Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

NGK - Katalóg náhradných dielov

Vznik a vývoj spoločnosti

V roku 1930 začala japonská továreň na porcelán, so sídlom v meste Nagoya, vyrábať zapaľovacie sviečky pre rozvíjajúci sa japonský automobilový priemysel. Postupom času NGK rozšírila svoju výrobu o všetky diely pre zapaľovacie systémy benzínových motorov, ako aj o žhaviace sviečky pre dieselové motory a neskôr aj o lambda senzory na kontrolu emisií. Konštantný vývoj a globalizácia spravili z NGK svetového lídra na trhu so zapaľovacími sviečkami. Okrem výroby vo vlastných továrňach sa diely ďalej vyvíjajú v spolupráci s automobilovým priemyslom. Ich pobočka neďaleko nemeckého Düsseldorfu preto úzko spolupracuje so značkami VW a Audi.

Originálne diely od VW

Súčiastky, ktoré NGK vyrába ako originálny výrobca automobilových dielov, sa montujú do väčšiny vozidiel VW Group. Spoločnosť, ktorá priamo konkuruje nemeckému výrobcovi zapaľovacích sviečok Bosch, vyrába aj širokú škálu ďalších elektronických súčiastok, ako sú napríklad snímače klepania, ktoré sa používajú v dieselových motoroch. Všetky produkty tohto japonského dodávateľa automobilových dielov sú dostupné v našom internetovom obchode, kde vám garantujeme najvyššiu kvalitu.

Zapaľovacie sviečky NGK dokázali svoju vysokú kvalitu aj v pretekoch a v súčasnosti sa úspešne používajú vo svetovom šampionáte Formuly 1 a vo WRC (World Rally Championship).

Tieto výrobky sa však používajú aj v motocykloch a ďalších motoroch s vnútorným spaľovaním. V európskom sklade NGK nájdete 25 miliónov zapaľovacích a žhaviacich sviečok, ktoré sú k dispozícii európskym automobilkám a distribútorom náhradných dielov.

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • NGK autodiely preprava s UPS
  • Náhradné diely NGK na autá preprava s GLS
  • Náhradné diely NGK preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Autosúčiastky NGK kúpiť s visa spôsoby platby
  • Autodiely NGK kúpiť s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky NGK kúpiť s amex spôsoby platby
  • Náhradné diely NGK kúpiť s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape