Vyberte vozidla
Katalóg dielov

HELLA Żiarovka

Recenzie (0)
Żiarovka W5W (Nominálne napätie [V]: 12 | Druh prípojky: W2,1x9,5 d) kupovať lacné thumb?id=7141844&lng=sk&ccf=94077797

2,12

vr. 20% DPH., Poštovné
Momentálne vypredané
  • Číslo produktu: 8GP 003 594-128
  • Výrobca: HELLA
  • Typ:
- +
Položka nie je na sklade. Vyberte si prosím inú položku.
Táto položka bola pridaná do vášho košíka
HELLA Żiarovka
Żiarovka detaily
  • Typ svetla:   W5W 
  • Nominálne napätie [V]:   12 
  • Nominálny výkon [W]:  
  • Druh prípojky:   W2,1x9,5 d 
  • Stav: Nové
Referenčné číslo (čísla) OEM:
Značka auta ČÍSLO OE
BMW 07119978373
BMW 9978373
CLAAS 02157650
DAF 1354854
FENDT 3907271M1
FENDT D45081300
HELLA W5W
HOBBYCAR 6501220295
HOBBYCAR 6501220299
HYMER 1209410
HYMER 120941000
HYMER 16031713
JUNGHEINRICH 51169750
KÄSSBOHRER 75811750000
KNAUS 050756
KNAUS T050756
KRAMER 56511
KRONE 03038640
LANGENDORF 1134860
LANGENDORF B170992
MERCEDES-BENZ 0002481V002L044
MERCEDES-BENZ A0002481V002L044
MITSUBISHI MR910391
MITSUBISHI SMR910391
MITSUBISHI Z1719121
PAUS AR14217
SPERRY NEW HOLLAND 84058228
SPIERINGS KRANEN 407784
VALMET G2172100800
Ďalšie vhodné produkty pre vložené OEM ČÍSLO:
HELLA
8GP 003 594-121
HELLA
8GP 003 594-125
HELLA
8GP 003 594-541
PHILIPS
12961B2
VEMO
V99-84-0001
HELLA
8GP 003 594-128
SPAHN GLÜHLAMPEN
751506
PHILIPS
12961LLECOCP
PHILIPS
12961LLECOB2
PHILIPS
12961NBVB2
HELLA
8GP 003 594-543
HELLA
8GP 003 594-123
TOPRAN
104 497
TESLA
B65201
DT
9.78139
PHILIPS
12396NAB2
PHILIPS
12396NACP
PHILIPS
12961CP
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
88.58.118
DIEDERICHS
LID10078
DIEDERICHS
LID10079
DIEDERICHS
LID10089
JP GROUP
1195901700
147155 15616416633 BRERAGTVA2 A3 A6 A8Q2TTMETROMONTEGO2Rad 3Rad 4Rad 5Rad 8X3CRUZECROSSFIREGRAND VOYAGERNEONPT CRUISERVOYAGERBXC-CROSSER C15 JUMPERXANTIAXM SANDEROESPERO EVANDA KALOS KORANDOLACETTIMUSSONEXIANUBIRA APPLAUSE CHARADEVALERA IVCOPEN CUOREFEROZAMATERIA SIRIONYRVAVENGERCARAVAN126500CINQUECENTO KUPÉCROMA DOBLODUCATOPALIO PANDA REGATARITMO SEICENTO STRADATALENTOTEMPRATIPOESCORTFIESTAGALAXY KUGAMAVERICKORIONSCORPIO TRANSIT CONNECTACCORD CIVICCONCERTOCR-V CR-ZCRX INSIGHT LEGEND PRELUDEATOSGALLOPER GENESISGRANDEURH-1 Skrinkai10i40ix35ix55PONYS-COUPESANTA FETUCSONVELOSTEREXFXGTROOPERDailyMASSIFS-TYPE X-TYPE XFXJ XK CHEROKEE COMMANDERGRAND CHEROKEE PATRIOTBESTACARENSCEE'DMAGENTIS OPIRUS OPTIMAPREGIOPROCEEDSORENTO SOULSPORTAGE110111112KALINANIVADELTA FLAVIALYBRAPRISMATHESIS Y RANGE ROVER CTIS LFALS RX ELISE ESPRIT 626 BT-50 CX-7CX-9MPVMX-3MX-5MX-6PREMACY Rad BRad ERX-7RX-8TRIBUTE XEDOS 100CLK GLGLKSLSPRINTER Trieda BTrieda CTrieda MTrieda STrieda VVIANO VITO MGMGFHatchbackCARISMA COLTGALANT GRANDISL 200L300 / DELICAL 400 LANCERSHOGUN PAJERO SPORT SANTAMOSIGMA SPACE RUNNER SPACE STAR SPACE WAGON 100 NX 200 SX 300 ZX 350 Z 370 ZALMERAINTERSTARMAXIMA MICRA MURANO NAVARANV400PATHFINDER PATROL PICK UP PIXOPRIMERA SERENA SUNNYTERRANOURVANVANETTEX-TRAIL ADAMAGILAARENAASTRACAMPO CASCADACOMBOCORSAFRONTERAKADETTMANTA MERIVAMONTEREYMOVANOTIGRAVECTRAVIVARO106205 206306 309405406BIPPERBOXERJ5PARTNER 911BOXSTERCAYENNE 19 CLIO KADJARLAGUNAMEGANE ZOEMASCOTT200 25400 45 75 800 KABRIOLETCITYROVERMAESTROMINI MK ISTREETWISE9-39-5900 TERRACABRIO CITY-COUPE FORFOURFORTWO ROADSTERACTYON KYRON REXTONTIVOLIFORESTER IMPREZA LEVORGVANILLE Avtobus VIVIOWRXALTO GRAND VITARA SAMURAISJ 410 SJ 413SUPER CARRY Bus VITARAAYGOCOROLLA HIACE HILUX Pick-up LAND CRUISER LITEACE340-360 S40 S60V40 Kombi V70 XC60BORACRAFTERGOLFJETTAPOLOSHARANTRANSPORTER
Żiarovka vhodné pre nasledujúce modely
Vozidlo/TypRok výrobyHPZdvihový objemValKód motora
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A)01.20011201598 ccm4AR 32104
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A)01.20011051598 ccm4AR 37203
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A)04.20011151910 ccm4937 A2.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A)06.20031011910 ccm4182 B9.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)11.20021401910 ccm4192 A5.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B)09.20041501910 ccm4937 A5.000
ALFA ROMEO 147 (937) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1)01.20011501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 155 (167) 1.6 16V T.S. (167.A6A)05.19961201598 ccm4AR 67601
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)04.19931151748 ccm4AR 67105
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. 16V (167.A4N)05.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)02.19921291773 ccm4AR 67101
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A)02.19921051756 ccm4AR 67402
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921861995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921901995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2D)02.19921441995 ccm4AR 67202
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)02.19921652492 ccm6AR 67301
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)10.19921632492 ccm6AR 67302
ALFA ROMEO 156 (932) 1.6 16V T.SPARK09.19971121598 ccm4AR 32102
ALFA ROMEO 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)09.19971201598 ccm4AR 32103
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932.A3)09.19971441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100)10.20001401747 ccm4AR 32205
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD11.20031261910 ccm4937 A4.000
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD11.20021361910 ccm4192 B1.000
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932.A2B00)10.20001101910 ccm4AR 37101
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00)05.20011151910 ccm4937 A2.000
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00)07.20041501910 ccm4937 A5.000
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932B2)09.19971051910 ccm4AR 32302
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD 16V11.20021401910 ccm4192 A5.000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2)09.19971551970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A21__)10.20001501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS01.20021601970 ccm4932 A2.000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA)03.20021661970 ccm4937 A1.000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD06.20031632387 ccm5841 N.000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD10.20031752387 ccm5841 G.000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932A1B__)10.20001402387 ccm5839 A6.000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932AXC)03.20021502387 ccm5841 C000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932B1)09.19971362387 ccm5AR 32501
ALFA ROMEO 156 (932) 2.5 V6 24V (932A1)09.19971902492 ccm6AR 32401
ALFA ROMEO 156 (932) 2.5 V6 24V (932A11_)10.20001922492 ccm6AR 32405
ALFA ROMEO 156 (932) 3.2 GTA (932AXB)03.20022503179 ccm6932 A.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK01.20001121598 ccm4AR 32102
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK. (932.B4B00)07.20001101598 ccm4AR 32103
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK. (932A4)05.20001201598 ccm4AR 32103
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3)05.20001441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932B31__)10.20001401747 ccm4AR 32205
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD11.20031261910 ccm4937 A4.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD11.20021361910 ccm4192 B1.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD03.20051501910 ccm4937 A5.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932.B2B00)10.20001101910 ccm4AR 37101
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932B2)05.20001051910 ccm4AR 32302
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932B2B, 932B2C)05.20011151910 ccm4937 A2.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 16V11.20021401910 ccm4192 A5.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 16V Q407.20041501910 ccm4937 A5.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2)05.20001551970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932B21__)10.20001501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS03.20021621970 ccm4932 A2.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA)03.20021661970 ccm4937 A1.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD06.20031632387 ccm5841 N.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD10.20031752387 ccm5841 G.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932.B1B00)10.20001402387 ccm5839 A6.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932.BXC00)03.20021502387 ccm5841 C000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932B1)05.20001362387 ccm5AR 32501
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.5 V6 24V (932A1)05.20001902492 ccm6AR 32401
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.5 V6 24V (932B11_)10.20001922492 ccm6AR 32405
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 3.2 GTA (932.BXB00)03.20022503179 ccm6932 A.000
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L)06.19871431962 ccm4AR 06420
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.H3)09.19921441995 ccm4AR 64103
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 Turbo10.19871741995 ccm4AR 06476
ALFA ROMEO 164 (164) 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B)09.19921252499 ccm4VM 32 B
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 24V (164K1M)11.19922042959 ccm6AR 64308
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.19871842959 ccm6AR 06412
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 T.Spark (936A3A__)09.19981551970 ccm4AR 34103
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD04.20021502387 ccm5841 C000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD10.20031752387 ccm5841 H.000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD (936A2A__)09.19981362387 ccm5AR 34202
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD (936A2B__)10.20001402387 ccm5839 A6.000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.5 V6 24V (936A2___)09.19981902492 ccm6AR 34201
ALFA ROMEO 166 (936) 3.0 V6 24V (936A1___)09.19982262959 ccm6AR 34302
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C)01.19901291712 ccm4AR 30747
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e.06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO Brera (939_) 1.8 TBi05.20092001742 ccm4939 B1.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.0 JTDM03.20081631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.0 JTDM05.20091701956 ccm4939 B3.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.2 JTS (939.DXB11)01.20061852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.4 JTDM 20V01.20062002387 ccm5939 A3.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.4 JTDM 20V05.20072102387 ccm5939 A9.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 3.2 JTS03.20082603196 ccm6939 A.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 3.2 JTS Q4 (939.DXG22)01.20062603196 ccm6939 A.000
ALFA ROMEO GTV (916C_) 1.8 16V (916C3)05.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 JTS04.20031651970 ccm4937 A1.000
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C)05.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A)06.19952021996 ccm6AR 16202
ALFA ROMEO GTV (916C_) 3.0 V6 24V (916.C1)10.19962202959 ccm6AR 16102
ALFA ROMEO GTV (916C_) 3.0 V6 24V (916.C1B__)10.20002182959 ccm6AR 16105
ALFA ROMEO GTV (916C_) 3.2 V6 24V04.20032403179 ccm6936 A6.000
AUDI A2 (8Z0) 1.2 TDI03.2001611191 ccm3ANY
AUDI A2 (8Z0) 1.402.2000751390 ccm4BBY
AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI02.2000751422 ccm3BHC
AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI11.2003901422 ccm3ATL
AUDI A2 (8Z0) 1.6 FSI05.20021101598 ccm4BAD
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19981801781 ccm4AUQ
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI quattro08.20001301896 ccm4ASZ
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.8 quattro09.19972032771 ccm6AHA
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.19942994172 ccm8ABZ
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro11.19983104172 ccm8AUW
AUDI Q2 (GAB) 1.0 TFSI10.2016115999 ccm3CHZJ
AUDI Q2 (GAB) 1.4 TFSI quattro09.2016150 ccm
AUDI Q2 (GAB) 1.4 TSI06.20161501395 ccm4CZEA
AUDI Q2 (GAB) 1.6 TDI06.20161161598 ccm4DDYA
AUDI Q2 (GAB) 2.0 TDI09.20161501968 ccm4DFGA
AUDI Q2 (GAB) 2.0 TDI quattro09.20161501968 ccm4DFGA
AUDI Q2 (GAB) 2.0 TDI quattro07.20161901968 ccm4DFHA
AUDI Q2 (GAB) 2.0 TFSI quattro09.2016190 ccm
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T09.20021501781 ccm4AUM
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T09.20051631781 ccm4BVP
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T09.20051901781 ccm4BVR
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro09.20051901781 ccm4BVR
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19982241781 ccm4BAM
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro09.19992281781 ccm4AMU
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro03.20052401781 ccm4BFV
AUDI TT Coupe (8N3) 3.2 VR6 quattro07.20032503189 ccm6BHE
AUDI TT Coupe (FV3, FVP) 1.8 TFSI08.20151801798 ccm4CJSA
AUDI TT Coupe (FV3, FVP) 2.0 TDI07.20141841968 ccm4CUNA
AUDI TT Coupe (FV3, FVP) 2.0 TFSI07.20142301984 ccm4CHHC
AUDI TT Coupe (FV3, FVP) 2.0 TFSI quattro07.20142301984 ccm4CHHC
AUDI TT Coupe (FV3, FVP) 2.0 TTS quattro02.20152861984 ccm4CJXF
AUDI TT Coupe (FV3, FVP) 2.0 TTS quattro07.20152921984 ccm4CYFB
AUDI TT Coupe (FV3, FVP) 2.0 TTS quattro11.20143101984 ccm4CJXG
AUDI TT Coupe (FV3, FVP) 2.5 RS quattro10.20164002480 ccm5DAZA
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T01.20011501781 ccm4AUM
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T09.20051631781 ccm4BVP
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T10.19991801781 ccm4ATC
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T09.20051901781 ccm4BVR
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro02.20001801781 ccm4AUQ
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro10.19991821781 ccm4AWP
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro09.20051901781 ccm4BVR
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro10.19992241781 ccm4BAM
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro09.20002281781 ccm4AMU
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro07.20032503189 ccm6BHE
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 1.8 TFSI08.20151801798 ccm4CJSA
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TDI11.20141841968 ccm4CUNA
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI11.20142301984 ccm4CHHC
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI quattro11.20142301984 ccm4CHHC
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS quattro02.20152861984 ccm4CJXF
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS quattro11.20143101984 ccm4CJXG
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.5 RS quattro10.20164002480 ccm5DAZA
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198045998 ccm499 H
AUSTIN Metro Hatchback 1.310.1980691273 ccm412 HA83AA
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 L,HLE,S10.1980601273 ccm412 H
AUSTIN Montego Kombi (XE) 1.6 LS10.1984831598 ccm416 HC37
ROVER MONTEGO 1.610.1990831598 ccm416 HL
ROVER MONTEGO 2.0 D Turbo10.1988821996 ccm4BB
ROVER MONTEGO 2.0 GTi10.19881171994 ccm420 H
ROVER MONTEGO 2.0 i Cat12.19901021994 ccm420 H
ROVER MONTEGO Estate (XE) 1.310.1984681273 ccm412 HL
ROVER MONTEGO Estate (XE) 1.610.1990831598 ccm416 HL
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTi10.19881171994 ccm420 H
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 GTI/LXI12.19901021994 ccm420 H
ROVER MONTEGO Estate (XE) 2.0 Turbo-D01.1993821996 ccm4BB
BMW 2 Convertible (F23) 218 d07.20151361995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Convertible (F23) 218 d07.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Convertible (F23) 218 i03.20151361499 ccm3B38 B15 A
BMW 2 Convertible (F23) 220 d03.20141631995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Convertible (F23) 220 d03.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Convertible (F23) 220 i04.20141841997 ccm4N20 B20 A
BMW 2 Convertible (F23) 220 i09.20151841998 ccm4B48 B20 A
BMW 2 Convertible (F23) 225 d07.20152241995 ccm4B47 D20 B
BMW 2 Convertible (F23) 228 i11.20142451997 ccm4N20 B20 A
BMW 2 Convertible (F23) 230 i09.20152521998 ccm4B48 B20 B
BMW 2 Convertible (F23) 230 i xDrive09.20162521998 ccm4B48 B20 B
BMW 2 Convertible (F23) M 235 i11.20143262979 ccm6N55 B30 A
BMW 2 Convertible (F23) M 235 i xDrive07.20153262979 ccm6N55 B30 A
BMW 2 Convertible (F23) M 240 i09.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 2 Convertible (F23) M 240 i xDrive09.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 218 d07.20151361995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 218 d01.20141431995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 218 d07.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 218 i03.20151361499 ccm3B38 B15 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d11.20141631995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d10.20121841995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d03.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d10.20122001995 ccm4N47 D20 C
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d xDrive03.20151631995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 d xDrive06.20141901995 ccm4B47 D20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 i10.20131841997 ccm4N20 B20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 220 i09.20151841998 ccm4B48 B20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 225 d01.20142181995 ccm4N47 D20 D
BMW 2 Coupe (F22, F87) 225 d07.20152241995 ccm4B47 D20 B
BMW 2 Coupe (F22, F87) 228 i07.20142451997 ccm4N20 B20 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) 230 i09.20152521998 ccm4B48 B20 B
BMW 2 Coupe (F22, F87) 230 i xDrive09.20162521998 ccm4B46 B20 B
BMW 2 Coupe (F22, F87) M 235 i03.20143202979 ccm6N55 B30 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) M 235 i10.20133262979 ccm6N55 B30 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) M 235 i xDrive07.20143262979 ccm6N55 B30 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) M 240 i09.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) M 240 i xDrive09.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 2 Coupe (F22, F87) M211.20153702979 ccm6N55 B30 A
MAZDA 2 Hatchback (DL, DJ) 1.511.2014751496 ccm4P5Z9
MAZDA 2 Hatchback (DL, DJ) 1.511.2014901496 ccm4P5Z3
MAZDA 2 Hatchback (DL, DJ) 1.511.20141151496 ccm4P5Z3
MAZDA 2 Hatchback (DL, DJ) 1.5 D11.20141051499 ccm4S5Y5
BMW 3 Cabrio (E93) 318 i03.20101431995 ccm4N43 B20 A
BMW 3 Cabrio (E93) 320 d01.20081631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabrio (E93) 320 d09.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabrio (E93) 320 d03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabrio (E93) 320 d09.20071971995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabrio (E93) 320 d03.20102001995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Cabrio (E93) 320 i01.20071491995 ccm4N46 B20 A
BMW 3 Cabrio (E93) 320 i01.20101521995 ccm4N46 B20 E
BMW 3 Cabrio (E93) 320 i01.20071561995 ccm4N46 B20 B
BMW 3 Cabrio (E93) 320 i09.20061631995 ccm4N43 B20 A
BMW 3 Cabrio (E93) 320 i09.20061701995 ccm4N43 B20 A
BMW 3 Cabrio (E93) 323 i03.20071772497 ccm6N52 B25 A
BMW 3 Cabrio (E93) 325 d03.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Cabrio (E93) 325 d09.20092042993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Cabrio (E93) 325 d03.20072112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Cabrio (E93) 325 i03.20102042497 ccm6N52 B25 A
BMW 3 Cabrio (E93) 325 i10.20062112996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Cabrio (E93) 325 i03.20072182996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Cabrio (E93) 325 i03.20072182497 ccm6N52 B25 A
BMW 3 Cabrio (E93) 328 i03.20072342996 ccm6N51 B30 A
BMW 3 Cabrio (E93) 330 d03.20072312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Cabrio (E93) 330 d01.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Cabrio (E93) 330 i03.20072582996 ccm6N52 B30 B
BMW 3 Cabrio (E93) 330 i03.20072722996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Cabrio (E93) 330 i03.20072722996 ccm6N52 B30 A
BMW 3 Cabrio (E93) 335 i05.20063062979 ccm6N54 B30 B
BMW 3 Cabrio (E93) 335 i05.20063262979 ccm6N54 B30 A
BMW 3 Cabrio (E93) M303.20074203999 ccm8S65 B40 A
BMW 3 Compact (E36) 318 ti09.19941361796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is03.19921361796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Coupe (E36) 325 is03.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 420 d10.20131631995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 420 d10.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 420 d07.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 420 i07.20141631997 ccm4N20 B20 B
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 420 i07.20141841997 ccm4N20 B20 B
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 420 i02.20161841998 ccm4B48 B20 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 425 d07.20142111995 ccm4N47 D20 D
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 425 d07.20142181995 ccm4N47 D20 D
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 425 d03.20162241995 ccm4B47 D20 B
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 428 i10.20132451997 ccm4N20 B20 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 428 i xDrive01.20142451997 ccm4N20 B20 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 430 d07.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 430 d10.20132862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 430 i03.20162521998 ccm4B48 B20 B
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 430 i xDrive03.20162521998 ccm4B48 B20 B
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 435 d xDrive07.20143132993 ccm6N57 D30 B
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 435 i10.20133062979 ccm6N55 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 435 i10.20133402979 ccm6N55 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 435 i xDrive07.20143062979 ccm6N55 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 435 i xDrive07.20143402979 ccm6N55 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 440 i03.20163262998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 440 i03.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 440 i xDrive03.20163262998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 440 i xDrive03.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) M407.20144312979 ccm6S55 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) M4 Competition03.20164502979 ccm6S55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d03.20141361995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d03.20141431995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d07.20151501995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 i07.20151361499 ccm3B38 B15 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d03.20141631995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d03.20141841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d03.20142001995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive03.20141631995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive03.20141841995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive03.20151901995 ccm4B47 D20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive03.20142001995 ccm4N47 D20 C
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i03.20141631997 ccm4N20 B20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i03.20141841997 ccm4N20 B20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i02.20161841998 ccm4B48 B20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive03.20141631997 ccm4N20 B20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive07.20141841997 ccm4N20 B20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive02.20161841998 ccm4B48 B20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 425 d03.20162111995 ccm4B47 D20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 425 d03.20162241995 ccm4B47 D20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i03.20142451997 ccm4N20 B20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i xDrive03.20142451997 ccm4N20 B20 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d07.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d07.20142862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive07.20142582993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive07.20142862993 ccm6N57 D30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 i03.20162521998 ccm4B48 B20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 i xDrive03.20162521998 ccm4B48 B20 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 d xDrive07.20143132993 ccm6N57 D30 B
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i03.20143062979 ccm6N55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i03.20143402979 ccm6N55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i xDrive07.20143062979 ccm6N55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i xDrive07.20143402979 ccm6N55 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i03.20163262998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i03.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i xDrive03.20163262998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i xDrive03.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 5 Sedan (E39) 520 d02.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 5 Sedan (E39) 520 i04.19991361991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedan (E39) 520 i01.19961501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedan (E39) 523 i11.19951702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Sedan (E39) 525 d02.20001632497 ccm6M57 D25 (256D1)
BMW 5 Sedan (E39) 525 td01.19971162497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E39) 525 tds01.19961432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E39) 528 i11.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Sedan (E39) 530 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Sedan (E39) 535 i04.19962353498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedan (E39) 535 i04.19992453498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedan (E39) 540 i04.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Sedan (E39) M510.19984004941 ccm8S62 B50 (508S1)
BMW 5 Sedan (F10) 518 d02.20131361995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedan (F10) 518 d02.20131431995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedan (F10) 518 d10.20131501995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedan (F10) 520 d01.20131361995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedan (F10) 520 d01.20091631995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedan (F10) 520 d03.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedan (F10) 520 d10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedan (F10) 520 d01.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedan (F10) 520 d10.20132111995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedan (F10) 520 d xDrive10.20131631995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedan (F10) 520 d xDrive01.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedan (F10) 520 d xDrive10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedan (F10) 520 d xDrive01.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedan (F10) 520 d xDrive10.20132111995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Sedan (F10) 520 i10.20101631997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Sedan (F10) 520 i07.20131701592 ccm4N20 B16 A
BMW 5 Sedan (F10) 520 i10.20101841997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Sedan (F10) 523 i01.20092042497 ccm6N52 B25 BF
BMW 5 Sedan (F10) 523 i06.20092042996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) 525 d03.20102042993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedan (F10) 525 d01.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedan (F10) 525 d01.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedan (F10) 525 d xDrive01.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedan (F10) 525 d xDrive01.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedan (F10) 528 i10.20092432996 ccm6N52 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) 528 i10.20102451997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Sedan (F10) 528 i01.20092582996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) 528 i xDrive10.20102451997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Sedan (F10) 530 d01.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedan (F10) 530 d01.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedan (F10) 530 d09.20102862993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedan (F10) 530 d xDrive03.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedan (F10) 530 d xDrive09.20102862993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedan (F10) 530 i05.20112722996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) 535 d03.20102992993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Sedan (F10) 535 d01.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Sedan (F10) 535 d xDrive02.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Sedan (F10) 535 i01.20093052979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) 535 i01.20093062979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) 535 i07.20133262979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) 535 i xDrive03.20103062979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) 535 i xDrive07.20133262979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) 550 i01.20094084395 ccm8N63 B44 A
BMW 5 Sedan (F10) 550 i08.20124494395 ccm8N63 B44 B
BMW 5 Sedan (F10) 550 i xDrive08.20104084395 ccm8N63 B44 A
BMW 5 Sedan (F10) 550 i xDrive01.20134494395 ccm8N63 B44 B
BMW 5 Sedan (F10) 550 i xDrive07.20134524395 ccm8N63 B44 B
BMW 5 Sedan (F10) ActiveHybrid09.20103062979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) ActiveHybrid09.20103402979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) M 550 d xDrive07.20113812993 ccm6N57 D30 C
BMW 5 Sedan (F10) M510.20105604395 ccm8S63 B44 B
BMW 5 Sedan (F10) M5 Competition02.20135754395 ccm8S63 B44 B
BMW 5 Sedan (F10) M5 Edition 3007.20146004395 ccm8S63 B44 B
BMW 5 Touring (E39) 520 d02.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i04.19991361991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 520 i01.19971501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 523 i09.19961702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 525 d02.20001632497 ccm6M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds03.19971432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i01.19971932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 530 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 540 i01.19972864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Touring (F11) 518 d10.20121361995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 518 d10.20121431995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 518 d01.20141501995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d11.20091631995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d11.20091841995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d11.20092001995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d10.20132111995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive10.20131631995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive02.20131841995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive10.20131901995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive02.20132001995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive10.20132111995 ccm4B47 D20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 i09.20111631997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Touring (F11) 520 i10.20101841997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Touring (F11) 523 i11.20092042996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 523 i11.20092042497 ccm6N52 B25 B
BMW 5 Touring (F11) 525 d11.20092042993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 525 d03.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11) 525 d03.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11) 525 d xDrive02.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11) 525 d xDrive02.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11) 528 i10.20102451997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Touring (F11) 528 i11.20092582996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 528 i xDrive03.20112451997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Touring (F11) 530 d11.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 530 d02.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 530 d09.20112862993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive07.20102582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive09.20112862993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 530 i07.20112722996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 535 d03.20102992993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Touring (F11) 535 d03.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Touring (F11) 535 d xDrive01.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Touring (F11) 535 i11.20093062979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 535 i01.20133262979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive07.20103062979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive07.20133262979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 550 i09.20104084395 ccm8N63 B44 A
BMW 5 Touring (F11) 550 i08.20124494395 ccm8N63 B44 B
BMW 5 Touring (F11) M 550 d xDrive10.20103812993 ccm6N57 D30 C
BMW 8 (E31) 840 Ci01.19962864398 ccm8M62 B44 (448S1)
BMW 8 (E31) 840 i02.19932863982 ccm8M60 B40 (408S1)
BMW 8 (E31) 850 Ci09.19943265379 ccm12M73 B54 (54121)
BMW 8 (E31) 850 CSi04.19933805576 ccm12S70 B56 (56121)
BMW 8 (E31) 850 i,Ci04.19903004988 ccm12M70 B50 (5012A)
BMW X3 (E83) 2.5 si xDrive07.20062112497 ccm6N52 B25 BF
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.812.20121471796 ccm4F18D4
CHEVROLET CRUZE sikma zadna cast (J305) 1.812.20121471796 ccm4F18D4
CHRYSLER CROSSFIRE 3.207.20032183199 ccm6EGX
CHRYSLER CROSSFIRE SRT-609.20043353199 ccm6EGZ
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster 3.205.20042183199 ccm6EGX
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster SRT-609.20043353199 ccm6EGZ
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 2.8 CRD10.2007163 ccm
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 2.8 CRD10.20071632777 ccm4ENS
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 2.8 CRD09.20121802777 ccm4ENS
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.301.20081703301 ccm6EGV
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.310.2007177 ccm
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.602.20112833604 ccm6ERB
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.602.20112873604 ccm6ERB
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.6 Flexfuel02.20112873604 ccm6ERB
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.810.20071933778 ccm6EGL
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.809.20082003778 ccm6EGL
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.810.20072013778 ccm6EGH
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 4.010.20072433952 ccm6EMM
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 4.010.20072543952 ccm6EGQ
CHRYSLER NEON (PL) 1.8 16V09.19971161796 ccm4EBD
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V06.19941451996 ccm4ECC
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V04.19961481996 ccm4420T
CHRYSLER NEON (PL) 2.0 16V10.19941521996 ccm4ECC
CHRYSLER NEON II 1.611.20011161598 ccm4EJD
CHRYSLER NEON II 1.801.20001241796 ccm4EBD
CHRYSLER NEON II 2.0 16V10.20021311996 ccm4ECB
CHRYSLER NEON II 2.0 16V R/T10.20011501996 ccm4ECH
DODGE NEON 2.0 16V05.19941331996 ccm4ECB
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 1.611.20011161598 ccm4EJD
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.010.20041361996 ccm4ECC
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.006.20001411996 ccm4ECC
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD03.20021212148 ccm4EDJ
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD08.20051502148 ccm4EDJ
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.408.20051432429 ccm4EDZ
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.406.20001502429 ccm4EDZ
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.409.20031822429 ccm4EDV
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.409.20042302429 ccm4EDV
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.406.2006234 ccm
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.408.20032232429 ccm4EDV
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.403.20041432429 ccm4EDZ
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.406.20001502429 ccm4EDZ
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.409.20041522429 ccm4EDZ
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 GT03.20042232429 ccm4EDV
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.0 i01.19951331995 ccm4C00
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.4 AWD02.19971512429 ccm4EDZ
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.4 i01.19951512429 ccm4B00
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.5 TD01.19951162499 ccm4ENC
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.5 TDiC AWD10.19951162499 ccm4ENC
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.001.19951522972 ccm6EFA
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.309.19971603301 ccm6EGA
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.3 AWD09.19971603301 ccm6EGA
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.3 i01.19951583301 ccm6R00
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.3 i01.19951803301 ccm6EGA
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.801.19951623778 ccm6EGH
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.801.19961663778 ccm6EGH
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.810.19971783778 ccm6EGH
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.809.19971823778 ccm6EGH
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.8 AWD09.19971823778 ccm6EGH
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.8 i AWD01.19951663778 ccm6L00
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.8 i AWD01.19951783778 ccm6EGH
LANCIA Voyager (404_) 2.8 CRD09.20111632776 ccm4ENS
LANCIA Voyager (404_) 2.8 CRD08.20131772776 ccm4ENS
LANCIA Voyager (404_) 2.8 CRD07.20121782776 ccm4ENS
LANCIA Voyager (404_) 3.6 V609.20112833604 ccm6ERB
CITROËN BX (XB-_) 1.601.199189 ccm
CITROËN BX (XB-_) 1.601.19871161580 ccm4B6E
CITROËN BX (XB-_) 1.8 D10.1985601769 ccm4161 (XUD7)
CITROËN BX (XB-_) 1.910.19851251905 ccm4D6A (XU9J2)
CITROËN BX (XB-_) 1.9 GTi01.1990159 ccm
CITROËN BX (XB-_) 1.9 pohon vsetkych kolies02.1992125 ccm
CITROËN BX (XB-_) 1.9 RD 4x401.198771 ccm
CITROËN BX (XB-_) 1110.1988551124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN BX (XB-_) 1110.1986571124 ccm4H1A
CITROËN BX (XB-_) 1410.198254 ccm
CITROËN BX (XB-_) 1401.1989641360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN BX (XB-_) 1401.1989751360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
CITROËN BX (XB-_) 14 E10.1982611360 ccm4150A
CITROËN BX (XB-_) 14 E09.1985671360 ccm4150F
CITROËN BX (XB-_) 14 E04.1983711360 ccm4K1G
CITROËN BX (XB-_) 14 E04.1983721360 ccm4150C
CITROËN BX (XB-_) 14 E10.198580 ccm
CITROËN BX (XB-_) 1510.1987801580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX (XB-_) 1601.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX (XB-_) 1609.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
CITROËN BX (XB-_) 1609.1987791580 ccm4B1A (XU51C/K)
CITROËN BX (XB-_) 1607.1985871580 ccm4171D
CITROËN BX (XB-_) 1610.1982901580 ccm4171A
CITROËN BX (XB-_) 1610.1982921580 ccm4XU52C
CITROËN BX (XB-_) 1602.1992951580 ccm4171B
CITROËN BX (XB-_) 1603.19861031580 ccm4180Z
CITROËN BX (XB-_) 16 E05.1989881580 ccm4BDY (XU5M)
CITROËN BX (XB-_) 1909.1986951905 ccm4D2C (XU92C)
CITROËN BX (XB-_) 1907.19861021905 ccm4159A
CITROËN BX (XB-_) 1901.19871031905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX (XB-_) 1907.19861051905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX (XB-_) 1909.19841071905 ccm4D2E
CITROËN BX (XB-_) 19 D09.1983641905 ccm4162 (XUD9)
CITROËN BX (XB-_) 19 D03.1987691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN BX (XB-_) 19 D03.1992721905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN BX (XB-_) 19 E06.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
CITROËN BX (XB-_) 19 E 4x404.19891091905 ccm4D2F
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi06.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi07.19861221905 ccm4D6A (XU9J2)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi10.19841221905 ccm4D6A (XU9J2)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 16V03.19881471905 ccm4DFW (XU9J4)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 16V09.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
CITROËN BX (XB-_) 19 GTi 4x406.19881201905 ccm4DKZ (XU9JA)
CITROËN BX (XB-_) TRD Turbo03.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TE)
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.011.20101471998 ccm44B11
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.0 pohon vsetkych kolies11.20101471998 ccm44B11
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.2 HDi02.20071562179 ccm44HK (DW12ME5)
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.4 16V08.20081702360 ccm4SFZ (4B12 MMC)
CITROËN C15 (VD-_) 1.010.198445954 ccm4C1A (TU9/K)
CITROËN C15 (VD-_) 1.0 E11.199250954 ccm4TU9K
CITROËN C15 (VD-_) 1.110.1984481124 ccm4E1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.111.1988541124 ccm4H1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.110.198454 ccm
CITROËN C15 (VD-_) 1.1 i07.1988601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN C15 (VD-_) 1.307.1987641294 ccm4G1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.407.1987671360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 E07.1987551360 ccm4K3A
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 E05.1987601360 ccm4150D (XY7)
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 i05.1991751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN C15 (VD-_) 1.8 D07.1986601769 ccm4161A (XUD7)
CITROËN C15 (VD-_) 1.9 D02.200051 ccm
CITROËN C15 (VD-_) 1.9 D12.2000601868 ccm4WJX (DW8B)
CITROËN C15 Kombi 1.110.1988541124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN C15 Kombi 1.108.1988601124 ccm4HDZ (TU1M)
CITROËN C15 Kombi 1.405.1987601360 ccm4150D (XY7)
CITROËN C15 Kombi 1.405.1987671360 ccm4KAZ
CITROËN C15 Kombi 1.405.1991751360 ccm4KDY (TU3M)
CITROËN C15 Kombi 1.8 D04.1987601769 ccm4161A (XUD7)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER Autobus 3.0 HDi 15507.20101572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER Autobus 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER Autobus 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok 3.0 HDi 14507.20101462999 ccm4F30DTE (F1CE3481N)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok (230) 1.9 TD03.1994901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok (230) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok (230) 2.003.19941091998 ccm4RFW (XU10J2U)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok (230) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok (230) 2.5 D 4x403.2000862446 ccm4T9A (DJ5)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok (230) 2.5 TD03.19941032446 ccm4T8A (DJ5T)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok (230) 2.5 TDi12.19961072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok (230) 2.5 TDi 4x403.20001072446 ccm4THX (DJ5TED)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok (230) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok (230) 2.8 HDi10.20001262800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER Korba/Podvozok (230) 2.8 HDi09.20001282800 ccm48140.43S
CITROËN JUMPER Skrinka 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER Skrinka 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER Skrinka 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER Skrinka 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER Skrinka 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER Skrinka 3.0 HDi 14507.20101462999 ccm4F30DTE (F1CE3481N)
CITROËN JUMPER Skrinka 3.0 HDi 15507.20101562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER Skrinka 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER Skrinka 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN JUMPER Skrinka (230L) 2.5 DT 4x410.19961032446 ccm4THZ (DJ5T)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 1.9 D06.1994691905 ccm4D9B (XUD9A/L)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 i 16V03.19931521998 ccm4RFY (XU10J4/Z)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 2.0 Turbo06.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN Xantia Hatchback (X1_, X2_) 3.0 i 24V01.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 1.9 SD04.1997751905 ccm4DHW (XUD9SD)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 2.0 i06.19951211998 ccm4RFX (XU10J2C)
CITROËN Xantia Kombi (X1_, X2_) 2.0 Turbo06.19951471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
CITROËN XM (Y3) 2.005.19891301998 ccm4R6A
CITROËN XM (Y3) 2.0 i05.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2)
CITROËN XM (Y3) 2.0 i Turbo09.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XM (Y3) 3.005.19891672975 ccm6SFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM (Y3) 3.005.1989200 ccm
CITROËN XM (Y3) 3.0 V6 24V07.19902002963 ccm6SKZ (ZPJ4/Z)
CITROËN XM Break (Y3) 2.010.1991116 ccm
CITROËN XM Break (Y3) 2.005.19891301998 ccm4R6A
CITROËN XM Break (Y3) 2.0 i11.19911211998 ccm4RFZ (XU10J2)
CITROËN XM Break (Y3) 2.0 Turbo09.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE/Z)
CITROËN XM Break (Y3) 2.1 D 12V11.1991822138 ccm4P9A (XUD11A)
CITROËN XM Break (Y3) 3.005.19891672975 ccm6SFZ (ZPJ/Z)
CITROËN XM Break (Y3) 3.0 V611.19911672963 ccm6UFZ (ZPJ/Z)
DACIA SANDERO II 1.210.2012751149 ccm4D4F 732
DACIA SANDERO II 1.2 LPG10.2012751149 ccm4D4F 732
DACIA SANDERO II 1.5 dCi10.2012751461 ccm4K9K 872
DACIA SANDERO II 1.5 dCi10.2012901461 ccm4K9K 612
DACIA SANDERO II TCe 9010.201290898 ccm3H4B 400
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V02.1995901498 ccm4A15MF
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.010.19911011998 ccm4C20LZ
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.010.19931101998 ccm4C20LE
DAEWOO EVANDA (KLAL) 2.008.20021311998 ccm4L88
DAEWOO KALOS limuzina (KLAS) 1.411.2002831399 ccm4F14S3
DAEWOO KALOS limuzina (KLAS) 1.405.2003941399 ccm4F14D3
DAEWOO KALOS limuzina (KLAS) 1.511.2002841498 ccm4F15S
DAEWOO KORANDO (KJ) 2.301.19991432295 ccm4M 161.970
DAEWOO KORANDO (KJ) 2.9 D01.1999982874 ccm5MB-OM 662
DAEWOO KORANDO (KJ) 2.9 TD01.19991202874 ccm5MB-OM 601 29TD
DAEWOO KORANDO (KJ) 3.2 4x401.19992123199 ccm6M 104.995
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.0 16V02.19991281998 ccm4M 161.950
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.302.19991432295 ccm4M 161.970
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 D02.1999982874 ccm5MB-OM 662
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 TD02.19991202874 ccm5MB-OM 601 29TD
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.005.19971281998 ccm4E20
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.305.19971402295 ccm4M 111.970
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.301.1999143 ccm
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.301.20021502295 ccm4M 161.970
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 D (KJ)12.1996792299 ccm4OM 601.940
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 TDiC 4x407.1998101 ccm
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 D06.1997992874 ccm5MB-OM 662
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 D (KJ)12.1996982874 ccm5MB-OM 662
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 TD04.19981202874 ccm5MB-OM 662 LA
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.201.19992123199 ccm6M 104.995
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.206.19972203199 ccm6M 104.992
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 (KJ)12.19962093199 ccm6M 104.995
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.311.1997140 ccm
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.302.1999143 ccm
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 D11.1997982874 ccm5MB-OM 662
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 TD04.1998120 ccm
SSANGYONG Korando SUV (K5, K9) 2.2 D12.1988682238 ccm4DC23
DAEWOO LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 1.802.20041221799 ccm4T18SED
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.2 TD09.19991012299 ccm4MB OM 601
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.301.19991402295 ccm4M 111.970
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 D 4x401.1999992874 ccm5MB-OM 662
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 TD 4x401.19991202874 ccm5OM662LA
DAEWOO MUSSO (FJ) 3.2 4x401.19992203199 ccm6M 104.992
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.010.19961261998 ccm4E20
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.310.19961402295 ccm4M 111.970
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.304.2003150 ccm
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D03.1993792299 ccm4OM 661.940
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D10.1995802299 ccm4MB-OM 661
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 D03.1996992874 ccm5MB-OM 662
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD04.1998120 ccm
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD04.1998147 ccm
SSANGYONG MUSSO (FJ) 3.206.19962203199 ccm6M 104.992
DAEWOO NEXIA limuzina (KLETN) 1.508.1996601498 ccm4G15MF
DAEWOO NEXIA limuzina (KLETN) 1.502.1995751498 ccm4G15MF
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 2.0 CDX08.20021261998 ccm4T20SED
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V 4WD (A111)06.19891051590 ccm4HD-E
DAIHATSU Applause II Hatchback (A101) 1.6 16V (A101)07.1997991590 ccm4HD-E
DAIHATSU CHARADE (L2_) 1.003.200369998 ccm31KR-FE
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)11.199054993 ccm3CB 90
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)04.198956993 ccm3CB 90
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 D (G101)03.198737993 ccm3CL 11
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 GTi (G100)03.1987101993 ccm3CB 80 T
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 TD (G101)03.198748993 ccm3CL 61
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 Turbo (G100)03.198768993 ccm3CB 61
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.309.1988761296 ccm4HC-C
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i 4WD (G102)06.1988901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE III limuzina (G102) 1.311.1990901296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.009.199452993 ccm3CB 22
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.0 i03.199357993 ccm3CB 20
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.309.1996601296 ccm4HC
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 16V05.1996751296 ccm4HC-E
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.5 HG06.1994751499 ccm4HEEG
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.5 i 16V01.1997901499 ccm4HEEG
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.6 GTi03.19931051590 ccm4HD-E
DAIHATSU CHARADE IV limuzina (G203) 1.5 16V10.1994751499 ccm4HEE
DAIHATSU COPEN (L880_, L881_) 0.709.200364659 ccm4JB-DET
DAIHATSU COPEN (L880_, L881_) 0.7 (L880)09.200368659 ccm4JB-DET
DAIHATSU COPEN (L880_, L881_) 1.303.2006871298 ccm4K3-VE
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80)09.198544847 ccm3ED 10
DAIHATSU Feroza (F300) 1.6 16V 4WD10.1988861590 ccm4HD-C
DAIHATSU Feroza (F300) 1.6 i 16V 4x410.1988951590 ccm4HD-E
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 1.6 16V10.1988861590 ccm4HD-C
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 1.6 i 16V10.1988951590 ccm4HD-E
DAIHATSU MATERIA (M4_) 1.010.200654989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU MATERIA (M4_) 1.310.2006911298 ccm4K3-VE
DAIHATSU MATERIA (M4_) 1.3 DVVT Turbo10.20061291298 ccm4K3-VET
DAIHATSU MATERIA (M4_) 1.510.20061031495 ccm43SZ-VE
DAIHATSU MATERIA (M4_) 1.5 ECO 4WD10.20061031495 ccm43SZ-VE
DAIHATSU SIRION (M1) 0.7 Turbo 4WD09.1998120713 ccm4JC-DET
DAIHATSU SIRION (M1) 1.004.199854989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD04.199956989 ccm3EJ-DE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD09.200058989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU SIRION (M1) 1.3 Sport08.20001021298 ccm4K3-VE2
DAIHATSU YRV (M2) 1.002.200158989 ccm3EJ-VE
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 4WD02.2001871298 ccm4K3-VE
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 GTti07.20021291298 ccm4K3-VET
DODGE AVENGER 2.006.20071561998 ccm4ECN
DODGE AVENGER 2.0 CRD06.20071401968 ccm4ECD
DODGE AVENGER 2.406.20071702360 ccm4EDG
DODGE AVENGER 2.406.20071752359 ccm4ED3
DODGE AVENGER 2.706.20071862736 ccm6EER
DODGE AVENGER 2.7 Flex-Fuel06.20071892736 ccm6EER
DODGE AVENGER 3.601.20122873604 ccm6ERB
DODGE CARAVAN (RG_) 2.402.20001512429 ccm4EDZ
DODGE CARAVAN (RG_) 3.302.20001743301 ccm6EGA
DODGE CARAVAN (RG_) 3.304.20011793301 ccm6EGM
DODGE CARAVAN (RG_) 3.3 AWD02.20001743301 ccm6EGA
DODGE CARAVAN (RG_) 3.802.20002183778 ccm6EGH
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 AWD02.20002183778 ccm6EGH
FIAT 126 (126_) 65007.197723652 ccm2126 A1.000
FIAT 126 (126_) 70009.198726704 ccm2126 A2.048
FIAT 500 (312) 1.409.2011851368 ccm4310 A2.011
FIAT 500 C (312) 0.909.201265964 ccm2312 A4.000
FIAT 500 C (312) 0.912.201380875 ccm2312 A5.000
FIAT 500 C (312) 0.909.200986875 ccm2312 A2.000
FIAT 500 C (312) 0.912.2013105875 ccm2199 B6.000
FIAT 500 C (312) 1.209.2009691242 ccm4169 A4.000
FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet09.2009751248 ccm4169 A1.000
FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet09.2009951248 ccm4199 B1.000
FIAT 500 C (312) 1.409.20091001368 ccm4169 A3.000
FIAT 500 C (312) 1.409.20111021368 ccm4EAB
FIAT 500 C (312) 1.408.20111051368 ccm4169 A3.000
FIAT 500 C (312) 1.4 Flex07.2014881368 ccm4327 A.011
FIAT 500L (351_, 352_) 0.909.2012105875 ccm2199 B6.000
FIAT 500L (351_, 352_) 0.9 Natural Power03.201386875 ccm2312 A2.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet09.2012841248 ccm4199 B4.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet06.2014951248 ccm4330 A1.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.409.2012951368 ccm4843 A1.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.410.20131201368 ccm4940 B7.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.405.20141271368 ccm4940 B7.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.409.20131621368 ccm4EAM
FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 Flex07.2014881368 ccm4843 A1.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 LPG02.20141201368 ccm4940 B7.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet09.20121051598 ccm4199 B5.000
FIAT 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet09.20131201598 ccm4552 80 444
FIAT CINQUECENTO (170) 1.1 Sporting (170AH)10.1994541108 ccm4176 B2.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V04.19981541998 ccm5182 B3.000
ROVER COUPE 1.6 16 V03.19961111588 ccm416 K4F
ROVER COUPE 1.8 16 V03.19961451796 ccm418 K4K
FIAT CROMA (154) 1900 Turbo D i.d.11.1992941929 ccm4154 D1.000
FIAT CROMA (154) 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL)08.1987901929 ccm4154 C6.000
FIAT CROMA (154) 2000 CHT01.19911001995 ccm4154 C5.000
FIAT CROMA (154) 2000 CHT (154.AC)12.1985901995 ccm4154 A1.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AD)03.19871201995 ccm4834 B.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM)03.19861131995 ccm4834 B.048
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.19871161995 ccm4834 B.146
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo (154.AM)12.19851551995 ccm4154 A2.000
FIAT CROMA (154) 2500 TD (154.AE)12.19851012445 ccm48144.91.2000
FIAT CROMA (154) 2500 TD (154.LL, 154.PL)05.19891152499 ccm48144.97.2400
FIAT Doblo Kombi (263_) 1.3 D Multijet02.2010901248 ccm4263 A2.000
FIAT Doblo Kombi (263_) 1.402.2010951368 ccm4843 A1.000
FIAT Doblo Kombi (263_) 1.410.20111201368 ccm4198 A4.000
FIAT Doblo Kombi (263_) 1.4 Natural Power02.20101201368 ccm4198 A4.000
FIAT Doblo Kombi (263_) 1.6 D Multijet02.2010901598 ccm4263 A4.000
FIAT Doblo Kombi (263_) 1.6 D Multijet02.20101051598 ccm4198 A3.000
FIAT Doblo Kombi (263_) 2.0 D Multijet02.20101351956 ccm4263 A1.000
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263) 1.3 D Multijet11.2013751248 ccm4263 A6.000
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263) 1.3 D Multijet02.2010901248 ccm4263 A2.000
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263) 1.404.2010951368 ccm4843 A1.000
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263) 1.6 D Multijet02.2010901598 ccm4263 A5.000
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263) 1.6 D Multijet02.20111011598 ccm4263 A9.000
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263) 1.6 D Multijet02.20101051598 ccm4198 A3.000
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263) 2.0 D Multijet02.20101351956 ccm4263 A1.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.3 D Multijet11.2013751248 ccm4263 A6.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.3 D Multijet02.2010901248 ccm4263 A2.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.402.2010951368 ccm4843 A1.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.410.20111201368 ccm4198 A4.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.4 Flex01.2014861368 ccm4310 A2.011
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.4 Natural Power06.20101201368 ccm4198 A4.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.6 D Multijet02.2010901598 ccm4263 A5.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.6 D Multijet02.20101001598 ccm4263 A9.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 1.6 D Multijet02.20101051598 ccm4198 A3.000
FIAT DOBLO Skrina/kombi (263) 2.0 D Multijet02.20101351956 ccm4263 A1.000
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D10.20111132287 ccm4F1AE3481G
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D01.20101262287 ccm4F1AE0481T
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 140 Natural Power04.20091362999 ccm4F1CFA401A
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D10.20061562999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (290) 1.9 D06.1990691929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (290) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (290) 2.5 D03.1989752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (290) 2.5 D 4x407.1990752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (290) 2.5 TD07.1990952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (290) 2.5 TD 4x407.1990952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO Panorama (290) 1.9 D07.1990711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Panorama (290) 1.9 TD07.1990821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 D07.1990752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 D 4x407.1990752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 TD08.1990952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 TD 4x401.1991952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO Skrinka (290) 1.9 D07.1990711929 ccm4149 B1.000
FIAT DUCATO Skrinka (290) 1.9 TD03.1989821929 ccm4280 A1.000
FIAT DUCATO Skrinka (290) 2.006.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Skrinka (290) 2.5 D06.1990752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Skrinka (290) 2.5 D 4x407.1990752500 ccm48144.67
FIAT DUCATO Skrinka (290) 2.5 TD07.1990952500 ccm48140.27
FIAT DUCATO Skrinka (290) 2.5 TD 4x407.1990952500 ccm48140.27
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D10.20111132287 ccm4F1AE3481G
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D08.20061262287 ccm4F1AE0481T
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 140 Natural Power04.20091362999 ccm4F1CFA401A
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061562999 ccm4F1CE3481M
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Valník / Podvozok (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D10.20111132287 ccm4F1AE3481G
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4FPT
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 140 Natural Power04.20091362999 ccm4F1CFA401A
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061562999 ccm4F1CE3481M
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
FIAT PALIO (178BX) 1.107.1997541108 ccm4178 B9.033
FIAT PALIO (178BX) 1.209.2001801242 ccm4178 D6.011
FIAT PALIO (178BX) 1.410.2005781368 ccm4178 F3.011
FIAT PALIO (178BX) 1.7 TD02.1997711698 ccm4176 A5.000
FIAT PALIO (178BX) 1.7 TD09.2001721698 ccm4176 A5.000
FIAT PANDA (169) 1.203.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 4x411.2009691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 LPG04.2009601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 LPG11.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 Natural Power01.2007601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet06.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x410.2004701248 ccm4188 A8.000
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x409.2010751248 ccm4169 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.410.20061001368 ccm4169 A3.000
FIAT PANDA (169) 1.4 Natural Power01.2010691368 ccm4350 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.4 Natural Power09.2010781368 ccm4350 A1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 0.912.201360964 ccm2312 A6.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 0.902.201265964 ccm2312 A4.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 0.902.201278875 ccm2312 A2.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 0.912.201380875 ccm2312 A5.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 0.902.201286875 ccm2312 A2.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 0.9 4x409.201286875 ccm2312 A2.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 0.9 4x406.201490875 ccm2312 A2.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 0.9 Natural Power01.201580875 ccm2312 A2.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 0.9 Natural Power07.201286875 ccm2312 A2.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.202.2012691242 ccm4169 A4.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.2 LPG06.2012691242 ccm4169 A4.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet02.2012751248 ccm4199 A1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet12.2015801248 ccm4225 A2.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet04.2015951248 ccm4199 B1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x406.2012751248 ccm4199 A1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x406.2014801248 ccm4225 A2.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x404.2015951248 ccm4199 B1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.209.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 4x409.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 LPG09.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.3 D Multijet 4x401.2006751248 ccm4169 A1.000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.19831011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA (138) 60 Diesel 1.709.1983581714 ccm4138 B6.000
FIAT REGATA (138) 65 Diesel 1.904.1984651929 ccm4149 A1.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983651302 ccm4149 A7.000
FIAT RITMO I (138A) 1.110.1982551116 ccm4138 B1.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) Elektra (187AEA1A, 187BEA1A)01.199941 ccm
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) Elettrica06.199829 ccm
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) Elettrica03.2000300 ccm0222 SE
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.204.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.206.2004671242 ccm4178 E8.011
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.206.1999731242 ccm4178 B5.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.2 Trekking11.2005821242 ccm4178 B7.045
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.3 D Multijet05.2006851248 ccm4223 A9.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.401.2006821368 ccm4178 F3.011
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.7 TD06.1999691698 ccm4176 A3.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.7 TD02.2002701698 ccm4176 A3.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.9 D12.2000631910 ccm4223 A6.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.9 JTD04.2003801910 ccm4188 A2.000
FIAT TALENTO Autobus (296_) 1.6 D06.2016951598 ccm4R9M 413
FIAT TALENTO Autobus (296_) 1.6 D06.20161201598 ccm4R9M 413
FIAT TALENTO Autobus (296_) 1.6 D06.20161251598 ccm4R9M 452
FIAT TALENTO Autobus (296_) 1.6 D06.20161451598 ccm4R9M 452
FIAT TALENTO Skrina/kombi (296_) 1.6 D06.2016901598 ccm4R9M 408
FIAT TALENTO Skrina/kombi (296_) 1.6 D06.2016951598 ccm4R9M 413
FIAT TALENTO Skrina/kombi (296_) 1.6 D06.20161151598 ccm4R9M 408
FIAT TALENTO Skrina/kombi (296_) 1.6 D06.20161201598 ccm4R9M 413
FIAT TALENTO Skrina/kombi (296_) 1.6 D06.20161251598 ccm4R9M 452
FIAT TALENTO Skrina/kombi (296_) 1.6 D06.20161451598 ccm4R9M 452
FIAT TALENTO Skrinka (296_) 1.6 D06.20161151598 ccm4R9M 408
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 (159.AD)03.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AE)06.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.9 D (159.AG)07.1991651929 ccm4160 A7.000
FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990901929 ccm4160 A6.000
FIAT TEMPRA (159) 2.0 i.e. (159.AP)10.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AE)10.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 D (159.AG)07.1991651929 ccm4160 A7.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991901929 ccm4160 A6.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. (159.AP)01.19911131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 1.1 (160.AA)01.1988561108 ccm4160 A3.000
FIAT TIPO (160) 1.4 (160.AC)07.1987711372 ccm4160 A1.048
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989701372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.603.1993761581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.6 (160.AE)01.1988831581 ccm4160 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.AF)07.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TIPO (160) 1.7 D (160.AG)01.1988581697 ccm4149 B4.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.AY)10.19901051756 ccm4159 A4.046
FIAT TIPO (160) 1.9 D07.1991651929 ccm4160 A7.000
FIAT TIPO (160) 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990901929 ccm4160 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.003.19931411995 ccm4836 A3.011
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.307.1990631297 ccm4JBD
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort '91 Express (AVF) 1.8 D07.1990601753 ccm4RTF
FORD ESCORT '95 Skrinka (AVL) 1.401.1995731392 ccm4F4B
FORD ESCORT '95 Skrinka (AVL) 1.8 TD01.1995901753 ccm4RFS
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980551117 ccm4GLB
FORD ESCORT III (GAA) 1.309.1980691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 D02.1984541608 ccm4LTA
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 i (GAA)07.1985901598 ccm4L4B
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 XR3i10.19821051597 ccm4LRA
FORD ESCORT III Kabriolet (ALD) 1.6 i09.19831051597 ccm4LRA
FORD ESCORT III Kombi (AWA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF)07.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.604.1989881597 ccm4LUG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 D01.1986541608 ccm4LTC
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV Kabriolet (ALF) 1.402.1987731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Kabriolet (ALF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Kabriolet (ALF) 1.601.1986791597 ccm4LPA
FORD ESCORT IV Kabriolet (ALF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.110.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.601.1986791597 ccm4LP2
FORD ESCORT IV Kombi (AWF, AVF) 1.6 D01.1986541608 ccm4LTC
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.412.1992711392 ccm4F6G
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.4 i07.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i12.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.6 i 16V02.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i12.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i12.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.8 D07.1990601753 ccm4RTF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) RS 200005.19911501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.309.1992601299 ccm4J4B
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.409.1992711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 16V XR3i09.19921301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 D09.1992601753 ccm4RTF
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 i 16V09.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 TD02.1993901753 ccm4RFS
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931301796 ccm4RQB
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS 200009.19921501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS 2000 4x408.19931501998 ccm4N7A
FORD Escort V Hatchback (GAL) RS Cosworth 4x409.19922201994 ccm4N5F
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921051796 ccm4RDA
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i02.19921301796 ccm4RQB
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 XR307.199090 ccm
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.309.1991601299 ccm4J4B
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.8 D07.1990601753 ccm4RTF
FORD Escort V Kombi (ANL) 1.8 TD05.199175 ccm
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.309.1992601299 ccm4J4B
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.409.1992711392 ccm4F6G
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.401.1994751392 ccm4F4B
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.8 D09.1992601753 ccm4RTH
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.8 i 16V01.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort V Kombi (GAL) 1.8 TD02.1993901753 ccm4RFS
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.308.1993601299 ccm4J4B
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.408.1993711392 ccm4F6G
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.408.1993751392 ccm4F4B
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.6 i 16V08.1993901597 ccm4L1K
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.8 D08.1993601753 ccm4RTF
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.8 i 16V08.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.8 TD08.1993901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.402.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i02.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i10.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i02.19951301796 ccm4RQB
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 TD09.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 Turbo D10.1996701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x401.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 D01.1995601753 ccm4RTF
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 TD01.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 200002.19951501998 ccm4N7A
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x402.19951501998 ccm4N7A
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS Cosworth 4x402.19952201994 ccm4N5F
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.8 D01.1995601753 ccm4RTF
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.8 TD01.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Kombi (GAL, ANL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.301.1995601299 ccm4J4B
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.401.1995751392 ccm4F4B
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V01.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 D01.1995601753 ccm4RTF
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 TD01.1995901753 ccm4RFK
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 Turbo D12.1995701753 ccm4RVA
FORD FIESTA II (FBD) 1.009.198345999 ccm4TLB
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD)09.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)05.1986491117 ccm4GSH
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)09.1983501117 ccm4GLC
FORD FIESTA II (FBD) 1.309.198360 ccm
FORD FIESTA II (FBD) 1.309.1983691297 ccm4JPC
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD)09.1983691297 ccm4JPC
FORD FIESTA II (FBD) 1.409.1983691392 ccm4FUBA
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1986711392 ccm4F6C
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)02.1987731392 ccm4FUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1985751392 ccm4FUB
FORD FIESTA II (FBD) 1.601.1985791597 ccm4LP3
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 D (FBD)04.1984541608 ccm4LTB
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)03.1984951597 ccm4LUD
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD)04.1984971597 ccm4LUB
FORD Galaxy (CK) 1.5 EcoBoost01.20151601498 ccm4UNCK
FORD Galaxy (CK) 2.0 EcoBoost01.20152401999 ccm4R9CI
FORD Galaxy (CK) 2.0 TDCi01.20151201997 ccm4UFCA
FORD Galaxy (CK) 2.0 TDCi01.20151501997 ccm4T7CK
FORD Galaxy (CK) 2.0 TDCi01.20151801997 ccm4T8CG
FORD Galaxy (CK) 2.0 TDCi 4x405.20151501997 ccm4T7CL
FORD Galaxy (CK) 2.0 TDCi 4x405.20151801997 ccm4T8CG
FORD Galaxy (CK) 2.0 TDCi Bi-Turbo01.20152101997 ccm4T9CC
FORD KUGA I 2.503.20092002522 ccm5HYDB
FORD MAVERICK 2.0 16V02.20011241989 ccm4YF
FORD MAVERICK 2.3 16V03.20041502261 ccm4GZ
FORD MAVERICK 3.0 V6 24V02.20011972967 ccm6AJ
FORD ORION I (AFD) 1.307.1983691296 ccm4JPA
FORD ORION I (AFD) 1.607.1983791597 ccm4LPA
FORD ORION I (AFD) 1.6 D02.1984541608 ccm4LTA
FORD ORION I (AFD) 1.6 i07.19831051597 ccm4LRA
FORD ORION II (AFF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ORION II (AFF) 1.403.1986721392 ccm4FUAA
FORD ORION II (AFF) 1.401.1986731392 ccm4FUC
FORD ORION II (AFF) 1.4 Cat02.1987731392 ccm4F6D
FORD ORION II (AFF) 1.604.1986791597 ccm4LP2
FORD ORION II (AFF) 1.603.1986881597 ccm4LUG
FORD ORION II (AFF) 1.6 D12.1985541608 ccm4LTC
FORD ORION II (AFF) 1.6 i08.19891021597 ccm4LJB
FORD ORION II (AFF) 1.6 i Cat03.1986901598 ccm4L4B
FORD ORION III (GAL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990731392 ccm4FUH
FORD ORION III (GAL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD ORION III (GAL) 1.6 i07.19901051598 ccm4LJF
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V07.1992901597 ccm4L1K
FORD ORION III (GAL) 1.8 D11.1990601753 ccm4RTF
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V02.19921051796 ccm4RDA
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V01.19921301796 ccm4RQB
FORD ORION III (GAL) 1.8 TD03.1992901753 ccm4RFK
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 1.804.1985901796 ccm4REC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.004.19851051993 ccm4NEL
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i10.19851001993 ccm4NRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i04.19851151993 ccm4NRI
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i02.19921151993 ccm4NRI
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i11.19921161998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i09.19861302394 ccm6ARC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i Cat10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 D12.1985692498 ccm4STR
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD06.1988922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i04.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x410.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 24V04.19911952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x409.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i Cat10.19871452933 ccm6BRE
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.0 i09.19911201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.4 i09.19911252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.5 D10.1990692498 ccm4STR
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.5 TD09.1991922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.9 24V08.19931952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.9 i09.19911452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9B
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.5 D12.1989692498 ccm4STR
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.5 TD06.1988922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.5 TD08.19931152500 ccm4SCB
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.9 i 24V04.19911952933 ccm6BOA
FORD SCORPIO I limuzina (GGE) 2.9 i 4x412.19891452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i10.19941151998 ccm4NSD
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.5 TD10.19941152500 ccm4SCC
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.5 TD09.19961252500 ccm4VM
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.0 i10.19941151998 ccm4NSD
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.5 TD10.19941152500 ccm4SCC
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.5 TD09.19961252500 ccm4VM
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.9 i02.19951502933 ccm6BRG
FORD Scorpio II Kombi (GNR, GGR) 2.9 i 24V10.19942072933 ccm6BOB
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V06.20021161796 ccm4EYPC
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V LPG06.20021161796 ccm4EYPC
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di06.2002751753 ccm4BHPA
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi06.2002901753 ccm4HCPB
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi08.20061101753 ccm4RWPA
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.0 i 16V (CC9)03.19931331997 ccm4F20Z3
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 (CB8, CB9)05.19921402156 ccm4F22A6
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 i 16V (CB8)01.19911472156 ccm4F22A8
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 i 16V (CB8)01.19911502156 ccm4F22A7
HONDA ACCORD IV Kupé (CB, CC) 2.0 i 16V (CC1)01.19921331997 ccm4F20A7
HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.0 i03.19931161997 ccm4F20Z2
HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.0 i S03.19931311997 ccm4F20Z1
HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.2 Vti01.19941472156 ccm4F22B4
HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.3 i SR03.19931582259 ccm4H23A3
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.209.19931322156 ccm4F22B2
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.2 i ES (CE1)09.19931502156 ccm4F22B5
HONDA Accord VI Hatchback (CH, CL) 1.6 (CH5)12.19991161590 ccm4D16B6
HONDA Accord VI Hatchback (CH, CL) 2.0 (CH7)12.19991471997 ccm4F20B6
HONDA Accord VI Hatchback (CH, CL) 2.0 TDi (CH8)12.19991051994 ccm420T2N
HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 2.3 VTi (CG3)02.19981542254 ccm4F23A3
HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 3.0 V6 24V (CG2)02.19982002997 ccm6J30A1
HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 3.0 Vtec10.20012072997 ccm6J30A2
HONDA ACCORD VII (CM) 2.4 Vtec E (CM5)09.20021602354 ccm4K24A2
HONDA ACCORD VII (CM) 3.0 (CM6)05.20032412997 ccm6J30A4
HONDA Accord VII Sedan (CL, CN) 2.001.20061501997 ccm4F20B
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.4 i 16V (EE1)01.1988901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.5 i 16V (EE2)01.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 4x401.19881161590 ccm4D16A
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.19881101590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.2 (AL)01.1984541187 ccm4ZA2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.3 (AG)10.1983711342 ccm4EV2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GL (AH)10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 (EC8)10.1987751343 ccm4D13B1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V Cat (EC8)09.1989751343 ccm4D13B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.4 L (EC9)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.501.1988821493 ccm4D15B1
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V10.1988901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V (ED6)10.1988941493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V01.19881241590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE9)10.19891501595 ccm4B16A1
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.201.1988561187 ccm4D12B1
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.4 L (ED2)10.1987901396 ccm4D14A1
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.501.1988821493 ccm4D15B1
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.5 i 16V10.1987901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.5 i 16V (ED3)10.1987941493 ccm4D15B3
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.601.19881241590 ccm4D16Z5
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 16V 4x411.19871071590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 i 16V09.19871301590 ccm4D16A7
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 i 16V (ED4)11.19871091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 i 16V (ED4)10.19871101590 ccm4D16Z2
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 i 16V 4x410.19891091590 ccm4D16A6
HONDA CIVIC IX limuzina (FB, FG) 1.8 (FB2)02.20121411799 ccm4R18Z1
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 si 16V (EG6)10.19911221590 ccm4D16A8
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 Vtec10.19911501595 ccm4B16A1
HONDA CIVIC V Kupé (EJ) 1.508.1993941493 ccm4D15B7
HONDA CIVIC V Kupé (EJ) 1.6 i (EJ6)01.19941051590 ccm4D16Y7
HONDA CIVIC V Kupé (EJ) 1.6 i Vtec01.19941601595 ccm4B16A2
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.510.1993901493 ccm4D15B2
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.6 si 16V10.19911221590 ccm4D16A8
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.410.1989831396 ccm4D14A1
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.610.19891311590 ccm4D16A9
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 16V08.19891061590 ccm4D16Z2
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.6 i 16V08.19891221590 ccm4D16Z4
HONDA CONCERTO limuzina (HWW) 1.408.1989901396 ccm4D14A1
HONDA CONCERTO limuzina (HWW) 1.610.19891311590 ccm4D16A9
HONDA CONCERTO limuzina (HWW) 1.6 16V08.19891061590 ccm4D16Z2
HONDA CR-V II (RD_) 2.401.20041522354 ccm4K24A1
HONDA CR-V IV (RM_) 1.6 i-DTEC (RE6)10.20131201597 ccm4N16A1
HONDA CR-V IV (RM_) 1.6 i-DTEC 4WD02.20151601597 ccm4N16A4
HONDA CR-V IV (RM_) 2.001.20121501997 ccm4R20A
HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 (RE5)10.20121551997 ccm4R20A9
HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 AWD (RE5)10.20121551997 ccm4R20A9
HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 Flex (RE5)01.20131551997 ccm4R20A1
HONDA CR-V IV (RM_) 2.2 i-DTEC AWD (RE6)10.20121502199 ccm4N22B4
HONDA CR-V IV (RM_) 2.401.20121882354 ccm4K24Z7
HONDA CR-V IV (RM_) 2.409.20121902354 ccm4K24Z9
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 4WD01.20121852354 ccm4K24A1
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD01.20121802354 ccm4K24Z6
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD01.20121902354 ccm4K24Z9
HONDA CR-Z (ZF) 1.5 Hybrid11.20121211497 ccm4LEA1
HONDA CR-Z (ZF) 1.5 Hybrid09.20101241497 ccm4LEA1
HONDA CR-Z (ZF) 1.5 Hybrid09.20131321497 ccm4LEA1
HONDA CR-Z (ZF) 1.5 Hybrid (ZF1)06.20101141497 ccm4LEA1
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V10.19871071590 ccm4D16A
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.19871241590 ccm4D16Z5
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.19871311590 ccm4D16A9
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE8)10.19891501595 ccm4B16A1
HONDA INSIGHT (ZE_) 1.3 Hybrid (ZE2)04.2009991339 ccm4LDA3
HONDA INSIGHT (ZE_) 1.3 Hybrid (ZE28, ZE2)04.2009881339 ccm4LDA3
HONDA Legend II Coupe (KA) 3.2 i 24V (KA8)01.19912053206 ccm6C32A2
HONDA Legend III Sedan (KA) 3.5 i 24V (KA9)02.19962053474 ccm6C35A2
HONDA Legend III Sedan (KA) 3.5 i 24V (KA9)11.19972083474 ccm6C35A2
HONDA LEGEND IV (KB_) 3.5 V6 4WD (KB1)05.20062953471 ccm6J35A8
HONDA LEGEND IV (KB_) 3.5 VTEC V6 (KB1)10.20043003471 ccm6C35A8
HONDA LEGEND IV (KB_) 3.7 VTEC V6 4WD (KB2)07.20082953664 ccm6J37A3
HONDA PRELUDE II (AB) 1.8 EX11.19851011829 ccm4ET3
HONDA PRELUDE II (AB) 1.8 EX11.19831051829 ccm4ET3
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 (BA4)08.19871141958 ccm4B20A4
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 EX (BA4)04.19871091958 ccm4B20A3
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V04.19861371958 ccm4B20A1
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V10.19871501958 ccm4B20A7
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA2)04.19861371958 ccm4B20A1
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA4)10.19871401958 ccm4B20A9
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V Cat (BA4)04.19871371958 ccm4B20A5
HYUNDAI ATOS (MX) 1.009.200563999 ccm4G4HC
HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) 2.5 TCi D08.19981052476 ccm4D4BH
HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) 2.5 TD08.1998882476 ccm4D4BF
HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) 2.6 TD pohon vsetkych kolies08.1998862607 ccm4D4BB
HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) 3.0 AWD05.1999160 ccm
HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) 3.0 V608.19981412972 ccm6G6AT
MITSUBISHI GALLOPER (JK-01) 2.5 TD09.1998882476 ccm4D4BF
MITSUBISHI GALLOPER (JK-01) 2.5 TD intercooler09.1998992476 ccm4D4BH
MITSUBISHI GALLOPER (JK-01) 3.0 V609.19981412972 ccm6G6AT
HYUNDAI GENESIS (BH) 3.8 V601.20082903778 ccm6G6DA
HYUNDAI GENESIS (BH) 3.8 V601.20083353778 ccm6G6DJ
HYUNDAI GRANDEUR (HG) 2.2 D01.20112002199 ccm4D4HB
HYUNDAI GRANDEUR (HG) 2.401.20111802359 ccm4G4KE
HYUNDAI GRANDEUR (HG) 2.4 16V01.20112012359 ccm4G4KE
HYUNDAI GRANDEUR (HG) 2.4 MPi01.2015171 ccm
HYUNDAI GRANDEUR (HG) 2.706.20111922656 ccm6G6BA
HYUNDAI GRANDEUR (HG) 3.007.20112502999 ccm6G6DE
HYUNDAI GRANDEUR (HG) 3.012.20112652999 ccm6G6DG
HYUNDAI GRANDEUR (HG) 3.002.20112712999 ccm6G6DG
HYUNDAI GRANDEUR (HG) 3.801.20113343778 ccm6G6DJ
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.401.20101742359 ccm4G4KG
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi02.20081102497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi08.20111162497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDI01.20091282497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi08.20091362497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi02.20081632497 ccm4D4CB
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi02.20081702497 ccm4D4CB
HYUNDAI i10 (PA) 1.001.201169998 ccm3G3LA
HYUNDAI i10 (PA) 1.112.2007651086 ccm4G4HG
HYUNDAI i10 (PA) 1.101.2008671086 ccm4G4HG
HYUNDAI i10 (PA) 1.104.2011691086 ccm4G4HG
HYUNDAI i10 (PA) 1.1 CRDi01.2008751120 ccm3D3FA
HYUNDAI i10 (PA) 1.1 LPG04.2011691086 ccm4G4HG
HYUNDAI i10 (PA) 1.211.2008781248 ccm4G4LA
HYUNDAI i10 (PA) 1.204.2011861248 ccm4G4LA
HYUNDAI i40 (VF) 1.6 GDI03.20121351591 ccm4G4FD
HYUNDAI i40 (VF) 1.7 CRDi03.20121161685 ccm4D4FD
HYUNDAI i40 (VF) 1.7 CRDi03.20121361685 ccm4D4FD
HYUNDAI i40 (VF) 1.7 CRDI01.20151411685 ccm4D4FD
HYUNDAI i40 (VF) 2.003.20121671999 ccm4G4NC
HYUNDAI i40 (VF) 2.0 GDi12.20141651999 ccm4G4NC
HYUNDAI i40 (VF) 2.0 GDI03.20121781999 ccm4G4NC
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.6 GDI07.20111351591 ccm4G4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.7 CRDi07.20111161685 ccm4D4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.7 CRDi07.20111361685 ccm4D4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.7 CRDi01.20151411685 ccm4D4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 2.003.20121661999 ccm4G4NC
HYUNDAI i40 CW (VF) 2.0 GDi12.20141651999 ccm4G4NC
HYUNDAI i40 CW (VF) 2.0 GDI07.20111771999 ccm4G4NC
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.4 4WD09.20121752359 ccm4G4KE
HYUNDAI ix55 3.8 V6 4WD01.20072603778 ccm6G6DA
HYUNDAI PONY (X-1) 1.310.1985681299 ccm4G13B
HYUNDAI PONY (X-1) 1.5 (X-1)10.1985721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989581299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.310.1989671299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY (X-2) 1.510.1989721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i10.1989841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.312.1992651299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.309.1989691299 ccm4G4DG
HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.501.1990721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.5 i01.1990831468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.5 i01.1990841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY limuzina (X-1) 1.510.1985721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 GS03.1990781468 ccm4G4DJ
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i02.1990841468 ccm4G4DJ
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i04.1992881495 ccm4G4EK
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo04.19911161495 ccm4G4EK-TC
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 4x401.20072002656 ccm6G6EA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 3.5 4x408.20112773470 ccm6G6DC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.008.20041411975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.001.20071431975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi08.20041131991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20071201991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20061361991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20061401991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi01.20091501991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies08.20041131991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies01.20071201991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies01.20061361991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies01.20061401991 ccm4D4EA-V
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies01.20091501991 ccm4D4EA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 pohon vsetkych kolies08.20041411975 ccm4G4GC
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.409.20091782359 ccm4G4KE
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.708.20041752656 ccm6G6BA
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.7 pohon vsetkych kolies08.20041752656 ccm6G6BA
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 1.6 GDi06.20151321591 ccm4G4FD
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 1.6 T-GDi06.20151771591 ccm4G4FJ
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 1.6 T-GDi pohon vsetkych kolies06.20151771591 ccm4G4FJ
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 1.7 CRDi06.20151161685 ccm4D4FD
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 1.7 CRDi06.20151411685 ccm4D4FD
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 2.005.20151551999 ccm4G4NA
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 2.0 CRDi06.20151361995 ccm4D4HA
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 2.0 CRDi06.20151851995 ccm4D4HA
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies06.20151361995 ccm4D4HA
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies06.20151851995 ccm4D4HA
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 2.0 GDi09.20151661999 ccm4G4NC
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 2.0 pohon vsetkych kolies05.20151551999 ccm4G4NA
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 GDI03.20111401591 ccm4G4FD
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 MPI04.20111321591 ccm4G4FC
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 T-GDI10.20121861591 ccm4G4FJ
INFINITI EX Hatchback (J50) 2504.20102382495 ccm6VQ25HR
INFINITI EX Hatchback (J50) 30d04.20102382993 ccm6V9X
INFINITI EX Hatchback (J50) 3510.20083013498 ccm6VQ35HR
INFINITI EX Hatchback (J50) 3710.20083103696 ccm6VQ37VHR
INFINITI EX Hatchback (J50) 3709.20103203696 ccm6VQ37VHR
INFINITI FX 3502.20032803498 ccm6VQ35DE
INFINITI FX 35 pohon vsetkych kolies01.20032803498 ccm6VQ35DE
INFINITI FX 4502.20033164494 ccm8VK45DE
INFINITI FX 45 pohon vsetkych kolies01.20033164494 ccm8VK45DE
INFINITI G Kabriolet 3709.20103203696 ccm6VQ37VHR
INFINITI G Kupé 3709.20103203696 ccm6VQ37VHR
INFINITI G Kupé 3709.20073303696 ccm6VQ37VHR
ISUZU TROOPER (UBS) 2.2 D 4WD05.1984532238 ccm4C223
ISUZU TROOPER (UBS) 2.2 D 4WD01.198382 ccm
ISUZU TROOPER (UBS) 2.3 4WD09.1985982254 ccm44ZD1
ISUZU TROOPER (UBS) 2.6 4WD11.19861162559 ccm44ZE1
ISUZU TROOPER (UBS) 2.6 4WD09.19871212559 ccm44ZE1
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 4WD09.19881212838 ccm6LE2(CU173V6)
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 TD10.19871012771 ccm44JB1-T
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 TD (UBS55)10.1987972771 ccm44JB1-T
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 TD (UBS55)10.19881062771 ccm44JB1-TC
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 TD 4WD11.19861102771 ccm44JN1
ISUZU Trooper III SUV 3.0 DTI05.19981602999 ccm44JX1
ISUZU Trooper III SUV Cabrio 3.0 DTI04.20001602999 ccm44JX1T
IVECO DAILY V Korba/Podvozok 26L11, 26L11D, 35C11D, 35S11, 40C1109.20111062287 ccm4F1AE3481A
IVECO DAILY V Korba/Podvozok 29L13, 29L13D, 35C13D, 40C1309.20111262287 ccm4F1AE3481B
IVECO DAILY V Korba/Podvozok 35C15, 35C15D, 35S15, 40C15, 45C15, 50C15, 60C15, 70C1509.20111462998 ccm4F1CE3481J
IVECO DAILY V Korba/Podvozok 35C17, 35C17D, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 70C1709.20111702998 ccm4F1CE3481K
IVECO DAILY V Korba/Podvozok 35C21, 35S21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 70C2109.20112052998 ccm4F1CE3481D
IVECO DAILY V Skrina/kombi 29L11 V, 35C11 V, 35S11 V, 40C11 V09.20111062287 ccm4F1AE3481A
IVECO DAILY V Skrina/kombi 29L13 V, 35C13 V, 35S13 V, 40C13 V, 40S13 V09.20111262287 ccm4F1AE3481B
IVECO DAILY V Skrina/kombi 29L15 V, 35C15L V, 40C15L V, 50C15L V09.20111462287 ccm4F1AE3481C
IVECO DAILY V Skrina/kombi 35 S 1404.20121502998 ccm4F1CE3481L
IVECO DAILY V Skrina/kombi 35C15 V, 40C15 V09.20111462998 ccm4F1CE3481J
IVECO DAILY V Skrina/kombi 35C17 V, 35S17 V, 40C17 V, 45C17 V, 50C17 V, 60C17 V09.20111702998 ccm4F1CE3481K
IVECO DAILY V Skrina/kombi 35C21 V, 35S21 V, 40C21 V, 45C21 V, 50C21 V09.20112042998 ccm4F1CE3481D
IVECO DAILY V vyklápacie vozidlo 35C11K, 35S11DKP09.20111062287 ccm4F1AE3481A
IVECO DAILY V vyklápacie vozidlo 35C13K, 35C13DKP09.20111262287 ccm4F1AE3481B
IVECO DAILY V vyklápacie vozidlo 35C17K, 35S17DKP, 50C17K, 65C17DK 70C17K09.20111702998 ccm4F1CE3481K
IVECO MASSIF Pick-up 3.0 HPI10.20081462998 ccm4F1CE0481F
IVECO MASSIF Pick-up 3.0 HPT10.20081762998 ccm4F1CE0481H
IVECO MASSIF Single Cab 3.0 HPI10.20081462998 ccm4F1CE0481F
IVECO MASSIF Single Cab 3.0 HPT10.20081762998 ccm4F1CE0481H
IVECO MASSIF Station Wagon 3.0 HPI10.20081462998 ccm4F1CE0481F
IVECO MASSIF Station Wagon 3.0 HPT10.20081762998 ccm4F1CE0481H
JAGUAR S-Type (X200) 3.009.2006230 ccm
JAGUAR S-Type (X200) 3.009.1999234 ccm
JAGUAR S-Type (X200) 4.2 V809.20073054196 ccm8AJ8FT
JAGUAR X-Type Kombi (X400) 2.1 V611.20031562099 ccm6YB (AJ-V6)
JAGUAR X-Type Kombi (X400) 2.2 D01.20071462198 ccm4QJBA
JAGUAR X-Type Kombi (X400) 2.2 D10.20051502198 ccm4QJBA
JAGUAR X-Type Kombi (X400) 2.2 D10.20051552198 ccm4QJBA
JAGUAR X-Type Kombi (X400) 2.502.20041962495 ccm6XB (AJ-V6)
JAGUAR X-Type Kombi (X400) 2.5 pohon vsetkych kolies09.2004194 ccm
JAGUAR X-Type Kombi (X400) 3.002.20042302967 ccm6AJ-V6
JAGUAR X-Type Kombi (X400) 3.0 pohon vsetkych kolies09.2004230 ccm
JAGUAR X-Type Sedan (X400) 2.5 pohon vsetkych kolies09.2002194 ccm
JAGUAR X-Type Sedan (X400) 3.0 pohon vsetkych kolies09.20022302967 ccm6AJ-V6
JAGUAR X-Type Sedan (X400) 3.0 V6 pohon vsetkych kolies06.20012342967 ccm6AJ-V6
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 2.006.20122411999 ccm4204PT
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 2.2 D03.20122002179 ccm4224DT
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 3.003.20123402995 ccm6306PS
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 3.0 AWD10.20123402995 ccm6306PS
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 5.0 XFR-S10.20125505000 ccm8508PS
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 2.005.20122411999 ccm4204PT
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 3.003.20123402995 ccm6306PS
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 3.0 AWD10.20123402995 ccm6306PS
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 3.0 D10.20092752993 ccm6AJV6D
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 3.0 D04.20153002993 ccm6306DT
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 5.0 V 810.20093855000 ccm8508PN
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 5.0 V810.20094715000 ccm8508PS
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 5.0 V810.20095105000 ccm8508PS
JAGUAR XJ (X35_, _J12_, _J24_) 5.0 V806.20135505000 ccm8508PS
JAGUAR XK Coupe (X150) 4.209.20072964196 ccm8AJ8FT
JEEP CHEROKEE (KJ) 2.409.20011522429 ccm4ED1
JEEP CHEROKEE (KJ) 2.4 4x409.20011522429 ccm4ED1
JEEP CHEROKEE (KJ) 2.8 CRD09.20041632777 ccm4ENR
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.709.20012143700 ccm6EKG
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x403.20012053700 ccm6EKG
JEEP CHEROKEE (KL) 2.411.20131862360 ccm4ED8
JEEP CHEROKEE (KL) 2.4 4x411.20131772360 ccm4ED6
JEEP Commander (XK, XH) 3.0 CRD 4x404.20062182987 ccm6EXL
JEEP Commander (XK, XH) 3.7 V6 4x409.20052143700 ccm6EKG
JEEP Commander (XK, XH) 4.7 V8 4x409.20052314701 ccm8EVA
JEEP Commander (XK, XH) 5.7 V8 4x409.20053265654 ccm8EZB
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 2.7 CRD 4x410.20011632685 ccm5ENF
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 2.7 CRD 4x410.2004163 ccm
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 3.1 TD 4x404.19991403125 ccm5EXA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.010.19981903964 ccm6ERH
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.0 4x404.19991903964 ccm6ERH
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V810.20042274701 ccm8EVA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x404.19992204701 ccm8EVA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x404.19992234701 ccm8EVA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x406.20032274701 ccm8EVA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x410.20012584701 ccm8EVC
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.0 CRD 4x403.2005224 ccm
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 5.7 4WD06.20053355654 ccm8EZB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD09.20132432987 ccm6EXF
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x402.20111902987 ccm6EXF
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x402.20112412987 ccm6EXF
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x407.20132502987 ccm6EXF
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 TD V6 4x404.20142432987 ccm6EXF
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.609.20132943604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 FlexFuel09.20102943604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 FlexFuel 4x409.20102943604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V611.20102843604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 4x411.20102863604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 FlexFuel 4x411.20102863604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 VVT 4x404.20162903604 ccm6ERB
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.7 V6 4x406.20102013700 ccm6EKG
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 V8 4x411.20103525654 ccm8EZH
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.4 SRT8 4x403.20114686417 ccm8ESG
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.4 SRT8 4x409.20114766417 ccm8ESG
JEEP PATRIOT (MK74) 2.0 4x402.20071601998 ccm4ECN
JEEP PATRIOT (MK74) 2.402.20071742360 ccm4ED3
JEEP PATRIOT (MK74) 2.4 4x402.20071742360 ccm4ED3
KIA Besta Van 2.4 D07.1993692417 ccm44C90
KIA CARENS IV 1.6 GDi03.20131351591 ccm4G4FD
KIA CARENS IV 1.7 CRDi03.20131161685 ccm4D4FD
KIA CARENS IV 1.7 CRDi03.20131361685 ccm4D4FD
KIA CARENS IV 1.7 CRDi07.20151411685 ccm4D4FD
KIA CARENS IV 2.0 GDi03.20131661999 ccm4G4NC
KIA CARENS IV 2.0 GDi03.20131771999 ccm4G4NC
KIA CEE'D (JD) 1.4 CRDi 9005.2012901396 ccm4D4FC
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT05.2012901396 ccm4G4FA
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT05.20121001396 ccm4G4FA
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 11005.20121101582 ccm4D4FB
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 11505.20121151582 ccm4D4FB
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 12805.20121281582 ccm4D4FB
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 9005.2012901582 ccm4D4FB-L
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT05.20121251591 ccm4G4FC
KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI05.20121351591 ccm4G4FD
KIA CEE'D (JD) 1.6 GT06.20132041591 ccm4G4FJ
KIA CEE`D Sportswagon (JD) 1.4 CRDi 9009.2012901396 ccm4D4FC
KIA CEE`D Sportswagon (JD) 1.4 CVVT09.20121001396 ccm4G4FA
KIA CEE`D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 11003.20131101582 ccm4D4FB
KIA CEE`D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 12809.20121281582 ccm4D4FB
KIA CEE`D Sportswagon (JD) 1.6 GDI09.20121351591 ccm4G4FD
KIA Magentis (GD, MS) 2.005.20011361997 ccm4G4JP
KIA Magentis (GD, MS) 2.5 V605.20011692493 ccm6G6BV
KIA Magentis (GD, MS) 2.7 V604.20041802656 ccm6G6BA
KIA OPIRUS (GH) 3.509.20032033497 ccm6G6CU
KIA OPIRUS (GH) 3.8 V610.20062673778 ccm6G6DA
KIA OPTIMA 1.609.20151801591 ccm4G4FJ
KIA OPTIMA 1.7 CRDi11.20151411685 ccm4D4FD
KIA OPTIMA 2.0 CVVL09.20151631999 ccm4G4ND
KIA OPTIMA 2.0 CVVL09.20151681999 ccm4G4ND
KIA OPTIMA 2.0 GDI Hybrid09.20161561999 ccm4G4NG
KIA OPTIMA 2.0 GDI Hybrid11.2016192 ccm
KIA OPTIMA 2.0 GDI Hybrid09.20162051999 ccm4G4NG
KIA OPTIMA 2.0 T-GDi09.20152451998 ccm4G4KH
KIA OPTIMA 2.4 GDI09.20151882359 ccm4G4KJ
KIA OPTIMA 2.4 GDI09.20131942359 ccm4G4KJ
KIA PREGIO Autobus 2.5 D08.1995942477 ccm4D4BH
KIA PRO CEE´D (JD) 1.4 CRDi 9003.2013901396 ccm4D4FC
KIA PRO CEE´D (JD) 1.4 CVVT03.20131001396 ccm4G4FA
KIA PRO CEE´D (JD) 1.6 CRDi 11003.20131101582 ccm4D4FB
KIA PRO CEE´D (JD) 1.6 CRDi 12803.20131281582 ccm4D4FB
KIA PRO CEE´D (JD) 1.6 GDI03.20131351591 ccm4G4FD
KIA PRO CEE´D (JD) 1.6 GT06.20132041591 ccm4G4FJ
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI10.20121922359 ccm4G4KJ
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 4WD10.20121922359 ccm4G4KJ
KIA SOUL (AM) 2.009.20091441975 ccm4G4GC
KIA Sportage (QL, QLE) 1.6 GDI09.20151321591 ccm4G4FD
KIA Sportage (QL, QLE) 1.6 GDI09.20151771591 ccm4G4FJ
KIA Sportage (QL, QLE) 1.6 GDI AWD09.20151771591 ccm4G4FJ
KIA Sportage (QL, QLE) 1.7 CRDi09.20151161685 ccm4D4FD
KIA Sportage (QL, QLE) 1.7 CRDi11.20161411685 ccm4D4FD
KIA Sportage (QL, QLE) 2.012.20151551999 ccm4G4NA
KIA Sportage (QL, QLE) 2.0 CRDi09.20151361995 ccm4D4HA
KIA Sportage (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD09.20151361995 ccm4D4HA
KIA Sportage (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD09.20151851995 ccm4D4HA
KIA Sportage (QL, QLE) 2.4 GDI05.20161842359 ccm4G4KJ
KIA Sportage (QL, QLE) 2.4 GDI AWD05.2016184 ccm
LADA 110 (2110) 1.501.1995711499 ccm42110
LADA 110 (2110) 1.506.1996711499 ccm42111
LADA 110 (2110) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 110 (2110) 1.501.1995781499 ccm42111
LADA 110 (2110) 1.5 16V10.2000911499 ccm42112
LADA 110 (2110) 1.601.2000821597 ccm421114
LADA 110 (2110) 1.601.2000901597 ccm421124
LADA 111 (2111) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 111 (2111) 1.501.1996781499 ccm42111
LADA 111 (2111) 1.510.2000791499 ccm42111
LADA 111 (2111) 1.5 16V10.2000911499 ccm42112
LADA 111 (2111) 1.5 16V01.1995951499 ccm42112
LADA 111 (2111) 1.609.2004821597 ccm421114
LADA 111 (2111) 1.609.2004901597 ccm421124
LADA 112 (2112) 1.501.1995731499 ccm4VAZ-2111
LADA 112 (2112) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 112 (2112) 1.501.1995781499 ccm42111
LADA 112 (2112) 1.5 16V10.2000911499 ccm42112
LADA 112 (2112) 1.5 16V01.1995951499 ccm42112
LADA 112 (2112) 1.601.2005821597 ccm421114
LADA 112 (2112) 1.603.2006901597 ccm421124
LADA Kalina Kombi (1117) 1.4 16V11.2008901390 ccm411194
LADA Kalina Kombi (1117) 1.4 16V LPG11.2008881390 ccm411194
LADA Kalina Kombi (1117) 1.610.2007821597 ccm421114
LADA Kalina Kombi (1117) 1.601.2010841597 ccm4VAZ1110
LADA Kalina Sedan (1118) 1.4 16V11.2008901390 ccm411194
LADA Kalina Sedan (1118) 1.610.2004821597 ccm411183
LADA Kalina Sedan (1118) 1.601.2010841597 ccm4VAZ1110
LADA Kalina Sedan (1118) 1.610.2004901597 ccm411186
LADA KALINA sikma zadna cast (1119) 1.4 16V11.2008901390 ccm411194
LADA KALINA sikma zadna cast (1119) 1.4 16V LPG11.2008881390 ccm411194
LADA KALINA sikma zadna cast (1119) 1.610.2004821597 ccm421114
LADA KALINA sikma zadna cast (1119) 1.601.2010841597 ccm4VAZ1110
LADA KALINA sikma zadna cast (1119) 1.610.2004901597 ccm411186
LADA Niva (2121, 2131) 1.5 4x402.1993721452 ccm4BA3 2103
LADA Niva (2121, 2131) 160004.1980761569 ccm4BA3 2121
LADA Niva (2121, 2131) 160012.1976761569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1600 4x401.1987731569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1600 4x410.1986861569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i06.1996801690 ccm421214
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i 4x410.2000821690 ccm421214
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i 4x409.2010831690 ccm421214
LADA Niva (2121, 2131) 1900 Diesel01.1993641905 ccm4XUD9SD
LADA Niva (2121, 2131) 1900 Diesel01.1999751905 ccm4XUD9SD
LADA NIVA II (2123) 1.709.2002801690 ccm421214
LADA NIVA II (2123) 1.708.2004831690 ccm421214
LADA NIVA II (2123) 1.7 LPG09.2002781690 ccm421214
LANCIA DELTA III (844) 1.409.20081201368 ccm4198 A4.000
LANCIA DELTA III (844) 1.409.20081501368 ccm4198 A1.000
LANCIA DELTA III (844) 1.4 16V07.20101401368 ccm4198 A7.000
LANCIA DELTA III (844) 1.4 Bifuel07.20111201368 ccm4198 A4.000
LANCIA DELTA III (844) 1.6 D Multijet04.20111051598 ccm4944 A 3.000
LANCIA DELTA III (844) 1.6 D Multijet08.20081161598 ccm4955 A4.000
LANCIA DELTA III (844) 1.6 D Multijet09.20081201598 ccm4198 A2.000
LANCIA DELTA III (844) 1.801.20092001742 ccm4939 B1.000
LANCIA DELTA III (844) 1.9 D Multijet01.20091901910 ccm4844 A1.000
LANCIA DELTA III (844) 2.0 D Multijet09.20081631956 ccm4844 A2.000
LANCIA DELTA III (844) 2.0 D Multijet09.20081651956 ccm4198 A5.000
LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS) 2.403.20121702360 ccm4EDG
LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS) 2.403.20121752360 ccm4EDG
LANCIA LYBRA (839AX) 1.610.20001031596 ccm4182 B6.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 16V (839AXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)07.19991311747 ccm4839 A9.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD05.20011161910 ccm4937 A2.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD (839AXD1A)07.19991051910 ccm4AR 32302
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD (839AXI1A)09.20001101910 ccm4AR 37101
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A)07.19991541998 ccm5182 B7.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXH1A)09.20001501998 ccm5185 A8.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 20V10.20011702446 ccm5192 A2.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD05.20021502387 ccm5841 C.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD (839AXE1A)07.19991352387 ccm5AR 32501
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD (839AXL1A)09.20001402387 ccm5839 A6.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.610.20001031596 ccm4182 B6.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 16V (839BXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A)07.19991311747 ccm4839 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD05.20011161910 ccm4937 A2.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD (839BXD1A)07.19991051910 ccm4AR 32302
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD (839BXI1A)09.20001101910 ccm4AR 37101
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A)07.19991541998 ccm5182 B7.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXH1A)09.20001501998 ccm5185 A8.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD05.20021502387 ccm5841 C.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD (839BXE1A)10.19991352387 ccm5AR 32501
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD (839BXL1A)09.20001402387 ccm5839 A6.000
LANCIA Prisma (831_) 1.301.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA Prisma (831_) 1.509.1985751498 ccm4831 B1.048
LANCIA Prisma (831_) 1.508.1986801498 ccm4831 B1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.501.1983861498 ccm4831 A1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.608.1986991585 ccm4831 B6.000
LANCIA Prisma (831_) 1.601.19831051585 ccm4831 A4.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e.05.19861081585 ccm4831 B7.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e. Super05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA Prisma (831_) 1.9 Diesel01.1983651911 ccm4831 D.000
LANCIA Prisma (831_) 1.9 Turbo Diesel05.1985801929 ccm4831 D1.000
LANCIA Prisma (831_) 2.0 i.e. pohon vsetkych kolies04.19861151995 ccm4831 B4.000
LANCIA THESIS (841AX) 2.0 Turbo (841AXA1B03)07.20021851998 ccm5841 E.000
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 (841AXB1B00)07.20021702446 ccm5841 D.000
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 D Multijet04.20061852387 ccm5841 P.000
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 JTD09.20031632387 ccm5841 N.000
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 JTD05.20031752387 ccm5841 G.000
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 JTD (841AXD1B02)07.20021502387 ccm5841 C.000
LANCIA THESIS (841AX) 3.0 V6 (841AXC1101)07.20022152959 ccm6841 A.000
LANCIA THESIS (841AX) 3.2 V605.20032303179 ccm6841 L.000
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AC)03.1996751370 ccm4840 A4.000
LAND ROVER Range Rover I 2.4 TD 4x404.19861062393 ccm411 A
LAND ROVER Range Rover I 2.4 TD 4x410.19851062393 ccm411 A
LAND ROVER Range Rover I 2.4 TD 4x404.19861132393 ccm411 A
LAND ROVER Range Rover I 2.4 TD 4x410.19891212393 ccm411 A
LAND ROVER Range Rover I 2.5 TD 4x410.19891212495 ccm421 L
LAND ROVER Range Rover I 2.5 TDi 4x409.19911132495 ccm414 L
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x410.19691313528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x407.19701323528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x401.19871463528 ccm831 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x408.19811263528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x410.19851633528 ccm825 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 4x411.19881813947 ccm835 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 4x409.19921853947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Cat 4x411.19881733947 ccm838 D
LAND ROVER Range Rover I 3.9 Vogue SEI 4x411.19881823947 ccm835 D
LAND ROVER Range Rover I 4.3 4x409.19922004275 ccm840 D
LAND ROVER Range Rover I 4.3 Vogue LSE 4x409.19922034275 ccm840 D
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 D 4x407.20103134367 ccm8448DT
LAND ROVER Range Rover III (L322) 5.0 4x409.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Range Rover III (L322) 5.0 4x409.20095105000 ccm8508PS
LEXUS CT (ZWA10_) 200h (ZWA10_)12.2010991798 ccm45ZR-FXE
LEXUS CT (ZWA10_) 200h (ZWA10_)09.20111361798 ccm42ZR-FXE
LEXUS IS C (GSE2_) 250 (GSE2_)11.20102142499 ccm64GR-FSE
LEXUS LFA Coupe 4.8 (LFA10_)12.20105604805 ccm101LR-GUE
LEXUS LFA Coupe 4.8 (LFA10_)11.20115714805 ccm101LR-GUE
LEXUS LS (UVF4_, USF4_) 460 AWD09.20113644608 ccm81UR-FSE
LEXUS LS (UVF4_, USF4_) 460 AWD09.20123704608 ccm81UR-FSE
LEXUS LS (UVF4_, USF4_) 600h AWD09.20074454969 ccm82UR-FSE
LEXUS RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) 350 (GSU35_)09.20062733456 ccm62GR-FE
LEXUS RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) 350 AWD (GSU35_)09.20062733456 ccm62GR-FE
LEXUS RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) 400h (MHU38_)09.20052723311 ccm63MZ-FE
LEXUS RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) 400h AWD (MHU38_)09.20052723311 ccm63MZ-FE
LOTUS ELISE 1.606.20071361598 ccm41ZR-FAE
LOTUS ELISE 1.811.20001221796 ccm418 K4F
LOTUS ELISE 1.810.20031351796 ccm41ZZ-FE
LOTUS ELISE 1.805.20021601796 ccm42ZZ-GE
LOTUS ELISE 1.811.20021901796 ccm42ZZ-GE
LOTUS ELISE 1.801.20041921796 ccm42ZZ-GE
LOTUS ELISE 1.806.20072201798 ccm42ZR-FE
LOTUS ELISE 1.801.20042231796 ccm42ZZ-GE
LOTUS Esprit S4 (082) 2.0 GT309.1996243 ccm
LOTUS Esprit S4 (082) 2.209.19882182174 ccm4910
LOTUS Esprit S4 (082) 2.211.1994302 ccm
LOTUS Esprit S4 (082) 2.2 16V Turbo SE05.19892682174 ccm4910 S
LOTUS Esprit S4 (082) 3.5 V8 32V Turbo02.19963543506 ccm8618
MAZDA 626 II (GC) 1.611.1982801587 ccm4F6
MAZDA 626 II (GC) 2.011.1986931998 ccm4FE-3L
MAZDA 626 II (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.0 D01.1983631998 ccm4RF46
MAZDA 626 III (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 12V11.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V06.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Kupé (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V03.19891152184 ccm4F2
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i08.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i05.19941061840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D GLX Comprex10.1992751998 ccm4RF55
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 IV (GE) 2.5 24V01.19921652497 ccm6KL-ZE
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA 626 V (GF) 1.607.19971071598 ccm4B6EW
MAZDA 626 V (GF) 2.0 DI TD04.1998901998 ccm4RF3F
MAZDA 626 V (GF) 2.0 TD10.20001101998 ccm4RF4F
MAZDA 626 V (GF) 2.0 Turbo DI04.19981011998 ccm4RF4F
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.812.19991001840 ccm4FP
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 TD10.20001101998 ccm4RF4F
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.801.20001001840 ccm4FP9A
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 DITD09.1999901998 ccm4RF3F
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 H.P.02.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 TD10.20001101998 ccm4RF4F
MAZDA BT-50 (CD, UN) 2.5 MRZ-CD 4x412.20061432500 ccm4WLAA
MAZDA BT-50 (CD, UN) 2.5 TDi08.2006110 ccm
MAZDA BT-50 (CD, UN) 2.5 TDi 4x408.2006110 ccm
MAZDA BT-50 (CD, UN) 2.6 4x410.20061252606 ccm4G6Y1
MAZDA BT-50 (CD, UN) 3.0 CDVi12.20061562953 ccm4WEAT
MAZDA BT-50 (CD, UN) 3.0 CDVi 4x410.20061562953 ccm4WEAT
MAZDA BT-50 Korba/Podvozok (CD, UN) 2.5 CDVi12.20061432500 ccm4WLAT (16 V)
MAZDA BT-50 Korba/Podvozok (CD, UN) 2.5 TDi 4WD08.2006110 ccm
MAZDA BT-50 Korba/Podvozok (CD, UN) 3.0 CDVi 4x412.20061562953 ccm4WEAT
MAZDA CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD01.20121632184 ccm4R2AA
MAZDA CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD07.20091732184 ccm4R2AA
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 DISi06.20062412261 ccm4L3K7
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 DISI01.20122472261 ccm4L3Y7
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo01.20072432261 ccm4L3Y7
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD06.20062382261 ccm4L3-VDT
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD10.20072582261 ccm4L3-VDT
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD06.20092602261 ccm4L3-VDT
MAZDA CX-7 (ER) 2.5 MZR07.20091632488 ccm4L5-VE
MAZDA CX-9 (TB) 3.501.20072633496 ccm6CYC4
MAZDA MPV I (LV) 2.5 TD05.19961152500 ccm4WL11
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V611.19891482954 ccm6JE94
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10)03.19951542954 ccm6JE94
MAZDA MPV II (LW) 2.008.20001201991 ccm4FS
MAZDA MPV II (LW) 2.307.20021412261 ccm4L3
MAZDA MPV II (LW) 2.5 V609.19991702495 ccm6GY-DE
MAZDA MPV II (LW) 3.0 i V603.20022002967 ccm6AJ
MAZDA MX-3 (EC) 1.609.1993105 ccm
MAZDA MX-3 (EC) 1.809.1991132 ccm
MAZDA MX-5 I (NA) 1.809.19931311840 ccm4BPF1
MAZDA MX-5 II (NB) 1.801.19981401839 ccm4BP6J
MAZDA MX-5 II (NB) 1.808.20021461839 ccm4BP6J
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V11.20001391839 ccm4BP6J
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 i Turbo04.20021851840 ccm4BP8K
MAZDA MX-5 III (NC) 1.803.20051261798 ccm4L828
MAZDA MX-5 III (NC) 2.007.20051601999 ccm4LFG7
MAZDA MX-5 IV (ND) 1.506.20151311496 ccm4P5-VPR
MAZDA MX-5 IV (ND) 2.011.2015156 ccm
MAZDA MX-5 IV (ND) 2.006.20151601998 ccm4PEX4
MAZDA MX-6 (GE) 1.812.19951011840 ccm4FP9A
MAZDA MX-6 (GE) 2.002.19921151991 ccm4FS
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA PREMACY (CP) 2.002.20051451999 ccm4LFF7
MAZDA PREMACY (CP) 2.3 SVT02.20051662261 ccm4L333
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 1.601.1985821587 ccm4F6
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.001.1985841998 ccm4FE (8V)
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.001.1985881998 ccm4FE (8V)
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.208.1991922184 ccm4F2L8
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.2 D01.1985632184 ccm4R290
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.2 D01.1985642184 ccm4R290
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.2 D03.1985712184 ccm4R2
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.5 D02.199686 ccm
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.5 D 4WD04.1996862500 ccm4WLE7
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.5 TD04.1996872500 ccm4WL-T
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.612.19891242606 ccm4G6
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.6 12V 4WD01.19901222606 ccm4G6MPV
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.6 4WD01.1987992555 ccm44G54
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.6 4WD03.19871252555 ccm4G54B
MAZDA Rad B Pick-up (UF) 2.6 i 4WD01.19901252606 ccm4G6
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.211.1999922184 ccm4F2R4
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.5 D06.1999782500 ccm4MD25NA
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.5 D11.1999832500 ccm4WLE7
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.5 D12.2002842500 ccm4WLE7
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.5 D 4WD06.1999782500 ccm4MD25NA
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.5 D 4WD11.1999832500 ccm4WLE7
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.5 D 4WD12.2002842500 ccm4WLE7
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.5 D 4WD02.19991172500 ccm4WLF5
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.5 TD08.20021092500 ccm4WL84
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.5 TD02.19991172500 ccm4WL-T
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.6 12V 4WD06.19991222606 ccm4JK26
MAZDA Rad B Pick-up (UN) 2.6 i 4WD02.19991252606 ccm4G6Y1
MAZDA Rad B Valník/Podvozok (UF) 2.2 D01.1988642184 ccm4R290
MAZDA Rad E Van (SR2) 2200 D 4WD03.1991642184 ccm4R203
MAZDA Rad E Van (SR2) E200003.1991821998 ccm4FE61
MAZDA Rad E Van (SR2) E200005.1985861998 ccm4FE58
MAZDA Rad E Van (SR2) E200001.1984881998 ccm4FE (8V)
MAZDA Rad E Van (SR2) E200006.1994951998 ccm4FE (8V)
MAZDA Rad E Van (SR2) E2200 D05.1985632184 ccm4R203
MAZDA Rad E Van (SR2) E2200 D03.1991642184 ccm4R203
MAZDA Rad E Van (SR2) E2200 D02.1997712184 ccm4R2
MAZDA Rad E Van (SR2) E2200 D 4WD02.1997712184 ccm4R2
MAZDA RX 7 II (FC) 1.311.19851501308 ccm2RE13B
MAZDA RX 7 II (FC) 1.3 Turbo06.19871811308 ccm2RE13B
MAZDA RX 7 II (FC) 1.3 Turbo03.19892001308 ccm2RE13B
MAZDA RX 7 II Kabriolet 1.3 Turbo03.19892001308 ccm213B-MSP
MAZDA RX-8 (SE, FE) 1.311.20032411308 ccm213B-MSP
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.003.20001241989 ccm4YF
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.3 AWD04.20041502261 ccm4L3-VE
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.3 GX12.20031502261 ccm4L3-VE
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.3 pohon vsetkych kolies07.20061482261 ccm4L3
MAZDA TRIBUTE (EP) 3.0 V6 AWD04.20042032967 ccm6AJ
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V06.19941071598 ccm4B6EW
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V08.19921131598 ccm4B69N
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V08.19931431995 ccm6KF
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V02.19952112255 ccm6KJ -ZEM
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.509.20002002497 ccm6KL-ZE
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V07.19931672497 ccm6KL
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V607.20001632497 ccm6KL
MERCEDES-BENZ 100 Autobus (631) 2.0 D04.1988601988 ccm4OM 615.970
MERCEDES-BENZ 100 Autobus (631) 2.0 D09.1993611988 ccm4OM 615.970
MERCEDES-BENZ 100 Autobus (631) D12.1990562399 ccm4OM 616
MERCEDES-BENZ 100 Autobus (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Autobus (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)12.1990752399 ccm4OM 616
MERCEDES-BENZ 100 Korba/Podvozok (631) D (631.340)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Korba/Podvozok (631) D (631.340)12.1990752399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Skrinka (631) 2.0 D04.1988601988 ccm4OM 615.970
MERCEDES-BENZ 100 Skrinka (631) 2.0 D09.1993611988 ccm4OM 615.970
MERCEDES-BENZ 100 Skrinka (631) D (631.332, 631.342)02.1988722399 ccm4OM 616.963
MERCEDES-BENZ 100 Skrinka (631) D (631.332, 631.342)12.1990752399 ccm4OM 616.963
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 111 C/L/S03.1990601119 ccm411 K2D
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 D10.1992521361 ccm4TUD 3
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GSi10.19941031396 ccm414 K4F
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI 16V03.1990941396 ccm414 K4C
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI 16V08.19911031396 ccm414 K4F
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 GTI/GT 16V Cat03.1990901396 ccm414 K4C
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 114 S/L/GTA03.1990751396 ccm414 K2D
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 115 D12.1994571527 ccm4TUD 5
ROVER 100 Kabriolet (XP) 11104.1994601119 ccm411 K2D
ROVER 100 Kabriolet (XP) 11404.1994751396 ccm414 K2D
ROVER 100 Kabriolet (XP) 11403.19971021396 ccm414 K4F
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 200 Kompressor (209.341)10.20061841796 ccm4M 271.955
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 500 (209.372)06.20063885461 ccm8M 273.965
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 63 AMG (209.377)04.20064816208 ccm8M 156.982
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 63 AMG (209.377)05.20075076208 ccm8M 156.982
MERCEDES-BENZ GL (X166) GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824)07.20122582987 ccm6OM 642.826
MERCEDES-BENZ GL (X166) GL 350 CDI / BlueTEC 4-matic (166.824)07.20122432987 ccm6OM 642.826
MERCEDES-BENZ GL (X166) GL 400 4-matic (166.856)08.20133332996 ccm6M 276.821
MERCEDES-BENZ GL (X166) GL 500 4-matic (166.873, 166.874)07.20124354663 ccm8M 278.928
MERCEDES-BENZ GL (X166) GL 63 AMG 4-matic (166.874)07.20125585461 ccm8M 157.982
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 200 CDI (204.901)07.20101432143 ccm4OM 651.916
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 220 CDI (204.902)12.20081632143 ccm4OM 651.916
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 220 CDI (204.902)12.20081702143 ccm4OM 651.916
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 220 CDI 4-matic (204.984)12.20081632143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 220 CDI 4-matic (204.984, 204.997)12.20081702143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 250 CDI 4-matic (204.982, 204.904)09.20092042143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 280 4-matic (204.981)06.20082312996 ccm6M 272.948
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 300 4-matic (204.981)07.20092312996 ccm6M 272.948
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 320 CDI 4-matic (204.983)06.20082242987 ccm6OM 642.961
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 (204.956)04.20092723498 ccm6M 272.991
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 4-matic (204.987)06.20082723498 ccm6M 272.971
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 4-matic (204.988)06.20083063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 CDI 4-matic (204.992)07.20092242987 ccm6OM 642.832
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 CDI 4-matic (204.992)02.20102312987 ccm6OM 642.832
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 CDI 4-matic (204.993)07.20122652987 ccm6OM 642.835
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058)08.19931932799 ccm6M 104.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.059)05.19982042799 ccm6M 112.923
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL (129.060)03.19891902960 ccm6M 103.984
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061)03.19892312960 ccm6M 104.981
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063)09.19932313199 ccm6M 104.991
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.064)05.19982243199 ccm6M 112.943
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.067)09.19923204973 ccm8M 119.972
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 (129.068)05.19983064966 ccm8M 113.961
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 SL (129.066)09.19893264973 ccm8M 119.972
MERCEDES-BENZ SL (R129) 55 AMG03.20003545439 ccm8M 113.985
MERCEDES-BENZ SL (R129) 60 AMG (129.067)05.19973815956 ccm8M 119.982 (AMG 6.0)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 (129.076)07.19923945987 ccm12M 120.983
MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 SL02.19924085987 ccm12M 120.983
MERCEDES-BENZ SL (R129) SL 73 AMG (129.076)01.1999524 ccm
MERCEDES-BENZ SL (R231) 500 (231.473)01.20124354663 ccm8M 278.927
MERCEDES-BENZ SL (R231) 500 (231.473)04.20154554663 ccm8M 278.927
MERCEDES-BENZ SL (R231) 63 AMG (231.474)01.20125375461 ccm8M 157.983
MERCEDES-BENZ SL (R231) 63 AMG (231.474)01.20125645461 ccm8M 157.983
MERCEDES-BENZ SL (R231) 63 AMG (231.474)04.20145855461 ccm8M 157.983
MERCEDES-BENZ SL (R231) 65 AMG (231.479)05.20126305980 ccm12M 279.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (903) 310 D09.199695 ccm
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (903) 312 D10.19991052495 ccm4OM 632.997
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (904) 412 D10.19991152495 ccm4OM 632.998
MERCEDES-BENZ Trieda B (W246, W242) B 160 (246.241)07.20151021595 ccm4M 270.910
MERCEDES-BENZ Trieda B (W246, W242) B 180 CDI (246.207)07.20141092143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ Trieda B (W246, W242) B 200 CDI / d (246.208)08.20141362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ Trieda B (W246, W242) B 200 CDI / d 4-matic (246.202)08.20141362143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ Trieda B (W246, W242) B 220 CDI / d (246.203)09.20141772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ Trieda B (W246, W242) B 220 CDI / d 4-matic (246.205)09.20141772143 ccm4OM 651.930
MERCEDES-BENZ Trieda B (W246, W242) B 250 4-matic (246.246)08.20142111991 ccm4M 270.920
MERCEDES-BENZ Trieda B (W246, W242) Electric Drive / B 250 e (242.890)11.2014880 ccm0EM 780.990
MERCEDES-BENZ Trieda B (W246, W242) Electric Drive / B 250 e (242.890)11.20141800 ccm0EM 780.990
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) AMG C 43 4-matic (205.364)04.20163672996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) AMG C 63 (205.386)02.20164763982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) AMG C 63 S (205.387)02.20165103982 ccm8M 177.980
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 180 (205.340)10.20151561595 ccm4M 274.910
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 200 (205.342)10.20151841991 ccm4M 274.920
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 200 4-matic (205.343)04.20161841991 ccm4M 274.920
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 220 d (205.304)10.20151632143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 220 d (205.304)10.20151702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 220 d 4-matic (205.305)04.20161702143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 250 (205.345)10.20152111991 ccm4M 274.920
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 250 d (205.308)10.20152042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 250 d 4-matic (205.309)04.20162042143 ccm4OM 651.921
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 300 (205.348)10.20152451991 ccm4M 274.920
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 300 4-matic (205.349)09.20162451991 ccm4M 274.920
MERCEDES-BENZ Trieda C Coupe (C205) C 400 4-matic (205.366)04.20163332996 ccm6M 276.823
MERCEDES-BENZ Trieda C Saloon (W203) 3.5 (203.056)01.20052313498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ Trieda M (W166) ML 350 4-matic (166.057)06.20113063498 ccm6M 276.955
MERCEDES-BENZ Trieda M (W166) ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024)06.20112582987 ccm6OM 642.826
MERCEDES-BENZ Trieda M (W166) ML 400 4-matic (166.056)08.20133332996 ccm6M 276.821
MERCEDES-BENZ Trieda M (W166) ML 500 4-matic (166.073)02.20124084663 ccm8M 278.928
MERCEDES-BENZ Trieda M (W166) ML 63 AMG 4-matic (166.074)11.20115255461 ccm8M 157.982
MERCEDES-BENZ Trieda M (W166) ML 63 AMG 4-matic (166.074)11.20115585461 ccm8M 157.982
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C140) SEC/CL 420 (140.063)10.19942794196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C140) SEC/CL 500 (140.070)10.19923204973 ccm8M 119.970
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C140) SEC/CL 600 (140.076)09.19923945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C215) CL 500 (215.375)03.19993064966 ccm8M 113.960
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C215) CL 55 AMG (215.373)10.19993605439 ccm8M 113.986
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C215) CL 55 AMG Kompressor (215.374)06.20025005439 ccm8M 113.991
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C215) CL 600 (215.376)09.20025005513 ccm12M 275.950
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C215) CL 600 (215.378)03.19993675786 ccm12M 137.970
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C215) CL 63 AMG09.20014446258 ccm12M 137.980
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C215) CL 65 AMG (215.379)09.20036125980 ccm12M 275.980
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 500 (216.371)06.20063885461 ccm8M 273.961
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 500 (216.373)02.20114354663 ccm8M 278.920
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 500 4-matic (216.386)02.20083885461 ccm8M 273.968
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 500 4-matic (216.394)02.20114354663 ccm8M 278.920
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 600 (216.376)05.20065175513 ccm12M 275.953
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 63 AMG (216.374)02.20115445461 ccm8M 157.980
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 63 AMG (216.374)01.20105715461 ccm8M 157.980
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 63 AMG (216.377)10.20065256208 ccm8M 156.984
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 65 AMG (216.379)10.20066125980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ Trieda S Coupe (C216) CL 65 AMG (216.379)02.20116305980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ Trieda S Saloon (W220) S 320 CDI (220.026, 220.126)08.19991973222 ccm6OM 613.960
MERCEDES-BENZ Trieda V (W638/2) V 200 (638.214, 638.294)02.19971291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ Trieda V (W638/2) V 200 CDI (638.294)03.19991022151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ Trieda V (W638/2) V 220 CDI (638.294)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ Trieda V (W638/2) V 230 (638.234, 638.294)10.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ Trieda V (W638/2) V 230 TD (638.274)09.1996982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ Trieda V (W638/2) V 280 (638.244, 638.294)08.19971742792 ccm6M 104.900
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,...03.20061162148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 108 CDI 2.2 (638.194)03.1999822151 ccm4OM 611A (60 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 108 D 2.3 (638.164)02.1996792299 ccm4OM 601.942
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 110 CDI 2.2 (638.194)03.19991022151 ccm4OM 611LA (75 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 110 TD 2.3 (638.174)02.1996982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 112 CDI 2.2 (638.194)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 113 2.0 (638.114, 638.194)02.19961291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (638) 114 2.3 (638.134, 638.194)12.19961432295 ccm4M 111.980
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (638) 108 CDI 2.2 (638.094)03.1999822151 ccm4OM 611A (60 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068)03.1997792299 ccm4OM 601.942
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (638) 110 CDI 2.2 (638.094)03.19991022151 ccm4OM 611LA (75 KW CDI)
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078)03.1997982299 ccm4OM 601.970
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (638) 112 CDI 2.2 (638.094)03.19991222151 ccm4OM 611.980
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (638) 113 2.0 (638.014, 638.094)03.19971291998 ccm4M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (638) 114 2.3 (638.034, 638.094)03.19971432295 ccm4M 111.978
MG MG TF 11503.20021161588 ccm416 K4F
MG MG TF 13503.20021361796 ccm418 K4F
MG MG ZR 10506.20011031396 ccm414 K4F
MG MG ZR 12006.20011171796 ccm418 K4F
MG MG ZR 16006.20011601796 ccm418 K4K
MG MG ZR 2.0 TD06.20011001994 ccm420 T2N
MG MG ZS Hatchback 12007.20011171796 ccm418 K4F
MG MG ZS Hatchback 18007.20011772497 ccm625 K4F
MG ZS Sedan 1.611.2001107 ccm
MG ZS Sedan 12007.20011171796 ccm418 K4F
MG ZS Sedan 18007.20011772497 ccm625 K4F
MG ZS Sedan 2.0 TD01.20041011994 ccm420 T2N
MG ZS Sedan 2.0 TD01.20041131994 ccm420 T2N
MG MGF (RD) 1.8 i 16V03.19951201796 ccm418 K4F
MG MGF (RD) 1.8 i VVC03.19951461796 ccm418 K4K
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper06.20011161598 ccm4W10 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper S03.20021631598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper S07.20041701598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) One04.2003751398 ccm4W10 B14 A
MINI Hatchback (R50, R53) One06.2001901598 ccm4W10 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) One D06.2003751364 ccm41ND
MINI Hatchback (R50, R53) One D06.2003881364 ccm4W17 D14 (1ND)
MINI Hatchback (R50, R53) S Works11.20032001598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Works11.20032101598 ccm4W11 B16 A
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)07.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A)07.19951161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)09.19971251834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A)10.20001221834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A)10.1996901870 ccm4F8QT
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.3 12V (DA6A)09.2000751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.3 16V09.2000821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A)09.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A)12.1998951597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A)09.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 (DA2A)09.19961151834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)09.19971251834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 GDI (DA2A)10.20001221834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D09.20001151870 ccm4F9Q2
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)09.20001021870 ccm4F9Q1
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A)10.1996901870 ccm4F8QT
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 2.0 16V GT EVO VI/VII11.19992801997 ccm44G63 Turbo
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)09.1984751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A)04.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 1.6 (E31A)01.1988751597 ccm44G32
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987861755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 1.8 Turbo-D (E34A)12.1987751796 ccm44D65 T
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)11.19871091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A)12.19881091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19871441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881451997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A)06.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzina (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A)09.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 (E32A)11.1988901755 ccm44G37
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 Turbo-D (E34A)11.1988751796 ccm44D65 T
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 (E39A, E38A, E33A)05.19891051997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 (E39A, E38A, E33A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)07.19891441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 (E55A)04.19931221997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSTD (E57A)11.1992901998 ccm44D68 T
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)11.19921501999 ccm66A12
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 (E88A)11.19921702497 ccm66G73
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A)11.19921702497 ccm66G73
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 1.8 GLSI (E52A)11.19921261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 GLSI 4WD (E75A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)11.19921501999 ccm66A12
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.5 V6-24 4WD (E88A)11.19921702497 ccm66G73
MITSUBISHI Galant VIII Kombi (EA0) 2.0 (EA2W)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Kombi (EA0) 2.5 V6 24V (EA5W)09.19961632498 ccm66A13
MITSUBISHI Galant VIII Sedan (EA_) 2.0 (EA2A)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Sedan (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)09.19961632498 ccm66A13
MITSUBISHI GRANDIS (N9_, N8_) 2.4 GDi GLX08.20001472351 ccm44G64 (GDI)
MITSUBISHI GRANDIS (N9_, N8_) 2.4 GDi GLX11.19971502351 ccm44G64 (GDI)
MITSUBISHI GRANDIS (N9_, N8_) 2.4 GDi GLX 4WD08.20001472351 ccm44G64 (GDI)
MITSUBISHI GRANDIS (N9_, N8_) 2.4 GDi GLX 4WD11.19971502351 ccm44G64 (GDI)
MITSUBISHI GRANDIS (N9_, N8_) 3.0 GLX 4WD05.20002152972 ccm66G72 (DOHC 24V)
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W)09.20051361968 ccm4BSY
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W)02.20071401968 ccm4BWC
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.4 MIVEC (NA4W)04.20041772378 ccm44G69
MITSUBISHI L 200 / Triton Pick-up (KA_T, KB_T) 2.4 CNG (KA5T)04.20101282351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 200 / Triton Pick-up (KA_T, KB_T) 2.4 Flex (KA5T)11.20131422351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 200 / Triton Pick-up (KA_T, KB_T) 2.4 Flex 4WD (KB5T)11.20131422351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 300 / Delica II Valník / Podvozok (L03_P) 1.6 (L032P, L062P)04.1983701597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Valník / Podvozok (L03_P) 2.5 D (L039P)11.1986692477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 1.6 (P02W, P12W)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)12.1986881997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 (P04W, P14W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19861092351 ccm4G64B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 D (P05W, P15W)09.1991752477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 D (P05W, P15W, P25W)11.1986692477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 TD09.1994992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 TD (P05W)02.1987872477 ccm44D56-T
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 TD 4WD (P25W)11.1988872477 ccm44D56-T
MITSUBISHI L 300 III Valník / Podvozok (P1_T ) 2.0 (P13T)07.19941161997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Valník / Podvozok (P1_T ) 2.5 TD (P15T)11.1994872477 ccm44D56-T
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 1.404.1990681439 ccm44G33
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 1.6 (P12V, P02V)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P03V, P13V)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P23V, P03V, P13V)06.19941061997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P23W, P23V)06.19941111997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.409.19971282351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.4 (P24V, P24W)11.19861122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.4 4WD (P24V, P24W)11.19861122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.5 D09.1991752477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.5 D (P05V, P05W, P15V)11.1986692477 ccm44D56 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.5 TD02.1987872477 ccm44D56-T
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.5 TD 4WD11.1991872477 ccm44D56-T
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.8 D09.1995942835 ccm44M40
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 3.0 4WD10.20001852972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W)05.19951151997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W)05.19951322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.5 TD (PA5V/W, PB5V)05.1995992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.5 TD 4WD (PD5V/W)05.1995992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI L 400 Skrinka (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2500 TD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V)09.1996872477 ccm44D56-T
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 (C65A)08.1986601198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 GL (C15AS)01.1984551198 ccm44G16
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)06.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)11.1983751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.8 Diesel (C14AS)01.1984581796 ccm44D65
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.8 Diesel (C14AS)09.1986601796 ccm44D65
MITSUBISHI Lancer Kombi (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1985701468 ccm4G15B
MITSUBISHI Lancer Kombi (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1985751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer Kombi (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1988831468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer Kombi (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V)09.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer Kombi (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)01.1987831755 ccm4G37B
MITSUBISHI Lancer Kombi (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)03.1989861755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer Kombi (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)01.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer Kombi (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)08.1990941755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) 1.506.20001011468 ccm44G15 (16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) 1.5 16V09.19951101468 ccm44G15 (16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) 1.5 16V (CK2A)10.1999941468 ccm44G15 (16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) 1.6 16V (CK4A)12.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) EVO V (CP9A, CT9A)01.19982801997 ccm44G63 Turbo
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) EVO VI (CP9A)01.19992811997 ccm44G63 Turbo
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) 1.309.2003821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A)06.20001051584 ccm44G18
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) 1.8 SEi Limited09.20031241834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) 2.009.20031161997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) 2.0 (CS9A)12.20031351997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) 2.4 iVRX08.20051562378 ccm44G69
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) EVO IX (CT9A)01.20052801997 ccm44G63 Turbo
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) EVO IX (CT9A)08.20052901997 ccm44G63 Turbo
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) EVO VIII - 260 (CT9A)03.20042651997 ccm44G63 Turbo
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.506.20081091499 ccm44A91
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.5 Bifuel02.20101091499 ccm44A91
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.6 MIVEC05.20101171590 ccm44A92
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.805.20101401798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.802.20081431798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.8 Bifuel01.20101431798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D05.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D (CY9A)06.20101501798 ccm44N13
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.8 Flexfuel03.20091401798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 2.001.20091471998 ccm44B11
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 2.004.20081551998 ccm44B11
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 2.0 DI-D01.20081401968 ccm4BWC
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 2.0 i10.20091601998 ccm44B11
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A)10.20082411998 ccm44B11-T/C
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) EVO X (CZ4A)06.20082951998 ccm44B11-T/C
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) EVO X (CZ4A)06.20083011998 ccm44B11-T/C
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) EVO X - FQ330 (CZ4A)03.20083291998 ccm44B11-FQ30
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) EVO X - FQ360 (CZ4A)03.20083591998 ccm44B11-FQ60
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.4 (V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.1990992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.5 TDiC (V44W, V24W)03.1991992477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.8 D11.19931402835 ccm44M40-T
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.8 D 4WD (V46W, V26W)11.1993972835 ccm44M40-A
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.8 TD (V46W, V26W)06.19941252835 ccm44M40-T
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.19971772972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W)06.19942083497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V45W, V25W)07.19971943497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 1.8 GDI06.19981311834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.1990992477 ccm44D56-TD
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.5 TDiC (V24W, V24C)03.1991992477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V23W, V23C)06.19941812972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero III SUV Cabrio (V6_W, V7_W) 2.5 TDi (V64W, V74W)04.2000992477 ccm44D56-T
MITSUBISHI Pajero III SUV Cabrio (V6_W, V7_W) 3.0 (V73W)10.20011702972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero III SUV Cabrio (V6_W, V7_W) 3.5 i09.20032183497 ccm66G74 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero III SUV Cabrio (V6_W, V7_W) 3.5 V6 GDI (V65W, V75W)04.20002033497 ccm66G74 (GDI)
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 2.5 TDi04.2000992477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 2.5 TDi09.20011152477 ccm44D56-T
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 2.5 TDi 4WD09.2001133 ccm
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.0 V6 24V01.19991772972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.2 Di-D04.20001653200 ccm44M41
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.2 Di-D04.20001753200 ccm44M41
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.2 Di-D (V68W)04.20001603200 ccm44M41
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.504.20001903497 ccm66G74 (DOHC 24V)
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.504.20002033497 ccm66G74 (DOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 1.8 4WD03.20011141834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 1.8 GDi 4WD05.19991201834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 2.0 GDi 4WD10.20011291999 ccm44G94 (GDI)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 2.5 TD (K94W)08.20031332477 ccm44D56-T
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 2.5 TD 4WD (K94W)11.19971122477 ccm44D56-T
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 2.8 TDi (K77T)11.19981252835 ccm44M40-T
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)03.20031672972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)06.20001702972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)11.19981772972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 3.2 TDi11.19981653200 ccm44M41
MITSUBISHI Pajero Sport Van I (K90) 2.5 TD12.19991152477 ccm44D56-T
MITSUBISHI Pajero Sport Van I (K90) 3.0 V612.19991702972 ccm66G72 (SOHC 24V)
MITSUBISHI Santamo MPV 2.0 16V05.19991391997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V612.19901772972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V612.19902052972 ccm66G72 (DOHC 24V)
MITSUBISHI SIGMA Station Wagon (F0_W) 3.006.19921702972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 2.0 16V06.19971331997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 2.0 TD (N18W)10.1992821998 ccm44D68 T
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W) 2.005.20001331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W) 2.0 (N63W)08.19991361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W) 2.4 GDI08.19991472351 ccm44G64 (GDI)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W) 2.4 GDI08.19991502351 ccm44G64 (GDI)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)09.2000821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)12.1998831299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)06.1998861299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.6 16V (DG3A)01.2001981584 ccm44G18
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.8 GDI (DG5A)06.19981181834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.8 GDI (DG5A)06.19981221834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.8 MPI10.20021121834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.9 DI-D10.20021151870 ccm4F9Q2
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A)02.20011021870 ccm4F9Q1
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi (D04W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 TD (N35W)10.1991751796 ccm44D65 T
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 TD (N38W)10.1992821998 ccm44D68 T
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.4 i (N34W)10.19921392351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 1.805.20021261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.411.19981312351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI09.20001472351 ccm44G64 (GDI)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD09.20001472351 ccm44G64 (GDI)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD10.19981502351 ccm44G64 (GDI)
NISSAN 100 NX (B13) 1.603.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN 100 NX (B13) 1.6 SR09.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN 200 SX (S13) 1.8 Turbo07.19881691809 ccm4CA18DET
NISSAN 300 ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo05.19902682960 ccm6VG30DETT
NISSAN 300 ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo05.19902832960 ccm6VG30DETT
NISSAN 350 Z (Z33) 3.509.20053133498 ccm6VQ35HR
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.503.20052803498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.511.20043013498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.509.20053133498 ccm6VQ35HR
NISSAN 370 Z (Z34) 3.706.20093283696 ccm6VQ37VHR
NISSAN 370 Z (Z34) 3.706.20093303696 ccm6VQ37HR
NISSAN 370 Z (Z34) 3.701.20133333696 ccm6VQ37VHR
NISSAN 370 Z (Z34) NISMO 3.706.20133443696 ccm6VQ37VHR
NISSAN 370 Z Roadster (Z34) 3.701.20103283696 ccm6VQ37VHR
NISSAN 370 Z Roadster (Z34) 3.712.20093303696 ccm6VQ37VHR
NISSAN ALMERA I (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.507.19951051498 ccm4GA15DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.607.19951021597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I (N15) 1.807.19951141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.409.1995871392 ccm4GA14DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.507.19951051498 ccm4GA15DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.609.1995991597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.607.19951021597 ccm4GA16DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 GTi07.19961431998 ccm4SR20DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.503.20011051498 ccm4GA15DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.5 dCi01.2003821461 ccm4K9K 722
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.607.20001131597 ccm4QG16DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.810.20021161769 ccm4QG18DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.801.20021281769 ccm4QG18DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 2.008.20021451998 ccm4SR20DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 2.2 dCi09.20031122184 ccm4YD22DDT
NISSAN Almera II Sedan (N16) 2.2 dCi09.20031362184 ccm4YD22DDTi
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 10011.2003992464 ccm4G9U 754
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 10004.20061012464 ccm4G9U 650
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 12007.20021152464 ccm4G9U 750
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 12009.20061202464 ccm4G9U 650
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 14011.20031362953 ccm4ZD30
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 15009.20061452464 ccm4G9U 632
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 8004.2002821870 ccm4F9Q 774
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCI 9007.2002902188 ccm4G9T 722
NISSAN INTERSTAR Korba/Podvozok dCi 10002.2004992464 ccm4G9U 754
NISSAN INTERSTAR Korba/Podvozok dCi 12008.20031152464 ccm4G9U 750
NISSAN INTERSTAR Korba/Podvozok dCi 12008.20061202464 ccm4G9U 650
NISSAN INTERSTAR Korba/Podvozok dCi 14011.20031362953 ccm4ZD30
NISSAN INTERSTAR Korba/Podvozok dCi 15008.20061452464 ccm4G9U 632
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 10011.2003992464 ccm4G9U 754
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 10004.20061012464 ccm4G9U 754
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 12004.20021152464 ccm4G9U 750
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 12009.20061202464 ccm4G9U 650
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 14011.20031362953 ccm4ZD30
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 15009.20061452464 ccm4G9U 632
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 8004.2002821870 ccm4F9Q 774
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCI 9007.2002902188 ccm4G9T 722
NISSAN Maxima III Sedan (J30) 3.010.19881742960 ccm6VG30E
NISSAN Maxima III Sedan (J30) 3.0 i10.19881702960 ccm6VG30E
NISSAN MAXIMA QX (A32) 2.5 V6 24V02.19951902496 ccm6VQ25DE
NISSAN MAXIMA QX (A33) 2.0 V6 24V03.20001401995 ccm6VQ20DE
NISSAN MAXIMA QX (A33) 2.5 V6 24V03.20002092496 ccm6VQ25DE
NISSAN MAXIMA QX (A33) 3.510.20032313498 ccm6VQ35DE
NISSAN MAXIMA QX (A33) 3.508.20012563498 ccm6VQ35DE
NISSAN MAXIMA QX (A33) 3.503.20032583498 ccm6VQ35DE
NISSAN MAXIMA Station Wagon 2.0 QX10.19971401995 ccm6VQ20DE
NISSAN MAXIMA Station Wagon 3.0 QX10.19971932988 ccm6VQ30DE
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986541235 ccm4MA12S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986601235 ccm4MA12S
NISSAN MICRA II (K11) 1.001.199254988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi06.2005861461 ccm4K9K 276
NISSAN MICRA III (K12) 160 SR05.20051101598 ccm4HR16DE
NISSAN MURANO III (Z52_) 2.5 HEV ALL MODE 4x4-i01.20162342488 ccm4QR25DER
NISSAN MURANO III (Z52_) 3.5 V601.20162493498 ccm6VQ35DE
NISSAN MURANO III (Z52_) 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i10.20142563498 ccm6VQ35DE
NISSAN MURANO III (Z52_) 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i01.20162603498 ccm6VQ35DE
NISSAN MURANO III (Z52_) 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i (Z52R)01.20162493498 ccm6VQ35DE
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 4x401.20081522488 ccm4QR25DE
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D01.20081332488 ccm4YD25DDTi
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D 4x401.20081312488 ccm4YD25DDTi
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D 4x411.20011332488 ccm4YD25DDTi
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 TD02.1998802494 ccm4TD25
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 TD02.1998842494 ccm4TD25
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 TD 4x402.1998842494 ccm4TD25
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 TD 4x405.2000133 ccm
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 TDiC 4x405.19981032494 ccm4TD25TI
NISSAN NAVARA (D22) 2.8 TDi (D22B)05.20021372798 ccm4WM28DTI
NISSAN NAVARA (D22) 3.0 4x405.20001632960 ccm6VG30E
NISSAN NAVARA (D22) 3.0 TD 4x402.20001502953 ccm4ZD30DDT
NISSAN NAVARA (D22) 3.2 D 4x401.19981033153 ccm4QD32
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 10011.20111012299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 11006.20141102299 ccm4M9T 870
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 12511.20111252299 ccm4M9T 670
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 125 RWD11.20111252299 ccm4M9T 896
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 13006.20161302298 ccm4M9T 704
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 130 RWD06.20161302298 ccm4M9T 710
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 14006.20141362299 ccm4M9T 702
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 140 RWD06.20141362298 ccm4M9T 700
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 14511.20111462299 ccm4M9T 680
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 145 RWD11.20111462298 ccm4M9T 710
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 15008.20141502299 ccm4M9T 880
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 150 RWD08.20141502299 ccm4M9T 880
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 16506.20141632299 ccm4M9T 702
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 165 RWD06.20141632298 ccm4M9T 700
NISSAN NV400 Valník / Podvozok (X62, X62B) dCi 17006.20161702299 ccm4M9T 706
NISSAN Pathfinder II (R50) 2.409.19991182389 ccm4KA24E
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.2 TD 4WD09.19971503153 ccm4QD32ETI
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD03.19981503275 ccm6VG33E
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD09.19971703275 ccm6VG33E
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.5 V6 4WD11.20002203498 ccm6VQ35
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 2.8 TD10.19951112826 ccm6RD28T
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 2.8 TD (Y60A)09.19881162826 ccm6RD28T
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 4.2 Cat11.19881654169 ccm6TB42E
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 4.2 D (Y60GR)11.19881164169 ccm6TD42
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 4.2 Efi 4WD (Y60)02.19881754169 ccm6TB42E
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 2.7 TD05.1998992664 ccm4TD27T
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 2.8 TDiC (Y61)10.19971312826 ccm6RD28Ti
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 3.0 DTi05.20001602953 ccm4ZD30DDTi
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 3.2 D05.1998953246 ccm6SD33
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.203.20001704169 ccm6TB42S
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.2 D (AUS)05.19991554169 ccm6TD42T
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.2 TD06.19971464169 ccm6TD42T
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.5 (Y61)12.19971974479 ccm6TB45E
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.5 i06.19972004479 ccm6TB45E
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.803.20002454759 ccm6TB48DE
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.8 (Y61)10.20012524759 ccm6TB48DE
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 2.8 (K160)07.19801212753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 3.2 D (K160)11.1979953246 ccm6SD33
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 3.2 TD (K160)07.19831103246 ccm6SD33T
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 2.805.19861202753 ccm6L28
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 2.8 D03.1989902826 ccm6RD28
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 2.8 TD05.19861162826 ccm6RD28T
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 3.003.19891352962 ccm6RB30S
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 3.2 D08.19881103246 ccm6SD33T
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 2.8 (W160)07.19801202753 ccm6L28
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 3.2 D (W160)11.1979953246 ccm6SD33
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 3.2 TD (W160)07.19831103246 ccm6SD33T
NISSAN Patrol III/1 SUV (W160) 4.0 (W160)06.19801473956 ccm6P40
NISSAN Patrol III/2 SUV (W260) 2.8 4x408.19881202753 ccm6L28
NISSAN Patrol III/2 SUV (W260) 2.8 D 4x401.1990922826 ccm6RD28
NISSAN Patrol III/2 SUV (W260) 2.8 TD06.19891162826 ccm6RD28T
NISSAN Patrol III/2 SUV (W260) 2.8 TD 4x403.19921172826 ccm6RD28T
NISSAN Patrol III/2 SUV (W260) 3.2 D08.19881103246 ccm6SD33T
NISSAN PICK UP (D22) 2.001.19971251998 ccm4SR20DE
NISSAN PICK UP (D22) 2.411.20011332389 ccm4KA24DE
NISSAN PICK UP (D22) 2.401.20031502389 ccm4KA24DE
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 4WD01.19971072389 ccm4Z24S
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i02.19981202389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i 4WD02.19981202389 ccm4KA24E
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i 4WD03.20021332389 ccm4KA24DE
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 D 4WD02.1998832494 ccm4TD25
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 TD05.19981032494 ccm4TD25TI
NISSAN PICK UP (D22) 2.7 D02.1998902663 ccm4TD27
NISSAN PICK UP (D22) 3.0 TD 4WD11.20011502953 ccm4ZD30
NISSAN PICK UP (D22) 3.2 D 4WD12.19981033153 ccm4QD32
NISSAN PIXO (UA0) 1.006.200968996 ccm3K10 B
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.19931021597 ccm4GA16DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.006.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V 4x404.19911151998 ccm4SR20DI
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 4x403.19911501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT 4x403.19911431998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.806.19961311769 ccm4QG18DD
NISSAN PRIMERA (P11) 2.006.19961901998 ccm4SR20VE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P12) 1.603.20021061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA (P12) 1.601.20021091597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA (P12) 1.803.20021151769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA (P12) 2.003.20021401998 ccm4QR20DE
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi04.20031392184 ccm4YD22DDT
NISSAN PRIMERA (P12) 2.501.20021702488 ccm4QR25DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.1990971597 ccm4GA16DS
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.006.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.006.19901501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.009.19901521998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 D01.1991751974 ccm4CD20
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.607.20021061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.607.20021091597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.007.20021401998 ccm4QR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di07.20021262184 ccm4YD22DDT
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.501.20021702488 ccm4QR25DE
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.6 Visia01.20021091597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.003.20021401998 ccm4QR20DE
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 dCi04.20031392184 ccm4YD22DDT
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.501.20021702488 ccm4QG25DD
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.007.19941501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 D07.1990751974 ccm4CD20
NISSAN Serena (C23) 1.602.1993971597 ccm4GA16DE
NISSAN Serena (C23) 1.610.19941021597 ccm4GA16DE
NISSAN Serena (C23) 2.011.19921261998 ccm4SR20DE
NISSAN Serena (C23) 2.0 D11.1992671952 ccm4LD20
NISSAN Serena (C23) 2.3 D01.1995752283 ccm4LD23
NISSAN SUNNY I (B11) 1.303.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY II (N13) 1.307.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.410.1988821392 ccm4GA14DS
NISSAN SUNNY II (N13) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.602.19871201597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 4x407.1986901597 ccm4GA16S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 GTI 16V02.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 4x4 (A)06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II (N13) 1.7 D06.1986541681 ccm4CD17
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.007.198650988 ccm4E10S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.410.1988821392 ccm4GA14S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.602.19871201597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 4x407.1986901597 ccm4E16I
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 GTI 16V06.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.8 GTI 16V01.19891251809 ccm4CA18D
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.6 GTI 16V05.19871101598 ccm4CA16D
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.6 i 12V10.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Kupé (B12) 1.8 GTI 16V01.19891251809 ccm4CA18D
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.606.1986841597 ccm4E16S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i 12V 4x410.1988901597 ccm4GA16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.7 D01.1986541681 ccm4CD17
NISSAN SUNNY III (N14) 1.410.1990821392 ccm4GA14DS
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.608.19901111597 ccm4GA16DE
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i 16V 4WD10.1990901597 ccm4GA16DS
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 SR 4WD01.1992901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III (N14) 2.008.19901411998 ccm4SR20DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.410.1990821392 ccm4GA14DS
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.510.199070 ccm
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i10.1990901597 ccm4GA16DEL
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V10.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.6 SR 4x401.1992901597 ccm4GA16DEL
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 D10.1990751974 ccm4CD20
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI-R 4x410.19902201998 ccm4SR20DET
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.410.1990821392 ccm4GA14DS
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i 16V10.1990871392 ccm4GA14DE
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 SR 4x401.1992901597 ccm4GA16DEL
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 i 16V10.19901431998 ccm4SR20DE
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i 16V 4x410.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 i 16V10.1992901597 ccm4GA16DE
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 L11.19921021597 ccm4GA16DE
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.4 i 4WD10.19871032389 ccm4Z24i
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.7 TD 4WD02.1989992664 ccm4TD27T
NISSAN TERRANO I (WD21) 3.0 i 4WD01.19901482960 ccm6VG30E
NISSAN TERRANO II (R20) 2.4 i 12V 4WD02.19931242389 ccm4KA24E
NISSAN URVAN Autobus (E24) 2.4 i05.19891012389 ccm4Z24i
NISSAN URVAN Autobus (E24) 2.5 D05.1989802494 ccm4TD25
NISSAN URVAN Kasten (E24) 2.005.1987871952 ccm4Z20
NISSAN URVAN Kasten (E24) 2.3 D01.1988692289 ccm4TD23
NISSAN URVAN Kasten (E24) 2.5 D12.1988802494 ccm4TD25
NISSAN VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 2.0 D01.1996671952 ccm4LD20
NISSAN VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 1.609.19941021597 ccm4GA16DE
NISSAN VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 1.6 i09.1994971597 ccm4GA16DE
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi 4x410.20091771995 ccm4M9R 760
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.509.20071692488 ccm4QR25DE
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.5 4x401.20081662488 ccm4QR25DE
OPEL Adam (M13) 1.007.201490999 ccm3D 10 XFL
OPEL Adam (M13) 1.007.2014115999 ccm3D 10 XFT
OPEL Adam (M13) 1.210.2012691229 ccm4B 12 XEL
OPEL Adam (M13) 1.207.201394 ccm
OPEL Adam (M13) 1.410.2012871398 ccm4B 14 XEL
OPEL Adam (M13) 1.410.20121011398 ccm4D 14 XER
OPEL Adam (M13) 1.4 LPG07.2013871398 ccm4B 14 XEL
OPEL Adam (M13) 1.4 S11.20141501364 ccm4B 14 NEH
VAUXHALL Adam (M13) 1.007.2014116999 ccm3D 10 XFT
VAUXHALL Adam (M13) 1.210.2012691229 ccm4B 12 XER
VAUXHALL Adam (M13) 1.410.2012871398 ccm4B 14 XEL
VAUXHALL Adam (M13) 1.410.20121011398 ccm4A 14 XER
VAUXHALL Adam (M13) 1.4 S11.20141501364 ccm4B 14 NET
OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 (F68)08.200360998 ccm3Z 10 XEP
OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 12V (F68)09.200058973 ccm3Z 10 XE
OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V (F68)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V Twinport (F68)07.2004801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL AGILA (A) (H00) 1.3 CDTI (F68)08.2003701248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Agila Mk I (A) (H00) 1.0 12V09.200058973 ccm3Z 10 XE
VAUXHALL Agila Mk I (A) (H00) 1.0 12V02.200060998 ccm3Z 10 XEP
VAUXHALL Agila Mk I (A) (H00) 1.2 16V09.2000751199 ccm4Z 12 XE
VAUXHALL Agila Mk I (A) (H00) 1.2 16V Twinport07.2004801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL ARENA Skrinka (TB, TF) 1.9 D03.1998601870 ccm4F8Q 606
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.4 i 16V01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.6 i01.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.8 i 16V11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i 16V (F08, C05)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 (F08, C05)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.6 i 16V (F08, C05)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 TD (F08, C05)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Caravan (T92) 2.0 i 16V (F08, C05)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 (F08, M08, F68, M68)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F CC (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)09.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F CC (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.4 i (F35, M35)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.6 i (F35, M35)01.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.6 i 16V (F35, M35)01.19981011598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)01.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)01.19981011598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Classic Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)01.1998601389 ccm4X 14 NZ
OPEL Astra F Classic Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)01.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra F Classic Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)01.19981011598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)02.1996901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 (F19, M19)09.1995751598 ccm416 NZR
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)08.19941001598 ccm4X 16 XEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 TD (F19, M19)11.1994681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)09.19951121796 ccm418 SE
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)11.19941161799 ccm4C 18 XEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)09.19951161796 ccm4C 18 SEL
OPEL Astra F Sedan (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)02.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 TD (F70)08.1994681700 ccm4X 17 DTL
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.4 i 16V02.1996901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.7 TD08.1994681699 ccm4X 17 DTL
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 2.0 i 16V01.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Astra Mk III (F) Kombi (T92) 1.4 i03.1991821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Kombi (T92) 1.6 i 16V01.19941001598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk III (F) Kombi (T92) 1.6 Si03.19911001598 ccm4C 16 SE
VAUXHALL Astra Mk III (F) Kombi (T92) 1.7 TD01.1994681699 ccm4X 17 DTL
VAUXHALL Astravan Mk III (F) (T92) 1.7 TD01.1994681699 ccm4X 17 DTL
VAUXHALL Astravan Mk IV (G) (T98) 1.7 DTI 16V04.2001751686 ccm4Y 17 DT
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.2 D09.1990612189 ccm44FD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.2 D (TFR52)08.1991532238 ccm4C223
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.2 D (TFR52)08.1987612238 ccm4C223
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.2 D 4x4 (TFS52)08.1991532238 ccm4C223
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.2 D 4x4 (TFS52)08.1987612238 ccm4C223
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1994982255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1994982255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.5 D (TFR54)08.1991762499 ccm44JA1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.5 D 4x4 (TFS54)08.1991762499 ccm44JA1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.5 DTI07.20011012499 ccm44JA1-TC
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.5 DTI 4x407.20011012499 ccm44JA1-TC
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.5 TD (TFR54)07.1994762499 ccm44JA1-T
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.5 TD 4x4 (TFS54)07.1994762499 ccm44JA1-T
OPEL Campo (TF0, TF1) 3.1 TD (TFR69)12.19921093059 ccm44 JG2T
OPEL Campo (TF0, TF1) 3.1 TD 4x4 (TFS69)12.19921093059 ccm44 JG2T
OPEL Cascada (W13) 1.403.20131201364 ccm4B 14 NEL
OPEL Cascada (W13) 1.4 Turbo03.20131401364 ccm4A 14 NET
OPEL Cascada (W13) 1.611.20132001598 ccm4B 16 SHT
OPEL Cascada (W13) 1.6 SIDI03.20131701598 ccm4B 16 SHL
OPEL Cascada (W13) 2.0 CDTI03.20131651956 ccm4A 20 DTH
OPEL Cascada (W13) 2.0 CDTI07.20151701956 ccm4B 20 DTH
OPEL Cascada (W13) 2.0 CDTI03.20131941956 ccm4A 20 DTR
VAUXHALL Cascada Cabrio (W13) 1.402.20131401364 ccm4A 14 NET
VAUXHALL Cascada Cabrio (W13) 1.602.20131701598 ccm4B 16 SHL
VAUXHALL Cascada Cabrio (W13) 1.611.20132001598 ccm4A 16 SHT
VAUXHALL Cascada Cabrio (W13) 2.0 CDTI02.20131651956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Cascada Cabrio (W13) 2.0 CDTI07.20151701956 ccm4B 20 DTH
VAUXHALL Cascada Cabrio (W13) 2.0 CDTI02.20131941956 ccm4A 20 DTR
OPEL COMBO (71_) 1.207.1994451196 ccm4C 12 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994601389 ccm4C 14 NZ
OPEL COMBO (71_) 1.407.1994821389 ccm4C 14 SE
OPEL COMBO (71_) 1.4 16V08.1999901389 ccm4X 14 XE
OPEL COMBO (71_) 1.7 D07.1994601686 ccm417 D (4EE1)
OPEL COMBO Skrina/kombi 1.3 CDTI 16V08.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL COMBO Skrina/kombi 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL COMBO Skrina/kombi 1.4 16V08.2005901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL COMBO Skrina/kombi 1.6 CNG 16V06.2006941598 ccm4Z 16 YNG
OPEL COMBO Skrina/kombi 1.6 CNG 16V04.2005971598 ccm4Z 16 YNG
OPEL COMBO Skrina/kombi 1.7 CDTI 16V12.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V10.2004691248 ccm4Z 13 DT
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL COMBO Tour 1.410.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG06.2006941598 ccm4Z 16 YNG
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG04.2005971598 ccm4Z 16 YNG
OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V12.20041011686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL Combo Mk I (B) Van (S93) 1.7 D07.1994601686 ccm417 D (4EE1)
VAUXHALL COMBO Mk II (C) Skrina/kombi (F25) 1.7 DI 16V09.2001651686 ccm4Y 17 DTL
VAUXHALL COMBO Mk II (C) Skrina/kombi (F25) 1.7 DTI 16V10.2001751686 ccm4Y 17 DT
OPEL Corsa B Van (S93) 1.4 i (F08, W5L)08.1999601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Van (S93) 1.7 D (F08, W5L)08.1999601686 ccm417 D (4EE1)
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.4 (F08, F68)01.2002821389 ccm414 SE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.6 (F08, F68)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.6 (F08, F68)05.2003921598 ccm4Y 16 YNG
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.0 i 12V11.199654973 ccm3X 10 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i03.1993451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i 16V03.1998651199 ccm4X 12 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i 16V09.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.5 D12.1992501488 ccm415 D
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.5 TD03.1993671488 ccm4X 15 DT (T4EC1)
OPEL Frontera A Sport SUV Cabrio (U92) 2.8 TD (5BSUD2)03.19951132771 ccm428TD
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.5 TDS09.19961152499 ccm425TD
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 DTI (6B_66, 6B_76)09.20021202171 ccm4Y 22 DTH
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981162171 ccm4X 22 DTH
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)10.19981362198 ccm4X 22 SE
OPEL Frontera B SUV (U99) 3.2 i (6B1VF, 6B1_6)10.19982053165 ccm6Y 32 NE
VAUXHALL Frontera Mk II (B) SUV (U99) 2.2 DTI10.19981162171 ccm4X 22 DTH
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.4 i01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E08.19771101979 ccm420 E
OPEL Meriva B (S10) 1.6 CDTI (75)01.2014951598 ccm4B 16 DTC
OPEL Meriva B (S10) 1.6 CDTI (75)03.20141101598 ccm4B 16 DTL
VAUXHALL Meriva Mk II (B) (S10) 1.6 CDTI01.2014951598 ccm4B 16 DTC
VAUXHALL Meriva Mk II (B) (S10) 1.6 CDTi07.20141101598 ccm4B 16 DTN
OPEL Monterey A (M92) 3.1 TD (UBS69D, UBS69G)09.19911143059 ccm44 JG2TC
OPEL Movano B Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20101012298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20101252298 ccm4M9T 670
OPEL Movano B Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)05.20101462298 ccm4M9T 678
OPEL Movano B Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)01.20131502298 ccm4M9T 880
OPEL Movano B Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)05.20101012298 ccm4M9T 690
OPEL Movano B Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)05.20101252299 ccm4M9T 876
OPEL Movano B Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)05.20101462298 ccm4M9T 696
OPEL Movano B Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)01.20131502298 ccm4M9T 696
OPEL Movano Bus (X70) 1.9 DTI (JD)10.2001821870 ccm4F9Q 774
OPEL Movano Bus (X70) 2.2 DTI (JD)09.2000902188 ccm4G9T 750
OPEL Movano Bus (X70) 2.5 CDTI (JD)10.2003992464 ccm4G9U 754
OPEL Movano Bus (X70) 2.5 CDTI (JD)09.20071012464 ccm4G9U 650
OPEL Movano Bus (X70) 2.5 CDTI (JD)08.20061202464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Bus (X70) 2.5 CDTI (JD)08.20061462464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Bus (X70) 2.5 DTI (JD)10.20011152464 ccm4G9U 750
OPEL Movano Bus (X70) 3.0 DTi (JD)10.20031362953 ccm4ZD3 202
OPEL Movano Sklápač (X70) 2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4)09.2000902188 ccm4G9T 750
OPEL Movano Sklápač (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061012464 ccm4G9U 650
OPEL Movano Sklápač (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061202464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Sklápač (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061462464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Sklápač (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4)10.2003992464 ccm4G9U 754
OPEL Movano Sklápač (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4)10.20011152464 ccm4G9U 750
OPEL Movano Sklápač (X70) 3.0 DTI (ED, HD, UD0, UD4)10.20031362953 ccm4ZD3 202
OPEL Movano Valník / Podvozok (X70) 2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4)09.2000902188 ccm4G9T 750
OPEL Movano Valník / Podvozok (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061012464 ccm4G9U 650
OPEL Movano Valník / Podvozok (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061202464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Valník / Podvozok (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)08.20061462464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Valník / Podvozok (X70) 2.5 DTi (ED, HD, UD0, UD4)10.2003992464 ccm4G9U 754
OPEL Movano Valník / Podvozok (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4)10.20011152464 ccm4G9U 750
OPEL Movano Valník / Podvozok (X70) 2.8 DTI (ED, HD, UD0, UD4)07.19981142799 ccm4S9W 700
OPEL Movano Valník / Podvozok (X70) 3.0 DTI (ED, HD, UD0, UD4)10.20031362953 ccm4ZD3 202
OPEL Movano Van (X70) 1.9 DTI (FD)10.2001821870 ccm4F9Q 774
OPEL Movano Van (X70) 2.2 DTI (FD)09.2000902188 ccm4G9T 750
OPEL Movano Van (X70) 2.5 CDTI (FD)10.20031012464 ccm4G9U 650
OPEL Movano Van (X70) 2.5 CDTI (FD)10.20031202464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Van (X70) 2.5 CDTI (FD)10.20031462464 ccm4G9U 632
OPEL Movano Van (X70) 2.5 DTi (FD)10.2003992464 ccm4G9U 754
OPEL Movano Van (X70) 2.5 DTI (FD)10.20011152464 ccm4G9U 720
OPEL Movano Van (X70) 3.0 DTI (FD)10.20031362953 ccm4ZD3 202
VAUXHALL Movano Mk I (A) Van (X70) 2.2 DTI (FD)09.2000902188 ccm4G9T 722
VAUXHALL Movano Mk I (A) Van (X70) 2.5 D (FD)10.1998802499 ccm4S8U 770
VAUXHALL Movano Mk II (B) Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV)05.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101252298 ccm4M9T 696
VAUXHALL Movano Mk II (B) Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI FWD (UV, HV, EV)05.20101462298 ccm4M9T 678
VAUXHALL Movano Mk II (B) Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV)07.20101012298 ccm4M9T 670
VAUXHALL Movano Mk II (B) Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV, EV)07.20101252298 ccm4M9T 698
VAUXHALL Movano Mk II (B) Valník / Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (UV, HV, EV)07.20101462298 ccm4M9T 698
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)08.1997861389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07)07.1994901389 ccm4X 14 XE
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)08.19971001598 ccm4C 16 SEL
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.6 16V (F07)07.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL Tigra TwinTop (X04) 1.3 CDTI06.2004691248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.4 16V07.1994901389 ccm4X 14 XE
VAUXHALL Tigra Mk I Coupe (S93) 1.6 16V07.19941061598 ccm4X 16 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B (36_) 2.2 DTI 16V (F19)09.20001202172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B (36_) 2.2 DTI 16V (F19)09.20001252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B (36_) 2.2 i 16V (F19)09.20001472198 ccm4Z 22 SE
OPEL VECTRA B (36_) 2.6 i V6 (F19)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 1.7 TD (F35)11.1996821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 1.8 i 16V (F35)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 2.2 DTI 16V (F35)09.20001202172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 2.2 DTI 16V (F35)09.20001252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 2.2 i 16V (F35)09.20001472198 ccm4Z 22 SE
OPEL VECTRA B Kombi (31_) 2.6 i V6 (F35)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 1.8 i 16V (F68)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 2.2 DTI 16V (F68)09.20001202172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 2.2 DTI 16V (F68)09.20001252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 2.2 i 16V (F68)09.20001472198 ccm4Z 22 SE
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 2.5 (F68)10.19991962498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (38_) 2.6 i V6 (F68)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL Vivaro B Combi (X82) 1.6 CDTI (06)06.2014901598 ccm4R9M 408
OPEL Vivaro B Combi (X82) 1.6 CDTI (06)04.2015951598 ccm4R9M 413
OPEL Vivaro B Combi (X82) 1.6 CDTI (06)06.20141161598 ccm4R9M 450
OPEL Vivaro B Combi (X82) 1.6 CDTI (06)06.20141201598 ccm4R9M 450
OPEL Vivaro B Combi (X82) 1.6 CDTI (06)04.20151251598 ccm4R9M 452
OPEL Vivaro B Combi (X82) 1.6 CDTI (06)06.20141401598 ccm4R9M 450
OPEL Vivaro B Combi (X82) 1.6 CDTI (06)04.20151451598 ccm4R9M 452
OPEL Vivaro B Valník / Podvozok (X82) 1.6 CDTI (03)06.2014901598 ccm4R9M 408
OPEL Vivaro B Valník / Podvozok (X82) 1.6 CDTI (03)06.20141161598 ccm4R9M 450
OPEL Vivaro B Valník / Podvozok (X82) 1.6 CDTI (03)08.20151201598 ccm4R9M 450
OPEL Vivaro B Valník / Podvozok (X82) 1.6 CDTI (03)11.20161251598 ccm4R9M 452
OPEL Vivaro B Valník / Podvozok (X82) 1.6 CDTI (03)08.20151401598 ccm4R9M 450
OPEL Vivaro B Valník / Podvozok (X82) 1.6 CDTI (03)11.20161461598 ccm4R9M 452
OPEL Vivaro B Van (X82) 1.6 CDTI (05)06.2014901598 ccm4R9M 408
OPEL Vivaro B Van (X82) 1.6 CDTI (05)08.2016951598 ccm4R9M 413
OPEL Vivaro B Van (X82) 1.6 CDTI (05)06.20141161598 ccm4R9M 450
OPEL Vivaro B Van (X82) 1.6 CDTI (05)06.20141201598 ccm4R9M 413
OPEL Vivaro B Van (X82) 1.6 CDTI (05)03.20161251598 ccm4R9M 452
OPEL Vivaro B Van (X82) 1.6 CDTI (05)06.20141401598 ccm4R9M 450
OPEL Vivaro B Van (X82) 1.6 CDTI (05)03.20161461598 ccm4R9M 452
VAUXHALL Vivaro Combi (X82) 1.6 CDTi05.2014901598 ccm4R9M 408
VAUXHALL Vivaro Combi (X82) 1.6 CDTi08.2016951598 ccm4R9M 413
VAUXHALL Vivaro Combi (X82) 1.6 CDTi05.20141151598 ccm4R9M 408
VAUXHALL Vivaro Combi (X82) 1.6 CDTi05.20141201598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Combi (X82) 1.6 CDTi09.20161211598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Combi (X82) 1.6 CDTi08.20161251598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Combi (X82) 1.6 CDTi06.20141401598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Combi (X82) 1.6 CDTi08.20161451598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Valník / Podvozok (X82) 1.6 CDTi05.20141151598 ccm4R9M 408
VAUXHALL Vivaro Valník / Podvozok (X82) 1.6 CDTi05.20141201598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Valník / Podvozok (X82) 1.6 CDTI08.20161251598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Valník / Podvozok (X82) 1.6 CDTi05.20141401598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Valník / Podvozok (X82) 1.6 CDTi08.20161451598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Van (X82) 1.6 CDTi05.2014901598 ccm4R9M 408
VAUXHALL Vivaro Van (X82) 1.6 CDTi08.2016951598 ccm4R9M 413
VAUXHALL Vivaro Van (X82) 1.6 CDTi05.20141151598 ccm4R9M 408
VAUXHALL Vivaro Van (X82) 1.6 CDTi05.20141201598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Van (X82) 1.6 CDTi09.20161211598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Van (X82) 1.6 CDTi08.20161251598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Van (X82) 1.6 CDTi05.20141401598 ccm4R9M 450
VAUXHALL Vivaro Van (X82) 1.6 CDTi08.20161451598 ccm4R9M 450
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.408.1991691360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D06.1994581527 ccm4VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A_, 1C_) 1.1 LPG09.2000571124 ccm4HDZ (TU1M+)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.002.198345954 ccm4108C (XV8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.302.1984621294 ccm4G1A
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.198356 ccm
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.410.1985791360 ccm4150H (XY8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983801360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.502.1984861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.603.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.608.1986751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.608.1986751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI12.19841031580 ccm4180A (XU5J)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI02.19831201580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel08.1983601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.8 Rally07.1984200 ccm
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI03.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.1 CJ10.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.408.1987681361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.408.1987841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ03.1988601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ03.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ05.1991751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ Cat01.1989601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CT04.1986791360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.608.19871161580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.6 CJ08.1992881580 ccm4BDY (XU5M3Z)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.6 CTI04.19861031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.905.19861051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.9 CTi08.19871011905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.9 CTI10.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.9 CTi08.19901251905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.008.198744954 ccm4CDY (TU9M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.010.198745954 ccm4TU9
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.008.199250954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.107.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1 XA07.1987541118 ccm4E1
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.201.1987641204 ccm4F1
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.308.1990641294 ccm4G1A
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.3 Rallye10.19871011294 ccm4TU24
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.408.1990681361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.401.1987721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.408.1990751361 ccm4TU32
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988791360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 Cat08.1987601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.608.1990901580 ccm4171 (XU5S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.10.1987791580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.05.1990881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI10.19871031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI10.19871161580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTX01.198794 ccm
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.7 Diesel07.1987601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.8 TD01.1990781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.8 XDT08.1990791769 ccm4XUD7T
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.908.19921051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.908.19901211905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.908.19901311905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 Diesel10.1987641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871021905 ccm4D2A (XU92C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI Cat10.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 Skrinka 1.108.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 Skrinka 1.402.1983601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 Skrinka 1.7 Diesel03.1994601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 Skrinka 1.8 D02.1983601769 ccm4A9A (XUD7)
PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 1.009.200265 ccm
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.106.1994601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.810.19951011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 STD02.1994691905 ccm4XUD9
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941501998 ccm4RFT (XU10J4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST07.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.803.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.8 16V07.20001101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 1.8 D04.1993601769 ccm4A9A (XUD7)
PEUGEOT 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D04.1993941905 ccm4XUD9TE
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.110.1985541118 ccm4E1
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.310.1985641294 ccm4G1A
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.410.1985831442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.506.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.608.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985801580 ccm4B1D (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.601.198694 ccm
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.611.19851031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.607.1986113 ccm
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.903.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.910.19851021905 ccm4D2B (XU9S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D06.1986641905 ccm4162 (XUD9)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI07.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI10.19851311905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.109.1989541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.108.1990601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1990671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989921580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 GTi09.1989116 ccm
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 D10.1991581769 ccm4161 (XUD7)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 Diesel07.1989601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 TD08.1989781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.908.1989981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.910.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 D09.198968 ccm
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel07.1989641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI07.19891201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI09.19891311905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V10.19901471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V08.19891581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.401.1987641360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.406.198768 ccm
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.610.1989901580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.601.1987941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 4x404.1988881580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel03.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.1987951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.906.198798 ccm
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.901.19891221905 ccm4D6A (XU9J2)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19871261905 ccm4D6A (XU9J2)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x407.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x406.19871201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x407.1990126 ccm
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x406.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel07.1988641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel03.1988691905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection07.19871051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1604.19881471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1607.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 SPort MI-16 4x404.19881471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.405.1988641360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988901580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.605.1988921580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988941580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 SRi 4x404.1988881580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 GLD04.199060 ccm
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 TD10.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.1988951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.905.1988981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x410.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x407.1990147 ccm
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D10.1988641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D10.1988691905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 pohon vsetkych kolies09.19881051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 pohon vsetkych kolies06.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992791361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992901580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992921580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.19921091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.808.19961031762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D08.1992641905 ccm4DJZ (XUD9)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D08.1992691905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 16V06.19941501998 ccm4RFT (XU10J4)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 MI-1608.19921521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 T 16 X408.19921961998 ccm4RGZ (XU10J4TE/Z)
PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 X408.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.407.199379 ccm
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D08.1992641905 ccm4DJZ (XUD9)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D09.1993691905 ccm4XUD9
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD08.1992901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.008.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x408.19921211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 406 (8B) 1.810.19961011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 SL09.1997691905 ccm4XUD9
PEUGEOT 406 (8B) 2.009.2000145 ccm
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.810.19961011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 406 Kupé (8C) 1.810.1997112 ccm
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.402.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.4 HDi02.2008681398 ccm48HS (DV4TED)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.3 HDi 7510.2010751248 ccm4FHZ (F13DTE5)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.404.2008731360 ccm4KFV (TU3A)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.4 HDi04.2008681398 ccm48HS (DV4TED)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 14504.20101462999 ccm4F1CE3481N (F30DTE)
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 3.0 HDi02.20071562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 3.0 HDi 14504.20101462999 ccm4F1CE3481N (F30DTE)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 1.9 TD06.1994901905 ccm4XUD9TE
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 1.9 TD07.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 2.0 i06.19941091998 ccm4RFW (XU10J2)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 2.5 D03.1994862446 ccm4T9A (DJ5)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 2.5 TDI01.19971072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 2.5 TDI 4x407.19991072446 ccm4THX (DJ5TED)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 2.8 D01.1999872800 ccm48140.63 (F28D)
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 2.8 HDi10.20001262800 ccm48140.43S (F28DTCR)
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.3 HDi02.20071262287 ccm4F1AE0481T
PEUGEOT BOXER Skrinka 3.0 D09.2008158 ccm
PEUGEOT BOXER Skrinka 3.0 HDi07.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER Skrinka 3.0 HDi 14504.20101462999 ccm4F1CE3481N (F30DTE)
PEUGEOT BOXER Skrinka 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER Skrinka 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PEUGEOT J5 Autobus (290P) 1.9 D10.1990701905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT J5 Autobus (290P) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 Autobus (290P) 2.5 D10.1990732500 ccm4CRD93 (PSA)
PEUGEOT J5 Autobus (290P) 2.5 D 4x410.1990732500 ccm4CRD93 (PSA)
PEUGEOT J5 Autobus (290P) 2.5 TD10.1990952500 ccm4CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT J5 Autobus (290P) 2.5 TD 4x410.1990952500 ccm4CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT J5 Korba/Podvozok (290L) 1.9 D10.1990701905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT J5 Korba/Podvozok (290L) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 Korba/Podvozok (290L) 2.5 D10.1990732500 ccm4CRD93 (PSA)
PEUGEOT J5 Korba/Podvozok (290L) 2.5 D 4x410.1990732500 ccm4CRD93 (PSA)
PEUGEOT J5 Korba/Podvozok (290L) 2.5 TD10.1990952500 ccm4CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT J5 Korba/Podvozok (290L) 2.5 TD 4x410.1990952500 ccm4CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT J5 Skrinka (290L) 1.809.1990691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 Skrinka (290L) 1.9 D10.1990701905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT J5 Skrinka (290L) 2.009.1990841971 ccm4XN1TA
PEUGEOT J5 Skrinka (290L) 2.5 D09.1990732498 ccm4CRD93
PEUGEOT J5 Skrinka (290L) 2.5 D 4x410.1990732500 ccm4CRD93 (PSA)
PEUGEOT J5 Skrinka (290L) 2.5 DT09.1990952498 ccm4CRD93L
PEUGEOT J5 Skrinka (290L) 2.5 TD 4x410.1990952500 ccm4CRD93LS (U25/673)
PEUGEOT PARTNER Korba/Podvozok 1.6 HDi01.2009751560 ccm49HT (DV6BTED4)
PEUGEOT PARTNER Korba/Podvozok 1.6 HDi 16V01.2009901560 ccm49HS (DV6TED4BU)
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera09.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera05.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 409.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 405.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera10.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 410.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT204.20014623600 ccm6M 96.70
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT303.19993603598 ccm6M 96.76
PORSCHE 911 (996) 3.6 Turbo 406.20004203600 ccm6M 96.70
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera08.20043203596 ccm6M 96.05
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera07.20043253596 ccm6M 96.05
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera06.20083453614 ccm6MA1.02
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera 407.20043253596 ccm6M 96.05
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera 406.20083453614 ccm6MA1.02
PORSCHE 911 (997) 3.6 GT 209.20075303600 ccm6M 97.70S
PORSCHE 911 (997) 3.6 GT2 RS05.20106203600 ccm6M 97.70
PORSCHE 911 (997) 3.6 GT303.20064153600 ccm6M 97.76
PORSCHE 911 (997) 3.6 Turbo03.20064803600 ccm6M 97.70
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4 GTS06.20094083800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S07.20043553824 ccm6M 97.01
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S08.20053813824 ccm6M 97.01S
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S06.20083853800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera GTS06.20094083800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S07.20043553824 ccm6M 97.01
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S08.20053813824 ccm6M 97.01S
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S06.20083853800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 (997) 3.8 GT305.20094353797 ccm6M 97.77
PORSCHE 911 (997) 3.8 GT3 RS08.20094503797 ccm6M 97.77R
PORSCHE 911 (997) 3.8 Turbo09.20095003800 ccm6MA1.70
PORSCHE 911 (997) 3.8 Turbo S02.20105303800 ccm6MA1.70
PORSCHE 911 (997) 4.0 GT3 RS07.20115003996 ccm6M 97.74
PORSCHE 911 Kabriolet (996) 3.4 Carrera02.19983013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 Kabriolet (996) 3.4 Carrera05.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 Kabriolet (996) 3.4 Carrera 402.19983013387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 Kabriolet (996) 3.4 Carrera 405.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 Kabriolet (996) 3.6 Carrera10.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 Kabriolet (996) 3.6 Carrera 410.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.6 Carrera04.20053203596 ccm6M 96.05
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.6 Carrera04.20053253596 ccm6M 96.05
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.6 Carrera06.20083453614 ccm6MA1.02
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.6 Carrera 404.20053253596 ccm6M 96.05
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.6 Carrera 406.20083453614 ccm6MA1.02
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.6 Turbo09.20074803600 ccm6M 97.70
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Carrera 4 GTS06.20094083800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S04.20053553824 ccm6M 97.01
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S08.20053813824 ccm6M 97.01S
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S06.20083853800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Carrera GTS06.20094083800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Carrera S04.20053553824 ccm6M 97.01
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Carrera S08.20053813824 ccm6M 97.01S
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Carrera S06.20083853800 ccm6MA1.01
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Turbo09.20095003800 ccm6MA1.70
PORSCHE 911 Kabriolet (997) 3.8 Turbo S02.20105303800 ccm6MA1.70
PORSCHE 911 Targa (996) 3.612.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 Targa (997) 3.6 Carrera 407.20063253596 ccm6M 96.05
PORSCHE 911 Targa (997) 3.6 Carrera 410.20083453614 ccm6MA1.02
PORSCHE 911 Targa (997) 3.8 Carrera 4S07.20063553824 ccm6M 97.01
PORSCHE 911 Targa (997) 3.8 Carrera 4S10.20083853800 ccm6MA1.01
PORSCHE BOXSTER (986) 2.509.19962042480 ccm6M 96.20
PORSCHE BOXSTER (986) 2.706.1999211 ccm
PORSCHE BOXSTER (986) 2.708.19992202687 ccm6M 96.22
PORSCHE BOXSTER (986) 2.707.20022282687 ccm6M 96.23
PORSCHE BOXSTER (986) S 3,207.20022603179 ccm6M 96.24
PORSCHE BOXSTER (986) S 3.208.19992523179 ccm6M 96.21
PORSCHE BOXSTER (986) S 3.201.20042663179 ccm6M 96.24
PORSCHE BOXSTER (987) 2.711.20042402687 ccm6M 96.25
PORSCHE BOXSTER (987) 2.707.20062452687 ccm6M 97.20
PORSCHE BOXSTER (987) 2.906.20092552893 ccm6MA1.20
PORSCHE BOXSTER (987) S 3.211.20042803179 ccm6M 96.26
PORSCHE BOXSTER (987) S 3.407.20062953387 ccm6M 97.21
PORSCHE BOXSTER (987) S 3.408.20083033387 ccm6M 97.22
PORSCHE BOXSTER (987) S 3.406.20093103436 ccm6MA1.21
PORSCHE Boxter Spyder (987) 3.406.20103203436 ccm6MA1.21
PORSCHE Cayenne (9PA) 3.0 TDI02.20092402967 ccm6M 05.9D
PORSCHE Cayenne (9PA) 3.210.20032503189 ccm6M02.2Y
PORSCHE Cayenne (9PA) 3.602.20072903598 ccm6M 55.01
PORSCHE Cayenne (9PA) GTS 4.810.20074054806 ccm8M 48.01
PORSCHE Cayenne (9PA) S 4.509.20023404511 ccm8M 48.00
PORSCHE Cayenne (9PA) S 4.802.20073854806 ccm8M 48.01
PORSCHE Cayenne (9PA) Turbo 4.509.20024504511 ccm8M 48.50
PORSCHE Cayenne (9PA) Turbo S 4.501.20045004511 ccm8M 48.50S
PORSCHE Cayenne (9PA) Turbo S 4.503.20065214511 ccm8M 48.50T
PORSCHE Cayenne (9PA) Turbo S 4.802.20075004806 ccm8M 48.51
PORSCHE Cayenne (9PA) Turbo S 4.802.20075404806 ccm8M 48.51
PORSCHE Cayenne (9PA) Turbo S 4.808.20085504806 ccm8M 48.51
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.205.1992601171 ccm4E7F 730
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A)09.1993901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C)07.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V05.19921371764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Skrinka (S53_) 1.203.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II Skrinka (S53_) 1.403.1992801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II Skrinka (S53_) 1.9 D03.1992651870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II Skrinka (S53_) 1.9 dT03.1992921870 ccm4F8Q 740
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.104.1992491108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)01.1996541149 ccm4D7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K)01.1996581149 ccm4D7F 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572)05.1990601171 ccm4E5F 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577)01.1996541239 ccm4C3G 720
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)05.1990581171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R)01.1991541171 ccm4E7F 706
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.405.1990781390 ccm4E6J 760
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.401.1991801390 ccm4E7J 711
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y)01.1991791390 ccm4E7J 601
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J)01.1991751390 ccm4E7J 756
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574)01.1991921721 ccm4F2N 770
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.808.1990901783 ccm4F3P 755
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.801.1991951794 ccm4F3P 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C578)08.1994901783 ccm4F3P 755
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U)01.1991881794 ccm4F3P 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D)01.19911351764 ccm4F7P 722
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579)01.19931091794 ccm4F3P 712
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H)08.19951071783 ccm4F3P 758
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D01.1997541870 ccm4F8Q 678
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D05.1996651870 ccm4F8Q 714
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L)01.1991641870 ccm4F8Q 732
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Electric05.1996300 ccm02DB 701
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M)01.19941471998 ccm4F7R 700
RENAULT CLIO I Skrinka (S57_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I Skrinka (S57_) 1.201.1991541171 ccm4E7F 706
RENAULT CLIO I Skrinka (S57_) 1.206.1994541239 ccm4C3G 720
RENAULT CLIO I Skrinka (S57_) 1.201.1991601171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO I Skrinka (S57_) 1.9 D01.1991651870 ccm4F8Q 732
RENAULT CLIO I Skrinka (S57_) 1.9 RND04.1996541870 ccm4F8Q 678
RENAULT Kadjar (HA_, HL_) 1.2 TCe 13006.20151301197 ccm4H5F 408
RENAULT Kadjar (HA_, HL_) 1.6 dCi 13006.20151301598 ccm4R9M 414
RENAULT Kadjar (HA_, HL_) 1.6 dCi 130 4x406.20151301598 ccm4R9M 414
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.603.20011031598 ccm4K4M 710
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L)03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H)02.20051121598 ccm4K4M 716
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V)03.20011171783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M)03.20011161783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V)03.20011211783 ccm4F4P 772
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M)03.20011201783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi03.20011071870 ccm4F9Q 754
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi09.20051161870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi09.20051251870 ccm4F9Q 750
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05)03.2004921870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G)03.20011201870 ccm4F9Q 674
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E)06.20011051870 ccm4F9Q 752
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R)10.20011001870 ccm4F9Q 754
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V)05.20051301870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W)01.20051101870 ccm4F9Q 758
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V08.20021331998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V01.20051701998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V01.20052041998 ccm4F4R 887
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W)08.20021351998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N)04.20011401998 ccm4F5R 701
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG0Z, BG1L, BG1M)01.20031631998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG14, BG1S)01.20061731995 ccm4M9R 760
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG1T)08.20051501995 ccm4M9R 740
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi05.20051402188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG09)04.20041162188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F)10.20011502188 ccm4G9T 700
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.9 V6 24V09.20022102946 ccm6L7X 731
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y)03.20012072946 ccm6L7X 731
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V02.20051121598 ccm4K4M 716
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L)03.20011071598 ccm4K4M 714
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 FlexFuel06.20011031598 ccm4K4M 718
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V03.20011171783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V03.20011211783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M)03.20011201783 ccm4F4P 773
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J)03.20011161783 ccm4F4P 770
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi08.2003901870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi03.20011071870 ccm4F9Q 754
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi09.20051251870 ccm4F9Q 750
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05)03.2004921870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E)06.20011051870 ccm4F9Q 752
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R)10.20011001870 ccm4F9Q 752
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G)03.20011201870 ccm4F9Q 674
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12)08.20051161870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W)01.20051101870 ccm4F9Q 758
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V)05.20051301870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V10.20041331998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V01.20051701998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V01.20052041998 ccm4F4R 887
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W)08.20021351998 ccm4F4R 715
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N)04.20011401998 ccm4F5R 701
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG0Z, KG1L, KG1M)01.20031631998 ccm4F4R 787
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1S)01.20061731995 ccm4M9R 760
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1T)08.20051501995 ccm4M9R 740
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 Flex09.20021291998 ccm4F4R 713
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 Flex09.20021321998 ccm4F4R 713
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi05.20051402188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG09)04.20041162188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F)10.20011502188 ccm4G9T 702
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.9 V6 24V09.20022102946 ccm6L7X 731
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 3.0 V6 24V (KG0D)03.20012072946 ccm6L7X 731
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT08.19981041870 ccm4F8Q 784
RENAULT Zoe (BFM_) ZOE06.2012880 ccm05AQ 601
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 11001.19991062800 ccm48140.43.B.3588
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 120.35 (A00100003, A01100003)05.20041152953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 120.55 (A00300005, A01300005)05.20041152953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 120.65 (A00500007)05.20041152953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 13001.19991252800 ccm48140.43.S.3585
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 14001.20011402800 ccm48140.43K
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 150.35 (A00300161)10.20011462800 ccm48140.43N.3585
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 150.35 (A00300164)10.20011462800 ccm48140.43N.3585
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 160.35 (A00100013, A01100013)05.20041562953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 160.55 (A00300015, A01300015)05.20041562953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 160.65 (A00500017, A01500017, B03200017)05.20041562953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS MASCOTT Korba/Podvozok 9001.1999862800 ccm48140.63.2585
RENAULT TRUCKS Mascott Sklápač 11001.20001062800 ccm48140.43.B.3588
RENAULT TRUCKS Mascott Sklápač 9001.20001062800 ccm48140.43.B.3588
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 110.3501.19991062800 ccm48140.43.B.3588
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 110.5001.19991062800 ccm48140.43.B.3588
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 110.5501.19991062800 ccm48140.43.B.3588
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 120.35 (A02100003)05.20041152953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 120.55 (A02300005)05.20041152953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 130.3501.19991252800 ccm48140.43.S.3585
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 130.5501.19991252800 ccm48140.43.S.3585
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 140.3501.20011402800 ccm48140.43K
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 140.5501.20011402800 ccm48140.43K
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 150.35 (A02300161)10.20011462800 ccm48140.43N.3585
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 150.55 (A02300164)10.20011462800 ccm48140.43N.3585
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 150.65 (A00300166)10.20011462800 ccm48140.43N.3585
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 160.35 (A02100013)05.20041562953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 160.55 (A02300015)05.20041562953 ccm4DXi 3
RENAULT TRUCKS Mascott Van / Kombi 90.3501.1999862800 ccm48140.63.2585
ROVER 200 (RF) 21101.1998601119 ccm411 K2D
ROVER 200 (RF) 214 i11.1995751396 ccm414 K2F
ROVER 200 (RF) 214 Si11.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 200 (RF) 216 Si11.19951121588 ccm416 K4F
ROVER 200 (RF) 218 K Vi11.19951461796 ccm418 K4K
ROVER 200 (RF) 220 D/SD11.1995861994 ccm420 T2R
ROVER 200 (RF) 220 SDi11.19951051994 ccm420 T2N
ROVER 200 Kupé (XW) 2.010.1992207 ccm
ROVER 200 Kupé (XW) 21601.19961121588 ccm416 K4F
ROVER 200 Kupé (XW) 220 GSi05.19941361994 ccm420 T4H
ROVER 200 Kupé (XW) 220 Turbo10.19922001994 ccm420 T4G
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 216 GSi10.19891161590 ccm4D 16 A7
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 220 GTi01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 200 sikma zadna cast (XW) 220 Turbo01.19932001994 ccm420 T4G
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.1 16V01.2004751119 ccm411 K4F
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.4 16V10.1999841396 ccm414 K4M
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.4 16V10.19991031396 ccm414 K4F
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.6 16V10.19991091588 ccm416 K4F
ROVER 25 Hatchback (RF) 2.0 iDT10.19991011994 ccm420 T2N
ROVER 400 (XW) 416 GSI/GSE04.19901161590 ccm4D 16 A7
ROVER 400 (XW) 416 GTI04.19901221590 ccm4D 16 A8
ROVER 400 (XW) 416 GTI/GTE04.19901311590 ccm4D 16 A9
ROVER 400 (XW) 420 GSI/SLI/GTI/Vite01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 400 (XW) 420 Turbo01.19932001994 ccm420 T4G
ROVER 400 sikma zadna cast (RT) 414 Si05.19951031396 ccm414 K4F
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i05.19941121590 ccm4D 16 Z2
ROVER 400 Tourer (XW) 1.8 i06.19961461796 ccm418 K4K
ROVER 400 Tourer (XW) 1.8 TD09.1993881769 ccm4XUD 7TE
ROVER 400 Tourer (XW) 2.0 i05.19941361994 ccm420 T4H
ROVER 45 (RT) 1.402.20001031396 ccm414 K4F
ROVER 45 (RT) 1.602.20001091588 ccm416 K4F
ROVER 45 (RT) 1.802.20001171796 ccm418 K4F
ROVER 45 (RT) 2.0 iDT02.20001011994 ccm420 T2N
ROVER 45 (RT) 2.0 iDT01.20041131994 ccm420 T2N
ROVER 45 (RT) 2.0 V602.20001501997 ccm620 K4F
ROVER 45 limuzina (RT) 2.0 V602.20001501997 ccm620 K4F
ROVER 75 (RJ) 1.802.19991201796 ccm4K 1.8
ROVER 75 (RJ) 1.8 Turbo05.20031501795 ccm418 K4G
ROVER 75 (RJ) 2.0 CDT02.19991151951 ccm4M47 D20 (204D1)
ROVER 75 (RJ) 2.0 CDTi02.20031311951 ccm4204D2
ROVER 75 (RJ) 2.0 V602.19991501997 ccm620 K4F
ROVER 75 (RJ) 2.5 V602.19991752497 ccm6KV 6
ROVER 75 (RJ) 2.5 V610.20011772497 ccm625 K4F
ROVER 75 (RJ) 4.6 V810.20042604601 ccm846F2F
ROVER 75 Tourer (RJ) 1.808.20011201796 ccm4K 1.8
ROVER 75 Tourer (RJ) 1.8 Turbo05.20031501795 ccm418 K4G
ROVER 75 Tourer (RJ) 2.0 CDTi02.20031311951 ccm4204D2
ROVER 75 Tourer (RJ) 2.0 V608.20011501997 ccm620 K4F
ROVER 75 Tourer (RJ) 2.5 V608.20011772497 ccm6KV 6
ROVER 75 Tourer (RJ) 4.6 V810.20032604601 ccm846F2F
ROVER 800 (XS) 82010.1988100 ccm
ROVER 800 (XS) 820 16 V I/SI (XS)10.19861401994 ccm420 HD
ROVER 800 (XS) 820 16V Turbo (RS)01.19921801994 ccm4T 16
ROVER 800 (XS) 820 I/SI (RS)01.19921361994 ccm420 T4H
ROVER 800 (XS) 820 SI (XS)10.19881331994 ccm420 HD M 16
ROVER 800 (XS) 820 Sport04.19941971994 ccm420 T4G
ROVER 800 (XS) 825 D/SD (XS)01.19901182500 ccm4492 4 SHIRG
ROVER 800 (XS) 825 Si Lux (RS)04.19961752497 ccm625 K4F
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)10.19861672494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 825 SI/Sterling (XS)01.19871732494 ccm6C 25 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling (XS)02.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER 800 (XS) 827 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)02.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 2.008.19871361994 ccm420 T4H
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 2.5 Si02.19961752497 ccm625 K4F
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 820 16V Turbo (RS)01.19921801994 ccm4T 16
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 820 I/SI (XS)01.19931361994 ccm420 T4H
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 820 i/Si (XS)10.19881401994 ccm420 HD
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 820 SE/SI10.19861201994 ccm420 HS
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 820 SI (XS)10.19881331994 ccm420 HD M 16
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 820 Sport04.19941971994 ccm420 T4G
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 825 D/SD (XS)01.19921182500 ccm4492 4 SHIRG
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 827 24V I/SI Cat (RS)01.19921692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 827 Vitesse Catalytic-Conv (XS)10.19881692675 ccm6C 27 A1
ROVER 800 sikma zadna cast (XS) 827 Vitesse/SLI10.19881772675 ccm6C 27 A2
ROVER CABRIOLET (XW) 214 1.401.1992901396 ccm414 K4C
ROVER CABRIOLET (XW) 214 1.404.1990951396 ccm414 K4C
ROVER CABRIOLET (XW) 214 1.4i 16V01.19931031396 ccm414 K4F
ROVER CABRIOLET (XW) 216 1.604.19901111590 ccm4D 16 Z2
ROVER CABRIOLET (XW) 216 1.6i01.19921221590 ccm4D 16 A8
ROVER CABRIOLET (XW) 216 1.6i 16V01.19961111588 ccm416 K4F
ROVER CityRover Hatchback 1.4 Elegance09.2003841405 ccm4475 Si
ROVER Maestro Hatchback 1.309.1990671273 ccm412 HE
ROVER Maestro Hatchback 1.309.1990691273 ccm412 HE
ROVER Maestro Hatchback 1.609.1990861598 ccm416 H
ROVER Maestro Hatchback 2.0 D09.199060 ccm
ROVER Maestro Hatchback 2.0 TD09.1990821996 ccm4BB
ROVER MINI 1.3 Cooper S06.199580 ccm
ROVER MINI 1.3 Cooper Works03.199990 ccm
ROVER MINI 100001.199241999 ccm499 HD 81
ROVER MINI 130010.1992501273 ccm412 A2B
ROVER MINI 130004.1992501275 ccm412 A2L
ROVER MINI 130001.1992531273 ccm412 A2D
ROVER MINI 130005.1996531275 ccm412 A2L
ROVER MINI 130001.1991611273 ccm412 A2A
ROVER MINI 1300 / Cooper06.1991611273 ccm412 A2A
ROVER Streetwise Hatchback 1.408.20031031396 ccm414 K4F
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 SE Turbo02.19982001985 ccm4B204R
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo01.20011501985 ccm4B205E
SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD11.20001252171 ccm4D223L
SAAB 9-3 (YS3D) 2.309.19992302290 ccm4B235R
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 Turbo10.19982242290 ccm4B235R
SAAB 9-3 (YS3F) 1,8t09.20021501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 (YS3F) 1,8t BioPower01.20071501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 (YS3F) 1,8t BioPower05.20091751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 (YS3F) 1.8 i01.20041221796 ccm4Z 18 XE
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD09.20041201910 ccm4Z 19 DT
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071801910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t09.20021751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t09.20022101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t05.20092411998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t Bio Power01.20071631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t Bio Power01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower06.20071971998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower05.20092001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower09.20022101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20081631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20082101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20082201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD01.20082201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD05.20092411998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 Turbo XWD01.20082101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.2 TiD09.20021252171 ccm4D223L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052302792 ccm6LP9
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052502792 ccm6LP9
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V612.20072562792 ccm6B284L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V604.20082762792 ccm6B284L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V6 XWD05.20082802792 ccm6B284R
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 i02.19981311985 ccm4B204I
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 SE Turbo02.19982001985 ccm4B204R
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo01.20011501985 ccm4B205E
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo10.19981541985 ccm4B204E
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo10.19992051985 ccm4B205R
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.309.19992302290 ccm4B235R
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 Turbo10.19992242290 ccm4B235R
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 1,8t08.20031501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 1,8t BioPower01.20071501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 1,8t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 1.8 i01.20041221796 ccm4Z 18 XE
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 1.9 TiD09.20041201910 ccm4Z 19 DT
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 1.9 TiD01.20061501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD12.20071801910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.0 t01.20111631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.0 t08.20031751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.0 t08.20032101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower06.20072001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V602.20062302792 ccm6LP9
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V602.20062502792 ccm6LP9
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V612.20072562792 ccm6B284L
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V602.20092802792 ccm6B284R
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 1.8 i03.20051221796 ccm4Z 18 XE
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 1.8t 2.003.20051501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 1.9 TiD03.20051201910 ccm4Z 19 DT
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 1.9 TiD03.20051501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t03.20051501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t03.20051751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t03.20052091998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t05.20092411998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t Bio Power02.20092001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t Bio Power XWD06.20082091998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t BioPower01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t BioPower06.20071971998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t BioPower01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t XWD01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.0 t XWD01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052302792 ccm6B284L
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052502792 ccm6LP9
SAAB 9-3 Kombi (YS3F) 2.8 Turbo V612.20072562792 ccm6B284L
SAAB 9-5 (YS3E) 1.9 TiD01.20061501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t07.20001851985 ccm4B205L
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t BioPower01.20051501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t Biopower09.20051791985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 Turbo SE10.19981921985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t BioPower01.20071852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t BioPower11.20062072290 ccm4B235R
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo04.20081822290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo07.20032202290 ccm4B235L
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo04.20082562290 ccm4B235R
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo11.20052602290 ccm4B235R
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo06.20033052290 ccm4B235R
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 TiD07.20011772958 ccm6D308L
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 V6t01.19982002962 ccm6B308E
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 1.9 TiD01.20061501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 1.9 TiD01.20071751910 ccm4Z 19 DTR
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.0 t07.20001851985 ccm4B205L
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.0 t10.19981921985 ccm4B205E
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.0 t BioPower01.20061501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.0 t Biopower09.20051791985 ccm4B205E
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 t BioPower01.20071852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 t BioPower11.20062072290 ccm4B235R
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 t BioPower11.20062102290 ccm4B235R
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 Turbo07.20032202290 ccm4B235L
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 Turbo04.20082562290 ccm4B235R
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 Turbo01.20062602290 ccm4B235R
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 2.3 Turbo06.20033052290 ccm4B235R
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) 3.0 V6t10.19982002962 ccm6B308E
SAAB 900 II 2.0 -16 Turbo07.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 900 II 2.0 i07.19931331985 ccm4B206I
SAAB 900 II 2.3 -1607.19931502290 ccm4B234I
SAAB 900 II 2.5 -24 V607.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II Kabriolet 2.0 -16 Turbo12.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II Kabriolet 2.0 i12.19931311985 ccm4B204I
SAAB 900 II Kabriolet 2.3 -1612.19931502290 ccm4B234I
SAAB 900 II Kabriolet 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SAAB 900 II Kupé 2.0 -16 Turbo12.19931851985 ccm4B204L
SAAB 900 II Kupé 2.0 i08.19941311985 ccm4B204I
SAAB 900 II Kupé 2.0 i12.19931331985 ccm4B206I
SAAB 900 II Kupé 2.3 -1612.19931502290 ccm4B234I
SAAB 900 II Kupé 2.5 -24 V612.19931702498 ccm6B258I
SEAT Terra Kombi (24) 0.902.198740903 ccm409 NCA
SEAT Terra Kombi (24) 0.9 Cat02.199240903 ccm409 NCB
SEAT Terra Kombi (24) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT Terra Kombi (24) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SEAT TERRA Skrinka (024A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT TERRA Skrinka (024A) 0.9 Cat01.199040903 ccm409 NCB
SEAT TERRA Skrinka (024A) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT TERRA Skrinka (024A) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SMART CABRIO (450) 0.6 (450.432)06.200271599 ccm3M 160.910
SMART CABRIO (450) 0.6 (S1OLA1, 450.441, 450.442, 450.443)03.200055599 ccm3M 160.910
SMART CABRIO (450) 0.6 (S1OLD2, 450.452)01.200161599 ccm3M 160.910
SMART CABRIO (450) 0.7 (450.433)01.200375698 ccm3M 160.920
SMART CABRIO (450) 0.7 (450.452, 450.432)01.200361698 ccm3M 160.920
SMART CABRIO (450) 0.8 CDI (S1OLC1, 450.401, 450.402, 450.403, 450.400)03.200141799 ccm3OM 660.940
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (450.330, 450.332)06.200271599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (450.352, 450.353)01.200161599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLA1, 450.341)07.199855599 ccm3M 160.910
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336)07.199845599 ccm3M 160 E6AL B04
SMART CITY-COUPE (450) 0.7 (450.330)01.200350698 ccm3M 160.920
SMART CITY-COUPE (450) 0.7 (450.333)01.200375698 ccm3M 160.920
SMART CITY-COUPE (450) 0.7 (450.352, 450.353)01.200361698 ccm3M 160.920
SMART CITY-COUPE (450) 0.8 CDI (S1CLC1, 450.300, 450.301, 450.302, 450.303,...11.199941799 ccm3OM 660.940
SMART FORFOUR (454) 1.1 (454.030)01.2004751124 ccm3M 134.910
SMART FORFOUR (454) 1.1 (454.033)02.2005641124 ccm3M 134.911
SMART FORFOUR (454) 1.3 (454.031)01.2004951332 ccm4M 135.930
SMART FORFOUR (454) 1.5 (454.032)01.20041091499 ccm4M 135.950
SMART FORFOUR (454) 1.5 (454.032)01.20041221499 ccm4M 135.950
SMART FORFOUR (454) 1.5 BRABUS (454.034)05.20051771468 ccm4M 122.950
SMART FORFOUR (454) 1.5 CDI (454.000)09.2004681493 ccm3OM 639.939
SMART FORFOUR (454) 1.5 CDI (454.001)09.2004951493 ccm3OM 639.939
SMART FORTWO Cabrio (450) 0.6 Brabus (450.433)01.200475599 ccm3M 160.910
SMART FORTWO Cabrio (450) 0.7 (450.433)01.200475698 ccm3M 160.920
SMART FORTWO Cabrio (450) 0.7 (450.452)01.200461698 ccm3M 160.920
SMART FORTWO Cabrio (450) 0.8 CDI (450.401, 450.402, 450.403, 450.400)01.200441799 ccm3OM 660.940
SMART FORTWO Cabrio (451) 0.8 CDi (451.400)01.200745799 ccm3OM 660.950
SMART FORTWO Cabrio (451) 0.8 CDi (451.401)08.200954799 ccm3OM 660.951
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 (451.431, 451.480)01.200771999 ccm3M 132.910
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Brabus04.2012120999 ccm3M 132.930
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Brabus (451.433)01.200898999 ccm3M 132.930
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Turbo (451.432)01.200784999 ccm3M 132.930
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Turbo Brabus (451.433)07.2010102999 ccm3M 132.930
SMART FORTWO Cabrio (451) electric drive (451.490, 451.491)12.201027 ccm
SMART FORTWO Kupé (450) 0.6 (450.332)01.200461599 ccm3M 160.910
SMART FORTWO Kupé (450) 0.7 (450.330)01.200450698 ccm3M 160.920
SMART FORTWO Kupé (450) 0.7 (450.333)01.200475698 ccm3M 160.920
SMART FORTWO Kupé (450) 0.7 (450.352, 450.332)01.200461698 ccm3M 160.920
SMART FORTWO Kupé (450) 0.8 CDI (450.300, 450.301, 450.302, 450.303, 450.306)01.200441799 ccm3OM 660.940
SMART FORTWO Kupé (451) 0.8 CDi (451.300)01.200745799 ccm3OM 660.950
SMART FORTWO Kupé (451) 0.8 CDi (451.301)08.200954799 ccm3OM 660.951
SMART FORTWO Kupé (451) 1.0 (451.330, 451.334)01.200761999 ccm3M 132.910
SMART FORTWO Kupé (451) 1.0 (451.331, 451.380)01.200771999 ccm3M 132.910
SMART FORTWO Kupé (451) 1.0 Brabus (451.333)01.200898999 ccm3M 132.930
SMART FORTWO Kupé (451) 1.0 Turbo (451.332)01.200784999 ccm3M 132.930
SMART FORTWO Kupé (451) 1.0 Turbo Brabus (451.333)07.2010102999 ccm3M 132.930
SMART FORTWO Kupé (451) electric drive (451.390)12.201148 ccm
SMART FORTWO Kupé (451) electric drive (451.390, 451.391)01.201375 ccm
SMART FORTWO Kupé (451) electric drive (451.391)11.200941 ccm
SMART FORTWO Kupé (451) electric drive (451.391, 451.390)12.201027 ccm
SMART FORTWO Kupé (451) electric drive Brabus (451.392)01.201382 ccm
SMART FORTWO Kupé (453) 0.9 (453.344, 453.353)09.201490898 ccm3M 281.910
SMART FORTWO Kupé (453) 0.9 Brabus (453.362)07.2016109898 ccm3M 281.910
SMART FORTWO Kupé (453) 1.0 (453.341)11.201460999 ccm3M 281.920
SMART FORTWO Kupé (453) 1.0 (453.342, 453.343)07.201471999 ccm3M 281.920
SMART ROADSTER (452) 0.7 (452.432)04.200361698 ccm3M 160.921
SMART ROADSTER (452) 0.7 (452.434)04.200382698 ccm3M 160.922
SMART ROADSTER (452) 0.7 Brabus (452.437)12.2003101698 ccm3M 160.923
SMART ROADSTER Kupé (452) 0.7 (452.332)06.200361698 ccm3M 160.922
SMART ROADSTER Kupé (452) 0.7 (452.334)04.200382698 ccm3M 160.921
SMART ROADSTER Kupé (452) 0.7 Brabus (452.337)12.2003101698 ccm3M 160.923
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi07.20071361998 ccm4D20DT
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi11.20051411998 ccm4D20DT
SSANGYONG ACTYON I 2.311.20061502295 ccm4G23D
SSANGYONG ACTYON I 2.3 4x411.20061502295 ccm4G23D
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD07.20071361998 ccm4D20DT
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD10.20061411998 ccm4D20DT
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi04.20071411998 ccm4D20DT
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi09.20111551998 ccm4D20DTR
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD04.20071411998 ccm4D20DT
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD09.20111551998 ccm4D20DTR
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.3 4WD09.20111502295 ccm4G23D
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi01.20101361998 ccm4D20DT
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi05.20051411998 ccm4D20DT
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x401.20101361998 ccm4D20DT
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x405.20051411998 ccm4D20DT
SSANGYONG KYRON 2.301.20101502295 ccm4M 161.970
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi03.20061632696 ccm5D27DT
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi05.20051652696 ccm5D27DT
SSANGYONG KYRON 3.2 M320 4x403.20082203199 ccm6G32D
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 2.3 RX230 4x405.20021502295 ccm4G23D
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 2.7 CRDi 4x412.20031762696 ccm5D27DT
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 2.7 D 4x405.20061862696 ccm5D27DTP
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 2.7 Xdi08.20041632696 ccm5D27DT
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 2.7 Xdi03.20051652696 ccm5D27DT
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 2.7 Xdi 4x403.20111602696 ccm5D27DT
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 2.7 Xdi Turbo 4x403.20111802696 ccm5D27DTP
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 2.8 RX280 4x403.2003193 ccm
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 2.9 TD04.2002120 ccm
SSANGYONG Rexton / Rexton II (GAB_) 3.2 4x404.20022203199 ccm6G32D
SSANGYONG REXTON W 2.0 Xdi07.20121551998 ccm4D20DTR
SSANGYONG REXTON W 2.0 Xdi pohon vsetkych kolies07.20121551998 ccm4D20DTR
SSANGYONG REXTON W 2.2 Xdi07.2015178 ccm
SSANGYONG REXTON W 2.2 Xdi pohon vsetkych kolies07.2015178 ccm
SSANGYONG REXTON W 2.7 Xdi pohon vsetkych kolies07.20121652696 ccm5D27DT
SSANGYONG REXTON W 2.7 Xdi pohon vsetkych kolies10.20121862696 ccm5D27DTP
SSANGYONG Tivoli SUV 1.604.20151281597 ccm4G16DF
SSANGYONG Tivoli SUV 1.6 GPL04.20151281597 ccm4G16DF
SSANGYONG Tivoli SUV 1.6 GPL pohon vsetkych kolies03.20151281597 ccm4G16DF
SSANGYONG Tivoli SUV 1.6 pohon vsetkych kolies03.20151281597 ccm4G16DF
SSANGYONG Tivoli SUV 1.6 XDi 16004.20151151597 ccm4D16DTF
SSANGYONG Tivoli SUV 1.6 XDi 160 pohon vsetkych kolies04.20151151597 ccm4D16DTF
SUBARU FORESTER (SF) 2.5 AWD07.19971672457 ccm4EJ25D
SUBARU FORESTER (SG) 2.0 AWD06.20021251994 ccm4EJ201
SUBARU FORESTER (SH) 2.0 AWD01.20101501995 ccm4FB20
SUBARU FORESTER (SH) 2.0 AWD01.20081501994 ccm4EJ204
SUBARU FORESTER (SH) 2.0 D AWD (SHH)09.20081471998 ccm4EE20Z
SUBARU FORESTER (SH) 2.501.20081712457 ccm4EJ253
SUBARU FORESTER (SH) 2.5 AWD03.20111712498 ccm4FB25
SUBARU FORESTER (SH) 2.5 AWD (SH9)01.20091712457 ccm4EJ25
SUBARU FORESTER (SH) 2.5 AWD (SH9)06.20082302457 ccm4EJ255
SUBARU IMPREZA sikma zadna cast (GP) 1.6 i (GP2)06.20121141599 ccm4FB16A
SUBARU IMPREZA sikma zadna cast (GP) 1.6 i AWD06.20121141600 ccm4FB16B
SUBARU IMPREZA sikma zadna cast (GP) 1.6 i AWD (GP3)12.20111151599 ccm4FB16
SUBARU IMPREZA sikma zadna cast (GP) 2.001.20121501995 ccm4FB20
SUBARU IMPREZA sikma zadna cast (GP) 2.0 AWD (GP7)01.20121501995 ccm4FB20
SUBARU IMPREZA sikma zadna cast (GP) 2.0 Hybrid AWD (GPE)04.20161501995 ccm4FB20B
SUBARU Levorg I (VM) 1.6 AWD09.20151701599 ccm4FB16
SUBARU Levorg I (VM) 2.0 AWD03.20153001998 ccm4FA20
SUBARU LIBERO Autobus (E10, E12) 1.001.198454998 ccm3EF10
SUBARU LIBERO Autobus (E10, E12) 1.0 4WD (E10, KJ6)01.198350998 ccm3EF10
SUBARU LIBERO Autobus (E10, E12) 1.208.1987521189 ccm3EF12
SUBARU LIBERO Autobus (E10, E12) 1.2 4WD08.1991671189 ccm3EF12E
SUBARU LIBERO Autobus (E10, E12) 1.2 4WD (E12, KJ8)08.1986521189 ccm3EF12
SUBARU LIBERO Autobus (E10, E12) 1.2 i08.1992671189 ccm3EF12E
SUBARU LIBERO Autobus (E10, E12) 1.2 i 4WD (E12, FA)08.1991541189 ccm3EF12
SUBARU LIBERO Skrinka 1.2 4WD08.1987671189 ccm3EF12E
SUBARU VIVIO 660 4WD03.199244658 ccm4EN07E
SUBARU WRX Hatchback (GP) STi 2.5 AWD10.20113212457 ccm4EJ257
SUZUKI ALTO 0.8 (SB308/CA)01.198639796 ccm3F8B
SUZUKI ALTO (SS80) 0.8 (SS80)06.198239796 ccm3F8B
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 1.6 (SQ 416)09.1998981590 ccm4G16B
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.0 (SQ 420)09.19981291995 ccm4J20A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.0 4x4 (SQ 420)09.19981291995 ccm4J20A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.0 4x4 (SQ 420)08.19981321995 ccm4J20A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.5 (SQ 625)09.19981582493 ccm6H 25 A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.5 4x4 (SQ 625)09.20031672493 ccm6H 25 A
SUZUKI Grand Vitara I SUV (FT, HT) 2.7 4x4 (JA 627)07.20011772736 ccm6H 27 A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.0 pohon vsetkych kolies (SJ 410)11.198845970 ccm4F10A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 (SJ 413)11.1988641324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 pohon vsetkych kolies (SJ 413)11.1988601324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 pohon vsetkych kolies (SJ 413)11.1988701298 ccm4G13BA
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.9 TD pohon vsetkych kolies (SJ 419TD)11.1998631905 ccm4XUD9
SUZUKI SJ 410 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 410 SUV Cabrio (OS) 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ413)09.1984641324 ccm4G13A
SUZUKI SUPER CARRY Autobus (ED) 1.0 (SK410)10.198545970 ccm4F10A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.3 pohon vsetkych kolies09.1988651324 ccm4G13A
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 (SE 416)09.1989821590 ccm4G16A (8V)
TOYOTA AYGO (PAB4_, KGB4_) 1.0 (KGB40_)05.201469998 ccm31KR-FE
TOYOTA AYGO (PAB4_, KGB4_) 1.2 (PAB40_)05.2014821199 ccm31PP
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.3 12V (EE100_)07.1992721296 ccm42E
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.3 XLI (EE101_)09.1995751332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_)07.1992881332 ccm44E-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.605.19921071587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.6 Si (AE101_)07.19921141587 ccm44A-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.809.19921101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.8 16V 4WD (AE103_)09.19951101762 ccm47A-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 1.8 4WD08.19951251838 ccm44S-FE
TOYOTA Corolla Kombi (_E10_) 2.0 D (CE100_)07.1992721975 ccm42C
TOYOTA HIACE II Skrinka (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) 2.4 D (LH7_, LH6_, LH5_)05.1984752446 ccm42L
TOYOTA HILUX IV Pick-up (_N5_, _N6_) 1.6 (YN5_)11.1983751626 ccm41Y
TOYOTA HILUX IV Pick-up (_N5_, _N6_) 2.2 (YN58)08.1983942237 ccm44Y
TOYOTA HILUX IV Pick-up (_N5_, _N6_) 2.2 4WD (YN6_)01.1987942237 ccm44Y
TOYOTA HILUX IV Pick-up (_N5_, _N6_) 2.4 D 4WD (LN6_)01.1984752446 ccm42L
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D03.1995792446 ccm42L
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D (LN5_, LN8_, LN9_, LN14_, LN15_)01.1992802446 ccm42L
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D 4WD (LN110_)01.1994792446 ccm42L
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 i 4WD08.19891142367 ccm422RE
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 i 4WD08.19911142367 ccm422R
TOYOTA Hilux Valník / Podvozok (LN_, _N1_) 2.4 4WD (RN11_, RN10_)10.19881022367 ccm422R
TOYOTA Hilux Valník / Podvozok (LN_, _N1_) 2.4 D09.1984842446 ccm42L
TOYOTA Hilux Valník / Podvozok (LN_, _N1_) 2.4 D 4WD (LN6_)01.1984752446 ccm42L
TOYOTA Hilux Valník / Podvozok (LN_, _N1_) 2.8 D 4WD (LN10_)10.1988822779 ccm43L
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.0 (RZN147)08.19971101998 ccm41RZ-E
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.408.19971452438 ccm42RZ-FE
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.4 D (LN150, LN145)08.1997752446 ccm42L
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.4 i 4WD (RZN14_, RZN16_, RZN19_)08.19971402438 ccm42RZ-FE
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.4 TD (LN190)08.1998902446 ccm42L-T
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.8 D 4WD10.1997792779 ccm43L
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.8 D 4WD (KDN170)08.1997832779 ccm43L
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.8 D 4WD (LN5_, LN8_)08.1997882779 ccm43L
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841052367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841102367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_V, RJ73_V)12.19881142367 ccm422RE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 D (LJ70_)11.1984722446 ccm42L
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 TD (LJ70)01.1990902446 ccm42L-T
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.7 TD 4x401.1990832779 ccm43L
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.0 TD (KZJ70_, KZJ73_, KZJ77_)05.19931252982 ccm41KZ-T
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.4 D (BJ70_V, BJ73_)11.1984953432 ccm43B
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.4 TD (BJ71_V, BJ74)10.19851243431 ccm413BT
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.5 D 4x4 (PZJ70, PZJ73)03.1990983470 ccm51PZ
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.5 D 4x4 (PZJ75, PZJ70)01.19901163470 ccm51PZ
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 4.0 4x410.19891563956 ccm63F-E
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 4.0 4x4 (FJ70, FJ73, FJ75)01.19851503956 ccm63F
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 4.2 D 4x4 (HZJ74, HZJ78, HZJ75)08.19901674164 ccm61H-Z
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 4.2 TDi 4x409.20012044164 ccm61HD-FTE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 4.5 4x4 (FZJ75)11.19922154477 ccm61FZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 3.4 Diesel (BJ60_V)10.1981903432 ccm43B
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 (FJ62_G)08.19871563956 ccm63F-E
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 (FJ62_V)11.19841373956 ccm63F
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60)01.19821013980 ccm62H
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60)01.19851033980 ccm62H
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Turbo-D (HJ61_V)10.19851363980 ccm612HT
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.2 (FJ60_V)10.19811204230 ccm62F
TOYOTA LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) 3.0 TDi (KDJ150_)08.20091632982 ccm41KD-FTV
TOYOTA LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) 4.0 V6 VVTi (GRJ150)08.20092753956 ccm61GR-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 2.7 (RZJ95)04.19951502694 ccm43RZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 D-4D (KDJ90, KDJ95, KZJ9_, LJ9_, RZJ9_, VZJ9_)02.20001702982 ccm41KD-FTV
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_)03.19961783378 ccm65VZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 4.2 D08.19991674164 ccm61H-Z
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 4.708.20022384664 ccm82UZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER Pick-up (_J4_) 3.4 D (BJ45_P)08.1980903432 ccm43B
TOYOTA LAND CRUISER Pick-up (_J4_) 3.4 D 4x403.196978 ccm
TOYOTA LAND CRUISER Pick-up (_J4_) 3.6 D (HJ45_P)01.1975903576 ccm6H
TOYOTA LAND CRUISER Pick-up (_J4_) 3.9 (FJ45_P)03.19691313878 ccm6F
TOYOTA LAND CRUISER Pick-up (_J4_) 4.0 D (HJ47_P)08.19801033980 ccm62H
TOYOTA LAND CRUISER Pick-up (_J4_) 4.2 (FJ45_P)01.19751214230 ccm62F
TOYOTA Land Cruiser SUV (_J4_, _J5_) 3.0 D 4WD (BJ42_, FJ4_, FJ5_)03.1969802977 ccm4B
TOYOTA Land Cruiser SUV (_J4_, _J5_) 3.4 D (BJ42_V, BJ45_V, BJ46_)08.1980903432 ccm43B
TOYOTA Land Cruiser SUV (_J4_, _J5_) 3.6 D (HJ45_V)04.1979903576 ccm6H
TOYOTA Land Cruiser SUV (_J4_, _J5_) 3.7 D 4WD11.1992973661 ccm414B
TOYOTA Land Cruiser SUV (_J4_, _J5_) 3.9 (FJ40_, FJ43_, FJ45_, FJ55_V)03.19691313878 ccm6F
TOYOTA Land Cruiser SUV (_J4_, _J5_) 4.0 D (HJ47_V)08.19801033980 ccm62H
TOYOTA Land Cruiser SUV (_J4_, _J5_) 4.2 (FJ40_V, FJ43_, FJ45_V, FJ55_)01.19751214230 ccm62F
TOYOTA Land Cruiser SUV (_J4_, _J5_) 4.2 4WD09.19741264230 ccm62F
TOYOTA LITEACE Autobus (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)10.1985691486 ccm45K
TOYOTA LITEACE Skrinka (CM3_V, KM3_V) 1.5 (KM31_V, KM36_V)05.1986691486 ccm45K
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1979641397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1975701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1983711397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.6 Diesel08.1984541596 ccm4D 16
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19861121986 ccm4B 200 F
VOLVO 340-360 limuzina (344) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.1982901986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.19831131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 limuzina (344) 2.008.19841151986 ccm4B 200 E
VOLVO S40 I (644) 1.609.19951051588 ccm4B 4164 S
VOLVO S40 I (644) 1.603.19991091587 ccm4B 4164 S2
VOLVO S40 I (644) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VOLVO S40 I (644) 1.803.19991221783 ccm4B 4184 S9
VOLVO S40 I (644) 1.8 i03.19981251834 ccm4B 4184 SM
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI07.20001021870 ccm4D 4192 T4
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI07.20001151870 ccm4D 4192 T3
VOLVO S40 I (644) 1.9 T405.19972001855 ccm4B 4194 T2
VOLVO S40 I (644) 1.9 TD07.1995901870 ccm4D 4192 T
VOLVO S40 I (644) 2.007.19951361948 ccm4B 4204 S2
VOLVO S40 I (644) 2.0 T10.19971601948 ccm4B 4204 T
VOLVO S60 II (134) 1.5 T210.20151221498 ccm4B 4154 T5
VOLVO S60 II (134) 1.5 T303.20151521498 ccm4B 4154 T4
VOLVO S60 II (134) 2.0 D203.20151201969 ccm4D 4204 T8
VOLVO S60 II (134) 2.0 D303.20151501969 ccm4D 4204 T4
VOLVO S60 II (134) 2.0 D403.20151901969 ccm4D 4204 T14
VOLVO S60 II (134) 2.0 D503.20152241969 ccm4D 4204 T11
VOLVO S60 II (134) 2.0 Polestar AWD06.20153671969 ccm4B 4204 T43
VOLVO S60 II (134) 2.0 T05.20121801984 ccm5B 5204 T8
VOLVO S60 II (134) 2.0 T04.20102031999 ccm4B 4204 T6
VOLVO S60 II (134) 2.0 T303.20151521969 ccm4B 4204 T37
VOLVO S60 II (134) 2.0 T403.20151901969 ccm4B 4204 T19
VOLVO S60 II (134) 2.4 D4 AWD03.20151902400 ccm5D 5244 T21
VOLVO S60 II (134) 2.5 T509.20112532521 ccm5B 5254 T5
VOLVO S60 II (134) 3.0 T AWD04.20143512953 ccm6B 6304 T5
VOLVO S60 II (134) D305.20121361984 ccm5D 5204 T7
VOLVO S60 II (134) D304.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO S60 II (134) D404.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO S60 II (134) D409.20131811969 ccm4D 4204 T5
VOLVO S60 II (134) D504.20102052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO S60 II (134) D504.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO S60 II (134) D504.20142302400 ccm5D 5244 T15
VOLVO S60 II (134) D5 AWD04.20102052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO S60 II (134) D5 AWD04.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO S60 II (134) D5 AWD04.20142302400 ccm5D 5244 T15
VOLVO S60 II (134) DRIVe / D201.20111141560 ccm4D 4162 T
VOLVO S60 II (134) T304.20101501596 ccm4B 4164 T3
VOLVO S60 II (134) T404.20101801596 ccm4B 4164 T
VOLVO S60 II (134) T4F04.20111801596 ccm4B 4164 T2
VOLVO S60 II (134) T504.20102401999 ccm4B 4204 T7
VOLVO S60 II (134) T509.20132451969 ccm4B 4204 T11
VOLVO S60 II (134) T508.20133061969 ccm4B 4204 T9
VOLVO S60 II (134) T5 AWD07.20142451969 ccm4B 4204 T11
VOLVO S60 II (134) T5 AWD08.20152542497 ccm5B 5254 T12
VOLVO S60 II (134) T609.20133061969 ccm4B 4204 T9
VOLVO S60 II (134) T6 AWD04.20103042953 ccm6B 6304 T4
VOLVO S60 II (134) T6 AWD09.20153061969 ccm4B 4204 T9
VOLVO S60 II (134) T6 AWD04.20143292953 ccm6B 6304 T3
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D203.20121141560 ccm4D 4162 T
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D303.20121501984 ccm5D 5204 T6
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D403.20121771984 ccm5D 5204 T4
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T2 GTDi03.20131201596 ccm4B 4164 T4
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T3 GTDi03.20121501596 ccm4B 4164 T3
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T407.20131801984 ccm5B 5204 T8
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T4 AWD07.20131801984 ccm5B 5204 T8
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T4 GTDi03.20121801596 ccm4B 4164 T
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T503.20132141984 ccm5B 5204 T9
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T512.20122542497 ccm5B 5254 T12
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T5 AWD03.20142101984 ccm5B 5204 T9
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T5 AWD03.20132141984 ccm5B 5204 T9
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T5 AWD01.20132542497 ccm5B 5254 T12
VOLVO V70 III (135) 1.6 D07.20091091560 ccm4D 4164 T
VOLVO V70 III (135) 1.6 DRIVe / D204.20111141560 ccm4D 4162 T
VOLVO V70 III (135) 1.6 T4F01.20111801596 ccm4B 4164 T2
VOLVO V70 III (135) 2.010.20071451999 ccm4B 4204 S3
VOLVO V70 III (135) 2.0 BiFuel03.20132141984 ccm5B 5204 T9
VOLVO V70 III (135) 2.0 D10.20071361997 ccm4D 4204 T
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel01.20081461999 ccm4B 4204 S4
VOLVO V70 III (135) 2.0 T09.20092031999 ccm4B 4204 T6
VOLVO V70 III (135) 2.4 D04.20071632400 ccm5D 5244 T19
VOLVO V70 III (135) 2.4 D04.20091752400 ccm5D 5244 T14
VOLVO V70 III (135) 2.5 T08.20072002521 ccm5B 5254 T6
VOLVO V70 III (135) 2.5 T04.20092312521 ccm5B 5254 T10
VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel05.20082002521 ccm5B 5254 T8
VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel04.20092312521 ccm5B 5254 T11
VOLVO V70 III (135) 3.208.20072383192 ccm6B 6324 S
VOLVO V70 III (135) 3.204.20102433192 ccm6B 6324 S5
VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD04.20072383192 ccm6B 6324 S
VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD04.20102433192 ccm6B 6324 S5
VOLVO V70 III (135) D310.20071361984 ccm5D 5204 T7
VOLVO V70 III (135) D3 / D403.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO V70 III (135) D410.20131811969 ccm4D 4204 T5
VOLVO V70 III (135) D4 AWD10.20071632400 ccm5D 5244 T17
VOLVO V70 III (135) D4 AWD10.20131812400 ccm5D 5244 T12
VOLVO V70 III (135) D504.20071852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO V70 III (135) D510.20082052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO V70 III (135) D504.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO V70 III (135) D5 AWD04.20071852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO V70 III (135) D5 AWD12.20092052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO V70 III (135) D5 AWD04.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO V70 III (135) T410.20101801596 ccm4B 4164 T
VOLVO V70 III (135) T501.20102411999 ccm4B 4204 T7
VOLVO V70 III (135) T510.20132451969 ccm4B 4204 T11
VOLVO V70 III (135) T6 AWD08.20072862953 ccm6B 6304 T2
VOLVO V70 III (135) T6 AWD01.20103052953 ccm6B 6304 T4
VOLVO XC60 (156) 2.0 T12.20092031999 ccm4B 4204 T6
VOLVO XC60 (156) 2.4 D04.20091752400 ccm5D 5244 T14
VOLVO XC60 (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD05.20081632400 ccm5D 5244 T16
VOLVO XC60 (156) 2.4 D AWD06.20091752400 ccm5D 5244 T14
VOLVO XC60 (156) 3.209.20112433192 ccm6B 6324 S5
VOLVO XC60 (156) 3.2 AWD09.20092283192 ccm6B 6324 S2
VOLVO XC60 (156) 3.2 AWD07.20092383192 ccm6B 6324 S
VOLVO XC60 (156) 3.2 AWD03.20102433192 ccm6B 6324 S5
VOLVO XC60 (156) D304.20121361984 ccm5D 5204 T7
VOLVO XC60 (156) D303.20151501969 ccm4D 4204 T4
VOLVO XC60 (156) D3 / D403.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO XC60 (156) D410.20131811969 ccm4D 4204 T5
VOLVO XC60 (156) D403.20151901969 ccm4D 4204 T14
VOLVO XC60 (156) D4 AWD10.20131812400 ccm5D 5244 T12
VOLVO XC60 (156) D4 AWD03.20151902400 ccm5D 5244 T21
VOLVO XC60 (156) D506.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO XC60 (156) D5 AWD05.20081852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO XC60 (156) D5 AWD07.20092052400 ccm5D 5244 T10
VOLVO XC60 (156) D5 AWD04.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO XC60 (156) D5 AWD03.20152202400 ccm5D 5244 T20
VOLVO XC60 (156) D5 AWD04.20142302400 ccm5D 5244 T23
VOLVO XC60 (156) T509.20102411999 ccm4B 4204 T7
VOLVO XC60 (156) T510.20132451969 ccm4B 4204 T11
VOLVO XC60 (156) T5 AWD10.20152451969 ccm4B 4204 T11
VOLVO XC60 (156) T5 AWD04.20142542497 ccm5B 5254 T12
VOLVO XC60 (156) T607.20143042953 ccm6B 6304 T4
VOLVO XC60 (156) T610.20133061969 ccm4B 4204 T9
VOLVO XC60 (156) T6 AWD05.20082862953 ccm6B 6304 T2
VOLVO XC60 (156) T6 AWD03.20103042953 ccm6B 6304 T4
VOLVO XC60 (156) T6 AWD10.20133061969 ccm4B 4204 T9
VOLVO XC60 (156) T6 AWD04.20143292953 ccm6B 6304 T3
VW Bora Sedan (1J2) 1.8 T 4motion10.20001501781 ccm4ARX
VW Bora Sedan (1J2) 2.8 VR611.19981772792 ccm6AFP
VW Bora Sedan (1J2) 2.8 VR602.20022002792 ccm6BDF
VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI05.20111091968 ccm4CSLA
VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI11.20131141968 ccm4CSLB
VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI05.20111361968 ccm4CKTC
VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI10.20111421968 ccm4CKUC
VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI07.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI 4motion11.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.5 TDI04.2006882461 ccm5CEBA
VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.5 TDI04.20061092461 ccm5BJK
VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.5 TDI04.20061362461 ccm5BJL
VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.5 TDI04.20061632461 ccm5BJM
VW Golf VII Hatchback (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 360S 4motion09.20163601984 ccm4CJXC
VW Golf VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 360S 4motion09.20163601984 ccm4CJXC
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI05.20111221390 ccm4CAXA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI08.20141251395 ccm4CZCA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI04.20111501390 ccm4CTHA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI08.20141501395 ccm4CZTA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI04.20111601390 ccm4CTHD
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid04.20111501395 ccm4CRJA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.603.2013861598 ccm4CFNB
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.612.20111051598 ccm4CLRA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI04.20101051598 ccm4CAYC
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.8 TSI07.20141701798 ccm4CPRA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.006.20101151984 ccm4CKJA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 Flex10.20101201984 ccm4CKJA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.20101101968 ccm4CUUA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.20111401968 ccm4CFHC
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI08.20141501968 ccm4DELA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 Total Flex10.20101151984 ccm4CKJA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI12.20102001984 ccm4CBFA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI12.20122111984 ccm4CPPA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.504.20101702480 ccm5CBUA
VW Polo Classic (6V2) 100 1.612.19951001595 ccm4AFT
VW Polo Classic (6V2) 60 1.412.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Classic (6V2) 64 1.9 SDI12.1995641896 ccm4AEY
VW Polo Classic (6V2) 75 1.4 16V10.1999751390 ccm4APE
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751598 ccm4ALM
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW POLO Skrinka (86CF) 1.008.1992451043 ccm4AAU
VW POLO Skrinka (86CF) 1.308.1992541272 ccm4AAV
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI11.20021301896 ccm4ASZ
VW TRANSPORTER III Autobus 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III Autobus 1.6 TD08.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Autobus 1.6 TD Syncro03.1986701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Autobus 1.7 D10.1986571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Autobus 1.908.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III Autobus 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Autobus 2.108.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Autobus 2.108.19841122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III Autobus 2.1 i07.1989922110 ccm4SS
VW TRANSPORTER III Korba/Podvozok 1.604.198368 ccm
VW TRANSPORTER III Korba/Podvozok 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III Korba/Podvozok 1.6 TD10.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Korba/Podvozok 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Korba/Podvozok 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Skrinka 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III Skrinka 1.6 TD10.1984691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Skrinka 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III Skrinka 1.910.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III Skrinka 1.910.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Skrinka 2.005.1979691970 ccm4CU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 D09.1990601896 ccm41X
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 D09.1990611896 ccm41X
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.009.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D09.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D Syncro10.1992782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.508.19961152461 ccm5AVT
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI05.1998882461 ccm5AYY
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI05.19981512461 ccm5AHY
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI Syncro01.19961022461 ccm5AXL
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 611.19951402792 ccm6AES
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.9 D09.1990601896 ccm41X
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.9 D07.1990611896 ccm41X
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.4 D09.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 TDI05.1998882461 ccm5AYY
VW Transporter IV Valník / Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 D09.1990601896 ccm41X
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 D07.1990611896 ccm41X
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 TD10.1992681896 ccm4ABL
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D08.1997752370 ccm5AJA
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D07.1990782370 ccm5AAB
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.511.19901102461 ccm5ACU
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI12.1998882461 ccm5AYY
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI Syncro09.19951022461 ccm5AXL
Zákazníci, ktorí si kúpili túto položku, tiež kupujú:
Hodnotenie produktu

HELLA Żiarovka



Ohodnotiť teraz

HELLA Żiarovka.

INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 110 € hodnota tovaru
  • Żiarovka (W5W Nominálny výkon [W]: 5) preprava s POSTNORD
  • Żiarovka (Typ svetla: W5W W5W) preprava s GLS
  • W5W Żiarovka () preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • W5W Żiarovka kúpiť s PayPal spôsoby platby
  • Żiarovka ( W5W) HELLA kúpiť s VISA spôsoby platby
  • Żiarovka ( W5W) kúpiť s MasterCard spôsoby platby
  • Hypovereins Bank
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421232179069

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape