Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

FEBI BILSTEIN - Katalóg náhradných dielov

Kvalita značky Febi Bilstein

Spoločnosť Febi Bilstein bola založená v roku 1844 v Ennepatal / Eifel ako rodinná firma a dnes má za sebou už 170 rokov skúseností. Febi Bilstein vyrába veľmi kvalitné súčasti závesov, ako aj ďalšie diely pre automobilový priemysel, ktoré dodáva ako výrobca originálnych dielov a tiež ako distribútor náhradných súčiastok. Febi Bilstein vyrába so svojimi partnermi viac ako 30 000 náhradných dielov, ktoré sa distribuujú do viac ako 130 krajín a pracuje pre ňu viac ako 1 600 zamestnancov v 69 krajinách.

Obrovská škála náhradných dielov

Ponuka zahŕňa diely riadenia, ako spojovacie tyče, konce riadiacej tyče, guľové kĺby a vidlicové vzpery, ako aj časti závesu kolies (čapy) a súčiastky hnacej sústavy, predovšetkým časti transmisie, ako prevodovky a hnacie hriadele. Nájdete tu tiež súčasti motorov, ich mazania, riadiacich jednotiek, závesov, chladenia, ako aj palivových systémov, prípravy paliva a tesnení motora. Okrem toho je tu veľa elektronických súčiastok, ako aj časti bŕzd a závesy vozidla. Spoločnosť si vybudovala meno predovšetkým prostredníctvom veľmi kvalitných tlmičov Bilstein. Spoločnosť sa však nezaoberá iba predajom náhradných dielov.

Skúsenosti značky Febi Bilstein

Veľmi kvalitné tlmiče Febi Bilstein využívajú hlavne športové autá, ako Porsche, Ferrari a Lotus, ale aj mnohí ďalší výrobcovia športových áut. Tlmiče a diely hnacej sústavy od tohto výrobcu sú prvou voľbou v motoristickom športe, v ktorom spolu zápasia výrobcovia áut, ako Fiat, Opel, Subaru a Mitsubishi.

Všetky diely tejto značky sú vyrobené v nemeckej kvalite a sú k dispozícii v našom internetovom obchode. Niektoré z nich môžu byť dokonca namontované aj dodatočne. Vačkové hriadele Febi Bilstein so špeciálnym dizajnom sú ideálne pre tuning motora. Tieto jednotky kontroly motora sa totiž dodávajú s vylepšenými čipmi. Napríklad VW Golf s výkonom 90 k sa dá prostredníctvom výmeny riadiacej jednotky motora alebo čipu od Febi Bilstein upraviť na 110 k. Diely od tohto výrobcu používa tiež veľa firiem, ktoré sa zaoberajú tuningom vozidiel a motorov.

Všetky FEBI BILSTEIN kategórie a náhradné diely pre vaše auto v jednom okamihu

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • FEBI BILSTEIN autodiely preprava s UPS
  • Náhradné diely FEBI BILSTEIN na autá preprava s GLS
  • Náhradné diely FEBI BILSTEIN preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Autosúčiastky FEBI BILSTEIN kúpiť s visa spôsoby platby
  • Autodiely FEBI BILSTEIN kúpiť s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky FEBI BILSTEIN kúpiť s amex spôsoby platby
  • Náhradné diely FEBI BILSTEIN kúpiť s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape