Vyberte vozidla
Katalóg dielov

PHILIPS Żiarovka pre smerové svetlo T4W, 12V

Recenzie (0)
Żiarovka pre smerové svetlo T4W, 21979473, GOC21979473 (Druh prípojky: BA9s | Nominálny výkon [W]: 4) kupovať lacné preview

1,24

vr. 20% DPH., Poštovné
Na sklade
Doručenie v rámci 2-3 pracovných dní
  • Číslo produktu: 12929CP
  • Výrobca: PHILIPS
  • Typ:
- +
Táto položka bola pridaná do vášho košíka
PHILIPS Żiarovka pre smerové svetlo
Żiarovka pre smerové svetlo detaily
  • Typ svetla:   T4W 
  • Napätie [V]:   12 
  • Nominálny výkon [W]:  
  • Druh prípojky:   BA9s 
  • Typ spojenia:   Krabica 
  • Stav: Nové
Referenčné číslo (čísla) OEM:
Značka auta ČÍSLO OE
AGCO SH2664
AGCO X825283253000
AHLMANN 4135399A
AMAZONE NA078
ATLAS COPCO 0377300
ATLAS COPCO 1089910806
AUDI 8D0947111A
AUDI N0177172
AUDI N90034901
BMW 07119978256
BMW 07509063576
BMW 63172165789
CASE IH 0034500
CASE IH 3050199R91
CASE IH 353078
CASE IH 9965146
CITROËN 6216C7
CLAAS 0002379060
CLAAS 7703097182
DAF 1354875
DEMAG 50737399
DEMAG 640988
DEUTZ-FAHR 090015403
EVOBUS 072601012900
EVOBUS A072601012900
FENDT X825283253000
FENDT X825283254000
GENERAL MOTORS 090002502
GENERAL MOTORS 90002502
HAKO 00841008
HAKO 19741123
HAMM 00209635
HOBBYCAR 260287
HOBBYCAR 6502050093
HYMER 1451289
HYMER 9959370
IVECO 503140982
JOHN DEERE 57M6394
JOHN DEERE 57M6494
JOHN DEERE WZ2604125
JUNGHEINRICH 0830141
JUNGHEINRICH 449090042
KOMATSU 406218M1
KOMATSU 42T06H0P02
KUBOTA R249153490
LANGENDORF 1134857
LIEBHERR 6070141
LINDE 7919500953
MAN ZF000814312
MANITOU 20996
Ďalšie vhodné produkty pre vložené OEM ČÍSLO:
HELLA
8GP 002 067-121
SPAHN GLÜHLAMPEN
2504
PHILIPS
12929CP
VEMO
V99-84-0010
PHILIPS
12929B2
HELLA
8GP 002 067-123
PHILIPS
12929NBVB2
JP GROUP
1195900800
TOPRAN
104 487
TESLA
B54101
DT
9.78132
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
88.58.119
DIEDERICHS
LID10073
AUGER
91367
Zákazníci, ktorí si kúpili túto položku, tiež kupujú:
Hodnotenie produktu

PHILIPS Żiarovka pre smerové svetlo T4W, 12V



Ohodnotiť teraz

PHILIPS Żiarovka pre smerové svetlo T4W, 12V.

INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 110 € hodnota tovaru
  • Żiarovka pre smerové svetlo (T4W, 21979473, GOC21979473 Napätie [V]: 12) preprava s POSTNORD
  • Żiarovka pre smerové svetlo (Typ svetla: T4W T4W, 21979473, GOC21979473) preprava s GLS
  • T4W, 21979473, GOC21979473 Żiarovka pre smerové svetlo (Strana montáże: stranova montaz) preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421232179069

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape