10.198368993 ccm3CB 60
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)03.198752993 ccm3CB 23
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)11.199054993 ccm3CB 90
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)04.198956993 ccm3CB 90
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 D (G101)03.198737993 ccm3CL 11
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 GTi (G100)03.1987101993 ccm3CB 80 T
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 TD (G101)03.198748993 ccm3CL 61
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 Turbo (G100)03.198768993 ccm3CB 61
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i 4WD (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.309.1996601296 ccm4HC
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 16V05.1996751296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 i 16V01.1993841296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.5 i 16V01.1997901499 ccm4HEEG
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.6 GTi03.19931051590 ccm4HD-E
DAIHATSU CHARADE IV limuzina (G203) 1.5 16V10.1994751499 ccm4HEE
DAIHATSU CHARADE IV limuzina (G203) 1.5 i 16V06.1994901499 ccm4HEE
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.3 (A35)11.1981651290 ccm44K
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A45)12.1981751588 ccm42T
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60)09.1985781587 ccm44A
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60)05.1986821587 ccm44A
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60)08.1983831587 ccm44A
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.5 (L55)10.198027547 ccm2AB 30
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.6 (L60)08.198230617 ccm2AD 10
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80)11.198939847 ccm3ED 10
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80)09.198544847 ccm3ED 10
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 4WD (L81)09.198644847 ccm3ED 10
DAIHATSU CUORE III (L201) 0.810.199041847 ccm3ED 10 K
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.811.199642847 ccm3ED 20
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.801.199543847 ccm3ED 20
DAIHATSU Feroza (F300) 1.6 16V 4WD10.1988861590 ccm4HD-C
DAIHATSU Feroza (F300) 1.6 i 16V 4x410.1988951590 ccm4HD-E
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 1.6 16V10.1988861590 ccm4HD-C
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 1.6 i 16V10.1988951590 ccm4HD-E
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.0 4x4 (F70, F75, F80, F85)02.1985881998 ccm43Y
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.8 D (F70, F75, F80, F85)02.1985732765 ccm4DL
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.8 TD05.1993982765 ccm4DL 52
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.8 TD (F70, F75, F80, F85)12.1987912765 ccm4DL 51
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.8 TD (F70, F75, F80, F85)09.19911022765 ccm4DLT
DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.0 (F70, F75, F80, F85)02.1985881998 ccm43Y
DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 D (F70, F75, F80, F85)02.1985732765 ccm4DL
DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 TD12.1987912765 ccm4DL 51
DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 TD09.19911022765 ccm4DL 52
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.5 16V (G303)10.1996901499 ccm4HEEG
DAIHATSU HIJET Autobus (S85) 1.0 i07.199448993 ccm3CB42
DAIHATSU HIJET Skrinka (S85) 1.2 D05.1995351221 ccm4LDW12
DAIHATSU MOVE (L6_) 0.8 (L601)01.199742847 ccm3ED 20
DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 4WD (J100)10.1997831296 ccm4HC-EJ
DAIHATSU WILDCAT/ROCKY (F70) 2.8 D02.1985732765 ccm4DL
DAIHATSU WILDCAT/ROCKY (F70) 2.8 TD09.1985882765 ccm4DL 50
DAIHATSU WILDCAT/ROCKY (F75) 2.8 D02.1985732765 ccm4DL
DAIHATSU WILDCAT/ROCKY (F75) 2.8 TD09.1985882765 ccm4DL 50
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) Double Six 6.010.19943115993 ccm128E
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) Six 4.010.19942413980 ccm69JPFRB
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 3.207.1997237 ccm
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 4.007.19972843996 ccm8BC
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 4.007.19973633996 ccm8DC
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 5.0 V810.20094715000 ccm8508PS
DODGE AVENGER 2.706.20071862736 ccm6EER
DODGE Journey MPV 2.701.20091852736 ccm6EER
FIAT 500 (312) 0.907.201086875 ccm2312 A2.000
FIAT 500 C (312) 0.909.200986875 ccm2312 A2.000
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V04.19951301747 ccm4188 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB)02.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 D10.1995651929 ccm4160 A7.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 TD 100 S (182.BF)03.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 TD 75 S (182.BF)03.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB)03.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.8 GT (182.AC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 D10.1995651929 ccm4160 A7.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 TD 100 S (182.AF)03.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT BRAVO I (182) 1.9 TD 75 S (182.AF)03.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182.AD)10.19951471998 ccm5182 A1.000
FIAT BRAVO II (198) 1.4 16V03.20081401368 ccm4198 A7.000
FIAT BRAVO II (198) 1.6 D Multijet03.2008901598 ccm4198 A6.000
FIAT BRAVO II (198) 1.9 D Multijet11.20061161910 ccm4192 A1.000
VAUXHALL Brava Pick-up (TF0, TF1) 2.5 D 4x4 (TFS54)06.1990762499 ccm44JA1-T
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 i (170AD)07.199430704 ccm2170 A.046
FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.199140899 ccm41170 A1.046
FIAT CINQUECENTO (170) 1.1 Sporting (170AH)10.1994541108 ccm4176 B2.000
FIAT CROMA (154) 1900 Turbo D i.d.11.1992941929 ccm4154 D1.000
FIAT CROMA (154) 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL)08.1987901929 ccm4154 C6.000
FIAT CROMA (154) 2000 16V08.19921371995 ccm4154 E1.000
FIAT CROMA (154) 2000 CHT (154.AC)12.1985901995 ccm4154 A1.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AD)03.19871201995 ccm4834 B.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM)03.19861131995 ccm4834 B.048
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.19871161995 ccm4834 B.146
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo11.19861511995 ccm4834 C.146
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo (154.AM)12.19851551995 ccm4154 A2.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)06.19871501995 ccm4154 C4.046
FIAT CROMA (154) 2500 TD (154.AE)12.19851012445 ccm48144.91.2000
FIAT CROMA (154) 2500 TD (154.LL, 154.PL)05.19891152499 ccm48144.97.2400
FIAT CROMA (154) 2500 V606.19931622492 ccm6834 G.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.3 JTD 16V Multijet08.2006841248 ccm4223 A9.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.9 JTD Multijet12.20061201910 ccm4186 A9.000
FIAT Doblo Kombi (263_) 1.4 Natural Power02.20101201368 ccm4198 A4.000
FIAT Doblo Kombi (263_) 1.6 D Multijet02.2010901598 ccm4263 A4.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.4 Natural Power06.20101201368 ccm4198 A4.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.6 D Multijet02.2010901598 ccm4263 A5.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.6 D Multijet02.20101051598 ccm4198 A3.000
FIAT DUCATO Autobus (230) 1.9 D Combinato06.1995691929 ccm4230 A2.000
FIAT DUCATO Autobus (230) 1.9 TD Combinato08.1994801929 ccm4230 A4.000
FIAT DUCATO Autobus (230) 1.9 TD Panorama/Combinato03.1994821929 ccm4230 A3.000
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.0 Panorama/Combinato03.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.5 D Combinato08.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.5 TDI Panorama/Combinato07.19941092500 ccm48140.47R
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.5 TDI Panorama/Combinato03.19941162500 ccm48140.47
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 TDI10.19971222800 ccm48140.43
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (280) 2.5 TD01.1986922445 ccm48144.21
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (290) 2.5 D03.1989752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.9 D02.1987711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.001.1986751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.007.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.009.1988841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.4 D07.1982722428 ccm48144.61
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 D01.1986752500 ccm4CRD93L (U25-661)
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 D 4x401.1987752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 TD01.1987922445 ccm48144.21.220
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 TD 4x401.1986922445 ccm48144.21
FIAT DUCATO Panorama (290) 1.9 D07.1990711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Panorama (290) 1.9 TD07.1990821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 D07.1990752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 D 4x407.1990752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 TD08.1990952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 TD 4x401.1991952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO Skrinka (230L) 1.9 D03.1994691929 ccm4230 A2.000
FIAT DUCATO Skrinka (230L) 2.003.19941091998 ccm4RFW
FIAT DUCATO Skrinka (230L) 2.5 D03.1994842500 ccm48140.67
FIAT DUCATO Skrinka (230L) 2.5 TDI03.19941092500 ccm48140.47R
FIAT DUCATO Skrinka (230L) 2.5 TDI03.19941162500 ccm48140.47
FIAT DUCATO Skrinka (280) 1.801.1982671796 ccm4169 B
FIAT DUCATO Skrinka (280) 1.9 D01.1988711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Skrinka (280) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Skrinka (280) 2.007.1985751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Skrinka (280) 2.001.1982791971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Skrinka (280) 2.003.1989841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Skrinka (280) 2.4 D01.1982722428 ccm48144.61
FIAT DUCATO Skrinka (280) 2.5 D01.1982752500 ccm4CRD93L (U25-661)
FIAT DUCATO Skrinka (290) 1.9 D07.1990711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Skrinka (290) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Skrinka (290) 2.5 TD07.1990952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO Skrinka (290) 2.5 TD 4x407.1990952500 ccm48140.27
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 140 Natural Power04.20091362999 ccm4F1CFA401A
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Duna Sedan (146_) 1.7 DS01.1987601698 ccm4149 B3.000
FIAT Duna Sedan (146_) 60 1.101.1987581116 ccm4146 A6.000
FIAT Duna Sedan (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT Duna Weekend (146_) 1.7 DS01.1987601698 ccm4149 B3.000
FIAT Duna Weekend (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO Skrina/kombi (225) 1.3 D Multijet07.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT Freemont (345_) 2.0 JTD 4x408.20111631956 ccm4939 B5.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.209.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet07.2008691248 ccm4199 B2.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet04.2010841248 ccm4223 A9.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.406.2006751368 ccm4199 A7.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 Natural Power07.2008781368 ccm4350 A1.000
FIAT MAREA (185) 1.4 80 12V09.1996801370 ccm4182 A3.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 10009.19961001910 ccm4182 A7.000
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 7509.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA (185) 2.4 TD 12509.19961252387 ccm5185 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.4 80 12V09.1996801370 ccm4182 A3.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 10009.19961001910 ccm4182 B9.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 7509.1996751910 ccm4182 A8.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.4 TD 12509.19961252387 ccm5185 A2.000
FIAT PALIO (178BX) 1.206.1998731242 ccm4176 A8.000
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.204.1996731242 ccm4178 B5.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V04.19961001581 ccm4178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.7 TD04.1996701698 ccm4176 A3.000
FIAT PANDA (169) 1.203.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 4x411.2009691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 LPG11.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x409.2010751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.4 Natural Power09.2010781368 ccm4350 A1.000
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet07.2010951248 ccm4199 B1.000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.19831011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA (138) 60 Diesel 1.709.1983581714 ccm4138 B6.000
FIAT REGATA (138) 60 Diesel 1.705.1985601698 ccm4149 B3.000
FIAT REGATA (138) 65 Diesel 1.904.1984651929 ccm4149 A1.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983651302 ccm4149 A7.000
FIAT REGATA (138) 75 1.512.1983751498 ccm4138 C3.048
FIAT REGATA (138) 80 Turbo Diesel 1.905.1986801929 ccm4831 D1.000
FIAT REGATA (138) 85 1.505.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT REGATA (138) 85 1.610.1983821585 ccm4149 A.000
FIAT REGATA (138) 85 Super 1.509.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT REGATA (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 100 1.6 (RF)09.19841011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA Weekend (138) 65 Diesel 1.904.1984651929 ccm4149 A1.000
FIAT REGATA Weekend (138) 70 1.301.1984681302 ccm4138 B2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 90 i.e. 1.601.1987901595 ccm4149 C2.000
FIAT Scudo (270_, 272_) 2.0 D Multijet07.20101631997 ccm4RHH
FIAT Scudo Kombi (220_) 1.602.1996791581 ccm4220 A 2.000
FIAT Scudo Kombi (220_) 1.9 D02.1996691905 ccm4D9B
FIAT Scudo Kombi (220_) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B
FIAT Scudo Van (270_, 272_) 2.0 D Multijet07.20101631997 ccm4RHH
FIAT Sedici (FY_) 1.6 16V06.20061201586 ccm4M16A
FIAT Sedici (FY_) 1.6 16V 4x406.20061201586 ccm4M16A
FIAT Sedici (FY_) 2.0 D Multijet06.20061351956 ccm4D20AA
FIAT Sedici (FY_) 2.0 D Multijet 4x406.20061351956 ccm4D20AA
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AE)06.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994871581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AV)09.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA (159) 1.9 D (159.AG)07.1991651929 ccm4160 A7.000
FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.AQ)07.1992801929 ccm4160 B6.046
FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990901929 ccm4160 A6.000
FIAT TEMPRA (159) 2.0 i.e. (159.AP)10.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AE)10.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AV)09.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993901756 ccm4835 C4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 D (159.AG)07.1991651929 ccm4160 A7.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991901929 ccm4160 A6.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 TD (159.AQ)03.1992801929 ccm4160 B6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. (159.AP)01.19911131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. 4x4 (159.AP)03.19921131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 1.1 (160.AA)01.1988561108 ccm4160 A3.000
FIAT TIPO (160) 1.4 (160.AC)07.1987711372 ccm4160 A1.048
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989701372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.6 (160.AE)01.1988831581 ccm4160 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e.02.1988901595 ccm4149 C2.046
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.AF)07.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TIPO (160) 1.7 D (160.AG)01.1988581697 ccm4149 B4.000
FIAT TIPO (160) 1.7 D (160.AG)01.1988611697 ccm4149 B4.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.AY)10.19901051756 ccm4159 A4.046
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.ED)04.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TIPO (160) 1.9 D07.1991651929 ccm4160 A7.000
FIAT TIPO (160) 1.9 TD (160.AW)03.1992801929 ccm4160 B6.046
FIAT TIPO (160) 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990901929 ccm4160 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.0 16V (160.AV)07.19911461995 ccm4160 A8.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT ULYSSE (220) 1.8 (220.BB5)05.1997991761 ccm4LFW (XU7JP)
FIAT ULYSSE (220) 1.9 TD (220AH5)02.1995901905 ccm4DHX (XUD9TF/L)
FIAT ULYSSE (220) 2.0 (220.AC5)06.19941211998 ccm4RFU (XU10J2C)
FIAT ULYSSE (220) 2.0 Turbo (220.AD5)06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2CTE)
FIAT ULYSSE (220) 2.1 TD03.19961092088 ccm4P8C
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Super Diesel06.1983451302 ccm4127 A5.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.01.1987991301 ccm4146 A2.146
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.09.19891011301 ccm4146 A2.246
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.04.19851051301 ccm4146 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.4 Turbo i.e.09.19891121372 ccm4146 A8.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.9 D09.1989601929 ccm4149 B5.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 0.903.198345903 ccm4146 A1.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 1.0 (146A.ED)06.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1986501116 ccm4146 A4.044
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 1.101.1990501108 ccm4156 C.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 50 i.e. 1.106.1992491116 ccm4146 C3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 55 1.101.1983541116 ccm4138 B.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.1 (146A.EG)05.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 Diesel 1.709.1989571698 ccm4146 B2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 Diesel 1.707.1986601698 ccm4149 B3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.305.1985651302 ccm4149 A7.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989701372 ccm4160 A1.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 TD 1.410.1986711367 ccm4146 B3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 75 i.e. 1.510.1985751498 ccm4138 C2.048
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101821596 ccm4JTDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101051596 ccm4IQDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101251596 ccm4PNDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi04.20101401997 ccm4UFDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101821596 ccm4JTDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101051596 ccm4IQDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101251596 ccm4PNDD
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111401997 ccm4UFDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.307.1990631297 ccm4JBD
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.8 D07.1990601753 ccm4RTF
FORD ESCORT '95 Skrinka (AVL) 1.401.1995731392 ccm4F4B
FORD ESCORT '95 Skrinka (AVL) 1.8 D01.1995601753 ccm4RTF
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974451098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.106.1975461098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974481098 ccm4G2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974541298 ccm4J1F
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974571298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.303.1979601298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974701298 ccm4J3
FORD ESCORT II (ATH) 1.6 RS12.1974841598 ccm4LC
FORD ESCORT II (ATH) 2.0 RS08.19751101993 ccm4NE
FORD ESCORT II (ATH) 2.0 RS (BATN)03.19731001993 ccm4NE
FORD ESCORT II Kombi 1.3 (BADR)08.197654 ccm
FORD ESCORT II Kombi 1.3 (CADR)04.1975541298 ccm4KL 13 H
FORD ESCORT III (GAA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980551117 ccm4GLB
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980591117 ccm4GPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.309.1980691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980971597 ccm4LUA
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 D02.1984541608 ccm4LTA
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 RS Turbo11.19841321597 ccm4LNA
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 XR3i10.19821051597 ccm4LRA
FORD ESCORT III Kabriolet (ALD) 1.309.1983691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III Kabriolet (ALD) 1.609.1983791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III Kabriolet (ALD) 1.6 i09.19831051597 ccm4LRA
FORD ESCORT III Kombi (AWA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT III Kombi (AWA) 1.109.1980541117 ccm4GLB
FORD ESCORT III Kombi (AWA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III Kombi (AWA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III Kombi (AWA) 1.6 D02.1984541608 ccm4LTA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.112.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF)07.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.604.1989881597 ccm4LUG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 D01.1986541608 ccm4LTC
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS01.19861321597 ccm4LNB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 XR3i01.19861051597 ccm4LRB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.8 D01.1989601753 ccm4RTB
FORD ESCORT IV Kabriolet (ALF) 1.402.1987731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Kabriolet (ALF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Kabriolet (ALF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV Kabriolet (ALF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV Kabriolet (ALF) 1.6 XR3i01.19861051597 ccm4LRB
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.6 D01.1986541608 ccm4LTC
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.6 i01.1986901598 ccm4L4B
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.8 D01.1989601753 ccm4RTB
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.4 i07.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i12.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.6 i 16V02.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 D07.1990601753 ccm4RTF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) RS 200005.19911501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 TD02.1993901753 ccm4RFS
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS 2000 4x408.19931501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS Cosworth 4x409.19922201994 ccm4N5F
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.309.1991601299 ccm4J4B
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.8 D07.1990601753 ccm4RTF
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.8 TD02.1993901753 ccm4RFS
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.408.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.402.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i10.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 TD09.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 Turbo D10.1996701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x401.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 TD01.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x402.19951501998 ccm4N7A
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS Cosworth 4x402.19952201994 ccm4N5F
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.8 TD01.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD FIESTA I (GFBT) 0.905.197640957 ccm4TKA
FORD FIESTA I (GFBT) 0.905.197645957 ccm4TLA
FORD FIESTA I (GFBT) 1.105.1976531117 ccm4GLA
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 (WFBT)02.1981551117 ccm4GLW
FORD FIESTA I (GFBT) 1.308.1977661297 ccm4J3E
FORD FIESTA I (GFBT) 1.6 XR208.1981841598 ccm4L3E
FORD FIESTA II (FBD) 1.009.198345999 ccm4TLB
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD)09.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)05.1986491117 ccm4GSH
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)09.1983501117 ccm4GLC
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD)09.1983691297 ccm4JPC
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1986711392 ccm4F6C
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)02.1987731392 ccm4FUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1985751392 ccm4FUB
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 D (FBD)04.1984541608 ccm4LTB
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)03.1984951597 ccm4LUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)04.1984971597 ccm4LUB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.003.198945999 ccm4TLB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989501119 ccm4G6A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989551119 ccm4GUE
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat05.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989711392 ccm4F6E
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.1989731392 ccm4F4A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 Cat03.1989731392 ccm4F4A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.601.1989881597 ccm4LUH
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1G
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT)03.19901311598 ccm4LHA
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891031598 ccm4LJD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.19891101597 ccm4LJC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 D03.1989601753 ccm4RTD
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V02.19921301796 ccm4RQC
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.302.1996601299 ccm4J4C
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.4 i04.1996901388 ccm4FHA
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.8 D02.1996601753 ccm4RTJ
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.25 i 16V08.1995751242 ccm4DHB
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.3 i08.1995501299 ccm4JJM
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.3 i08.1995601299 ccm4J4C
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.4 i 16V04.1996901388 ccm4FHE
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.8 D08.1995601753 ccm4RTJ
FORD FIESTA Skrinka (F3L, F5L) 1.309.1991601299 ccm4J6B
FORD FIESTA Skrinka (F3L, F5L) 1.8 D09.1991601753 ccm4RTD
FORD FIESTA Skrinka (FVD) 1.008.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA Skrinka (WFVT) 1.0 (WFVT)10.197740957 ccm4TKA
FORD FIESTA Skrinka (WFVT) 1.1 (WFVT)10.1977531117 ccm4GLA
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDC
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD GALAXY (WA6) 1.6 EcoBoost11.20101601596 ccm4JTWB
FORD GALAXY (WA6) 1.6 TDCi02.20111151560 ccm4T1WB
FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi05.20061361997 ccm4AZWC
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI03.1995901896 ccm41Z
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AFN
FORD GALAXY (WGR) 2.0 i11.19951161998 ccm4ZVSA
FORD GALAXY (WGR) 2.3 16V01.19971462295 ccm4Y5B
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V611.19951742792 ccm6AMY
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x404.19961742792 ccm6AMY
FORD GRANADA (GU) 1.708.1977731699 ccm4MY
FORD GRANADA (GU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD GRANADA (GU) 2.008.19791011993 ccm4NEP
FORD GRANADA (GU) 2.008.19811051993 ccm4NEK
FORD GRANADA (GU) 2.1 D08.1977632112 ccm4WTA
FORD GRANADA (GU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GU) 2.306.19811122294 ccm6YYU
FORD GRANADA (GU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD GRANADA (GU) 2.5 D08.1982692499 ccm4STP
FORD GRANADA (GU) 2.806.19811322792 ccm6PYU
FORD GRANADA (GU) 2.808.19771352792 ccm6PYA
FORD GRANADA (GU) 2.8 i08.19771472792 ccm6PRD
FORD GRANADA (GU) 2.8 i10.19821502792 ccm6PRC
FORD GRANADA (GU) 2.8 i08.19771602792 ccm6PRB
FORD Granada Kombi (GNU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD Granada Kombi (GNU) 2.008.19791011993 ccm4NEP
FORD Granada Kombi (GNU) 2.008.19811051993 ccm4NEK
FORD Granada Kombi (GNU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD Granada Kombi (GNU) 2.306.19811112294 ccm6YYU
FORD Granada Kombi (GNU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD Granada Kombi (GNU) 2.5 D08.1982692499 ccm4STP
FORD Granada Kombi (GNU) 2.806.19811322792 ccm6PYU
FORD Granada Kombi (GNU) 2.808.19771352792 ccm6PYA
FORD Granada Kombi (GNU) 2.8 i08.19771472792 ccm6PRD
FORD Granada Kombi (GNU) 2.8 i10.19821502792 ccm6PRC
FORD Granada Kombi (GNU) 2.8 i08.19771602792 ccm6PRB
FORD KA (RB_) 1.3 i09.1996501299 ccm4JJB
FORD KA (RB_) 1.3 i09.1996601299 ccm4J4K
FORD KUGA I 2.503.20092002522 ccm5HYDB
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.4 i09.19961182389 ccm4KA24
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.4 i02.19931242389 ccm4KA24E
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.4 i (UDS)09.19961162389 ccm4KA24
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.7 TD02.19931002663 ccm4TD27
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.7 TD09.19961252664 ccm4TD27E
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V02.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V07.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V02.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 TD06.1993881753 ccm4RFN
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 TD10.1995901753 ccm4RFN
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V12.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V02.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I (GBP) 2.5 i 24V07.19941702544 ccm6SEA
FORD MONDEO I Kombi (BNP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I Kombi (BNP) 1.6 i 16V04.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I Kombi (BNP) 1.8 i 16V07.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I Kombi (BNP) 1.8 i 16V04.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I Kombi (BNP) 1.8 TD06.1993881753 ccm4RFN
FORD MONDEO I Kombi (BNP) 1.8 TD11.1995901753 ccm4RFN
FORD MONDEO I Kombi (BNP) 2.0 i 16V01.19931321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Kombi (BNP) 2.0 i 16V04.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Kombi (BNP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I Kombi (BNP) 2.5 i 24V07.19941702544 ccm6SEA
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V07.1994881597 ccm4L1J
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V02.1993901597 ccm4L1F
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V01.19941121796 ccm4RKB
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V02.19931151796 ccm4RKA
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 TD06.1993881753 ccm4RFN
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 TD10.1995901753 ccm4RFN
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V02.19931361988 ccm4NGA
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x412.19941321988 ccm4NGA
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.5 i 24V07.19941702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II (BAP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II Kombi (BNP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II Kombi (BNP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II Kombi (BNP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II Kombi (BNP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II Kombi (BNP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost02.20111601596 ccm4JTBA
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi02.20111151560 ccm4T1BC
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti07.20101201596 ccm4KGBA
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost07.20102401999 ccm4TPBA
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG07.20091451999 ccm4TBBA
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi03.20071361997 ccm4AZBC
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi07.20102002179 ccm4KNBA
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG07.20091451999 ccm4TBBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost02.20111601596 ccm4JTBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi02.20111151560 ccm4T1BC
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti07.20101201596 ccm4KGBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost07.20102401999 ccm4TPBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG07.20091451999 ccm4TBBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi03.20071361997 ccm4AZBC
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi07.20102002179 ccm4KNBA
FORD ORION I (AFD) 1.307.1983691296 ccm4JPA
FORD ORION I (AFD) 1.607.1983791597 ccm4LPA
FORD ORION I (AFD) 1.6 D02.1984541608 ccm4LTA
FORD ORION I (AFD) 1.6 i07.19831051597 ccm4LRA
FORD ORION II (AFF) 1.312.1985601297 ccm4JBB
FORD ORION II (AFF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ORION II (AFF) 1.403.1986721392 ccm4FUAA
FORD ORION II (AFF) 1.401.1986731392 ccm4FUC
FORD ORION II (AFF) 1.412.1985751392 ccm4FUA
FORD ORION II (AFF) 1.4 Cat02.1987731392 ccm4F6D
FORD ORION II (AFF) 1.612.1985901597 ccm4LUC
FORD ORION II (AFF) 1.6 D12.1985541608 ccm4LTC
FORD ORION II (AFF) 1.6 i03.19861051597 ccm4LRB
FORD ORION II (AFF) 1.6 i Cat03.1986901598 ccm4L4B
FORD ORION II (AFF) 1.8 D01.1989601753 ccm4RTB
FORD ORION III (GAL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ORION III (GAL) 1.6 i07.19901051598 ccm4LJF
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V07.1992901597 ccm4L1K
FORD ORION III (GAL) 1.8 D11.1990601753 ccm4RTF
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V01.19921301796 ccm4RQB
FORD ORION III (GAL) 1.8 TD03.1992901753 ccm4RFK
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V11.1997901388 ccm4FHF
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V03.19971251679 ccm4MHA
FORD Ranger (ET) 2.5 TDCi 4x405.20061432500 ccm4WLAA
FORD Ranger (ET) 3.0 TDCi 4x405.20061562953 ccm4WEC
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost02.20111601596 ccm4JTWB
FORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi02.20111151560 ccm4T1WB
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost07.20102401999 ccm4TPWA
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi05.20061361997 ccm4AZWC
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi07.20102002179 ccm4KNWA
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 1.804.1985901796 ccm4REC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.004.19851051993 ccm4NEL
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i10.19851001993 ccm4NRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i04.19851151993 ccm4NRI
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i02.19921151993 ccm4NRI
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i09.19861302394 ccm6ARC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i Cat10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 D12.1985692498 ccm4STR
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD06.1988922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i04.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x410.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 24V04.19911952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x409.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i Cat10.19871452933 ccm6BRE
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.0 i09.19911151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.0 i09.19911201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.4 i09.19911252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.5 TD09.1991922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.9 24V08.19931952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.9 i09.19911452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.0 i02.19921151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9B
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.5 TD06.1988922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.9 i09.19861452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.9 i 24V04.19911952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.9 i 4x412.19891452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i10.19941151998 ccm4NSD
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V10.19941361998 ccm4N3A
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V06.19961472295 ccm4Y5A
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.5 TD10.19941152500 ccm4SCC
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.5 TD09.19961252500 ccm4VM
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i 24V10.19942072933 ccm6BOB
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.0 i10.19941151998 ccm4NSD
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.0 i 16V10.19941361998 ccm4N3A
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.3 i 16V06.19961472295 ccm4Y5A
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.5 TD10.19941152500 ccm4SCC
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.5 TD09.19961252500 ccm4VM
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.9 i 24V10.19942072933 ccm6BOB
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.3 D01.1987672304 ccm4YTT
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 i08.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA Kombi (BNC) 1.608.1982751597 ccm4LSD
FORD SIERRA Kombi (BNC) 1.810.1984901796 ccm4REB
FORD SIERRA Kombi (BNC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA Kombi (BNC) 2.010.19851001993 ccm4NRD
FORD SIERRA Kombi (BNC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD SIERRA Kombi (BNC) 2.003.19851151993 ccm4NRB
FORD SIERRA Kombi (BNC) 2.308.19821142294 ccm6YYT
FORD SIERRA Kombi (BNC) 2.3 D08.1982672304 ccm4YTT
FORD SIERRA Kombi (BNC) 2.8 XR4i08.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 4x402.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.3 D01.1987672304 ccm4YTR
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.8 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.908.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.9 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 1.608.1982751597 ccm4LSD
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 1.608.1984791597 ccm4LSD
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 1.810.1984901796 ccm4REB
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 2.010.19851001993 ccm4NRD
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 2.0 i03.19851151993 ccm4NRB
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 2.308.19821142294 ccm6YYT
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 2.3 D08.1982672304 ccm4YTT
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 2.8 XR 4x402.19851502792 ccm6PRT
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 2.8 XR4i08.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC) 2.8 XR4i08.19821502792 ccm6PRT
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.0 16V Cosworth 4x401.19902201993 ccm4N5D
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.0 16V Cosworth Cat 4x401.19902201993 ccm4N5C
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.0 i06.19891091998 ccm4N8A
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.0 i06.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.0 i06.19891251998 ccm4N9B
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.0 RS Cosworth11.19872041993 ccm4YBB
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.3 D01.1987672304 ccm4YTR
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.9 i08.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA sikma zadna cast (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881502936 ccm6B4A
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS)09.19951141998 ccm4NSG
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL)07.1994762496 ccm44HC
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS)08.19971162496 ccm44ED
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS)08.1994692496 ccm44FC
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS)01.1995852496 ccm44GA
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS)07.19941002496 ccm44EC
FORD TRANSIT MK-5 Skrinka (E_ _) 2.0 (EAL, EAS)06.19941141998 ccm4NSG
FORD TRANSIT MK-5 Skrinka (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)06.1994692496 ccm44FC
FORD TRANSIT MK-5 Skrinka (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS)06.1994762496 ccm44HC
FORD TRANSIT MK-5 Skrinka (E_ _) 2.5 TD (EAL, EAS)06.1994852496 ccm44GA
FORD TRANSIT MK-5 Skrinka (E_ _) 2.5 TDI (EAL, EAS)06.19941012496 ccm44EC
FORD Transit Mk4 Valník/Podvozok (VE83) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)08.19941141998 ccm4NSG
FORD Transit Mk4 Valník/Podvozok (VE83) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S)08.1994762496 ccm44HD
FORD Transit Mk4 Valník/Podvozok (VE83) 2.5 DI (EML/S, ENL/S)08.1994692496 ccm44FC
FORD Transit Mk4 Valník/Podvozok (VE83) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)08.1994852496 ccm44GA
FORD Transit Mk4 Valník/Podvozok (VE83) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)08.19941012496 ccm44EC
FORD USA EXPLORER (U2) 4.0 V6 4WD03.1995156 ccm
FORD USA EXPLORER (U2) 5.0 4WD01.1996213 ccm
FORD USA EXPLORER (UN46) 4.0 V6 4WD01.1993165 ccm
FORD USA PROBE I 2.2 GT08.1988147 ccm
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V10.19931161991 ccm4FS
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V10.19931622497 ccm6KL
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V12.19941632497 ccm6KL
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V603.1995148 ccm
HONDA ACCORD I (SJ, SY) 1.6 L/EX (SY)01.1978801602 ccm4EG
HONDA ACCORD I Hatchback (SJ, SY) 1.6 L/EX (SJ, SY)01.1979801602 ccm4EL
HONDA ACCORD II (AC, AD) 1.6 EX (AC)09.1983881598 ccm4EZ
HONDA ACCORD II (AC, AD) 1.8 EX (AD)09.19831011829 ccm4ET1
HONDA ACCORD II Hatchback (AC, AD) 1.6 EX (AC)09.1983881598 ccm4EZ
HONDA ACCORD II Hatchback (AC, AD) 1.8 EX (AD)09.19831011829 ccm4ET1
HONDA ACCORD III (CA) 1.6 L (CA4)11.1985881598 ccm4A16A1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851021955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851031955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851061955 ccm4A20A2
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5)01.19861161955 ccm4A20A3
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5)11.19851221955 ccm4A20A4
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)10.19871331958 ccm4B20A8
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5)01.19871371958 ccm4B20A2
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX10.19871021955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5)10.19871031955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851061955 ccm4A20A2
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5)10.19871161955 ccm4A20A3
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5)11.19851221955 ccm4A20A4
HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3)01.1990901997 ccm4F20A6
HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3)01.19901101997 ccm4F20A2
HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 i 16V (CB3)01.19901331997 ccm4F20A8
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V (CB7)01.19901502156 ccm4F22A3
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V Automatik (CB7)01.19901472156 ccm4F22A3
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.0 i 16V (CC9)03.19931331997 ccm4F20Z3
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 i 16V (CB8)01.19911472156 ccm4F22A8
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 i 16V (CB8)01.19911502156 ccm4F22A7
HONDA ACCORD IV Kupé (CB, CC) 2.0 i 16V (CC1)01.19921331997 ccm4F20A7
HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.0 i03.19931161997 ccm4F20Z2
HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.0 i S03.19931311997 ccm4F20Z1
HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.3 i SR03.19931582259 ccm4H23A3
HONDA ACCORD V (CE, CF) 1.9 i (CE7)02.19961161850 ccm4F18A3
HONDA ACCORD V (CE, CF) 2.0 i LS (CE8)02.19961311997 ccm4F20Z1
HONDA ACCORD V (CE, CF) 2.0 TDi (CF1)04.19961051994 ccm420T2N
HONDA ACCORD V (CE, CF) 2.2 i VTEC (CE9)02.19961502156 ccm4F22Z2
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.0 i LS 16V (CE2)09.19931361997 ccm4F20B3
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.2 i ES (CE1)09.19931502156 ccm4F22B5
HONDA ACCORD V Kupé (CD) 2.2 i ES (CD7)09.19931502156 ccm4F22B5
HONDA Accord VI Sedan (CK, CG, CH, CF8) 2.3 (CG5)03.19971502254 ccm4F23A1
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB1)07.1972541169 ccm4EB1
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)03.1977541238 ccm4EB2
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) 1200 (SB2)09.1977601238 ccm4EB3
HONDA CIVIC I limuzina (SF) 1300 L09.1980451335 ccm4EN2
HONDA CIVIC I limuzina (SF) 1300 L09.1980601335 ccm4EN1
HONDA CIVIC I limuzina (SF) 1300 S10.1979711335 ccm4EN4
HONDA CIVIC I Shuttle (AN, AR) 1.5 (AN)10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC I Shuttle (AN, AR) 1.5 4WD (AR)01.1985861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC II Kombi (WC) 130009.1979601335 ccm4EN1
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.5 i 16V (EE2)01.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881101590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC II sikma zadna cast (SS, SL) 1300 L (SS)09.1979601335 ccm4EN1
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.2 (AL)01.1984541187 ccm4ZA2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.3 (AG)10.1983711342 ccm4EV2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GL (AH)10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GT (AH)01.19851011488 ccm4EW3
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GTI (AH)03.1986901488 ccm4EW4
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 (EC8)10.1987751343 ccm4D13B1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V Cat (EC8)09.1989751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.4 L (EC9)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V (ED6)10.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE9)10.19891501595 ccm4B16A1
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.4 L (ED2)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.5 i 16V (ED3)10.1987941493 ccm4D15B3
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 i 16V (ED4)11.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 i 16V (ED4)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 i 16V 4x410.19891091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.3 16V (EG3)10.1991751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.5 i 16V (EG4)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 16V Vtec (EG5)10.19911251590 ccm4D16Z6
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 VTi 16V (EG6)10.19911601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC V Kupé (EJ) 1.5 i LSi (EJ2)08.19931011493 ccm4D15B7
HONDA CIVIC V Kupé (EJ) 1.6 i Vtec (EJ1)01.19941251590 ccm4D16Z9
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8)10.1991941493 ccm4D15Z1
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.6 16V Vtec (EH9)10.19911251590 ccm4D16Z6
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.6 VTi (EG9)10.19911601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2)09.1995751396 ccm4D14A7
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2)06.1995901396 ccm4D14A2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 16V (MB3)01.19971141493 ccm4D15Z8
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 i Vtec-E (MA9)09.1994901493 ccm4D15Z3
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 16V (MB4)01.19971161590 ccm4D16B2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i (MB1)09.19941131590 ccm4D16Y3
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i Vtec (MB1)09.19941261590 ccm4D16Y2
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.8 16V (MB6)01.19971691797 ccm4B18C4
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 2.0 i TD (MB7)01.1997861994 ccm420T2R
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i (EJ9)11.1995751396 ccm4D14Z1
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i S (EJ9)11.1995901396 ccm4D14Z2
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.5 i (EK3)11.19951141493 ccm4D15Z6
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 i (EK1)11.19951141590 ccm4D16Y5
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4)11.19951601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC VI limuzina (EJ, EK) 1.4 i (EJ9)11.1995901396 ccm4D14Z2
HONDA CIVIC VI limuzina (EJ, EK) 1.5 i (EK3)11.19951141493 ccm4D15Z6
HONDA CIVIC VI limuzina (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4)11.19951601595 ccm4B16A2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.5 i 16V08.1989901493 ccm4D15B2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891121590 ccm4D16Z2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891221590 ccm4D16Z4
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3)10.19951281972 ccm4B20B
HONDA CR-V III (RE) 2.4 i-VTEC 4WD (RE7)09.20091662354 ccm4K24Z4
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD01.20121902354 ccm4K24Z9
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.19871241590 ccm4D16Z5
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.19871311590 ccm4D16A9
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE8)10.19891501595 ccm4B16A1
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6)03.19921251590 ccm4D16Z6
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 i VTi (EG2)03.19921601595 ccm4B16A2
HONDA JAZZ I (AA) 45 1.202.1984451231 ccm4ER2
HONDA JAZZ I (AA) 55 1.209.1984541231 ccm4ER4
HONDA JAZZ I (AA) 56 1.210.1983561231 ccm4ER1
HONDA Jazz III Hatchback (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 HYBRID (GP1)04.2011881339 ccm4LDA3
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.5 i (HS)01.19861502494 ccm6C25A1
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.5 i (HS)02.19871732494 ccm6C25A2
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.7 i 24V (KA4)01.19881692675 ccm6C27A1
HONDA Legend I Coupe (KA_) 2.7 i 24V (KA3)10.19871692675 ccm6C27A1
HONDA Legend II Coupe (KA) 3.2 i 24V (KA8)01.19912053206 ccm6C32A2
HONDA Legend II Sedan (KA) 3.2 i 24V (KA7)01.19912053206 ccm6C32A2
HONDA Legend III Sedan (KA) 3.5 i 24V (KA9)02.19962053474 ccm6C35A2
HONDA NSX I Cabrio (NA) 3.0 24V Vtec03.19952742977 ccm6C30A3
HONDA NSX I Cabrio (NA) 3.0 24V Vtec Automatic03.19952562977 ccm6C30A4
HONDA NSX I Cabrio (NA) 3.2 24V Vtec01.19972803179 ccm6C32B2
HONDA NSX I Coupe (NA) 3.0 24V Vtec (NA1)06.19902742977 ccm6C30A3
HONDA NSX I Coupe (NA) 3.0 24V Vtec Automatik (NA1)06.19902562977 ccm6C30A4
HONDA NSX I Coupe (NA) 3.2 24V Vtec (NA2)01.19972803179 ccm6C32B2
HONDA PRELUDE II (AB) 1.8 EX11.19851011829 ccm4ET3
HONDA PRELUDE II (AB) 1.8 EX11.19831051829 ccm4ET3
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 (BA4)08.19871141958 ccm4B20A4
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 EX (BA4)04.19871091958 ccm4B20A3
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA2)04.19861371958 ccm4B20A1
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA4)10.19871401958 ccm4B20A9
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V Cat (BA4)04.19871371958 ccm4B20A5
HONDA PRELUDE IV (BB) 2.0 i 16V (BB3)02.19921331997 ccm4F20A4
HONDA PRELUDE IV (BB) 2.2 i 16V Vtec (BB1)02.19931852157 ccm4H22A2
HONDA PRELUDE IV (BB) 2.3 i 16V (BB2)02.19921602259 ccm4H23A2
HONDA PRELUDE V (BB) 2.0 16V (BB9)10.19961331997 ccm4F20A4
HONDA PRELUDE V (BB) 2.2 16V (BB6, BB8)10.19961852157 ccm4H22A5
HONDA SHUTTLE (RA) 2.2 16V (RA1)10.19941502156 ccm4F22B8
HONDA SHUTTLE (RA) 2.3 16V (RA3, RA6)10.19971502254 ccm4F23A7
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4DH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V12.1995991495 ccm4G4FK
HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.310.1994601341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.310.1994751341 ccm4G4DH
HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.3 i 12V10.1994841341 ccm4G4EH
HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.5 i 12V10.1994881495 ccm4G4EK
HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.5 i 16V10.1995991495 ccm4G4FK
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989581299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989671299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.510.1989721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.309.1989691299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.501.1990721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.5 i01.1990831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.5 i01.1990841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI ACCENT IV (RB) 1.411.20101071396 ccm4G4FA
HYUNDAI ACCENT IV (RB) 1.611.20101221591 ccm4G4FC
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i02.199854999 ccm4G4HC
HYUNDAI ELANTRA limuzina (HD) 1.6 CVVT06.20061221591 ccm4G4FC
HYUNDAI GENESIS (BH) 3.8 V601.20082903778 ccm6G6DA
HYUNDAI GENESIS Kupé 2.0 T01.20082141998 ccm4G4KF
HYUNDAI GENESIS Kupé 3.8 V601.20083033778 ccm6G6DA
HYUNDAI Grand Santa Fé (DM) 2.2 CRDi pohon vsetkych kolies06.20132002199 ccm4D4HB
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 4x411.20001802656 ccm6G6EA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi12.20101501995 ccm4D4HA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi 4x412.20101501995 ccm4D4HA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.411.20101742359 ccm4G4KE
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 3.5 4x408.20112773470 ccm6G6DC
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.311.20102603342 ccm6G6DB
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.406.19971122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.5 TD06.1997802476 ccm4D4BF
HYUNDAI H100 Autobus (P) 2.401.19971142351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 Autobus (P) 2.5 D12.1994782477 ccm4D4BA
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.4 CRDi09.2008751396 ccm4D4FC
HYUNDAI i30 (GD) 1.412.2011991396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 CRDi12.2011901396 ccm4D4FC
HYUNDAI ix20 (JC) 1.411.2010901396 ccm4G4FA
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 CRDi11.2010901396 ccm4D4FC
HYUNDAI ix20 (JC) 1.611.20101251591 ccm4G4FC
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.5 i.e.10.1990861468 ccm4G4DJ
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V10.19901061596 ccm4G4CR
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V10.19901141596 ccm4G4CR
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.8 i.e. 16V10.19901271836 ccm4G4CN
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V12.1996881495 ccm4G4EK
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V11.19951141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i11.1995901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V11.19951281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V08.19961391975 ccm4G4GF
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.5 12V04.1997881495 ccm4G4EK
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 16V02.19961141599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.6 i02.1996901599 ccm4G4GR
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 1.8 16V02.19961281795 ccm4G4GM
HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) 2.0 16V11.19951391975 ccm4G4GF
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.7 i V610.20011802656 ccm6G6BA-Y
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.406.20081732359 ccm4G4KC
HYUNDAI SONATA VI (YF) 2.001.20091501998 ccm4G4KD
HYUNDAI SONATA VI (YF) 2.401.20091782359 ccm4G4KC
INFINITI M (Y51) 35h04.20113063498 ccm6VQ35HR
ISUZU PIAZZA (JR_) 2.0 Turbo06.19851411995 ccm44ZC1-T
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 TD (UBS55)10.1987972771 ccm44JB1-T
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 TD (UBS55)10.19881062771 ccm44JB1-TC
ISUZU TROOPER otvorene terenne vozidlo (UBS) 2.2 TD (UBS52)03.1984722238 ccm4C223-T
ISUZU TROOPER otvorene terenne vozidlo (UBS) 2.3 (UBS16)11.1985902254 ccm44ZD1
ISUZU TROOPER otvorene terenne vozidlo (UBS) 2.6 i (UBS17)10.19871162559 ccm44ZE1
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 3.0 D03.20092112993 ccm6AJV6D
JAGUAR XK 8 Cabrio (X100) 4.003.19962843996 ccm8CC
JAGUAR XK 8 Coupe (X100) 4.003.19962843996 ccm8AJ27
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 TD10.1984872068 ccm4J8S
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.510.19951212464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 i 4x410.19841182464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 i 4x412.19911222464 ccm4EPE
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 TD 4x401.19881162499 ccm4ENC
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i12.19911843964 ccm6MX
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i01.19881853964 ccm6ERH
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i 4x401.19951783964 ccm6ERH
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 2.5 TD 4x4 (Z)10.19951152499 ccm4M52
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (Z)10.19951773960 ccm6S01
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ)09.19911803964 ccm6ERH
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (ZJ)09.19911843964 ccm6MX
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 5.2 4x4 (Z)10.19952125210 ccm8Y01
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 5.2 i 4x4 (ZJ)01.19922115210 ccm8ELF
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 5.2 i 4x4 (ZJ)09.19922155210 ccm8Y
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.0 CRD 4x405.20062112987 ccm6EXL
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 4x411.20102863604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 V8 4x411.20103525654 ccm8EZH
JEEP WRANGLER II (TJ) 2.508.19961182464 ccm4P00
JEEP WRANGLER II (TJ) 4.008.19961773960 ccm6S01
JEEP WRANGLER III (JK) 2.8 CRD11.20102002777 ccm4ENS
KIA CARENS III (UN) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CARENS III (UN) 1.6 CVVT10.20101261591 ccm4G4FC
KIA CARENS III (UN) 2.0 CRDi 11505.20071151991 ccm4D4EA
KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.2 CRDi01.20101502199 ccm4D4HB
KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.2 CRDi01.20101942199 ccm4D4HB
KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.4 CVVT08.2009901396 ccm4G4FA
KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 CVVT10.20101251591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.410.20101051396 ccm4G4FA
KIA CEE'D SW (ED) 1.4 CVVT07.2009901396 ccm4G4FA
KIA CEE'D SW (ED) 1.609.20071151591 ccm4G4FC
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CVVT06.20091251591 ccm4G4FC
KIA CLARUS (K9A) 1.8 i 16V07.19961161793 ccm4T8
KIA CLARUS (K9A) 2.0 i 16V07.19961331998 ccm4FE (16V)
KIA PICANTO (TA) 1.005.201169998 ccm3G3LA
KIA PICANTO (TA) 1.0 Bi-Fuel05.201182998 ccm3B3LA
KIA PICANTO (TA) 1.209.2011851248 ccm4G4LA
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990601324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V10.1996641324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990721324 ccm4B3
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 12810.20101281582 ccm4D4FB
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CVVT10.20101251591 ccm4G4FC
KIA SEPHIA (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA (FA) 1.6 i01.1995801598 ccm4B6
KIA SEPHIA (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SEPHIA limuzina (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA limuzina (FA) 1.6 i09.1993801598 ccm4B6
KIA SEPHIA limuzina (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi05.20061632497 ccm4D4CB
KIA SOUL (AM) 1.6 CRDi 11502.20091151582 ccm4D4FB
KIA SOUL (AM) 1.6 CVVT02.20091051591 ccm4G4FC
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi01.20061361991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD01.20061361991 ccm4D4EA
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 16V 4WD04.19941281998 ccm4FE (16V)
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 4WD04.1994951998 ccm4FE (8V)
KIA SPORTAGE (SL) 1.6 GDI02.20111351591 ccm4G4FD
KIA SPORTAGE (SL) 1.7 CRDi12.20101161685 ccm4D4FD
LADA NOVA Kombi (2104) 130009.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA Kombi (2104) 150008.1994671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA Kombi (2104) 150009.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA Kombi (2104) 170008.1994841690 ccm4B032123
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.005.198345993 ccm410 S
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.209.1989451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 N01.1990521196 ccm412 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 S05.1983551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.3 S05.1983701297 ccm413 SB
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.4 i S09.1991821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.4 S01.1990751389 ccm414 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.6 GSI05.19881001598 ccm4E 16 SE
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.2 S09.1982551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.3 S09.1982701297 ccm413 SB
LADA PRIORA Kombi (2171) 1.610.2009981597 ccm421126
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1988531099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1996581099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130009.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130006.1987631288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130001.1986651288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130002.1996681288 ccm4BA3 21115
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1991681499 ccm421083
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150002.1995711499 ccm42111
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1987721499 ccm421083
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 110007.1991531099 ccm4BA3 21081
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130007.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130005.1990631288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130005.1989651288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130006.1995681288 ccm4BA3 21115
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 150007.1991681499 ccm421083
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 150011.1994711499 ccm42111
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 150009.1991721499 ccm421083
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AB)08.1989781581 ccm4835 A1.046
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AN)04.1993751581 ccm4835 C1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 LE Cat (835EB)07.1994901581 ccm4159 B9.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 16V LE (835FG)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 GT 16V (835EH)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AT)08.1993901756 ccm4835 C5.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835BD, 835AD)09.19891051756 ccm4835 A2.046
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.1989901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 HF Integrale (835AP)11.19901691995 ccm4835 A7.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AL)09.19891131995 ccm4835 A5.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo (835AR)04.19911621995 ccm4835 A8.046
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 (835EB)10.1994901581 ccm4159 B9.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 16V LE (835FG)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 GT 16V (835EH)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF)07.1994901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 Integrale (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.309.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.3 (831AB.011)09.1979751301 ccm4831 A2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.5 (831AB.025)09.1979861498 ccm4831 A1.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT11.19821051585 ccm4831 A4.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.010)05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.016)08.19861091585 ccm4831 B7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo10.19831311585 ccm4831 A7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo08.1986166 ccm
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020)08.19861401585 ccm4831 B3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020S)04.19871321585 ccm4831 B7.046
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.9 Turbo DS (831AB.021)10.1986801929 ccm4831 D1.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027)06.19932111995 ccm4831 E5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 16V HF Integrale (831AB.026)03.19891961995 ccm4831 D5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.019)11.19861661995 ccm4831 B5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.024)10.19871811995 ccm4831 C5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.024S, 831AB.028)12.19861771995 ccm4831 C5.046
LANCIA DELTA II (836) 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994691372 ccm4836 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AD)06.1993751581 ccm4835 C1.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AP)03.1996901581 ccm4182 A6.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. 16V (836AO)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AE)06.19931031756 ccm4835 C2.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AG, 836AL)07.1994901756 ccm4836 A6.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V (836AQ)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V GT (836AR)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DELTA II (836) 1.9 TD (836AM, 836AN)10.1994901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V (836AA, 836CA)06.19931391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V Turbo (836AB)06.19931861995 ccm4836 A2.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 16V Turbo (838AB1AA)02.19952051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V (838AA1AA)10.19941461998 ccm5838 A1.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A)07.19961551998 ccm5838 A6.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.19941752446 ccm5838 A2.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA)08.19941242387 ccm5838 A7.000
LANCIA KAPPA (838A) 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA)08.19942042959 ccm6838 B.000
LANCIA KAPPA Kupé (838) 2.0 16V Turbo (838CB)11.19962051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA Kupé (838) 2.4 20V (838CC)11.19961752446 ccm5838 A2.000
LANCIA KAPPA Kupé (838) 3.0 24V (838CD, 838CD11A)11.19962042959 ccm6838 B.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 16V Turbo (838BB1AA)07.19962051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 20V (838BG1AA)07.19961551998 ccm5838 A6.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A)07.19961752446 ccm5838 A2.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.4 T.DS (838BH1AA)07.19961242387 ccm5838 A7.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 3.0 24V (838BD11A)07.19962042959 ccm6838 B.000
LANCIA MUSA (350) 1.6 D Multijet07.20081161598 ccm4350 A3.000
LANCIA PHEDRA (179) 2.2 JTD04.20061632179 ccm44HR
LANCIA Prisma (831_) 1.301.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA Prisma (831_) 1.509.1985751498 ccm4831 B1.048
LANCIA Prisma (831_) 1.508.1986801498 ccm4831 B1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.501.1983861498 ccm4831 A1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.608.1986991585 ccm4831 B6.000
LANCIA Prisma (831_) 1.601.19831051585 ccm4831 A4.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e.05.19861081585 ccm4831 B7.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e. Super05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA Prisma (831_) 1.9 Diesel01.1983651911 ccm4831 D.000
LANCIA Prisma (831_) 1.9 Turbo Diesel05.1985801929 ccm4831 D1.000
LANCIA Prisma (831_) 2.0 i.e. pohon vsetkych kolies04.19861151995 ccm4831 B4.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V (834FA)08.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V Turbo (834AC)12.19881811995 ccm4834 C1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V Turbo (834GC, 834FC)10.19922011995 ccm4834 F2.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. (834B)11.19841201995 ccm4834 B.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. (834BV)09.19871151995 ccm4834 B.146
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. Turbo (834C)11.19841661995 ccm4834 C.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e.Turbo (834CV)07.19861501995 ccm4834 C.146
LANCIA THEMA (834) 2500 Turbo D (834D)11.19841012445 ccm48144.91
LANCIA THEMA (834) 2500 Turbo DS (834AE)06.19881152499 ccm48144.97
LANCIA THEMA (834) 2500 Turbo DS (834AM)05.19881052500 ccm48144. 97S
LANCIA THEMA (834) 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)05.19921162500 ccm48144.97 Y
LANCIA THEMA (834) 2850 V6 i.e. (834AD, 834CD, 834BD)06.19881472849 ccm6834 E.146
LANCIA THEMA (834) 2850 V6 i.e. (834F)11.19841502849 ccm6834 E.000
LANCIA THEMA (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)08.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA THEMA (834) 8.32 (834F)09.19872152927 ccm8F 105 L
LANCIA THEMA (834) 8.32 (834FS)10.19872052927 ccm8F 105 L.046
LANCIA THEMA SW (834) 2000 16V (834FA)05.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA SW (834) 2000 Turbo12.19881501995 ccm4834 C.146
LANCIA THEMA SW (834) 2000 Turbo 16V (834GC, 834FC)11.19922011995 ccm4834 F2.000
LANCIA THEMA SW (834) 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)09.19921162500 ccm48144.97 Y
LANCIA THEMA SW (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)09.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA Y (840A) 1.1 (840AE)11.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A)03.1996601242 ccm4840 A3.000
LANCIA Y (840A) 1.2 16V (840AD)04.1997861242 ccm4176 B9.000
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AB)10.1996801370 ccm4840 A2.000
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AC)03.1996751370 ccm4840 A4.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 Fire pohon vsetkych kolies (156AG)01.1995541108 ccm4176 B2.000
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e. Fire (156AG)07.1989501108 ccm4156 C.046
LANCIA Y10 (156) 1.1 i.e. Fire pohon vsetkych kolies (156AG)09.1992501108 ccm4156 C.046
LANCIA YPSILON (843) 1.208.2010691242 ccm4169 A4.000
LANCIA ZETA (220) 2.0 Turbo (220AD5, 220CD5)05.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
LANCIA ZETA (220) 2.1 TD (220AJ5)05.19961092088 ccm4P 8 C
LAND ROVER Defender SUV Cabrio (L316) 2.5 TDI 4x4 (L316)08.19901132495 ccm416 L
LAND ROVER Discovery IV (L319) 2.7 TD 4x409.20091902720 ccm6276DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 TD 4x405.20102112993 ccm6306DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 5.0 V8 4x409.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 1.8 i 16V 4x402.19981201796 ccm418 K4F
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 2.0 DI 4x402.1998981994 ccm420 T2N
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 2.5 D 4x407.19941362497 ccm625 6T (BMW)
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 3.9 4x407.19941903947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.6 4x407.19942244553 ccm846 D
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 D 4x407.20103134367 ccm8448DT
LAND ROVER Range Rover III (L322) 5.0 4x409.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 3.0 D 4x405.20102112993 ccm630DDTX
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 5.0 4x407.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 5.0 4x404.20095065000 ccm8508PS
LEXUS CT (ZWA10_) 200h (ZWA10_)12.2010991798 ccm45ZR-FXE
LEXUS GS (GRS19_, UZS19_, GWS19_) 350 AWD (GRS196_)09.20063073456 ccm62GR-FSE
LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) 200d (ALE20_)07.20101502231 ccm42AD-FTV
LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) 250 (GSE20_)11.20102152499 ccm64GR-FSE
LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) 250 AWD (GSE25_)11.20102152499 ccm64GR-FSE
LEXUS IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) 350 (GSE21_)08.20053103456 ccm62GR-FSE
LEXUS LS (UCF10) 40012.19892453969 ccm81UZ-FE
LEXUS LS (UCF20) 400 (UCF20_)12.19942643969 ccm81UZ-FE
LEXUS LS (UVF4_, USF4_) 46012.20083854608 ccm81UR-FSE
LEXUS LX (UZJ100) 47005.19982314664 ccm82UZ-FE
LEXUS LX (_J2_) 570 (URJ201_)11.20073675663 ccm83UR-FE
LEXUS RX (GYL1_, GGL15, AGL10) 350 (GYL10_)12.20082803456 ccm62GR-FXE
LEXUS RX (GYL1_, GGL15, AGL10) 350 AWD (GGL15_)03.20092803456 ccm62GR-FE
MAZDA 121 I (DA) 1.110.1987571139 ccm4B116
MAZDA 121 I (DA) 1.304.1989551324 ccm4B3
MAZDA 121 I (DA) 1.310.1987601324 ccm4B3
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.2503.1996751242 ccm4DHG
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.303.1996501299 ccm4JJM
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.303.1996601299 ccm4J4T
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.8 D03.1996601753 ccm4RTK
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD09.20101161560 ccm4Y655
MAZDA 3 limuzina (BL) 1.6 MZR CD09.20101161560 ccm4Y655
MAZDA 323 C IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B3E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.3 16V09.1989731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA 323 C IV (BG) 1.7 D08.1989561720 ccm4PN54
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V 4WD11.19911031840 ccm4BP
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V GT09.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD09.19901631840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19931851840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 II (BD) 1.309.1981601296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980601296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.511.1980861490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.308.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT11.1986851598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT01.19861051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III (BF) 1.7 D09.1986541720 ccm4PN27
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.109.1985541071 ccm4E1
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.309.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT09.1987861598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT08.19851051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo (BF1)10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.19871401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)08.19871501597 ccm4B6F2
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.7 D04.1986541720 ccm4PN27
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.7 D01.1987571720 ccm4PN46
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.501.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.505.1986751498 ccm4B53
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.609.1986861598 ccm4B65M
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.6 4x405.1990861598 ccm4B65M
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D11.1986541720 ccm4PN26
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D10.1989561720 ccm4PN54
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D11.1986571720 ccm4PN54
MAZDA 323 P V (BA) 1.3 16V10.1996731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V10.1996881489 ccm4Z5-DE
MAZDA 323 P V (BA) 2.0 D10.1996711998 ccm4RF1G
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B383
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.3 16V04.1991731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V08.1989881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.7 D08.1989561720 ccm4PN62
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V 4WD09.19911031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V GT08.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19911631840 ccm4BP Turbo
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 4WD01.19911031840 ccm4BPC
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V07.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.6 TD05.1994821686 ccm44EE1-T
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 2.0 24V08.19941441995 ccm6KF
MAZDA FAMILIA V (BA) 2.0 D10.1996711998 ccm4RF1G
MAZDA 5 (CW) 1.6 CD09.20101161560 ccm4Y6Y1
MAZDA 5 (CW) 2.009.20101501999 ccm4LF-ZB
MAZDA 6 Kombi (GH) 2.0 MZR01.20101551999 ccm4LFDE
MAZDA 6 Kombi (GH) 2.2 D01.20101292184 ccm4R2BF
MAZDA 6 Kombi (GH) 2.2 MZR-CD01.20101802184 ccm4R2AA
MAZDA 6 sikma zadna cast (GH) 2.0 MZR01.20101551999 ccm4LFDE
MAZDA 6 sikma zadna cast (GH) 2.2 D01.20101292184 ccm4R2BF
MAZDA 6 sikma zadna cast (GH) 2.2 MZR-CD01.20101802184 ccm4R2AA
MAZDA 626 II (GC) 1.611.1982801587 ccm4F6
MAZDA 626 II (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.0 D01.1983631998 ccm4RF46
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983751587 ccm4F658
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983801587 ccm4F6
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.1985931998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.0 D03.1984631998 ccm4RF46
MAZDA 626 III (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V07.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 D07.1987601998 ccm4RF-N
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987941789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 12V11.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 D07.1987601998 ccm4RF-N
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V06.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Kupé (GD) 1.809.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Kupé (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Kupé (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Kupé (GD) 2.0 16V12.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Kupé (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Kupé (GD) 2.2 12V04.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 1.801.1988881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 16V01.19881401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D Comprex05.1993751998 ccm4RF-CX
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V03.19891152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V 4WD05.19911162184 ccm4F2L1
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i08.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i01.19921051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D GLX Comprex10.1992751998 ccm4RF55
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i01.19921151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.19911051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 D GLX Comprex01.1993751998 ccm4RF55
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i08.19911151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V01.19921652497 ccm6KL
MAZDA 626 V (GF) 1.805.1997901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V (GF) 2.005.19971151991 ccm4FS
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.805.1997901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.005.19971151991 ccm4FS
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 H.P.02.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.802.1998901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.002.19981161991 ccm4FS
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 H.P.02.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA CX-7 (ER) 2.5 MZR07.20091632488 ccm4L5-VE
MAZDA E-serie Bus (SR1) E200011.1984861998 ccm4FEV4
MAZDA E-serie Bus (SR1) E2000 4WD10.1988821998 ccm4FE18
MAZDA E-serie Bus (SR1) E2200 D01.1984632184 ccm4R207
MAZDA Rad E Van (SR2) 2200 D 4WD03.1991642184 ccm4R203
MAZDA Rad E Van (SR2) E200003.1991821998 ccm4FE61
MAZDA Rad E Van (SR2) E200005.1985861998 ccm4FE58
MAZDA Rad E Van (SR2) E200006.1994951998 ccm4FE (8V)
MAZDA Rad E Van (SR2) E2200 D05.1985632184 ccm4R203
MAZDA Rad E Van (SR2) E2200 D03.1991642184 ccm4R203
MAZDA MPV I (LV) 2.5 TD05.19961152500 ccm4WL11
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V611.19891482954 ccm6JE94
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10)03.19951542954 ccm6JE94
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i07.1991881598 ccm4B69
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i01.19941071598 ccm4B6D
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19941291845 ccm6K8Y1
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19921331845 ccm6K819
MAZDA MX-5 I (NA) 1.601.1995901598 ccm48AN1
MAZDA MX-5 I (NA) 1.605.19901151598 ccm4B64F
MAZDA MX-5 I (NA) 1.802.19941301840 ccm4BPF1
MAZDA MX-6 (GE) 2.002.19921151991 ccm4FS
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V02.19921652497 ccm6KL
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA RX 7 II (FC) 1.311.19851501308 ccm2RE13B
MAZDA RX 7 II (FC) 1.3 Turbo06.19871811308 ccm2RE13B
MAZDA RX 7 II (FC) 1.3 Turbo03.19892001308 ccm2RE13B
MAZDA RX 7 III (FD) 1.3 Twin Turbo07.19922391308 ccm2RE13B
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V06.19941071598 ccm4B6EW
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V606.19941401995 ccm6KF1
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V601.19921441995 ccm6KF1
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V08.19931431995 ccm6KF
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V02.19952112255 ccm6KJ -ZEM
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V07.19931672497 ccm6KL
MERCEDES-BENZ 100 Autobus (631) D12.1990562399 ccm4OM 616
MERCEDES-BENZ 100 Autobus (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Autobus (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)12.1990752399 ccm4OM 616
MERCEDES-BENZ 100 Skrinka (631) D (631.332, 631.342)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Skrinka (631) D (631.332, 631.342)12.1990752399 ccm4OM 616.963
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 111 C/L/S03.1990601119 ccm411 K2D
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 D10.1992521361 ccm4TUD 3
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI 16V08.19911031396 ccm414 K4F
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI/GT 16V Cat03.1990901396 ccm414 K4C
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 S/L/GTA03.1990751396 ccm414 K2D
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 115 D12.1994571527 ccm4TUD 5
ROVER 100 Kabriolet (XP) 11104.1994601119 ccm411 K2D
ROVER 100 Kabriolet (XP) 11404.1994751396 ccm414 K2D
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335)06.19971361998 ccm4M 111.945
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345)06.19971921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365)06.19972183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 250 CDI / BlueTEC / d (218.303, 218.304)04.20112042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 (218.359)01.20113063498 ccm6M 276.952
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 CDI (218.323)01.20112652987 ccm6OM 642.853
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 500 (218.373)02.20114084663 ccm8M 278.922
MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 63 AMG (218.374)02.20115255461 ccm8M 157.981
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058)08.19931932799 ccm6M 104.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL (129.060)03.19891902960 ccm6M 103.984
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061)03.19892312960 ccm6M 104.981
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063)09.19932313199 ccm6M 104.991
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.067)09.19923204973 ccm8M 119.972
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 SL (129.066)09.19893264973 ccm8M 119.972
MERCEDES-BENZ SL (R129) 60 AMG (129.067)05.19973815956 ccm8M 119.982 (AMG 6.0)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 (129.076)07.19923945987 ccm12M 120.983
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435)09.19961361998 ccm4M 111.946
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445)10.19961921998 ccm4M 111.943
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447)09.19961932295 ccm4M 111.973
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 250 (172.447)02.20112041796 ccm4M 271.861
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 208 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 210 D03.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (901, 902) 208 D01.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (901, 902) 208 D09.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (901, 902) 210 D01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (901, 902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (901, 902) 208 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (901, 902) 208 D10.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (901, 902) 210 D01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (901, 902) 21402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Autobus (906) 313 CDI (906.731, 906.733, 906.735)08.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Autobus (906) 313 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)08.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Autobus (906) 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735)02.20081842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Autobus (906) 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (906) 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...06.20061292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (906) 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.631, 906.633, 906.635,...03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 308 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 310 D 4x405.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 312 D 2.9 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (903) 308 D 2.302.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (903) 308 D 2.311.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (903) 310 D 2.901.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (903) 308 D 2.302.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (903) 310 D 2.902.19951022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (903) 31402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (906) 513 CDI 4x4 (906.155, 906.253, 906.255)05.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ Trieda A (W168) A 140 (168.031, 168.131)07.1997821397 ccm4M 166.940
MERCEDES-BENZ Trieda A (W168) A 160 (168.033, 168.133)07.19971021598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ Trieda A (W169) A 200 CDI (169.308, 169.008)09.20041361991 ccm4OM 640.941
MERCEDES-BENZ Trieda A (W169) E-CELL (169.090)12.2010680 ccm0EM 780.992
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C204) C 63 AMG (204.377)01.20124876208 ccm8M 156.985
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C204) C 63 AMG (204.377)01.20125176208 ccm8M 156.985
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 180 (202.018)11.19941211799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 200 D (202.120)03.1993751997 ccm4OM 601.913
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 200 D (202.122)10.1996881997 ccm4OM 604.915
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)10.19951801998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 200 Kompressor (202.025)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 220 (202.022)03.19931502199 ccm4M 111.961
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 220 CDI (202.133)09.19971252151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 220 D (202.121)08.1993952155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 230 (202.023)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 230 Kompressor (202.024)10.19951932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 240 (202.026)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 250 D (202.125)05.19931132497 ccm5OM 605.910
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 250 Turbo-D (202.128)10.19951502497 ccm5OM 605.960
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 280 (202.028)05.19931932799 ccm6M 104.941
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 280 (202.029)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 36 AMG (202.028)05.19942803606 ccm6M 104.941 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W202) C 43 AMG (202.033)08.19973064266 ccm8M 113.944
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W204) C 180 CDI (204.000)01.20111202143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W204) C 200 CDI (204.001)01.20111362143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W204) C 250 CDI 4-matic (204.082)01.20112042143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W204) C 300 CDI 4-matic (204.092)01.20112312987 ccm6OM 642.832
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W204) C 350 (204.057)01.20113063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W204) C 350 4-matic (204.088)01.20113063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S202) C 200 T D (202.180)10.1996881997 ccm4OM 604.915
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.082)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S202) C 220 T CDI (202.193)09.19971252151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S202) C 220 T D (202.182)06.1996952155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S202) C 230 T (202.083)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S202) C 230 T Kompressor (202.085)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S202) C 240 T (202.086)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S202) C 250 T Turbo-D (202.188)06.19961502497 ccm5OM 605.960
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S202) C 280 T (202.089)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S203) C 220 CDI (203.208)08.20061362148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ Trieda C T-modell (S204) C 250 CGI (204.247)07.20092041796 ccm4M 271.860
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 200 (210.035)06.19951361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 200 D (210.003)01.1996881997 ccm4OM 604.917
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 200 Kompressor (210.045)06.19971861998 ccm4M 111.947
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 220 D (210.004)06.1995952155 ccm4OM 604.912
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 230 (210.037)06.19951502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 240 (210.061)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 250 D (210.010)06.19951132497 ccm5OM 605.912
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 250 Turbo-D (210.015)06.19971502497 ccm5OM 605.962
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 270 CDI (210.016)07.19991632685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 280 (210.053)01.19961932799 ccm6M 104.945
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 280 (210.063)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 280 4-matic (210.081)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 290 Turbo-D (210.017)03.19961292874 ccm5OM 602.982
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 300 D (210.020)06.19951362996 ccm6OM 606.912
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 300 Turbo-D (210.025)12.19961772996 ccm6OM 606.962
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 320 (210.055)06.19952203199 ccm6M 104.995
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 320 (210.065)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 320 4-matic (210.082)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 420 (210.072)01.19962794196 ccm8M 119.985
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 430 (210.070)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 50 AMG (210.072)02.19963474973 ccm8M 119.985 (AMG 5.0)
MERCEDES-BENZ Trieda E Saloon (W210) E 55 AMG (210.074)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road (W461) 230 GE (461)06.19931252299 ccm4M 102.997
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road (W461) 230 GE (461.238, 461.239)09.19891222299 ccm4M 102.979
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road (W461) 290 GD/G 290 D (461.337, 461.338)06.1993952874 ccm5OM 602.942
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road (W461) G 280 CDI (461.304, 461.346, 461.370, 461.334, 461.339,...04.20091842987 ccm6OM 642.975
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road (W461) G 290 TD (461.335, 461.336)07.19971202874 ccm5OM 602.983
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road (W461) G 300 CDI04.20101842987 ccm6OM 642.884
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road Cabrio (W463) 230 GE (463.204)06.19901262298 ccm4M 102.989
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road Cabrio (W463) 300 GD (463.307)12.19901132996 ccm6OM 603.931
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road Cabrio (W463) 300 GE (463.207)09.19891702960 ccm6M 103.987
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road Cabrio (W463) 320 GE (463.208)09.19942113199 ccm6M 104.996
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road Cabrio (W463) 350 G Turbo-D (463.300)09.19911363449 ccm6OM 603.972
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road Cabrio (W463) G 300 TD (463.308)09.19961772996 ccm6OM 606.964
MERCEDES-BENZ Trieda G Off-Road Cabrio (W463) G 320 (463.209)11.19972153199 ccm6M 112.945
MERCEDES-BENZ Trieda M (W163) ML 230 (163.136)02.19981502295 ccm4M 111.977
MERCEDES-BENZ Trieda M (W163) ML 320 (163.154)02.19982183199 ccm6M 112.942
MERCEDES-BENZ Trieda M (W166) ML 500 4-matic (166.073)02.20124084663 ccm8M 278.928
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 500 (216.373)02.20114354663 ccm8M 278.920
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 500 4-matic (216.394)02.20114354663 ccm8M 278.920
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 63 AMG (216.374)02.20115445461 ccm8M 157.980
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 65 AMG (216.379)02.20116305980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ Trieda S Saloon (W221) S 400 Hybrid (221.095, 221.195)01.20092793498 ccm6M 272.974
MERCEDES-BENZ Trieda S Saloon (W221) S 63 AMG (221.074, 221.174)02.20125715461 ccm8M 157.980
MERCEDES-BENZ Trieda V (W638/2) V 200 (638.214, 638.294)02.19971291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ Trieda V (W638/2) V 230 (638.234, 638.294)10.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ Trieda V (W638/2) V 230 TD (638.274)09.1996982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ Trieda V (W638/2) V 280 (638.244, 638.294)08.19971742792 ccm6M 104.900
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.811, 639.813, 639.815)07.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.811, 639.813, 639.815)07.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815)07.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815)07.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815)07.20102242987 ccm6OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 110 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.2010952143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 113 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 116 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 122 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20102242987 ccm6OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 108 D 2.3 (638.164)02.1996792299 ccm4OM 601.942
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 110 TD 2.3 (638.174)02.1996982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 113 2.0 (638.114, 638.194)02.19961291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 114 2.3 (638.134, 638.194)12.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 110 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.2010952143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 113 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 116 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 122 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20102242987 ccm6OM 642.890
MINI Cabrio (R57) Cooper S02.20102001598 ccm4N18 B16 A
MINI Countryman (R60) Cooper S01.20102001598 ccm4N18 B16 A
MINI Countryman (R60) Cooper S ALL401.20101631598 ccm4N18 B16 A
MINI Countryman (R60) Cooper SD ALL401.20101361995 ccm4N47 C20 A
MINI Hatchback (R56) Cooper09.20061151598 ccm4N12 B16 A
MINI Hatchback (R56) Cooper S03.20101631598 ccm4N18 B16 A
MINI Hatchback (R56) Cooper SD02.20111361995 ccm4N47 C20 A
MINI Hatchback (R56) One D07.2010901598 ccm4N47 C16 A
MINI Roadster (R59) Cooper S11.20111631598 ccm4N18 B16 A
MINI Roadster (R59) Cooper S JCW11.20112001598 ccm4N18 B16 A
MITSUBISHI 3000 GT Coupe (Z1_A) 3.0 i 24V 4WD (Z16A)06.19922862972 ccm66G72 (DOHC 24V)
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.802.20101391798 ccm44B10
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D06.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD06.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 i06.20101501998 ccm44J11
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 i 4WD06.20101501998 ccm44J11
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)07.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A)07.19951161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A)07.19951401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A)10.1996901870 ccm4F8QT
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A)09.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 (DA2A)09.19961151834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A)10.1996901870 ccm4F8QT
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A)02.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A)09.1986601198 ccm44G16
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1984751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A)02.19841251597 ccm44G32 T/C
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.8 GL Diesel (C14A)02.1984581796 ccm44D65
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A)04.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A)04.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A)05.1996751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A)05.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A)12.19951461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 1.601.1977751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 2.001.1979981995 ccm44G52
MITSUBISHI GALANT I (A12_) 2.0 GLX01.1977861995 ccm44G52
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 1.6 GLX (A161A)09.1980751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 2.0 GLS (A163)09.19801021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 2.0 Turbo ECi (A164)05.19821701997 ccm44G63-T (ECI)
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 2.3 Turbo-D (A167)09.1980842347 ccm44D55 T
MITSUBISHI Galant III Kombi (A120) 1.6 GL (A121V)01.1979751597 ccm44G32
MITSUBISHI Galant IV Kombi (A160) 1.6 GLX (A161V)09.1980751597 ccm44G32
MITSUBISHI Galant IV Kombi (A160) 2.0 GLX (A163V)09.19801021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant IV Kombi (A160) 2.3 Turbo-D (A167V)07.1983842347 ccm44D55 T
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987861755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 1.8 Turbo-D (E34A)12.1987751796 ccm44D65 T
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)11.19871091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A)12.19881091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19871441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A)06.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A)09.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant V Sedan (E10) 1.6 GLX (E11A)06.1984751597 ccm44G32
MITSUBISHI Galant V Sedan (E10) 1.8 Turbo-D (E14A)06.1984821796 ccm44D65 T
MITSUBISHI Galant V Sedan (E10) 2.0 GLS (E15A)06.1986901997 ccm4G63B
MITSUBISHI Galant V Sedan (E10) 2.0 GLS (E15A)06.19841021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant V Sedan (E10) 2.0 Turbo ECi (E15A)06.19841501997 ccm44G63-T (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant V Sedan (E10) 2.4 GLS (E16A)07.19851122351 ccm4G64B
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 (E32A)11.1988901755 ccm44G37
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 Turbo-D (E34A)11.1988751796 ccm44D65 T
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 (E39A, E38A, E33A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)07.19891441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A)11.19921261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSTD (E57A)11.1992901998 ccm44D68 T
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)11.19921501999 ccm66A12
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A)11.19921702497 ccm66G73
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 1.8 GLSI (E52A)11.19921261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 GLSI 4WD (E75A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 GLSTD (E57A)11.1992901998 ccm44D68 T
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)11.19921501999 ccm66A12
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.5 V6-24 4WD (E88A)11.19921702497 ccm66G73
MITSUBISHI Galant VIII Kombi (EA0) 2.0 (EA2W)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Kombi (EA0) 2.0 TDI (EA6W)09.1996901998 ccm44D68 T
MITSUBISHI Galant VIII Kombi (EA0) 2.5 V6 24V (EA5W)09.19961632498 ccm66A13
MITSUBISHI Galant VIII Sedan (EA_) 2.0 (EA2A)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Sedan (EA_) 2.0 TDI (EA6A)09.1996901998 ccm44D68 T
MITSUBISHI Galant VIII Sedan (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)09.19961632498 ccm66A13
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.0 (K62T)06.19961221997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.4 4WD (K75T)06.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.5 D (K64T)06.1996752477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.5 TD 4WD (K74T)06.1996992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.6 (L032P, L062P)09.1981651597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.6 (L032P, L062P)11.1984701597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 1.8 4WD (L035G)08.1984821795 ccm44G62
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 2.0 4WD (L037G)11.1986881997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 / Delica II Bus (LO3_P/G, L0_2P) 2.3 D (L038P)04.1983682347 ccm44D55
MITSUBISHI L 300 / Delica II Van (L03_P) 1.6 (L032P, L062P)05.1980651597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Van (L03_P) 2.3 D (L038P, L068P)09.1983682347 ccm44D55
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 1.6 (P02W, P12W)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)12.1986881997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 (P04W, P14W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19861092351 ccm4G64B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 D (P05W, P15W, P25W)11.1986692477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 TD 4WD (P25W)11.1988872477 ccm44D56-T
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 1.6 (P12V, P02V)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P03V, P13V)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.5 D (P05V, P05W, P15V)11.1986692477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W)05.19951151997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W)05.19951322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.5 TD (PA5V/W, PB5V)05.1995992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.5 TD 4WD (PD5V/W)05.1995992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI Lancer I Kombi (A7_V) 1.4 (A72V)01.1978681439 ccm44G33
MITSUBISHI Lancer I Sedan (A7_) 1.2 (A75A)01.1978551238 ccm44G36
MITSUBISHI Lancer I Sedan (A7_) 1.4 (A72A)01.1978681439 ccm44G33
MITSUBISHI Lancer I Sedan (A7_) 1.6 (A73A)01.1978821597 ccm44G32 GS
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 (C65A)08.1986601198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 GL (C15AS)01.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)06.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)11.1983751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.8 Diesel (C14AS)01.1984581796 ccm44D65
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.8 Diesel (C14AS)09.1986601796 ccm44D65
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A)08.1988701299 ccm4G13B
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)07.1990751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)04.1988841468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)06.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.8 GLX Diesel (C64A)04.1988601796 ccm44D65
MITSUBISHI Lancer Kombi (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1985751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer Kombi (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)01.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 2.0 Diesel (CB8A)06.1992681998 ccm44D68
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 2.0 D (CB8W)12.1992681998 ccm44D68
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) 1.3 12V (CK1A)12.1995751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.6 MIVEC05.20101171590 ccm44A92
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.8 DI-D05.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.8 MIVEC03.20091401798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.6 MIVEC05.20101171590 ccm44A92
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.805.20101401798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D05.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.011.20061471998 ccm44B11
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.2 DI-D11.20061772268 ccm44N14
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.2 DI-D 4WD09.20101402268 ccm44N14
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.2 DI-D 4WD11.20061772268 ccm44N14
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.5 TD (L044G, L049G)01.1990872477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.5 TD (L044G, L049G)11.1989952477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G)11.19881412972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.3 TD (L043G, L048G)12.1982842347 ccm44D55 T
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G)05.1986842477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G)11.1989952477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.6 (L042G, L047G)01.19831032555 ccm44G54
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.4 (V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.1990992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.8 TD (V46W, V26W)06.19941252835 ccm44M40-T
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W)06.19942083497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.1990992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V23W, V23C)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V612.19901772972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V612.19902052972 ccm66G72 (DOHC 24V)
MITSUBISHI SIGMA Station Wagon (F0_W) 3.006.19921702972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 2.0 TD (N18W)10.1992821998 ccm44D68 T
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 1.8 GLX (D05V, D05W)01.1984901755 ccm44G37
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 1.8 TD (D09V, D09W)06.1986751796 ccm44D65 T
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 4WD (D08W)03.19851021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLX 4WD (D08W)06.1986841997 ccm4G63B
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi (D04W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi 4WD (D08W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 TD (N35W)10.1991751796 ccm44D65 T
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 TD (N38W)10.1992821998 ccm44D68 T
MITSUBISHI STARION (A18_A) 2.0 Turbo ECi (A183A)06.19821701997 ccm44G63-T (ECI)
MITSUBISHI STARION (A18_A) 2.0 Turbo ECi (A183A)05.19851801997 ccm44G63-T/C
MITSUBISHI STARION (A18_A) 2.6 Turbo ECi (A187A)09.19871552555 ccm4G54B T/C
MORRIS Marina Kombi 180004.197178 ccm
MORRIS Marina Sedan 1.804.197182 ccm
MORRIS Marina Sedan 1.8 TC04.197192 ccm
NISSAN 100 NX (B13) 1.603.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN 100 NX (B13) 1.6 SR09.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN 100 NX (B13) 2.0 GTI03.19911431998 ccm4SR20DE
NISSAN 200 SX (S13) 1.8 Turbo07.19881691809 ccm4CA18DET
NISSAN 200 SX (S14) 2.0 i 16V Turbo10.19932001998 ccm4SR20DET
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.001.19841702960 ccm6VG30E
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.0 Turbo05.19872032960 ccm6VG30ET
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.0 Turbo04.19842282960 ccm6VG30T
NISSAN 300 ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo05.19902682960 ccm6VG30DETT
NISSAN 300 ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo05.19902832960 ccm6VG30DETT
NISSAN 370 Z Roadster (Z34) 3.712.20093303696 ccm6VQ37VHR
NISSAN ALMERA Classic (B10) 1.6 16V03.20061071597 ccm4QG16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6 SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 2.0 D11.1995751974 ccm4CD20
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S,GX,LX09.1995751392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR,SLX09.1995901597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 D11.1995751974 ccm4CD20
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 GTi07.19961431998 ccm4SR20DE
NISSAN BLUEBIRD (910) 1.801.1980881770 ccm4L18S
NISSAN BLUEBIRD (910) 2.0 D01.1980601952 ccm4LD20
NISSAN BLUEBIRD (910) 2.0 i01.19821091952 ccm4Z20E
NISSAN BLUEBIRD (U11) 1.811.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN BLUEBIRD (U11) 2.0 D04.1984581952 ccm4LD20
NISSAN BLUEBIRD (U11) 2.0 i04.19841051974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.603.1986901598 ccm4CA16S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 1.8 i 16V (FRLT72)02.19891291809 ccm4CA18D
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 (T12)12.19851021974 ccm4CA20S
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 D (FSLT72, T12)03.1986671952 ccm4LD20
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 i09.19881151974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 i (FHLT72, T12)12.19851051974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD limuzina (910) 1.801.1980901770 ccm4L18T
NISSAN Bluebird Sedan (T72 , T12, U12) 1.603.1986831598 ccm4CA16S
NISSAN Bluebird Sedan (T72 , T12, U12) 1.8 i 16V (RLT72)02.19891291809 ccm4CA18D
NISSAN Bluebird Sedan (T72 , T12, U12) 2.0 (T12)12.19851021974 ccm4CA20S
NISSAN Bluebird Sedan (T72 , T12, U12) 2.0 D (SLT72, T12)03.1986671952 ccm4LD20
NISSAN Bluebird Sedan (T72 , T12, U12) 2.0 i09.19881151974 ccm4CA20E
NISSAN Bluebird Sedan (T72 , T12, U12) 2.0 i (HLT72, T12)12.19851051974 ccm4CA20S
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.004.19861021974 ccm4CA20S
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.0 D04.1984581952 ccm4LD20
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.0 D03.1986671952 ccm4LD20
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.0 i04.19841051974 ccm4CA20E
NISSAN BLUEBIRD Traveller (W910) 2.0 D01.1980601952 ccm4LD20
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi03.20101101461 ccm4K9K
NISSAN GT-R (R35) V610.20105303799 ccm6VR38DETT
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.5 dCi08.2005611461 ccm4K9K 714
NISSAN LEAF Electric11.20101090 ccm0EM61
NISSAN Maxima III Sedan (J30) 3.0 i10.19881702960 ccm6VG30E
NISSAN MAXIMA QX (A32) 2.002.19951401995 ccm6VQ20DE
NISSAN MAXIMA QX (A32) 3.001.19951932988 ccm6VQ30DE
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198250988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198254988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986541235 ccm4MA12S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986601235 ccm4MA12S
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V08.199254998 ccm4CG10DE
NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V08.1992751275 ccm4CG13DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.205.2010761198 ccm3HR12DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.205.2010801198 ccm3HR12DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.2 DIG-S04.2011981198 ccm3HR12DDR
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D40) 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB)12.20091902488 ccm4YD25DDTi
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D40) 3.0 dCi 4WD02.20102312993 ccm6V9X
NISSAN NP300 Navara Valník / Podvozok (D40) 2.5 dCi03.20101902488 ccm4YD25DDTi
NISSAN NP300 Navara Valník / Podvozok (D40) 3.0 dCi03.20102312993 ccm6V9X
NISSAN NP300 Pick-up (D22) 2.5 dCi 4x404.20081332488 ccm4YD25DDTi
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 2.8 TD (Y60A)09.19881162826 ccm6RD28T
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 4.2 D (Y60GR)11.19881164169 ccm6TD42
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801212753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 3.2 D (K160)11.1979953246 ccm6SD33
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 3.2 TD (K160)07.19831103246 ccm6SD33T
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 3.2 D08.19881103246 ccm6SD33T
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 2.8 (W160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 3.2 D (W160)11.1979953246 ccm6SD33
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 3.2 TD (W160)07.19831103246 ccm6SD33T
NISSAN Patrol III/2 SUV (W260) 2.8 TD06.19891162826 ccm6RD28T
NISSAN Patrol III/2 SUV (W260) 3.2 D08.19881103246 ccm6SD33T
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 4WD03.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 i 12V04.19921242389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 i 12V 4WD04.19921242389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D21) 2.7 D 4WD08.1987992663 ccm4TD27
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 11509.20081142464 ccm4G9U 630
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.5 dCi 11509.20081142464 ccm4G9U 630
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V06.19901151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V 4x404.19911151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 D01.1991751974 ccm4CD20
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT06.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 TD09.1996901974 ccm4CD20T
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 16V06.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 D01.1991751974 ccm4CD20
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 i01.19951251998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996901597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.1996991597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 TD09.1996901974 ccm4CD20T
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i07.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i02.19911021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 D07.1990751974 ccm4CD20
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 i07.19901161998 ccm4SR20DI
NISSAN Serena (C23) 1.602.1993971597 ccm4GA16DE
NISSAN Serena (C23) 2.011.19921261998 ccm4SR20DE
NISSAN Serena (C23) 2.0 D11.1992671952 ccm4LD20
NISSAN Serena (C23) 2.3 D01.1995752283 ccm4LD23
NISSAN SILVIA (S12) 2.0 GP04.19841461991 ccm4FJ20E
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) 1.4 (HBL310)01.1970651397 ccm4A14
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) 1.4 (HBL310)06.1979671397 ccm4A14
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) 1.5 (HBL310)06.1979691488 ccm4A15
NISSAN SUNNY I (B11) 1.303.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY I (B11) 1.7 D03.1982541681 ccm4CD17
NISSAN SUNNY I Kupé (B11) 1.304.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I Kupé (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.7 D03.1982541681 ccm4CD17
NISSAN SUNNY II (N13) 1.307.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.4 LX10.1988751392 ccm4GA14S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 GTI 16V02.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 4x4 (A)06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II (N13) 1.7 D06.1986541681 ccm4CD17
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.306.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.4 LX01.1989751392 ccm4GA14S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 GTI 16V06.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i 12V06.1986901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.7 D06.1986541681 ccm4CD17
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.8 GTI 16V01.19891251809 ccm4CA18D
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.6 GTI 16V05.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.8 GTI 16V01.19891251809 ccm4CA18D
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i08.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V 4x410.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.7 D01.1986541681 ccm4CD17
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III (N14) 2.0 D10.1990751974 ccm4CD20
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 D10.1990751974 ccm4CD20
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI-R 4x410.19902201998 ccm4SR20DET
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i10.1990751392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 D10.1990751974 ccm4CD20
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i06.1991901597 ccm4GA16DS
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 2.0 D06.1991751974 ccm4CD20
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.4 i 4WD10.19871032389 ccm4Z24i
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.7 TD 4WD02.1989992664 ccm4TD27T
NISSAN TERRANO I (WD21) 3.0 i 4WD01.19901482960 ccm6VG30E
NISSAN TERRANO II (R20) 2.4 4WD05.19961162389 ccm4KA24E
NISSAN TERRANO II (R20) 2.4 4WD05.19961182389 ccm4KA24E
NISSAN TERRANO II (R20) 2.4 i 12V 4WD02.19931242389 ccm4KA24E
NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TD 4WD02.19931012664 ccm4TD27T
NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TDi 4WD05.19961252664 ccm4TD27TI
NISSAN URVAN Autobus (E23) 2.0 (E23B)12.1982871952 ccm4Z20
NISSAN URVAN Autobus (E23) 2.3 D (E23B)04.1985692289 ccm4SD23
NISSAN URVAN Autobus (E24) 2.4 i05.19891012389 ccm4Z24i
NISSAN URVAN Autobus (E24) 2.5 D05.1989802494 ccm4TD25
NISSAN VANETTE Autobus (KC120) 1.501.1983691488 ccm4A15
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi FWD06.20071501995 ccm4M9R
OPEL AGILA (B) (H08) 1.0 LPG (F68)01.201065996 ccm3K10B
OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 (F68)11.2010941242 ccm4K12B
OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 LPG (F68)04.2008861242 ccm4K12B
OPEL ANTARA 2.2 CDTi12.20101632231 ccm4A 22 DM
OPEL ANTARA 2.2 CDTi 4x412.20101632231 ccm4A 22 DM
OPEL ANTARA 2.2 CDTi 4x412.20101842231 ccm4A 22 DMH
OPEL ANTARA 2.412.20101672384 ccm4A 24 XF
OPEL ANTARA 2.4 4x412.20101672384 ccm4A 24 XF
VAUXHALL Antara (L07) 2.2 CDTi 4x412.20101632231 ccm4A 22 DM
VAUXHALL Antara (L07) 2.2 CDTi 4x412.20101842231 ccm4A 22 DMH
VAUXHALL Antara (L07) 2.2 CDTi FWD12.20101632231 ccm4A 22 DM
VAUXHALL Antara (L07) 2.412.20101672384 ccm4A 24 XF
VAUXHALL Antara (L07) 2.4 4x412.20101672384 ccm4A 24 XF
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.4 i 16V01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.4 Si05.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.6 i03.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.8 i 16V11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Cabrio (T92) 2.0 i03.19931151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i 16V (F08, C05)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 Si (F08, C05)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i (F08, C05)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i 16V (F08, C05)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 Si (F08, C05)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 TD (F08, C05)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 TDS (F08, C05)12.1991821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i (F08, C05)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)07.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.8 i 16V (F08, C05)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i (F08, C05)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)03.19931501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)03.1992601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)09.1991751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)03.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)12.1991571700 ccm417 D
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68)12.1991821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)09.1991901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)09.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)09.19911501998 ccm4C 20 XE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)09.19911151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)09.1991601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)03.1992821389 ccm4C 14 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)05.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)03.1992751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 Si (F19, M19)05.19921001598 ccm4C 16 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)03.1992571700 ccm417 D
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 TD (F19, M19)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 TDS (F19, M19)03.1992821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i (F19, M19)03.1992901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)06.19931251799 ccm4C 18 XE
OPEL Astra F Sedan (T92) 2.0 i (F19, M19)03.19921151998 ccm4C 20 NE
OPEL Astra F Sedan (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 16V (F35)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.7 TD (F35)02.1998681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 16V (F35)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 DI (F35)02.1998821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 16V (F08, F48)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.7 TD (F08, F48)02.1998681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G CC (T98) 1.8 16V (F08, F48)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 16V (F08, F48)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 DI (F08, F48)02.1998821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 (L35)08.2004751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 LPG (L35)08.2009901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 LPG (L35)08.20091161598 ccm4Z 16 XER
OPEL ASTRA H Skrinka (L70) 1.7 CDTI (L70)03.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL ASTRA J 1.4 Turbo (68)10.20101201364 ccm4B 14 NEL
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.3 CDTI (35)10.2010951248 ccm4A 13 DTE
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.4 (35)10.20101011398 ccm4A 14 XER
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)10.20101201364 ccm4B 14 NEL
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)10.20101401364 ccm4A 14 NET
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.6 (35)10.20101161598 ccm4B 16 XER
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35)10.20101801598 ccm4A 16 LET
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101101686 ccm4A 17 DTE
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35)10.20101601956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont 1.309.1985751297 ccm413 S
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.8 GTE09.19841121796 ccm418 SE
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.0 GTE09.19861291998 ccm420 SEH
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 2.0 GTE 16V05.19881561998 ccm420 XE
VAUXHALL ASTRA Mk II Kombi 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i09.1991601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i03.1992821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i02.1993711598 ccm4X 16 SZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i03.19921001598 ccm4C 16 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.6 i 16V01.19941011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.7 D12.1991571699 ccm417 D
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.7 TD12.1991821686 ccm417 TD
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.8 i 16V09.19941251799 ccm4C 18 XE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 2.0 i09.19911151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 2.0 i 16V09.19911501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Kombi (T92) 1.4 i03.1991821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Kombi (T92) 1.6 i07.1994711598 ccm4X 16 SZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) Kombi (T92) 1.6 i09.1991751598 ccm4C 16 NZ
VAUXHALL Astra Mk III (F) Kombi (T92) 1.7 D12.1991571699 ccm417 D
VAUXHALL Astra Mk III (F) Kombi (T92) 1.7 TD12.1991821686 ccm417 TD
VAUXHALL Astra Mk III (F) Kombi (T92) 1.8 i 16V09.19941151799 ccm4X 18 XE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Kombi (P10) 1.3 CDTi10.2010951248 ccm4A 13 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Kombi (P10) 1.410.20101011398 ccm4A 14 XER
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Kombi (P10) 1.4 Turbo10.20101401364 ccm4A 14 NET
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Kombi (P10) 1.610.20101161598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Kombi (P10) 1.7 CDTi10.20101101686 ccm4A 17 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Kombi (P10) 1.7 CDTi10.20101251686 ccm4A 17 DTR
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Kombi (P10) 2.0 CDTi10.20101601956 ccm4A 20 DTH
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)02.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)06.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07)03.19922041998 ccm4C 20 LET
OPEL Calibra A (C89) 2.5 i V6 (M07)04.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E05.19811302490 ccm625 E
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S08.19781152490 ccm625 S
OPEL Commodore C Kombi (61) 2.5 E12.19801302490 ccm625 E
OPEL Commodore C Kombi (61) 2.5 S12.19801152490 ccm625 S
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)11.199654973 ccm3X 10 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)03.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)09.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.5 D (F08, F68, M68)03.1993501488 ccm415 D
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68)03.1993671488 ccm4X 15 TD
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)03.19931091598 ccm4C 16 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)09.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.7 D (F08, F68, M68)02.1996601686 ccm417 D (4EE1)
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.0 (L08, L68)01.201065998 ccm3A 10 XEP
OPEL Corsa D Hatchback (S07) 1.4 (L08, L68)07.2006901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa D Van (S07) 1.0 (L08)07.200660998 ccm3A 10 XEP
OPEL Corsa D Van (S07) 1.0 (L08)01.201065998 ccm3A 10 XEP
OPEL Corsa D Van (S07) 1.2 (L08)06.2010691229 ccm4A 12 XEL
OPEL Corsa D Van (S07) 1.2 (L08)07.2009801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Corsa D Van (S07) 1.3 CDTI (L08)07.2006751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Corsa D Van (S07) 1.3 CDTI (L08)07.2006901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Corsa D Van (S07) 1.3 CDTI (L08)06.2010951248 ccm4A 13 DTR
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.0 i 12V11.199654973 ccm3X 10 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i03.1993451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i 16V09.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.5 D12.1992501488 ccm415 D
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.5 TD03.1993671488 ccm4X 15 DT (T4EC1)
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.6 i 16V09.19941061598 ccm4C 16 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.7 D02.1996601686 ccm417 D (4EE1)
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.4 Twinport06.2003901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Corsavan Mk III (D) (S07) 1.3 CDTI07.2006951248 ccm4B 13 DTR
OPEL Frontera A Sport SUV Cabrio (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.19921151998 ccm4X 20 SE
OPEL Frontera A Sport SUV Cabrio (U92) 2.5 TDS09.19961152499 ccm425TD
OPEL Frontera A Sport SUV Cabrio (U92) 2.8 TD (5BSUD2)03.19951132771 ccm428TD
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.2 i (54MWL4)03.19951362198 ccm4X 22 XE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.3 TD (5JMWL4)03.19921002260 ccm423 DTR
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.4 i (53MWL4)03.19921252410 ccm4C 24 NE
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.5 TDS09.19961152499 ccm425TD
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.8 TD (5BMWL4)03.19951132771 ccm428TD
VAUXHALL Frontera Mk I (A) Sport (U92) SUV Cabrio 2.0 i03.19921151998 ccm4X 20 SE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) Sport (U92) SUV Cabrio 2.5 TDS09.19961152499 ccm425TDS (VM41B)
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.2 i03.19951362198 ccm4X 22 XE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.3 TD09.19911002260 ccm423 DTR
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.4 i03.19921252410 ccm4C 24 NE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.5 TDS11.19911152499 ccm425TDS (VM41B)
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.8 TD01.19951132771 ccm428 TDI (4JB1-T)
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.3 S03.1987751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i10.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i07.1989821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i Cat10.1987751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 2.0 i10.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 2.0 i Cat10.19861161998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.5 TD (C15, C35, D15, D35)07.1988721488 ccm415 TD
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 D (C15, C35, D15, D35)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.7 D (C15, C35, D15, D35)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E Caravan (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.5 TD (C08, C48, D08, D48)07.1988721488 ccm415 TD
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 D (C08, C48, D08, D48)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, D08, C48, D48)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E CC (T85) 1.7 D (C08, C48, D08, D48)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 E (C08, C48, D08, D48)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19841151796 ccm418 E
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48)06.1985901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm420 NE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48)09.19861291998 ccm420 SEH
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm420 XEJ
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48)03.19881501998 ccm4C 20 XE
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25)01.1986601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 S (C25, D25)01.1986751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 (C25, D25)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 D (C25, D25)01.1986541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25)01.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 i Cat (C19, D19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.5 TD (C19, D19)07.1988721488 ccm415 TD
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 D (C19, D19)09.1984541598 ccm416 DA
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i (C19, D19)09.1986751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)09.1986751598 ccm4C 16 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.7 D (C19, D19)02.1989571700 ccm417 D
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 (C19, D19)09.19871141796 ccm418 E
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)09.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 i (C19, D19)10.19851001796 ccm4C 18 NE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 S (C19, D19)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 2.0 i (C19, D19)03.19871151998 ccm420 SE
OPEL Kadett E Sedan (T85) 2.0 i Cat (C19, D19)03.19871151998 ccm4C 20 NE
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S08.1981751297 ccm413 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 E09.19751051897 ccm419 E
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 S09.1975901897 ccm419 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.008.1977901979 ccm420 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E08.19771101979 ccm420 E
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.008.1977901979 ccm420 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 E08.19771101979 ccm420 E
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL Meriva A (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75)07.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Meriva Mk II (B) (S10) 1.3 CDTi06.2010951248 ccm4A 13 DTE
VAUXHALL Meriva Mk II (B) (S10) 1.7 CDTi06.20101311686 ccm4A 17 DTS
OPEL Mokka / Mokka X (J13) 1.8 (75)01.20131401796 ccm4A 18 XER
OPEL Mokka / Mokka X (J13) 1.8 4x4 (75)01.20131401796 ccm4A 18 XER
OPEL Monterey A (M92) 3.1 TD (UBS69D, UBS69G)09.19911143059 ccm44 JG2TC
OPEL Monterey A (M92) 3.2 (UBS25D, UBS25G)06.19921773165 ccm66VD1 (SOHC)
VAUXHALL Monterey (M92) 3.1 TD09.19911143059 ccm44 JG2TC
VAUXHALL Monterey (M92) 3.206.19921773165 ccm66VD1 (DOHC)
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 DTI 16V (F35, M35, P35)09.19971011995 ccm4X 20 DTH
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35)04.19941312497 ccm6X 25 DT
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)09.19971011995 ccm4X 20 DTH
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69)04.19941302497 ccm6X 25 DT
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)04.19942112962 ccm6X 30 XE
VAUXHALL Omega (B) Kombi (V94) 2.0 16V03.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Omega (B) Kombi (V94) 2.5 TD04.19941312497 ccm6U 25 TD
VAUXHALL Omega (B) Kombi (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.0 16V03.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.5 TD04.19941312497 ccm6U 25 TD
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 3.0 V604.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 E05.19851001796 ccm4C 18 NV
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.1 D09.1977602068 ccm421 D
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 D08.1978652260 ccm423 D
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 TD06.1984862260 ccm423 TD
OPEL REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 2.3 D11.1982712260 ccm423 D
OPEL Sintra (APV) 2.2 DTI07.19971162171 ccm4X 22 DTH
OPEL Sintra (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94)11.19961412198 ccm4X 22 XE
OPEL Sintra (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94)11.19962012962 ccm6X 30 XE
VAUXHALL SINTRA 2.2 i 16 V11.19961412198 ccm4X 22 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)07.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)07.19941061598 ccm4X 16 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.4 16V07.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.6 16V07.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)09.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 TD (F68, M68)03.1990821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i (F68, M68)09.1988901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 S (F68, M68)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 (F68, M68)04.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i (F68, M68)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)02.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i Cat (F68, M68)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i GT (F68, M68)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A CC (J89) 2.5 V6 (F68, M68)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993711598 ccm4X 16 SZ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1993751598 ccm4C 16 LZ2
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 D (F19, M19)10.1988571700 ccm417 D
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 TD (F19, M19)03.1990821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 (F19, M19)09.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)06.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891151998 ccm420 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Cat (F19, M19)09.19881161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)01.19891161998 ccm4C 20 NE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i Turbo 4x4 (F19, M19)06.19942041998 ccm4C 20 LET
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.5 V6 (F19, M19)02.19931702498 ccm6C 25 XE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)01.19891501998 ccm420 XEJ
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)02.19901501998 ccm4C 20 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V (F19)10.19951001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.7 TD (F19)10.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 DI 16V (F19)11.1996821995 ccm4X 20 DTL
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 DTI 16V (F19)06.19971011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 i 16V (F19)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 (F19)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 1.6 i 16V (F35)11.19961001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 2.0 DI 16V (F35)11.1996821995 ccm4X 20 DTL
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 2.0 DTI 16V (F35)06.19971011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 2.0 i 16V (F35)11.19961361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 2.5 i V6 (F35)11.19961702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 1.6 i 16V (F68)10.19951011598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 1.7 TD (F68)10.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 1.8 i 16V (F68)10.19951161796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 2.0 DI 16V (F68)11.1996821995 ccm4X 20 DTL
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 2.0 DTI 16V (F68)06.19971011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 2.0 i 16V (F68)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 2.5 i V6 (F68)10.19951702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.6 i08.1995751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.6 i 16V08.19951011598 ccm4Y 16 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.7 TD10.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.8 i 16V10.19951161796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.0 Di 16V08.1995821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.0 i 16V10.19951361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.5 i V609.19951702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Kombi (J96) 1.8 i 16V11.19961151796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Vectra (B) Kombi (J96) 2.0 DI 16V08.1995821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Vectra (B) Kombi (J96) 2.0 i 16V10.19951361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Vectra (B) Kombi (J96) 2.5 i V611.19961702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 1.8 i 16V10.19951161799 ccm4X 18 XE
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 2.0 DI 16V08.1995821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 2.0 i 16V10.19951361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 2.5 i V609.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL Vivaro A Valník / Podvozok (X83) 1.9 Di08.2001821870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Valník / Podvozok (X83) 2.5 DTi08.20031352464 ccm4G9U 730
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199145954 ccm4TU9
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199150954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.109.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.310.1993981294 ccm4TU2J2
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991941361 ccm4KFZ (TU3J2/Z)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 D09.1992501361 ccm4K9Y (TUD3Y)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D06.1994541527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D06.1994581527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.1993881587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.601.19941031587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i05.199645954 ccm4CDY (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.0 i01.199750954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i01.1997541124 ccm4HDY (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 i05.1996601124 ccm4HDZ (TU1M+)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.4 i05.1996751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.5 D05.1996551527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 i05.19961011587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.6 S1605.19961181587 ccm4NFX (TU5J4)
PEUGEOT 204 1.110.1965531130 ccm4XK
PEUGEOT 204 1.107.1969551130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 1.109.1975581127 ccm4XK5
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.002.198345954 ccm4108C (XV8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.302.1984621294 ccm4G1A
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.410.1985791360 ccm4150H (XY8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983801360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.502.1984861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.603.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.608.1986751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI12.19841031580 ccm4180A (XU5J)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI02.19831201580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel08.1983601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI03.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.1 CJ10.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ03.1988601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ03.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ05.1991751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ Cat01.1989601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CT04.1986791360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.6 CJ08.1992881580 ccm4BDY (XU5M3Z)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.6 CTI04.19861031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.9 CTI10.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.010.198745954 ccm4TU9
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.107.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.3 Rallye10.19871011294 ccm4TU24
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988791360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 Cat08.1987601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.10.1987791580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.05.1990881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI10.19871031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI10.19871161580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.7 Diesel07.1987601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.8 TD01.1990781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 Diesel10.1987641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871021905 ccm4D2A (XU92C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI Cat10.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.4 HDi03.2012681398 ccm48HR (DV4C)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.603.20121561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi03.2012921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi03.20121141560 ccm49HD (DV6C)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.106.1994601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL06.1994751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR06.1994891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST06.19941011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD06.1994641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SRDT06.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941501998 ccm4RFT (XU10J4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST07.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.403.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.603.1997891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.803.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D03.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 TD02.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.604.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.803.19941011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.8 16V07.20001101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 2.003.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 1.105.1993601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 1.405.1993751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 1.605.1993891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 1.805.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D05.1993641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 1.9 DT05.1993901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1606.19941501998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1605.19931521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1603.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 2.0 XSi05.19931211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 THP10.20102001598 ccm4EP6CDTX
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A_, 4C_) 1.6 BioFlex04.20081091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.110.1985541118 ccm4E1
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.310.1985641294 ccm4G1A
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.506.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.608.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985801580 ccm4B1D (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.601.198694 ccm
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.611.19851031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.903.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.910.19851021905 ccm4D2B (XU9S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D06.1986641905 ccm4162 (XUD9)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI07.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.108.1990601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1990671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 TD08.1989781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.908.1989981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.910.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel07.1989641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI07.19891201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V10.19901471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D08.1992641905 ccm4DJZ (XUD9)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 MI-1608.19921521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 T 16 X408.19921961998 ccm4RGZ (XU10J4TE/Z)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 X408.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D08.1992641905 ccm4DJZ (XUD9)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x408.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 406 (8B) 1.611.1995881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V11.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD01.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD01.1996921905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V11.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo04.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.1 TD 12V01.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V10.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 D10.1996751905 ccm4DHW (XUD9SD)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 TD10.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.19961321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo10.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.1 TD 12V10.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 Kupé (8C) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 Kupé (8C) 3.0 V6 24V03.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 Bioflex09.20071401997 ccm4RFJ (EW10A)
PEUGEOT 408 2.0 16V02.2010147 ccm
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi08.20101121560 ccm49HR (DV6C)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 HDi11.20101121560 ccm49HL (DV6C)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 THP11.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 VTi11.20101201598 ccm45FS (EP6C)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 2.0 HDi11.20101401997 ccm4RHA (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 2.0 HDi11.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 2.2 HDi11.20102042179 ccm44HL (DW12C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 HDi11.20101121560 ccm49HL (DV6C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 THP11.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 VTi11.20101201598 ccm45FS (EP6C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi11.20101401997 ccm4RHA (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi11.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.2 HDi11.20102042179 ccm44HL (DW12C)
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891141998 ccm4R5A (XU102C)
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2Z)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V07.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19911471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 Turbo Diesel06.19891092088 ccm4PHZ (XUD11ATE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.5 Turbo Diesel07.19941292446 ccm4THY (DK5ATE)
PEUGEOT 605 (6B) 3.010.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 2408.19892002963 ccm6UKZ (ZPJ4/Z)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 806 (221) 1.807.1995991762 ccm4LFW (XU7JP)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD07.1995901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD05.1997921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT 806 (221) 2.006.19941211998 ccm4RFU (XU10J2)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo06.19941471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 806 (221) 2.1 td 12V06.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi06.20091631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 D03.1994691905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD08.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD 4x407.1996921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i03.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i 4x408.19961091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D08.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D 4x407.1996862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD07.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD 4x407.19961032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI01.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI 4x401.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER Skrinka (230L) 1.9 D03.1994691905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT BOXER Skrinka (230L) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER Skrinka (230L) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER Skrinka (230L) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
PEUGEOT Expert (224_) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT Expert (224_) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT Korba/Podvozok (223) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
PEUGEOT EXPERT Korba/Podvozok (223) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT EXPERT Korba/Podvozok (223) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT Korba/Podvozok (223) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT Skrinka (222) 1.602.1996791581 ccm4222A2 (1580 SPI)
PEUGEOT EXPERT Skrinka (222) 1.9 D02.1996701905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT EXPERT Skrinka (222) 1.9 TD02.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT EXPERT Skrinka (222) 1.9 TD02.1996921905 ccm4D8B (XUD9TE)
PEUGEOT Expert Tepee (VF3X_) 2.0 HDi 120 4x401.20071201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
PEUGEOT iOn Hatchback Electric11.201048 ccm
PEUGEOT iOn Hatchback Electric11.201064 ccm
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.106.1996601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.406.1996751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.9 D06.1996681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT PARTNER Skrinka 1.611.2010981598 ccm45FK (EP6CB)
PEUGEOT PARTNER Skrinka (5) 1.106.1996601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT PARTNER Skrinka (5) 1.406.1996751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT PARTNER Skrinka (5) 1.8 D06.1996581769 ccm4A9A (XUD7)
PEUGEOT PARTNER Skrinka (5) 1.9 D06.1996691905 ccm4DJY (XUD9A)
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 16V06.1998651296 ccm4HC-EL
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 16V 4x406.1998651296 ccm4HC-EL
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 LPG06.1998641296 ccm4HC-EL
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok ELECTRIC06.199815 ccm
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 16V06.1998651296 ccm4HC-EL
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 16V 4x406.1998651296 ccm4HC-EL
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 LPG06.1998641296 ccm4HC-EL
PIAGGIO PORTER Skrinka ELECTRO06.199815 ccm
PIAGGIO Quargo Valník/Podvozok 0.7 D01.200418686 ccm2LDW702
PONTIAC TRANS SPORT 3.403.19971823350 ccm6LA1
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera10.19932723600 ccm6M 64.06
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 407.19942723600 ccm6M 64.05
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 408.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo 403.19954083600 ccm6M 64.60
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT203.19954303600 ccm6M 64.60R
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 408.19954303600 ccm6M 64.60R
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera06.19952863600 ccm6M 64.06S
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 406.19952863600 ccm6M 64.06S
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 408.19953003746 ccm6M 64.21S
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera RS06.19953003746 ccm6M 64.20
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera09.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 (997) 3.6 GT2 RS05.20106203600 ccm6M 97.70
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4 GTS06.20094083800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera GTS06.20094083800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 (997) 3.8 Turbo09.20095003800 ccm6MA1.70
PORSCHE 911 Kabriolet (993) 3.6 Carrera07.19942723600 ccm6M 64.06
PORSCHE 911 Kabriolet (993) 3.6 Carrera08.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE 911 Kabriolet (993) 3.6 Carrera 407.19942723600 ccm6M 64.05
PORSCHE 911 Kabriolet (993) 3.6 Carrera 408.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Carrera 4 GTS06.20094083800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Carrera GTS06.20094083800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Turbo09.20095003800 ccm6MA1.70
PORSCHE 911 Targa (993) 3.6 Carrera08.19952863600 ccm6M 64.23
PORSCHE BOXSTER (986) 2.509.19962042480 ccm6M 96.20
PORSCHE Boxter Spyder (987) 3.406.20103203436 ccm6MA1.21
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 313i03.1996751299 ccm4G 13 B
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 315 GLi/GLSi03.1996901468 ccm44 G 15 M
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 315 GLSi09.1996871468 ccm4G 15 B
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 316 GLXi03.19961131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 413 GLSi01.1994751299 ccm44G13
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 415 GLi/GLSi01.1994901468 ccm44 G 15
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 418 GLXi05.19961151834 ccm44 G 93 (DOHC)
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 420 D09.1996821998 ccm44 D 68 T
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 420 GLS D05.1996651998 ccm44 D 68
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 41301.1994751299 ccm44G13- P
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 415 GLi/GLSi01.1994901468 ccm44 G 15
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 420 GLS D05.1996651998 ccm44 D 68
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 420 TD09.1996821998 ccm44 D 68 T
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)01.1996581149 ccm4D7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)05.1990581171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y)01.1991791390 ccm4E7J 601
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574)01.1991921721 ccm4F2N 770
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.801.1991951794 ccm4F3P 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C578)08.1994901783 ccm4F3P 755
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U)01.1991881794 ccm4F3P 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D)01.19911351764 ccm4F7P 722
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579)01.19931091794 ccm4F3P 712
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H)08.19951071783 ccm4F3P 758
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D01.1997541870 ccm4F8Q 678
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L)01.1991641870 ccm4F8Q 732
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M)01.19941471998 ccm4F7R 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...09.1998581149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C)09.1998751390 ccm4K7J 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D)09.1998901598 ccm4K7M 745
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...09.19981071598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0E)09.1998641870 ccm4F8Q 630
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi10.2005681461 ccm4K9K 768
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi06.2005861461 ccm4K9K 766
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi10.20051061461 ccm4K9K 764
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.0 (J636)01.19911031995 ccm4J7R 768
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D)01.1991882068 ccm4J8S 610
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J63E)11.1994902068 ccm4J8S 612
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 (J/S637, J63G)01.19911082165 ccm4J7T 773
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 4x4 (J/S637, J63G)03.19911082165 ccm4J7T 773
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.8 V6 (J638, J63J)01.19911502849 ccm6Z7W 713
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A)11.19961141998 ccm4F3R 769
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)11.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D)11.19961672963 ccm6Z7X 775
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L304, L305, L30H)02.20101111598 ccm4K4M 838
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D)08.1997541870 ccm4F8Q 662
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N)08.1997641870 ccm4F8Q 630
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi06.20091101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F)08.1997581149 ccm4D7F 726
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M)08.1997751390 ccm4K7J 700
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi10.2005611461 ccm4K9K 716
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent06.2005821598 ccm4K4M 850
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D)08.1997541870 ccm4F8Q 662
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N)08.1997641870 ccm4F8Q 630
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) Z.E.10.2011600 ccm05AQ 604
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B)11.1993901794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0)08.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z)08.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N)11.19931131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)06.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 D (B56F/2)11.1993832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 dT (B569)03.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E/R, B565)11.19931672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0)09.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z)09.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H)09.19951131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)09.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 D (K56F/2, S56F)09.1995832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 dT (K569)03.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565)02.19961672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.5 V6 (BT0C, BT0P)04.20082383498 ccm6V4Y 713
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.5 V6 (KT0C, KT0P)04.20082383498 ccm6V4Y 713
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 150 (L70H)02.20111501995 ccm4M9R 824
RENAULT LATITUDE (L70_) 3.0 dCi 240 (L70G)02.20112412998 ccm6V9X 891
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U)06.20101101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P)06.20101401997 ccm4M4R 711
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 TCe (EZ1T)06.20101801998 ccm4F4R 872
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V)01.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T)01.1996711390 ccm4E7J 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S)01.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L)01.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A)01.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y)01.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H)07.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G)01.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G)04.19971141998 ccm4F3R 798
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H)10.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V)09.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S)09.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L)09.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U)09.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y)09.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G)09.19961141998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F)03.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H)03.19961471998 ccm4F7R 714
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G)03.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V05.20051021598 ccm4K4M 768
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W)02.20091061461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0Y)10.20101501995 ccm4M9R 615
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi12.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 dCi (BZ0Y)10.20101501995 ccm4M9R 615
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N)05.20092501998 ccm4F4R 874
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E)01.1997751390 ccm4E7J 764
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L)01.1997751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J)03.1997641870 ccm4F8Q 790
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y)01.1997901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N)04.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G)01.19971141998 ccm4F3R 751
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 7510.2010751461 ccm4K9K 770
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 9010.2010881461 ccm4K9K 750
RENAULT RAPID Skrinka (F40_, G40_) 1.1 (F401)07.1985451108 ccm4C1E 792
RENAULT RAPID Skrinka (F40_, G40_) 1.1 (F40H)06.1987451108 ccm4C1E 756
RENAULT RAPID Skrinka (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A)09.1991551239 ccm4C3G 710
RENAULT RAPID Skrinka (F40_, G40_) 1.4 (F402)07.1985581397 ccm4C1J 780
RENAULT RAPID Skrinka (F40_, G40_) 1.4 (F40D)01.1994791390 ccm4E7J 728
RENAULT RAPID Skrinka (F40_, G40_) 1.4 (F40M)03.1986601397 ccm4C2J 784
RENAULT RAPID Skrinka (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V)09.1991751390 ccm4E7J 773
RENAULT RAPID Skrinka (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407)08.1988581397 ccm4C3J 762
RENAULT RAPID Skrinka (F40_, G40_) 1.6 D (F404)03.1986551596 ccm4F8M 760
RENAULT RAPID Skrinka (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E)09.1991641870 ccm4F8Q 724
RENAULT RAPID Skrinka (F40_, G40_) 1.9 D (F40R)09.1994541870 ccm4F8Q 640
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.0 (B540)11.19921051995 ccm4J7R 733
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.1 dT (B546)11.1993882068 ccm4J8S 760
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.2 (B541)04.19921072165 ccm4J7T 762
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.2 (B543)04.19921372165 ccm4J7T 761
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.5 dT (B548)12.19921132500 ccm4S8U 763
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 Biturbo 4x4 (B545)02.19932622963 ccm6Z7X 726
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 (B54B, B544)12.19921672963 ccm6Z7X 723
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 4x4 (B54B, B544)12.19921672963 ccm6Z7X 723
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L)07.19961361948 ccm4N7Q 711
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.2 dT (B54G)07.19961132188 ccm4G8T 740
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F)07.19961652435 ccm5N7U 700
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R)11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y)02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.601.1984651647 ccm4A1M 708
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Autobus (T5, T6, T7) 2.1 D03.1980582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 1.708.1992681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 2.005.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 2.2 4x406.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) 2.5 D05.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (P6) 2.003.1980861995 ccm4829 721
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (P6) 2.5 D03.1980692445 ccm48140.61.240
RENAULT TRAFIC Skrinka (TXX) 1.708.1992681721 ccm4F1N 720
RENAULT TRAFIC Skrinka (TXX) 2.005.1989801995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC Skrinka (TXX) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Skrinka (TXX) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC Skrinka (TXX) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Skrinka (TXX) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Skrinka (TXX) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Skrinka (TXX) 2.5 D05.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TRAFIC Skrinka (TXX) 2.5 D 4x405.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.601.1983651647 ccm4A1M 708
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.1 D09.1980582068 ccm4852 750
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.1 D 4x411.1986582068 ccm4852 750
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064)03.1993551239 ccm4C3G 702
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068)05.1996581149 ccm4D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067)05.1996541149 ccm4D7F 701
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 7510.2010751461 ccm4K9K 820
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 9010.2010861461 ccm4K9K 820
ROVER 200 (RF) 214 i11.1995751396 ccm414 K2F
ROVER 200 (RF) 214 Si11.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 200 (RF) 216 Si11.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 200 (RF) 218 K Vi11.19951461796 ccm418 K4K
ROVER 200 (RF) 220 D/SD11.1995861994 ccm420 T2R
ROVER 200 (RF) 220 SDi11.19951051994 ccm420 T2N
ROVER 200 Kupé (XW) 21610.19921221590 ccm4D 16 A8
ROVER 200 Kupé (XW) 220 GSi05.19941361994 ccm420 T4H
ROVER 200 Kupé (XW) 220 Turbo10.19922001994 ccm420 T4G
ROVER 200 Sedan (XH) 213 S09.1985731342 ccm4EV 2
ROVER 200 Sedan (XH) 21603.1985831598 ccm416 H
ROVER 200 Sedan (XH) 216 Vitesse03.19851021598 ccm416 H
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 21409.1993751396 ccm414 K2D
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 214 GSi/Si01.1990951396 ccm414 K4C
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 214 GSi/Si12.19921031396 ccm414 K4F
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 214 Si/Gsi10.1989901396 ccm414 K4C
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 216 GSi10.19891121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 216 GSi10.19891161590 ccm4D 16 A7
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 216 GTi09.19901221590 ccm4D 16 A8
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 216 GTi09.19901301590 ccm4D 16 A9
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 218 D09.1991711905 ccm4XUD9
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 218 TD09.1991881769 ccm4XUD 7TE
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 220 GTi01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 220 GTi09.19911401994 ccm420 M4F
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 220 Turbo01.19932001994 ccm420 T4G
ROVER 400 (RT) 414 Si05.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 400 (RT) 416 Si05.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 400 (RT) 416 Si05.19951131590 ccm4D 16 Y2
ROVER 400 (RT) 420 D11.1995861994 ccm420 T2R
ROVER 400 (RT) 420 Di05.19951051994 ccm420 T2N
ROVER 400 (RT) 420 Si Lux12.19951361994 ccm420 T4H
ROVER 400 (XW) 41401.1993951396 ccm414 K4C
ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI04.1990901396 ccm414 K4C
ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI Cat10.19921031396 ccm414 K4F
ROVER 400 (XW) 416 GSI04.19901121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 400 (XW) 416 GSI/GSE04.19901161590 ccm4D 16 A7
ROVER 400 (XW) 416 GTI04.19901221590 ccm4D 16 A8
ROVER 400 (XW) 416 GTI/GTE04.19901311590 ccm4D 16 A9
ROVER 400 (XW) 418 TD09.1991881769 ccm4XUD 7TE
ROVER 400 (XW) 420 GSI/SLI/GTI/Vite01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 400 (XW) 420 GTI/GSI/Vitesse02.19921401994 ccm420 M4F
ROVER 400 (XW) 420 Turbo01.19932001994 ccm420 T4G
ROVER 400 sikma zadna cast (RT) 414 Si05.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 400 sikma zadna cast (RT) 416 Si05.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 400 sikma zadna cast (RT) 416 Si06.19951131590 ccm4D 16 Y2
ROVER 400 sikma zadna cast (RT) 420 D11.1995861994 ccm420 T2R
ROVER 400 sikma zadna cast (RT) 420 Di05.19951051994 ccm420 T2N
ROVER 400 sikma zadna cast (RT) 420 Si Lux12.19951361994 ccm420 T4H
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.19941121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.19941221590 ccm4D 16 A8
ROVER 400 Tourer (XW) 1.8 i06.19961461796 ccm418 K4K
ROVER 400 Tourer (XW) 1.8 TD09.1993881769 ccm4XUD 7TE
ROVER 400 Tourer (XW) 2.0 i05.19941361994 ccm420 T4H
ROVER 600 (RH) 618 i/Si03.19961151850 ccm4F 18 A3
ROVER 600 (RH) 620 i08.19931151997 ccm4F 20 Z2
ROVER 600 (RH) 620 Sdi12.19941051994 ccm420 T2N
ROVER 600 (RH) 620 Si08.19931311997 ccm4F 20 Z1
ROVER 600 (RH) 620 Ti Vitesse07.19942001994 ccm420 T4G
ROVER 600 (RH) 623 Si08.19931582259 ccm4H 23 A3
ROVER 800 (XS) 820 16 V I/SI (XS)10.19861401994 ccm420 HD
ROVER 800 (XS) 820 16V Turbo (RS)01.19921801994 ccm4T 16
ROVER 800 (XS) 820 I/SI (RS)01.19921361994 ccm420 T4H
ROVER 800 (XS) 820 SI (XS)10.19881331994 ccm420 HD M 16
ROVER 800 (XS) 825 D/SD (XS)01.19901182500 ccm4492 4 SHIRG
ROVER 800 (XS) 825 Si Lux (RS)04.19961752497 ccm625 K4F
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)10.19861672494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)01.19871732494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling (XS)02.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)02.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 Kupé 825 SD09.19931182500 ccm4492 4 SHIRG
ROVER 800 Kupé 825 Si (RS)04.19961752497 ccm625 K4F
ROVER 800 Kupé 827 24V (RS)08.19921692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 820 16V Turbo (RS)01.19921801994 ccm4T 16
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 820 I/SI (XS)01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 820 i/Si (XS)10.19881401994 ccm420 HD
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 820 SE/SI10.19861201994 ccm420 HS
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 820 SI (XS)10.19881331994 ccm420 HD M 16
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 825 D/SD (XS)01.19921182500 ccm4492 4 SHIRG
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 827 24V I/SI Cat (RS)01.19921692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 827 Vitesse Catalytic-Conv (XS)10.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 827 Vitesse/SLI10.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER Streetwise Hatchback 1.601.20041091588 ccm416 K4F
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20081631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20082101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052302792 ccm6LP9
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V602.20062302792 ccm6LP9
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t Bio Power02.20092001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t Bio Power XWD06.20082091998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052302792 ccm6B284L
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t09.19971501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t09.19971702290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 V6t01.19982002962 ccm6B308E
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD05.20101901956 ccm4A 20 DTR
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD XWD05.20101901956 ccm4A 20 DTR
SEAT Alhambra (710, 711) 1.4 TSI06.20101501390 ccm4CTHA
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI06.20101401968 ccm4CFFB
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TDI06.20101701968 ccm4CFGB
SEAT Alhambra (710, 711) 2.0 TSI11.20102001984 ccm4CCZA
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.8 T 20V10.19971501781 ccm4AWC
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI04.1996901896 ccm4ANU
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI08.19961101896 ccm4AVG
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 i04.19961151984 ccm4ATM
SEAT AROSA (6H) 1.005.199750999 ccm4AER
SEAT AROSA (6H) 1.405.1997601391 ccm4AEX
SEAT AROSA (6H) 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i06.1994601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i 16V09.19961011390 ccm4AFH
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i02.1993751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i07.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i 16V10.19931291781 ccm4ADL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 D01.1996641896 ccm41Y
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 D02.1993681896 ccm41Y
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 SDI08.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TD02.1993751896 ccm4AAZ
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TDI03.19971101896 ccm4ASK
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 2.0 i02.19931151984 ccm42E
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 2.0 i 16V08.19961501984 ccm4ABF
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 i09.1996601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.1996751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 SDI09.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI07.19971101896 ccm4ASK
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.207.2009601198 ccm3CGPB
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.2 TDI05.2010751199 ccm3CFWA
SEAT Inca (6K9) 1.4 i11.1995601391 ccm4AEX
SEAT Inca (6K9) 1.6 i11.1995751595 ccm41F
SEAT Inca (6K9) 1.7 D09.1996571716 ccm4AHB
SEAT Inca (6K9) 1.9 D11.1995641896 ccm41Y
SEAT Inca (6K9) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AEY
SEAT Inca (6K9) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.6 TDI11.2010901598 ccm4CAYB
SEAT Leon Hatchback (1P1) 1.6 TDI02.20101051598 ccm4CAYC
SEAT MARBELLA (28) 0.808.198634843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.901.198740903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 Cat01.199040903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 Cat11.199641899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA Skrinka (028A) 0.801.198734843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA Skrinka (028A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT MARBELLA Skrinka (028A) 0.9 Cat01.198740903 ccm409 NCB
SEAT Terra Kombi (24) 0.902.198740903 ccm409 NCA
SEAT Terra Kombi (24) 0.9 Cat02.199240903 ccm409 NCB
SEAT Terra Kombi (24) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT Terra Kombi (24) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SEAT TERRA Skrinka (024A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT TERRA Skrinka (024A) 0.9 Cat01.199040903 ccm409 NCB
SEAT TERRA Skrinka (024A) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT TERRA Skrinka (024A) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i01.1993751595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i11.19961011595 ccm4AFT
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911251781 ccm4PL
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V05.19911331781 ccm4KR
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i05.1991881781 ccm4RP
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D12.1995641896 ccm41Y
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D05.1991681896 ccm41Y
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TD05.1991751896 ccm4AAZ
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI08.1995901896 ccm4AHU
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI11.19961101896 ccm4AFN
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 16V11.19931501984 ccm4ABF
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135)12.1991601289 ccm4781.135
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.310.1994681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX08.1995750 ccm0
SKODA FELICIA I (6U1) 1.9 D10.1995641896 ccm4AEF
SKODA FELICIA I Kombi (6U5) 1.3 LX08.1995541289 ccm4135B
SKODA FELICIA I Kombi (6U5) 1.3 LXI08.1995681289 ccm4136B
SKODA FELICIA I Kombi (6U5) 1.6 GLX08.1995751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA I Kombi (6U5) 1.9 D10.1995641896 ccm4AEF
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.606.1997751598 ccm4AEE
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.9 D06.1997641896 ccm4AEF
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.609.1996751598 ccm4AEE
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.602.19971011595 ccm4AKL
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.809.19961251781 ccm4AGN
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 SDI06.1997681896 ccm4AQM
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4ASV
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.6 LPG08.20091021595 ccm4CHGA
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.8 TSI03.20091521798 ccm4CDAB
SKODA OCTAVIA (1Z3) 2.0 TDI03.20101101968 ccm4CLCA
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.405.2004751390 ccm4BCA
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.6 LPG08.20091021595 ccm4CHGA
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x406.20091051598 ccm4CAYC
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.8 TSI03.20091521798 ccm4CDAB
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x403.20091521798 ccm4CDAB
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 2.0 TDI03.20101101968 ccm4CLCA
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x405.20101401968 ccm4BKD
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x405.20111101968 ccm4CFHF
SKODA Octavia Sedan 1.2 Super02.196144 ccm
SKODA ROOMSTER (5J) 1.2 TDI03.2010751199 ccm3CFWA
SKODA SUPERB (3T4) 1.6 TDI09.20101051598 ccm4CAYC
SKODA SUPERB (3T4) 1.8 TSI03.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB (3T4) 1.8 TSI 4x403.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB (3T4) 2.0 TSI05.20102001984 ccm4CCZA
SKODA SUPERB Kombi (3T5) 1.6 TDI09.20101051598 ccm4CAYC
SKODA SUPERB Kombi (3T5) 1.8 TSI10.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x410.20091521798 ccm4CDAB
SKODA SUPERB Kombi (3T5) 2.0 TSI05.20102001984 ccm4CCZA
SKODA YETI (5L) 1.6 TDI11.20101051598 ccm4CAYC
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336)07.199845599 ccm3M 160 E6AL B04
SMART FORTWO Cabrio (451) electric drive (451.490, 451.491)12.201027 ccm
SMART FORTWO Kupé (451) electric drive (451.391, 451.390)12.201027 ccm
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi03.20061632696 ccm5D27DT
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.010.19961261998 ccm4E20
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.310.19961402295 ccm4M 111.970
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D10.1995802299 ccm4MB-OM 661
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 D03.1996992874 ccm5MB-OM 662
SSANGYONG MUSSO (FJ) 3.206.19962203199 ccm6M 104.992
SSANGYONG MUSSO SPORTS 2.9 D08.2004120 ccm
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)08.19971221994 ccm4EJ202
SUBARU IMPREZA Kombi (GF) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA Kombi (GF) 1.8 i AWD (GF6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA Kombi (GF) 2.0 i Turbo AWD (GF8)03.19942111994 ccm4EJ20 (Turbo)
SUBARU IMPREZA Kupé (GFC) 1.612.1996901597 ccm4EJ16E
SUBARU IMPREZA Kupé (GFC) 1.6 AWD12.1996901597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA Kupé (GFC) 2.0 AWD12.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA Kupé (GFC) 2.0 Turbo AWD12.19962111994 ccm4EJ20G
SUBARU IMPREZA limuzina (GC) 1.6 i (GC3)08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA limuzina (GC) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA limuzina (GC) 1.8 i AWD (GC6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA limuzina (GC) 2.0 i AWD (GC7)10.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA limuzina (GC) 2.0 Turbo GT AWD (GC8)03.19942111994 ccm4EJ20 (Turbo)
SUBARU IMPREZA limuzina (GR) 1.502.20081071498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA limuzina (GR) 1.5 AWD02.20081071498 ccm4EL15
SUBARU JUSTY I (KAD) 100005.198750998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 100011.198454998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A)05.198750998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A)11.198454998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 120005.1987671189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD10.1986681189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD10.1990751189 ccm3EF12E
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD (KAD-A)05.1987671189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 GX 4x410.1995681298 ccm4EF13
SUBARU Legacy II Kombi (BG) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU Legacy II Kombi (BG) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Kombi (BG) 2.2 i 4WD (BG7)02.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20E
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.2 i 4WD (BD7)09.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 Turismo 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Kombi 1800 4WD (AM)09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Kombi 1800 Super 4WD (AM, AJ)09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE II 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II 1800 4WD01.1988981781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II 1800 Turbo 4WD11.19841361781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II Kombi 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II Kombi 1800 4WD12.1986981781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II Kombi 1800 4WD01.19881201781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II Kombi 1800 Super 4WD03.19891311781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II Kombi 1800 Super Catalytic-Conv 4WD07.1986951781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II Kombi 1800 Super Turbo 4WD11.19841361781 ccm4EA82T
SUBARU LIBERO Autobus (E10, E12) 1.0 4WD (E10, KJ6)01.198350998 ccm3EF10
SUBARU LIBERO Autobus (E10, E12) 1.2 4WD (E12, KJ8)08.1986521189 ccm3EF12
SUBARU LIBERO Autobus (E10, E12) 1.2 i 4WD (E12, FA)08.1991541189 ccm3EF12
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD (CXW)09.19942203319 ccm6EG33 DOHC
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD (CXW)09.19922303319 ccm6EG33 DOHC
SUBARU VIVIO 660 4WD03.199244658 ccm4EN07E
SUBARU XT Kupé (XT) 1.8 Turbo 4WD01.19881201781 ccm4EA82T
SUBARU XT Kupé (XT) 1.8 Turbo 4WD01.19871311781 ccm4EA82T
SUBARU XT Kupé (XT) 1.8 Turbo 4WD11.19841361781 ccm4EA82T
SUZUKI ALTO 0.8 (SB308/CA)01.198639796 ccm3F8B
SUZUKI Alto (EF) 1.0 (SH410)09.199453993 ccm4G10BB
SUZUKI ALTO (SS80) 0.8 (SS80)06.198239796 ccm3F8B
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 (SY413)09.1996711298 ccm4G13BA
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO Kombi (EG) 1.3 16V (SY413)03.1997861299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO Kombi (EG) 1.6 i 16V (SY416)08.1996981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO Kombi (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)08.1996981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO Kombi (EG) 1.8 i 16V (SY418)08.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 1.3 (SY413)09.1996711298 ccm4G13BA
SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 1.3 i 16V (SY413)07.1995851299 ccm4G13BB
SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 1.6 i 16V (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416)07.1995981590 ccm4G16B
SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 1.8 GTX (SY418)03.19961211839 ccm4J18A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.0 pohon vsetkych kolies (SJ 410)11.198845970 ccm4F10A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 pohon vsetkych kolies (SJ 413)11.1988601324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 pohon vsetkych kolies (SJ 413)11.1988641324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 pohon vsetkych kolies (SJ 413)11.1988701298 ccm4G13BA
SUZUKI SJ 410 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 410 SUV Cabrio (OS) 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ 413)08.1986601324 ccm4G13A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ413)09.1984641324 ccm4G13A
SUZUKI SPLASH 1.2 VVT (A5B 412)09.2010941242 ccm4K12B
SUZUKI SUPER CARRY Autobus (ED) 1.0 (SK410)09.199441970 ccm4F10A
SUZUKI SUPER CARRY Autobus (ED) 1.0 (SK410)10.199242970 ccm4F10A
SUZUKI SUPER CARRY Autobus (ED) 1.0 (SK410)10.198545970 ccm4F10A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 (SA310, AA41/43)10.198350993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 Turbo (SA310)02.198571993 ccm3G10T
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51)10.1984681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51/53)10.1984731324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA53)08.1986641324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33)08.19851011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35)03.1989711299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA)01.1991681299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 (SF416, AH14)11.1989951590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 4WD (SF416, AJ14)11.1989951590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 i (SF416, AH14, SF406)01.1990921590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 i 4WD (SF416, AJ14)01.1990921590 ccm4G16B
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.0 (SF310, AA44)03.198950993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)01.199553993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)03.198954993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AA35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35)10.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34)03.19891011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZG 412)10.2010901242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZH 412)10.2010941242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 4x4 (AZG 412)10.2010901242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 4x4 (AZH 412)10.2010941242 ccm4K12B
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.3 DDiS (AZG 413D)10.2010751248 ccm4D13AA
SUZUKI SWIFT Kabriolet (SF413) 1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)09.1991681298 ccm4G13BA
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVT (RW 415)07.20101121490 ccm4M15A
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW 416)07.20091121586 ccm4M16A
SUZUKI SX4 limuzina (GY) 1.6 (RW 416)10.20071201586 ccm4M16A
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 (TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 i 16V (TA02, SE416)07.1990971590 ccm4G16B
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.9 D (SE 419TD)08.1996751905 ccm4XUD9SD
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 2.0 16V (TA51, SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 i 16V pohon vsetkych kolies (ET, TA02, SE416)07.1990971590 ccm4G16B
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 pohon vsetkych kolies (SE 416)07.1988821590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 pohon vsetkych kolies (TA, TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.9 D pohon vsetkych kolies (SE 419TD)01.1995681905 ccm4XUD9A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.9 D pohon vsetkych kolies (SE 419TD)08.1996751905 ccm4XUD9SD
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 16V pohon vsetkych kolies (SV420)12.19961321995 ccm4J20A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 TD Intercooler pohon vsetkych kolies (SV 420D)12.1995871998 ccm4RF
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 TD pohon vsetkych kolies (SV 420D)12.1994711998 ccm4RF
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.0 V6 24V pohon vsetkych kolies (SV620)12.19941361998 ccm6H 20 A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 2.5 V6 24V pohon vsetkych kolies (FT)12.19951602493 ccm6H 25 A
SUZUKI Wagon R+ Hatchback (EM) 1.0 (RC410, SR410, SR412)02.199865996 ccm4K10A
SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V (SZ 416)09.1995971590 ccm4G16B
SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V 4x4 (SZ416)09.1995971590 ccm4G16B
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.5 (NZE151_)09.20091101497 ccm41NZ-FE
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 (ZRE152_)02.20091441798 ccm42ZR-FAE
TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 4WD (ZRE154_)02.20091361798 ccm42ZR-FAE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA Avensis Kombi (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Kombi (_T22_) 1.6 (AT220_, ZZT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Kombi (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA Avensis Kombi (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA Avensis Kombi (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 1.8 (SV20_)10.1986901832 ccm41S-L
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861211998 ccm43S-FE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861281998 ccm43S-FE
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1986841975 ccm42C-T
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.0 Turbo-D (CV20_)10.1986861975 ccm42C-T
TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.5 (VZV21_)10.19861602508 ccm62VZ-FE
TOYOTA Camry Kombi (_V1_) 2.2 (SXV10_)09.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Kombi (_V1_) 3.0 (VCV10_)09.19911882959 ccm63VZ-FE
TOYOTA Camry Kombi (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861211998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Kombi (_V2_) 2.0 (SV21_)11.19861281998 ccm43S-FE
TOYOTA Camry Kombi (_V2_) 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1986841975 ccm42C-T
TOYOTA Camry Kombi (_V2_) 2.5 (VZV21_)11.19861602508 ccm62VZ-FE
TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_) 1.8 (SV10_)02.1983901832 ccm41S-L
TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_) 2.0 (SV11_)01.1983991995 ccm42S-ELC
TOYOTA Camry Sedan (_V1_) 1.8 (SV10_)02.1983901832 ccm41S-L
TOYOTA Camry Sedan (_V1_) 2.0 (SV11_)02.1983991995 ccm42S-ELC
TOYOTA Camry Sedan (_V1_) 2.0 (SV11_)02.19831071995 ccm42S-EL
TOYOTA Camry Sedan (_V1_) 2.2 (SXV10_)06.19911362164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedan (_V1_) 3.0 (VCV10_)06.19911882959 ccm63VZ-FE
TOYOTA Camry Sedan (_V2_) 2.2 (SXV20_)08.19961312164 ccm45S-FE
TOYOTA Camry Sedan (_V2_) 3.0 24V (MCV20_)08.19961902995 ccm61MZ-FE
TOYOTA CARINA (TA1_) 1.6 (TA12_, TA14_)12.1970791588 ccm42T
TOYOTA CARINA (TA1_) 1.6 (TA14_)02.1976751588 ccm42T
TOYOTA CARINA (TA4L, TA6_L) 1.6 (TA4L, TA60L)01.1978751588 ccm42T
TOYOTA CARINA (TA4L, TA6_L) 1.8 (TA62_)01.1978781770 ccm43T
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.1993991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190)12.19931161587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 GLI (AT190)04.19921071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.8 (AT191)01.19951071762 ccm47A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 D (CT190)04.1992731975 ccm42C
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 GLI (ST191)04.19921331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 GTi (ST191)04.19921581998 ccm43S-GE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 GTi 16V (ST191_)03.19941751998 ccm43S-GE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 i (ST191)12.19931261998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 TD (CT190)01.1996831975 ccm42C-T
TOYOTA CARINA E limuzina (_T19_) 1.6 (AT190)01.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E limuzina (_T19_) 1.6 (AT190)10.19951061587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E limuzina (_T19_) 1.6 (AT190)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E limuzina (_T19_) 1.8 i 16V (AT191)01.19951071762 ccm47A-FE
TOYOTA CARINA E limuzina (_T19_) 2.0 (ST191)01.19931331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E limuzina (_T19_) 2.0 D (CT190)08.1992731975 ccm42C
TOYOTA CARINA E limuzina (_T19_) 2.0 GTi 16V (ST191_)03.19941751998 ccm43S-GE
TOYOTA CARINA E limuzina (_T19_) 2.0 i (ST191)12.19921261998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 GLI (AT190_)01.19931071587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.6 i (AT190_)02.1995991587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 1.8 i (AT191_)02.19951071762 ccm47A-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 D (CT190_)01.1993731975 ccm42C
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 GLI (ST191_)01.19931331998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 i (ST191_)05.19951261998 ccm43S-FE
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 TD (CT190_)01.1996831975 ccm42C-T
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983751587 ccm44A-LC
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1986861588 ccm44A-L
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.8 GLI (ST150)10.19831011832 ccm41S-L
TOYOTA CARINA II (_T15_) 2.0 D (CT150)12.1985691975 ccm42C-L
TOYOTA CARINA II (_T15_) 2.0 D (CT150_)02.1984681975 ccm42C-L
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 1.6 (AT171_)12.19871021587 ccm44A-FE
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 D (CT170_)03.1988731975 ccm42C-L
TOYOTA CARINA II (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Kombi (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA Carina II Kombi (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Kombi (_T17_) 1.6 (AT171_)12.19871021587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Kombi (_T17_) 2.0 (ST171_)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina II Kombi (_T17_) 2.0 D (CT170_)12.1987731975 ccm42C-L
TOYOTA Carina II Sedan (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983751587 ccm44A-LC
TOYOTA Carina II Sedan (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA Carina II Sedan (_T15_) 1.8 GLI (ST150)10.19831011832 ccm41S-EL
TOYOTA Carina II Sedan (_T15_) 2.0 D (CT150_)02.1984681975 ccm42C-L
TOYOTA Carina II Sedan (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA Carina II Sedan (_T17_) 1.6 (AT171_)12.1987981587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Sedan (_T17_) 1.6 (AT171_)12.19871021587 ccm44A-FE
TOYOTA Carina II Sedan (_T17_) 2.0 D (CT170_)03.1988731975 ccm42C
TOYOTA Carina II Sedan (_T17_) 2.0 GLI (ST171)12.19871211998 ccm43S-FE
TOYOTA Carina Kombi (_A6_) 1.6 (TA60_)03.1981731588 ccm42T
TOYOTA Carina Kombi (_A6_) 1.6 (TA60_)04.1978751588 ccm42T
TOYOTA Carina Kombi (_A6_) 1.8 (TA62_)08.1982781770 ccm43T-C
TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_) 1.6 (AT160_)04.1986861588 ccm44A-L
TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_) 1.6 GT 16V (AT160_)04.19861241587 ccm44A-GEL
TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_) 2.0 (ST162_)01.19871501998 ccm43S-GEL
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 1.8 i 16V (AT200/ST)11.19931161762 ccm47A-FE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 2.0 i 16V (ST202/GT)11.19931751998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 2.0 i 16V (ST202_)04.19961701998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 2.0 i Turbo 4WD (ST205)02.19942421998 ccm43S-GTE
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 1.6 GT (TA2, TA22)12.19741071588 ccm42T-G
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 1.6 LT (TA2)02.1976751588 ccm42T
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 1.6 LT (TA22)05.1973791588 ccm42TJ
TOYOTA Celica Coupe (_A2_) 1.6 ST (TA2, TA22)05.1973861588 ccm42TB
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 1.6 ST (TA40_)08.1977861588 ccm42TB
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 1.6 ST (TA40_)02.1979901588 ccm42T
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 2.0 GT (RA40_)08.19771221968 ccm418R-G
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 2.0 XT (RA40)01.1980881968 ccm418R
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 2.0 XT (RA40)02.1979901968 ccm418R
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 1.6 (AT160_)04.1986861588 ccm44A-L
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 1.6 GT (AT160_)08.19871161587 ccm44A-GELC
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 1.6 GT 16V (AT160_)09.19851241587 ccm44A-GEL
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 2.0 GT (ST162)08.19851501998 ccm43S-GEL
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 2.0 GT (ST162_)09.19851401998 ccm43S-GELC
TOYOTA Celica III Hatchback (A60) 2.0 XT (RA61)02.19821051972 ccm421R-C
TOYOTA CELICA Kabriolet (AT18_, ST18_) 2.0 GTi (ST182)10.19891561998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA Kabriolet (AT20_, ST20_) 2.0 i 16V (ST202)11.19931701998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA Kabriolet (ST16_, AT16_) 2.0 GT (ST162)08.19851401998 ccm43S-GELC
TOYOTA CELICA Kabriolet (ST16_, AT16_) 2.0 GT (ST162)10.19861501998 ccm43S-GEL
TOYOTA CELICA Kupé (AT18_, ST18_) 1.6 (AT180)10.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA CELICA Kupé (AT18_, ST18_) 2.0 GTi (ST182)10.19891561998 ccm43S-GE
TOYOTA CELICA Kupé (AT18_, ST18_) 2.0 Turbo 4WD (ST185)10.19892041998 ccm43S-GTE
TOYOTA CELICA Kupé (AT18_, ST18_) 2.0 Turbo 4WD (ST185)10.19892081998 ccm43S-GTE
TOYOTA CELICA Kupé (RA4_, TA4_) 1.6 GT (TA4C)04.19781091588 ccm42T-G
TOYOTA CELICA Kupé (RA4_, TA4_) 1.6 GT (TA4C)04.19801101588 ccm42T-G
TOYOTA CELICA Kupé (RA4_, TA4_) 1.6 LT (TA4C)02.1979751588 ccm42TB
TOYOTA CELICA Kupé (RA4_, TA4_) 1.6 ST (TA4C, TA60)08.1977861588 ccm42TB
TOYOTA CELICA Kupé (RA4_, TA4_) 1.6 ST (TA60)02.1979901588 ccm42T
TOYOTA CELICA Kupé (ST16_, AT16_) 2.0 Turbo 4WD (ST165_)03.19881851998 ccm43S-GTE
TOYOTA CELICA Kupé (_A6_) 1.6 (AA63_)12.19831241587 ccm44A-GE
TOYOTA CELICA Kupé (_A6_) 2.0 (RA61_)01.19821051972 ccm421R-U
TOYOTA CELICA Kupé (_A6_) 2.0 (RA63_)01.19821201968 ccm418R-G
TOYOTA CELICA Kupé (_A6_) 2.8 Supra (MA61_)08.19811702759 ccm65M-GE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_)09.19951141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) 2.0 D (CE110_)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.3 (KE70)09.1979601290 ccm44K
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.3 (KE70)02.1982651290 ccm44K
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.6 (TE71)10.1982751588 ccm42T
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.8 D (CE70)01.1983581840 ccm41C
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.3 (AE80)06.1983691296 ccm42A-L
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.3 (AE80/EE80)10.1984751296 ccm42E-LC
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.6 (AE82)06.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.6 (AE82_)12.1985731587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.8 D (CE80_)06.1983581840 ccm41C
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.8 D (CE80_)06.1983641839 ccm41C-L
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.3 i (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 i (AE92)11.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.8 D (CE90_)07.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.8 D (CE90_)11.1989671840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 2.0 D (CE110_)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.3 (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 GTi (AE92, AE93)08.19871161587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 i (AE92)08.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1989671840 ccm41C
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.3 (EE80_)08.1985751296 ccm42E-L
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.6 GT 16V (AE82_)08.19851211587 ccm44A-GEL
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.8 D (CE80_)08.1985641839 ccm41C-L
TOYOTA Corolla Hatchback (KE, TE) 1.2 (KE36_)09.1976541166 ccm43K-C
TOYOTA Corolla Hatchback (KE, TE) 1.6 (TE51_)09.1976731588 ccm42T
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.3 (KE70)09.1979601290 ccm44K
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.3 (KE70)02.1982651290 ccm44K
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)09.1979731588 ccm42T
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)09.1979751588 ccm42T
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)09.1979861588 ccm42TB
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 GT (TE71)05.19801101588 ccm42T-G
TOYOTA Corolla Kombi (TE72_) 1.2 (KE36, KE25, KE30)07.1975541166 ccm43K
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.8 16V 4WD (AE103_)09.19951101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA Corolla Kombi (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E11_) 1.8 4WD (AE115_)04.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E11_) 2.0 D (CE110_)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA Corolla Kombi (_E7_) 1.3 (KE70)12.1979601290 ccm44K-C
TOYOTA Corolla Kombi (_E7_) 1.3 (KE70)02.1982651290 ccm44K
TOYOTA COROLLA Kupé (AE86) 1.6 16V (AE86_)12.19851151587 ccm44A-GEC
TOYOTA COROLLA Kupé (AE86) 1.6 GT 16V (AE86)08.19831241587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA Kupé (KE) 1.2 (KE35)07.1975541166 ccm43K-C
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (EE111_)04.1997861332 ccm44E-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_)04.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)04.19971071587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 2.0 D (CE110)04.1997721975 ccm42C-E
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.3 (AE80)06.1983691296 ccm42A-L
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.3 (EE80)01.1985751296 ccm42E-LC
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82)08.1985731587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82)06.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82_)07.1985861588 ccm44A-L
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.8 D (CE80)06.1983641839 ccm41C-L
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.3 i (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.608.1987951587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.1987901587 ccm44A-F
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)08.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 GTI (AE92_)07.19871251587 ccm44A-GE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1989671840 ccm41C
TOYOTA Corolla Sedan (KE_) 1.2 (KE20, KE25, KE30)08.1974541166 ccm43K-C
TOYOTA Corolla Sedan (KE_) 1.2 (KE30_, KE20, KE25)10.1972581166 ccm43K-C
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.3 (EE90)12.1987751296 ccm42E
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 4WD (AE95)04.19881051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 XLI (AE92_)11.19891051587 ccm44A-FE
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.8 D (CE90)12.1987641840 ccm41C
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.8 D (CE90)08.1989671840 ccm41C
TOYOTA HIACE II Skrinka (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) 1.8 (YN5_)03.1983791812 ccm42Y
TOYOTA HIACE II Skrinka (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) 2.2 D (LH7_, LH5_, LH3_)03.1983672188 ccm4L
TOYOTA HIACE II Skrinka (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) 2.4 D (LH7_, LH6_, LH5_)05.1984752446 ccm42L
TOYOTA HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) 1.8 (H5G)03.1983791812 ccm42Y
TOYOTA HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) 2.0 (YH51_, YH61_)01.1985881998 ccm43Y
TOYOTA HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) 2.2 D (H5G)03.1983672188 ccm4L
TOYOTA HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) 2.4 D (H5G)08.1984752446 ccm42L
TOYOTA HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) 2.4 D 4WD (H5F)01.1987732446 ccm42L
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.0 (RZH102)08.19891011998 ccm41RZ
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 (RZH103)08.19891202438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 D (LH102)08.1989752446 ccm42L
TOYOTA Hiace III Bus (_H1_) 2.4 D (LH5_, LH6_, LH7_, LH10_, LH11_)08.1987782446 ccm42L
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 (RCH12_, RCH22_)08.19951152438 ccm42RZ-E
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 D (LXH12_, LXH22_)08.1995792446 ccm42L
TOYOTA Hiace IV Bus (_H1_, _H2_) 2.4 TD (LXH12_, LXH22_)08.1995902446 ccm42L-T
TOYOTA HILUX IV Pick-up (_N5_, _N6_) 2.0 (YN57)01.1984881998 ccm43Y
TOYOTA HILUX IV Pick-up (_N5_, _N6_) 2.2 4WD (YN6_)01.1987942237 ccm44Y
TOYOTA LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) 4.0 (GRJ120)08.20052763956 ccm61GR-FE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841052367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841102367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 D (LJ70_)11.1984722446 ccm42L
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 TD (LJ70)01.1990902446 ccm42L-T
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 TD (LJ70_, LJ73_)10.1985862446 ccm42L-T
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.0 TD (KZJ70_, KZJ73_, KZJ77_)05.19931252982 ccm41KZ-T
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.4 D (BJ70_V, BJ73_)11.1984953432 ccm43B
TOYOTA LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) 4.6 V8 (_URJ202W_)01.20123184608 ccm81UR-FE
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60)01.19821013980 ccm62H
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60)01.19851033980 ccm62H
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60_V)10.19811053980 ccm62H
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Turbo-D (HJ61_V)10.19851363980 ccm612HT
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.2 (FJ60_V)10.19811204230 ccm62F
TOYOTA LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) 3.0 D-4D (KDJ155_, KDJ150_)08.20091902982 ccm41KD-FTV
TOYOTA LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_)08.20092823956 ccm61GR-FE
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80)10.19921604164 ccm61HD-T
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80)01.19901674164 ccm61HD-T
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD 24V (HDJ80_)03.19951704164 ccm61HD-FT
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 24V (FZJ80_)08.19922054477 ccm61FZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_)04.19961252982 ccm41KZ-TE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_)03.19961783378 ccm65VZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 2.4 TD (LJ70_)07.1990902446 ccm42L-T
TOYOTA LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 3.0 TD (KZJ70_)05.19931252982 ccm41KZ-T
TOYOTA LITEACE Autobus (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)10.1985691486 ccm45K
TOYOTA LITEACE Autobus (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)07.1989711486 ccm45K
TOYOTA LITEACE Skrinka (CM3_V, KM3_V) 1.5 (KM31_V, KM36_V)05.1986691486 ccm45K
TOYOTA LITEACE Skrinka (KM2_) 1.3 (KM20)10.1979571290 ccm44K-C
TOYOTA MR 2 I (AW1_) 1.6 16V (AW11)11.19841161587 ccm44A-GELC
TOYOTA MR 2 I (AW1_) 1.6 16V (AW11)11.19841241587 ccm44A-GEL
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 16V (SW20_)12.19891561998 ccm43S-GE
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 16V (SW20_)12.19891751998 ccm43S-GE
TOYOTA PASEO Kupé (EL54) 1.5 (EL54_)08.1995901497 ccm45E-FE
TOYOTA Picnic (_XM1_) 2.0 16V (SXM10_)05.19961281998 ccm43S-FE
TOYOTA Picnic (_XM1_) 2.2 D (CMX10_)08.1997902184 ccm43C-TE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 (TCR1_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA Previa / Estima (_R1_, _R2_) 2.4 4WD (TCR2_)05.19901322438 ccm42TZ-FE
TOYOTA RAV 4 I (SXA1_) 2.0 4WD (SXA10)06.19941291998 ccm43S-FE
TOYOTA RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) 2.4 4WD (ACR38)11.20051702362 ccm42AZ-FE
TOYOTA STARLET (EP91) 1.3 (EP91_)01.1996751332 ccm44E-FE
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.0 (KP60)02.197845993 ccm42K
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.2 S (KP62)10.1978531166 ccm43K-H
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.3 S (KP61)08.1982651290 ccm44K
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.0 (EP70L)10.198454999 ccm41E-L
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.3 (EP71L)10.1984751296 ccm42E-LC
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.5 D (NP70L)12.1986541453 ccm41N
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.3 12V Cat (EP81)12.1989751296 ccm42E-E
TOYOTA Starlet Kombi (KP6_) 1.0 (KP60)02.197845993 ccm42K
TOYOTA SUPRA (JZA70_, GA70_, MA70) 3.0 24V (MA70_)01.19862042954 ccm67M-GE
TOYOTA SUPRA (JZA70_, GA70_, MA70) 3.0 Turbo (MA70_)09.19872352954 ccm67M-GTE
TOYOTA SUPRA (JZA70_, GA70_, MA70) 3.0 Turbo (MA70_)08.19882382954 ccm67M-GTE
TOYOTA SUPRA (JZA80) 3.0 i Bi-Turbo (JZA80_)05.19933302997 ccm62JZ-GTE
TOYOTA TERCEL (AL2_) 1.5 4WD (AL25)09.1982681452 ccm43A-C
TOYOTA TERCEL (AL2_) 1.5 4WD (AL25_)10.1982711452 ccm43A
TOYOTA TERCEL (_L1_, _L2_) 1.3 (AL20, AL11)03.1979651296 ccm42A
TOYOTA Urban Cruiser (_P1_) 1.33 (NSP110_)01.2009991329 ccm41NR-FE
TOYOTA Urban Cruiser (_P1_) 1.5 VVTi 4WD (NCP115_)07.20071031497 ccm41NZ-FE
TOYOTA Verso S (_P12_) 1.33 (NSP120_)11.2010991329 ccm41NR-FE
TOYOTA Verso S (_P12_) 1.4 D4-D (NLP121_)11.2010901364 ccm41ND-TV
TOYOTA Yaris / Vios Sedan (_P9_) 1.3 4WD (NCP92_)08.2007871299 ccm42NZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.0 (KSP130_)12.201069998 ccm31KR-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_) 1.3 4WD (NSP135_)12.2010951329 ccm41NR-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.3 4WD (NCP92_)08.2007871298 ccm42SZ-FE
TOYOTA Yaris Hatchback (_P9_) 1.3 VVT-i (NCP90_, SCP90_)01.2005861298 ccm42SZ-FE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i06.19901151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 16V06.19901361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 16V06.19901501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i Turbo 4x403.19922041998 ccm4C 20 LET
VAUXHALL Calibra (C89) 2.5 i V604.19931702498 ccm6C 25 XE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 1.809.1987881796 ccm4E 18 NVR
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 1.8 i09.19861151796 ccm418 SEH
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 1.8 S09.1986901796 ccm418 SV
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 2.009.19901001998 ccm4C 20 NEF
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 2.0 i09.19861221998 ccm420 SE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 3.0 300003.19871772969 ccm630 NE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 3000 24V09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 3000 Cat03.19881772969 ccm6C 30 NE
VAUXHALL Carlton Mk3 Kombi (V87) 2.0 i09.19861221998 ccm420 SE
VAUXHALL Carlton Mk3 Kombi (V87) 3.0 24V09.19892002969 ccm6C 30 SEJ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.609.1988821598 ccm416 SV
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.7 TD09.1988821686 ccm417 TD
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.809.1988901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 i09.19881151998 ccm420 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 2.0 SRi09.19881291998 ccm420 SEH
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.4 S09.1988751389 ccm414 NV
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.609.1988821598 ccm416 SV
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.6 i09.1993711598 ccm4X 16 SZ
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.809.1988901796 ccm4C 18 NZ
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 2.0 i 16V09.19881501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 2.0 i 16V 4x409.19881501998 ccm4C 20 XE
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 2.0 SRi09.19881291998 ccm420 SEH
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 2.0 SRi 16V09.19921361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Combo Mk I (B) Van (S93) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Combo Mk I (B) Van (S93) 1.7 D07.1994601686 ccm417 D (4EE1)
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Kombi 2.0 CDTI (35)07.20131401956 ccm4A 20 DTE
VAUXHALL Movano Mk II (B) Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV)05.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101252298 ccm4M9T 696
VAUXHALL Movano Mk II (B) Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101462298 ccm4M9T 678
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.001.19881772969 ccm630 NE
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.0 24V09.19892042969 ccm6C 30 SE
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.0 i Cat01.19881772969 ccm630 NE
VAUXHALL Zafira Mk II (B) (A05) 1.7 CDTI01.20081251686 ccm4A 17 DTR
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1982631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1979641397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1975701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1987701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1983711397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.6 Diesel08.1984541596 ccm4D 16
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980881986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980951986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19881091986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19871101986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19861121986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19821131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19821151986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841181986 ccm4B 200 E
VOLVO 340-360 limuzina (344) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 limuzina (344) 1.408.1987691397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 limuzina (344) 1.408.1983721397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 limuzina (344) 1.6 Diesel08.1984541596 ccm4D 16
VOLVO 340-360 limuzina (344) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.1982901986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.19841021986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.19881091986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.19871101986 ccm4B 200 EA
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.19861121986 ccm4B 200 EA
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.19831131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.19841151986 ccm4B 200 E
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.19841181986 ccm4B 200 E
VOLVO 850 Kombi (855) 2.008.19941261984 ccm5B 5202 S
VOLVO 850 Kombi (855) 2.002.19931431984 ccm5B 5204 FS
VOLVO 850 Kombi (855) 2.0 Turbo02.19932101984 ccm5B 5204 T
VOLVO 850 Kombi (855) 2.3 T502.19932262319 ccm5B 5234 FT
VOLVO 850 Kombi (855) 2.3 T5-R08.19952502319 ccm5B 5234 T4
VOLVO 850 Kombi (855) 2.408.19921402435 ccm5B 5252
VOLVO 850 Kombi (855) 2.408.19941442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO 850 Kombi (855) 2.409.19921702435 ccm5B 5254 S
VOLVO 850 Kombi (855) 2.4 AWD04.19961932435 ccm5B 5254 T
VOLVO 850 Kombi (855) 2.5 TDI08.19951402461 ccm5D 5252 T
VOLVO 850 Sedan (854) 2.008.19941261984 ccm5B 5202 S
VOLVO 850 Sedan (854) 2.006.19911431984 ccm5B 5204 FS
VOLVO 850 Sedan (854) 2.0 Turbo08.19932101984 ccm5B 5204 T
VOLVO 850 Sedan (854) 2.3 T508.19932262319 ccm5B 5234 FT
VOLVO 850 Sedan (854) 2.3 T5-R08.19952502319 ccm5B 5234 T4
VOLVO 850 Sedan (854) 2.406.19911402435 ccm5B 5252
VOLVO 850 Sedan (854) 2.408.19941442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO 850 Sedan (854) 2.408.19911702435 ccm5B 5254 S
VOLVO 850 Sedan (854) 2.5 TDI08.19951402461 ccm5D 5252 T
VOLVO C30 (533) 1.6 D210.20101151560 ccm4D 4162 T
VOLVO C30 (533) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO C30 (533) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.003.19971801984 ccm5B 5204 T2
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.0 T03.19972261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.3 T-503.19972402319 ccm5B 5234 T3
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.4 T03.19971932435 ccm5B 5244 T
VOLVO C70 II Cabrio (542) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO C70 II Cabrio (542) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO S40 I (644) 1.609.19951051588 ccm4B 4164 S
VOLVO S40 I (644) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VOLVO S40 I (644) 1.9 T405.19972001855 ccm4B 4194 T2
VOLVO S40 I (644) 1.9 TD07.1995901870 ccm4D 4192 T
VOLVO S40 I (644) 2.007.19951361948 ccm4B 4204 S2
VOLVO S40 I (644) 2.007.19951401948 ccm4B 4204 S
VOLVO S40 II (544) 1.6 D210.20101151560 ccm4D 4162 T
VOLVO S40 II (544) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO S40 II (544) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO S70 (874) 2.001.19971261984 ccm5B 5202 S
VOLVO S70 (874) 2.001.19971431984 ccm5B 5204 F
VOLVO S70 (874) 2.001.19971801984 ccm5B 5204 T2
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo01.19972101984 ccm5B 5204 T
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo01.19972261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO S70 (874) 2.3 T-501.19972392319 ccm5B 5234 T3
VOLVO S70 (874) 2.3 Turbo01.19972502319 ccm5B 5234 T4
VOLVO S70 (874) 2.401.19971442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO S70 (874) 2.401.19971702435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.4 Turbo01.19971932435 ccm5B 5244 T
VOLVO S70 (874) 2.5 TDI01.19971402461 ccm5D 5252 T
VOLVO S80 II (124) T410.20101801596 ccm4B 4164 T
VOLVO S80 II (124) T510.20102411999 ccm4B 4204 T7
VOLVO S80 II (124) T6 AWD10.20103052953 ccm6B 6304 T4
VOLVO S90 (964) 2.901.19971802922 ccm6B 6304 S2
VOLVO S90 (964) 2.901.19972042922 ccm6B 6304 GS
VOLVO V40 Kombi (645) 1.612.19951051588 ccm4B 4164 S
VOLVO V40 Kombi (645) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 T405.19972001855 ccm4B 4194 T2
VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD07.1995901870 ccm4D 4192 T
VOLVO V40 Kombi (645) 2.007.19951361948 ccm4B 4204 S2
VOLVO V40 Kombi (645) 2.007.19951401948 ccm4B 4204 S
VOLVO V50 (545) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO V50 (545) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO V90 Kombi (965) 2.901.19971802922 ccm6B 6304 S2
VOLVO V90 Kombi (965) 2.901.19972042922 ccm6B 6304 FS
VOLVO XC60 (156) T509.20102411999 ccm4B 4204 T7
VW Caddy I Pick-up (14) 1.508.1982701457 ccm4JB
VW Caddy I Pick-up (14) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW Caddy I Pick-up (14) 1.6 D08.1982551588 ccm4JK
VW Caddy I Pick-up (14) 1.808.1985951781 ccm4JH
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AYQ
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751598 ccm4AEE
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion11.20081051896 ccm4BLS
VW CORRADO (53I) 1.8 16V04.19891361781 ccm4KR
VW CORRADO (53I) 1.8 G6009.19881601781 ccm4PG
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.19931151984 ccm4ADY
VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V08.19911361984 ccm49A
VW CORRADO (53I) 2.9 VR608.19911902861 ccm6ABV
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1985501272 ccm4NU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat06.1986551272 ccm4NZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.602.1986721595 ccm4RF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1983751595 ccm4ABN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D08.1983501588 ccm4ME
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D08.1983541588 ccm4JP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.1989601589 ccm41V
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.1983701588 ccm4JR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19831121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861291781 ccm4PL
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861391781 ccm4KR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat01.19871071781 ccm4PF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G6004.19901601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat08.1987901781 ccm4GX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro08.1987901781 ccm4RP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW GOLF III (1H1) 1.607.19951011595 ccm4AFT
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.9 D11.1991651896 ccm41Y
VW GOLF III (1H1) 1.9 SDI07.1995641896 ccm4AEY
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD11.1991751896 ccm4AAZ
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI09.1993901896 ccm4AHU
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1)08.1995901896 ccm4AHU
VW GOLF III (1H1) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V08.19921501984 ccm4ABF
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)08.19951151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)10.19941902861 ccm6ABV
VW GOLF III (1H1) Citystromer11.199427 ccm
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.807.1993751781 ccm4AAM
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.9 TDI08.1995901896 ccm4AHU
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.9 TDI07.19961101896 ccm4AFN
VW Golf III Cabrio (1E7) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993551390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993751781 ccm4ANN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro10.1994901781 ccm4ADZ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D07.1993651896 ccm41Y
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI07.1995641896 ccm4AEY
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD07.1993751896 ccm4AAZ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI03.1994901896 ccm4AHU
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro07.1995901896 ccm4AHU
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro08.19951151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro10.19941902861 ccm6ABV
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.4 16V08.1997751390 ccm4AKQ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.608.19971001595 ccm4AKL
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.808.19971251781 ccm4BAF
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 T08.19971501781 ccm4AUM
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 SDI08.1997681896 ccm4AGP
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI10.1997901896 ccm4ALH
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4ASV
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V508.19971502324 ccm5AGZ
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.2 TSI05.2010861197 ccm4CBZA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 BiFuel05.20091021595 ccm4CHGA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 TDI02.2009901598 ccm4CAYB
VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel10.20081021595 ccm4CCSA
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion11.20092561984 ccm4CRZA
VW Golf VI Cabrio (517) 1.2 TSI03.20111051197 ccm4CBZB
VW Golf VI Cabrio (517) 1.4 TSI11.20111221390 ccm4CAXA
VW Golf VI Cabrio (517) 1.4 TSI03.20111601390 ccm4CTHD
VW Golf VI Cabrio (517) 1.6 TDI03.20111051598 ccm4CAYC
VW Golf VI Cabrio (517) 2.0 GTI11.20112111984 ccm4CCZB
VW Golf VI Cabrio (517) 2.0 TDI11.20111401968 ccm4CFHC
VW Golf VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel07.20101021595 ccm4CMXA
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.603.1986721595 ccm4RF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 D01.1984541588 ccm4JP
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.1990601589 ccm41V
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.1984701588 ccm4JR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.19851071781 ccm4RD
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19841121781 ccm4PB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V08.19861291781 ccm4PL
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V06.19871401781 ccm4KR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat08.1987901781 ccm4GX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat01.19871071781 ccm4PF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1987901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI10.20101051197 ccm4CBZB
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI04.20101051598 ccm4CAYC
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.20111401968 ccm4CFHC
VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 SDI07.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI05.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-46 II Valník / Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.306.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Valník / Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI09.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-46 II Valník / Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI06.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-46 II Valník / Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI07.19971252799 ccm4AGK
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.305.19961432295 ccm4AGL
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI09.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI05.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI07.19971252799 ccm4AGK
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.009.199850999 ccm4AER
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.4 16V09.1998751390 ccm4BBY
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.7 SDI09.1998601716 ccm4AKU
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CCHB
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.9 TDI01.1998901896 ccm4ALH
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.001.19981151984 ccm4AQY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW PASSAT (32B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW PASSAT (32B) 1.6 TD04.1982701588 ccm4CY
VW PASSAT (32B) 1.6 TD05.1986801588 ccm4RA
VW PASSAT (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT (32B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW PASSAT (32B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW PASSAT (32B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW PASSAT (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW PASSAT (32B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT (32B) 2.201.19851362226 ccm5KV
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988751595 ccm4ABN
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 TD08.1988801588 ccm4SB
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 16V04.19881361781 ccm4KR
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 D05.1989681896 ccm41Y
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TD03.1991751896 ccm4AAZ
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI10.1993901896 ccm4AHU
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI03.19961101896 ccm4AFN
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V08.19881361984 ccm49A
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.8 VR606.19911742792 ccm6AAA
VW PASSAT (3B2) 1.610.19961011595 ccm4ARM
VW PASSAT (3B2) 1.810.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 Syncro/4motion10.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 T10.19961501781 ccm4AEB
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.1996901896 ccm4AHH
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR510.19961502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.8 V608.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion10.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT limuzina (32B) 1.608.1987691595 ccm4PP
VW PASSAT limuzina (32B) 1.601.1985721595 ccm4RL
VW PASSAT limuzina (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW PASSAT limuzina (32B) 1.6 TD01.1985701588 ccm4CY
VW PASSAT limuzina (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT limuzina (32B) 1.801.1985901781 ccm4JN
VW PASSAT limuzina (32B) 2.201.19851152226 ccm5KX
VW Passat Sedan (362) 1.4 TSI08.20101221390 ccm4CAXA
VW Passat Sedan (362) 1.4 TSI EcoFuel08.20101501390 ccm4CDGA
VW Passat Sedan (362) 1.6 TDI08.20101051598 ccm4CAYC
VW Passat Sedan (362) 1.8 TSI08.20101601798 ccm4CDAA
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI 4motion08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI 4motion08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TSI11.20102101984 ccm4CCZB
VW Passat Sedan (362) 3.6 FSI 4motion01.20113003597 ccm6BWS
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW Passat Variant (33B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW Passat Variant (33B) 1.6 TD04.1982701588 ccm4CY
VW Passat Variant (33B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW Passat Variant (33B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW Passat Variant (33B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW Passat Variant (33B) 1.8 Syncro01.1986901781 ccm4JN
VW Passat Variant (33B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW Passat Variant (33B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW Passat Variant (33B) 2.0 Syncro05.19841161994 ccm5JS
VW Passat Variant (33B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW Passat Variant (33B) 2.201.19851362226 ccm5KV
VW Passat Variant (33B) 2.2 Syncro08.19851202226 ccm5JT
VW Passat Variant (365) 1.4 TSI08.20101221390 ccm4CAXA
VW Passat Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel08.20101501390 ccm4CDGA
VW Passat Variant (365) 1.6 TDI08.20101051598 ccm4CAYC
VW Passat Variant (365) 1.8 TSI08.20101601798 ccm4CDAA
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Variant (365) 2.0 TSI11.20102101984 ccm4CCZB
VW Passat Variant (365) 3.6 FSI 4motion01.20113003597 ccm6BWS
VW PASSAT Variant (3B5) 1.606.19971011595 ccm4ARM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.806.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion06.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 T06.19971501781 ccm4AEB
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.1997901896 ccm4AHH
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.19971101896 ccm4AVG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion06.19971101896 ccm4AVG
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR506.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V606.19971932771 ccm6ACK
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion06.19971932771 ccm6ACK
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI11.20051201968 ccm4BWV
VW Polo Classic (6V2) 100 1.612.19951001595 ccm4AFT
VW Polo Classic (6V2) 57 1.7 SDI07.1997571716 ccm4AKW
VW Polo Classic (6V2) 60 1.412.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Classic (6V2) 64 1.9 SDI12.1995641896 ccm4AEY
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751598 ccm4ALM
VW Polo Classic (6V2) 90 1.801.1997901781 ccm4ABS
VW Polo Classic (6V2) 90 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW Polo Hatchback (6N1) 100 1.4 16V04.19961001390 ccm4AFH
VW Polo Hatchback (6N1) 45 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Hatchback (6N1) 50 1.009.199650999 ccm4AER
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.310.1994551296 ccm4ADX
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.408.1995551390 ccm4AEX
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.407.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
VW Polo Hatchback (6N1) 64 1.9 D10.1994641896 ccm4AEF
VW Polo Hatchback (6N1) 75 1.610.1994751598 ccm4AEE
VW Polo Variant (6V5) 1.405.1997601390 ccm4APQ
VW Polo Variant (6V5) 1.605.1997751598 ccm4ALM
VW Polo Variant (6V5) 1.605.19971011595 ccm4AFT
VW Polo Variant (6V5) 1.7 SDI08.1997571716 ccm4AKW
VW Polo Variant (6V5) 1.805.1997901781 ccm4ADZ
VW Polo Variant (6V5) 1.9 TDI05.1997901896 ccm4ALH
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V09.19971501781 ccm4AJH
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.1995901896 ccm4AHU
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.19961101896 ccm4AVG
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.19951151984 ccm4ADY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR609.19951742792 ccm6AMY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro11.19961742792 ccm6AMY
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI12.20102001984 ccm4CCZA
VW TARO 1.804.1989831812 ccm42Y
VW TARO 2.206.1989942237 ccm44Y
VW TARO 2.4 D09.1991802446 ccm42L
VW TARO 2.4 D 4x407.1994792446 ccm42L
VW TARO 2.4 i 4x406.19891142366 ccm422R
VW Touareg (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI01.20102042967 ccm6CASD
VW Touareg (7P5, 7P6) 3.0 V6 TSI08.20102902995 ccm6CJTA
VW Touareg (7P5, 7P6) 3.6 V6 FSI08.20102493597 ccm6CMTA
VW TOURAN (1T3) 1.2 TSI05.20101051197 ccm4CBZB
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 D09.1990601896 ccm41X
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.009.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D09.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D Syncro10.1992782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro11.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro07.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI Syncro01.19961022461 ccm5AXL
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 611.19951402792 ccm6AES
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.9 D07.1990611896 ccm41X
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.4 D09.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.4 D Syncro10.1992782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 D07.1990611896 ccm41X
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D07.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D Syncro10.1992782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro10.19921102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro08.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW Vento (1H2) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Vento (1H2) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW Vento (1H2) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW Vento (1H2) 1.9 D11.1991651896 ccm41Y
VW Vento (1H2) 1.9 SDI04.1997641896 ccm4AEY
VW Vento (1H2) 1.9 TD11.1991751896 ccm4AAZ
VW Vento (1H2) 1.9 TDI09.1993901896 ccm4AHU
VW Vento (1H2) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW Vento (1H2) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW Vento (1H2) 2.8 VR601.19921742792 ccm6AAA
Zákazníci, ktorí si kúpili túto položku, tiež kupujú:
Hodnotenie produktu

DT Żiarovka



Ohodnotiť teraz

DT Żiarovka.

INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 110 € hodnota tovaru
  • Żiarovka (9.78139 ) preprava s POSTNORD
  • Żiarovka ( 9.78139) preprava s GLS
  • 9.78139 Żiarovka () preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • 9.78139 Żiarovka kúpiť s PayPal spôsoby platby
  • Żiarovka ( 9.78139) DT kúpiť s VISA spôsoby platby
  • Żiarovka ( 9.78139) kúpiť s MasterCard spôsoby platby
  • Hypovereins Bank
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421232179069

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape