Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

VEMO - Katalóg náhradných dielov

Vierol AG

""Vemo"" nie je len označenie výrobcu alebo predajcu. Je to chránené obchodné označenie, ktoré od roku 1977 vlastní VIEROL AG so sídlom pri Oldenburgu. Pod týmto registrovaným označením dodáva Vierol AG elektronické súčiastky viacerým nemeckým automobilkám, ako VW/Audi, BMW a Mercedes Benz.

Viac značiek od Vierol AG

Kým Vemo sa používa ako obchodné meno pre elektrické a elektronické súčiastky, pod značkou ""VAICO"" dodáva VIEROL AG automobilovému priemyslu rôzne mechanické diely. Pod oboma svojimi značkami - Vemo a Vaico, dodal VIEROL AG v roku 2011 automobilovému priemyslu viac ako 18 000 elektrických, elektronických a mechanických náhradných dielov.

Automobilové diely Vemo

Produktový rad zahŕňa elektrické vyhrievanie sedadiel, kontrolné jednotky, kompletné káblové rozvody a rôzne senzory (senzory ABS, rýchlostné senzory, parkovacích asistentov a ďalšie). Okrem toho táto spoločnosť vyrába aj elektronické systémy na kontrolu motorov, palubné počítače, diagnostické systémy a systémy na zníženie spotreby paliva.

V niekoľkých ďalších rokoch dosiahne pomer elektronických súčiastok k celkovému počtu dielov v aute 60%. Znamená to, že v budúcnosti bude vo vozidlách ešte viac súčiastok značky Vemo. V autách, ako je Mercedes triedy S, už dnes nájdete až 200 počítačov. Vzhľadom na zvyšovanie bezpečnosti vozidiel sa však toto číslo postupne prenesie aj na automobily strednej triedy.

Senzory tlaku v pneumatikách sú v EU od 1. novembra 2014 povinné a do veľkej miery ich dodáva práve Vemo. Mali by sa vymieňať po každých 150 000 kilometroch alebo po 5 rokoch. K dispozícii sú aj v našom obchode.

Elektrické a elektronické súčiastky značky Vemo, ako aj mechanické súčiastky od VAICO si môžete zakúpiť aj v našom internetovom obchode. Náhradné diely s týmto označením predstavujú zaručene kvalitné originálne diely. Lacné imitácie, ktorých nefunkčnosť môže viesť k závažným nehodám, sa s menom tejto značky nespájajú.

Všetky VEMO kategórie a náhradné diely pre vaše auto v jednom okamihu

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • VEMO autodiely preprava s UPS
  • Náhradné diely VEMO na autá preprava s GLS
  • Náhradné diely VEMO preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Autosúčiastky VEMO kúpiť s visa spôsoby platby
  • Autodiely VEMO kúpiť s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky VEMO kúpiť s amex spôsoby platby
  • Náhradné diely VEMO kúpiť s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape