Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

VALEO - Katalóg náhradných dielov

Vznik a vývoj

Počiatky dnešnej Valeo Group, ktorá dnes patrí medzi najdôležitejších dodávateľov komerčných automobilových technológií na svete, sa kladú do roku 1923, kedy bola pri Paríži založená spoločnosť na výrobu dielov pre anglické spojky. V roku 1932 vstúpila táto spoločnosť na parížsky akciový trh. Následne sa jej diely začali úspešne vyrábať v licencii, vďaka čomu spoločnosť ďalej rástla a pohltila ostatných dodávateľov automobilového priemyslu.

Náhradné diely Valeo

Produktový rad Valeo zahŕňa neuveriteľných 12 medzinárodných akvizícií (v Nemecku, Taliansku, Anglicku, USA a pod.) a 9 úplne rozdielnych produktových skupín na poli automobilových technológií, bezpečnosti, klimatizačných systémov, osvetlenia, ako aj pomocných jednotiek a elektroniky.

Z 10 nemeckých vetiev Valeo Group sa päť zaoberá výrobou automobilových dielov pre nemeckých výrobcov a dve nemecké podniky sa sústreďujú na výskum a vývoj. Jeden z nich sa nachádza vo Wolfsburgu, kde úzko spolupracuje s VW.

Výrobca originálnych dielov pre značku VW

Okrem mnohých dielov, ktoré nie je na prvý pohľad vidieť, dodáva táto spoločnosť, ako výrobca originálnych dielov značky VW, aj predné svetlá pre súčasný VW Golf VII. Rovnakým spôsobom skupina spolupracuje aj s ostatnými veľkými automobilkami vo svete, takže takmer každé tretie predné svetlo, ktoré vidíte na ulici pochádza od značky Valeo, rovnako, ako aj množstvo stieračov. Pri poslednej veľkej akvizícii sa do skupiny začlenil americký výrobca Johnson Controls, vďaka čomu môže skupina dodávať veľké množstvo dielov určených pre interiér vozidla.

Všetky VALEO kategórie a náhradné diely pre vaše auto v jednom okamihu

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • VALEO autodiely preprava s UPS
  • Náhradné diely VALEO na autá preprava s GLS
  • Náhradné diely VALEO preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Autosúčiastky VALEO kúpiť s visa spôsoby platby
  • Autodiely VALEO kúpiť s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky VALEO kúpiť s amex spôsoby platby
  • Náhradné diely VALEO kúpiť s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape