Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

HERTH+BUSS JAKOPARTS - Katalóg náhradných dielov

Skúsenosti značky Herth+Buss Jakoparts

Spoločnosť založili v roku 1925 Phillipp Herth a Jakob Buss v Lagen v Hessensku a spočiatku sa zaoberala výrobou zberacích krúžkov a izolačných dielov pre rozvíjajúci sa automobilový priemysel. Z Herth+Buss Jakoparts Company sa za posledných 90 rokov vyvinul svetový dodávateľ automobilového priemyslu. Táto nemecká spoločnosť rýchlo rozpoznala potenciál vznikajúceho ázijského automobilového priemyslu a stala sa jedným z jeho hlavných dodávateľov.

Špičková kvalita

Okrem rôznych tesnení, ako napríklad tesnení hlavy valcov a tesnení veka ventilov, vyrába táto spoločnosť aj všetky druhy remeňov od rozvodových remeňov a rebrovaných remeňov v tvare V, po kompletné systémy remeňov vrátane zodpovedajúcich napínačov a vodiacich kladiek. Spoločnosť ponúka tiež filtre, filtračné systémy, lambda sondy na kontrolu emisií a takisto diely na chladenie chladiacich púmp a termostatov. Okrem palivových púmp a spojok, vrátane vedľajších valcov, vyrába Herth+Buss Jakoparts aj všetky typy hnacích hriadeľov, všetky diely pre zapaľovania, štartéry, alternátory a závesy a to všetko v najvyššej kvalite. Herth+Buss Jakoparts ich, ako originálny výrobca dielov, dodáva automobilovému priemyslu.

Úspech prostredníctvom spoľahlivosti

Jednou z najsilnejších stránok tohto celosvetového dodávateľa automobilových dielov je jeho vysoká profesionalita a to, že je schopný zosúladiť väčšinu dielov pre nový model vozidla. Diely od Herth+Buss Jakoparts, ktoré sú k dispozícii aj v našom internetovom obchode, nájdete nielen u ázijských výrobcov, ako Toyota, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Kia a Honda, ale tiež takmer u každého nemeckého výrobcu, ako BMW, Mercedes Benz, Opel a VW. V našom internetovom obchode určite nájdete vhodné diely značky Herth+Buss Jakoparts pre vaše auto.

Všetky HERTH+BUSS JAKOPARTS kategórie a náhradné diely pre vaše auto v jednom okamihu

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS autodiely preprava s UPS
  • Náhradné diely HERTH+BUSS JAKOPARTS na autá preprava s GLS
  • Náhradné diely HERTH+BUSS JAKOPARTS preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Autosúčiastky HERTH+BUSS JAKOPARTS kúpiť s visa spôsoby platby
  • Autodiely HERTH+BUSS JAKOPARTS kúpiť s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky HERTH+BUSS JAKOPARTS kúpiť s amex spôsoby platby
  • Náhradné diely HERTH+BUSS JAKOPARTS kúpiť s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape