Vyberte vozidla
Katalóg dielov

RIDEX Zapaľovacia sviečka Rozmer kľúča: 16

Recenzie (0)
Zapaľovacia sviečka 686S0005 (Počet pólov: 2 | Poloha iskry [mm]: 3) kupovať lacné preview

2,45

vr. 20% DPH., Poštovné
Na sklade
Doručenie v rámci 2-3 pracovných dní
  • Číslo produktu: 686S0005
  • Výrobca: RIDEX
  • Typ:
- +
Táto položka bola pridaná do vášho košíka
RIDEX Zapaľovacia sviečka
Zapaľovacia sviečka detaily
  • Rozmer kľúča:   16 
  • Vonkajżí závit [mm]:   14 
  • Dĺżka závitu [mm]:   19 
  • Poloha iskry [mm]:  
  • Stúpanie závitu [mm]:   1,25 
  • Vzdialenosż elektród [mm]:   0,9 
  • Pripájacia technika:   Gewindebolzen M4 
  • Użahovací moment [Nm]:   28 
  • Počet pólov:  
  • Użahovací uhol [stupeň]:   90 
  • Stav: Nové
Referenčné číslo (čísla) OEM:
Značka auta ČÍSLO OE
AUDI 101000033AA
AUDI 101000033AF
AUDI 101000041AC
AUDI 101000051AA
BAIC BOC1093002056
BMW 12121344520
BMW 12121422087
BMW 12121704399
BMW 12121747061
BMW 12121748002
BMW 12124353679
BMW 12129063428
BMW 12129064619
CHERY 05033220AA
CITROËN 59622J
CITROËN 59622K
CITROËN 5962R3
CITROËN 96265754
CITROËN/PEUGEOT 9614738680
DACIA 7700115827
DACIA 7700500168
DAIHATSU 9004851133000
DAIHATSU 9004851137
DAIHATSU 9004851137000
DAIHATSU 9004851155000
DAIHATSU 9004851160000
DAIHATSU 9091901202000
FIAT 46463801
FIAT 46472021
FIAT 464720211
FIAT 5894588
FIAT 9626575480
FIAT K9626575480
GMC 96307729
HOLDEN 96307729
LANCIA 46463801
LANCIA 46472021
LEXUS 9091901198
OPEL 1214003
OPEL 32017067
OPEL 90357729
OPEL 90442650
PEUGEOT 59622J
PEUGEOT 59622K
PEUGEOT 5962R3
PEUGEOT 96265754
PORSCHE 99917019990
RENAULT 7700109403
RENAULT 7700115827
RENAULT 7700500168
Ďalšie vhodné produkty pre vložené OEM ČÍSLO:
VEMO
V99-75-0046
BERU
Z90
BERU
Z14
BERU
Z98
BERU
Z257
BERU
Z123
BERU
Z24
NGK
2213
NGK
2288
NGK
2397
NGK
2848
NGK
3045
NGK
3330
NGK
3583
NGK
4388
NGK
4856
NGK
5461
NGK
6437
NGK
6895
NGK
6962
NGK
6992
VALEO
246492
BOSCH
0 242 235 668
BOSCH
0 242 236 564
DENSO
K20PBR-S10
DENSO
K20TNR
DENSO
K20TNR-S
DENSO
K20TR11
DENSO
K20TT
DENSO
K20TXR
DENSO
Q22PR-U
MAGNETI MARELLI
061830254304
MAGNETI MARELLI
062110060312
MAGNETI MARELLI
062110120312
MAGNETI MARELLI
062110280312
FEBI BILSTEIN
13421
FEBI BILSTEIN
13502
FEBI BILSTEIN
13503
FEBI BILSTEIN
13518
FEBI BILSTEIN
13521
FEBI BILSTEIN
13529
FEBI BILSTEIN
13530
VEMO
V99-75-0007
VEMO
V99-75-0016
VEMO
V99-75-0023
TOPRAN
108 955
BERU
Z304
VALEO
246895
VALEO
246852
VALEO
246869
VALEO
246850
BOSCH
0 241 235 752
FEBI BILSTEIN
13517
CHAMPION
OE030/T10
CHAMPION
OE077/T10
CHAMPION
OE085/T10
CHAMPION
OE026/T10
CHAMPION
OE032/T10
CHAMPION
OE014/T10
STARK
SKSP-1990004
STARK
SKSP-1990035
TOPRAN
500 629
DT
4.67509
RIDEX
686S0005
MAGNETI MARELLI
062000781304
MAGNETI MARELLI
062000783304
JP GROUP
1691700200
HELLA
8EH 188 704-071
HELLA
8EH 188 704-091
HELLA
8EH 188 704-371
HELLA
8EH 188 704-401
HELLA
8EH 188 705-071
HELLA
8EH 188 706-071
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-20
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-27
STARK
SKSP-1990060
RIDEX
686S0061
STARK
SKSP-1990061
RIDEX
686S0062
RIDEX
686S0036
Zákazníci, ktorí si kúpili túto položku, tiež kupujú:
Hodnotenie produktu

RIDEX Zapaľovacia sviečka Rozmer kľúča: 16



Ohodnotiť teraz

RIDEX Zapaľovacia sviečka Rozmer kľúča: 16.

INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 110 € hodnota tovaru
  • Zapaľovacia sviečka (686S0005 Pripájacia technika: Gewindebolzen M4) preprava s POSTNORD
  • Zapaľovacia sviečka (Rozmer kľúča: 16 686S0005) preprava s GLS
  • 686S0005 Zapaľovacia sviečka (Dĺżka závitu [mm]: 19) preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • 686S0005 Zapaľovacia sviečka Użahovací uhol [stupeň]: 90 kúpiť s PayPal spôsoby platby
  • Zapaľovacia sviečka (Użahovací moment [Nm]: 28 686S0005) RIDEX kúpiť s VISA spôsoby platby
  • Zapaľovacia sviečka (Vonkajżí závit [mm]: 14 686S0005) kúpiť s MasterCard spôsoby platby
  • Hypovereins Bank
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421232179069

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape