Vyberte vozidla

Vyhľadávanie

Katalógové diely DAIHATSU: Náhradné diely pre všetky modely DAIHATSU


Ponúkame vám jednoduchý a prehľadný prehľad nášho veľkého výberu dielov pre DAIHATSU, ktorý bol vytvorený v rámci kompatibility s vašim vozidlom prostredníctvom nášho vyhľadávacieho systému. Stačí si iba vybrať váš model DAIHATSU a uvidíte všetky vhodné diely pre DAIHATSU výnimočnej kvality a nízkej ceny.


Najobľúbenejšie auto diely z katalógu súčiastok pre DAIHATSU

Objednajte vysoko kvalitny autodiely pre DAIHATSU s nízkou cenou online

V našom katalógu náhradných dielov nájdete všetky diely pre DAIHATSU

Začiatky značky Daihatsu

Táto spoločnosť bola založená japonskými profesormi na univerzite v Osake v roku 1907 a zameriavala sa na výrobu benzínových motorov. Keďže dieselové motory boli lepšie, Daihatsu skončila s výrobou benzínových motorov a prešla na výrobu automobilov. Prvým komerčným vozidlom bola nákladná motorizovaná trojkolka, ktorá bola skonštruovaná v roku 1930. Trojkolka na prepravu osôb sa začala vyrábať v roku 1933. Prvé komerčné štvorkolesové vozidlo bolo predstavené v roku 1937. Po druhej svetovej vojne, počas ktorej bola továreň značne poškodená, vyrobila v roku 1949 už 7000 kusov osobnej trojkolky. To posunulo skupinu na tokijský akciový trh. V roku 1958 postavili ďalšie malé štvorkolesové vozidlo s menom Vesta. Od roku 1965 vyvíja značka Daihatsu elektrické vozidlá s ktorými vyhrala už niekoľko cien.

Modely značky Daihatsu

Hlavnou oblasťou Daihatsu sú malé automobily, ktoré v Európe reprezentujú modely Charade, Sirion a YRT. Malým vozidlom bol aj Trevis, ktorý sa vzhľadom podobal na legendárny britský Mini Cooper. Move bol malý minivan a jedinou limuzínou bol Applause. Okolo roku 2006 Daihatsu predstavilo kabriolet Copen, ktorý bol vonkajším vzhľadom extrémne blízky VW Beetle. Jedným z najpredávanejších modelov bol Cuore, ktorý bol zvlášť vhodný ako mestské vozidlo. Okrem hlavnej oblasti, ktorou sú malé autá, vyrába Daihatsu aj off-roady. Okrem modelu Feroza a Freeclimber, bol ďalším SUV Rocky, ktorý sa podobal na Mitsubishi Pajero. Tieto modely boli základom pre SUV Terios, ktoré sa predávalo hlavne v USA a neskôr aj v Európe.

Ukončenie výroby áut v Európe

Neskôr sa spoločnosť špecializovala na výrobu takzvaných Kei cars (trpasličích áut) pre japonský trh, ktoré mali ponúknuť alternatívu pre prehustenú mestskú dopravu v Tokiu. V roku 1967 podpísal Daihatsu dohodu o spolupráci s Toyotou a v roku 1998 Toyota prevzala väčšinu akcií, takže Daihatsu dnes patrí do skupiny Toyota. 31. januára 2013, Daihatsu úplne zastavil predaj nových vozidiel v Európe. Pokračoval však v servise existujúcich vozidiel. Ak sa v blízkej budúcnosti na trhu etablujú elektrické vozidlá, tento výrobca sa určite vráti. Aj keď sa Daihatsu úplne stiahol z európskeho trhu, v našom internetovom obchode nájdete všetky náhradné a spotrebné diely pre každý model Daihatsu!

Môj košík

0 Produkty, 0,00 €

K pokladni
PRIHLÁSIŤ SA
Zabudli ste heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte sa
INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 120 € hodnota tovaru
  • DAIHATSU autodiely preprava s UPS
  • DAIHATSU náhradné diely na autá preprava s GLS
  • DAIHATSU auto-diely preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
  • Kúpiť autosúčiastky pre DAIHATSU s visa spôsoby platby
  • Kúpiť súčiastky pre DAIHATSU s mc spôsoby platby
  • Originálne súčiastky DAIHATSU kúpiť s amex spôsoby platby
  • Kúpiť automobilové súčiastky pre DAIHATSU s paypal spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421 2 3300 6811

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape