Vyberte vozidla
Katalóg dielov

Usmerňovač alternátora

Recenzie (0)
Usmerňovač alternátora 215326 (Výżka [mm]: 90 | pre cislo tovaru: 215326) kupovať lacné thumb?id=9254989&lng=sk&ccf=94077774

15,70

vr. 20% DPH., Poštovné
Momentálne vypredané
  • Číslo produktu: 215326
  • Výrobca: ERA
  • Typ:
- +
Položka nie je na sklade. Vyberte si prosím inú položku.
Táto položka bola pridaná do vášho košíka
ERA Usmerňovač alternátora
Usmerňovač alternátora detaily
  • Výżka [mm]:   90 
  • Stav: Nové
Referenčné číslo (čísla) OEM:
Značka auta ČÍSLO OE
FIAT 4474564
FIAT 929167
FIAT 9928604
FIAT 9934756
FIAT 9957574
FIAT 9957575
FIAT 9959902
SAME 294390902
STEYR 30800090739
VW 3898152
VW NG98100829
Ďalšie vhodné produkty pre vložené OEM ČÍSLO:
MOBILETRON
RB-10H
HC-Cargo
130597
AS-PL
ARC0045
12712866 101
Usmerňovač alternátora vhodné pre nasledujúce modely
Vozidlo/TypRok výrobyHPZdvihový objemValKód motora
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.004.1977501049 ccm4127 A.000
FIAT 127 Panorama (127_) 1.001.1977501049 ccm4127 A.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.1 (AC 5)08.1975651116 ccm4128 AC5.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 (AC)03.1972751290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 Berlinetta (AC)06.1975731290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)02.1975451116 ccm4128 A.048
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)10.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 128 Familiare (128_) 1.3 (AF1)12.1974601290 ccm4128 A1.000
FIAT 128 Sedan (128_) 1.102.1975451116 ccm4128 A.048
FIAT 128 Sedan (128_) 1.103.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 128 Sedan (128_) 1.3 Sport08.1974601290 ccm4128 A1.000
VOLVO 66 Kombi (64) DL 1.110.1975451108 ccm4B 11
VOLVO 66 Kombi (64) GL 1.310.1975571289 ccm4B 130
VOLVO 66 Sedan (31, 36) DL 1.108.1975451108 ccm4B 11
VOLVO 66 Sedan (31, 36) GL 1.308.1975571289 ccm4B 130
ZASTAVA 101 (1100) 1.106.1973551116 ccm4128 A.000
Zákazníci, ktorí si kúpili túto položku, tiež kupujú:
Hodnotenie produktu

Usmerňovač alternátora



Ohodnotiť teraz

Usmerňovač alternátora.

INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 110 € hodnota tovaru
  • Usmerňovač alternátora (215326 ) preprava s POSTNORD
  • Usmerňovač alternátora ( 215326) preprava s GLS
  • 215326 Usmerňovač alternátora () preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • 215326 Usmerňovač alternátora kúpiť s PayPal spôsoby platby
  • Usmerňovač alternátora ( 215326) ERA kúpiť s VISA spôsoby platby
  • Usmerňovač alternátora ( 215326) kúpiť s MasterCard spôsoby platby
  • Hypovereins Bank
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421232179069

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape