Vyberte vozidla
Katalóg dielov

VEMO Żiarovka pre smerové svetlo 12V, P21/5W, Original VEMO Quality

Recenzie (0)
Żiarovka pre smerové svetlo P215W (Strana montáże: zadny | ) kupovať lacné preview

1,46

vr. 20% DPH., Poštovné
Na sklade
Doručenie v rámci 2-3 pracovných dní
  • Číslo produktu: V99-84-0005
  • Výrobca: VEMO
  • Typ:
- +
Táto položka bola pridaná do vášho košíka
VEMO Żiarovka pre smerové svetlo
Żiarovka pre smerové svetlo detaily
  • Dopňujúca informácia:   Original VEMO Quality 
  • Typ svetla:   P21/5W 
  • Napätie [V]:   12 
  • Nominálny výkon [W]:   21/5 
  • Druh prípojky:   BA15D 
  • Hmotnosť [kg]:   0,011 
  • żírka balenia [cm]:   13 
  • Výżka balenia [cm]:   5,5 
  • Hĺbka balenia [cm]:  
  • Stav: Nové
Referenčné číslo (čísla) OEM:
Značka auta ČÍSLO OE
AHLMANN 23103731
ALFA ROMEO 14144690
ALFA ROMEO 83985986
AMAZONE NA059
AUDI 000045233
AUDI 2D0945095C
AUDI J9913221210
AUDI N0177382
AUDI N0177383
AUDI Z046032
BMW 0141180
BMW 0395457
BMW 63210395457
BMW 63216902878
BMW 63217160793
BMW 6902878
BMW 6906878
BMW 7160793
BMW 88100141180
BMW 9978384
CASE IH 190003452246
CATERPILLAR 03240030
CHEVROLET 000215W
CHEVROLET 215W
CHRYSLER 215W
CITROËN 6216E2
CITROËN 637209
DAEWOO 215W
DAF 1354878
DAIHATSU 215W
DEUTZ-FAHR 01135950
EVOBUS 072601012210
EVOBUS A072601012210
FENDT F737900020010
FENDT X825283263
FIAT 71741897
FIAT 7905527091
FIAT 83985986
FORD 1108913
FORD 1148422
FORD 1202040
FORD 6090982
FORD 6090983
FORD 6107474
FORD 7203592
FORD 81AG13464AA
FORD 82AG13464AA
FORD ELB380
FORD ELB927
FORD ELB92782AG13464AA
Ďalšie vhodné produkty pre vložené OEM ČÍSLO:
HELLA
8EA 726 240-001
HELLA
8GD 002 078-121
VALEO
433296
PHILIPS
12499B2
MAGNETI MARELLI
943251048010
MAGNETI MARELLI
943251061010
FEBI BILSTEIN
06665
FEBI BILSTEIN
06882
DELCO REMY
DRS0690
BTS TURBO
S510677
LAUBER
22.0080
DIEDERICHS
2280091
VEMO
V99-84-0005
VEMO
V99-84-0012
VEMO
V99-84-0001
VEMO
V99-84-0003
PHILIPS
12258LLECOB1
PHILIPS
12499LLECOCP
PHILIPS
12499LLECOB2
PHILIPS
12258LLECOC1
PHILIPS
12499EDBW
PHILIPS
55717EBKM
TESLA
B52201
EUROTEC
11010040
HELLA
8GD 002 078-123
PHILIPS
12258WHVB1
PHILIPS
12258WHVSM
PHILIPS
12258SPC1
PHILIPS
12258LLECOS2
DT
9.78109
DT
11.84550
DT
9.78130
MAGNETI MARELLI
944280106900
PHILIPS
12258PRB1
PHILIPS
12258PRC1
PHILIPS
12258VPB1
PHILIPS
12258VPS2
PHILIPS
12258XV+B1
PHILIPS
12258XV+S2
PHILIPS
12499CP
PHILIPS
12499VPB2
CV PSH
130.005.092.215
OSRAM
7240
ROTOVIS Automotive Electrics
8010690
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
88.58.101
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
88.58.110
DIEDERICHS
LID10046
DIEDERICHS
LID10047
DIEDERICHS
LID10048
DIEDERICHS
LID10050
ALANKO
10440353
PHILIPS
12258XVGB1
PHILIPS
12258XVGS2
KNORR-BREMSE
K153967N00
Truckline
ST.20.076
DAKAtec
950001
AUGER
91351
PHILIPS
12258WVUB1
PHILIPS
12258WVUSM
PHILIPS
12258XVPB1
PHILIPS
12258XVPS2
Zákazníci, ktorí si kúpili túto položku, tiež kupujú:
Hodnotenie produktu

VEMO Żiarovka pre smerové svetlo 12V, P21/5W, Original VEMO Quality



Ohodnotiť teraz

VEMO Żiarovka pre smerové svetlo 12V, P21/5W, Original VEMO Quality.

INFOBOX

Doprava zadarmo

na objednávky nad 110 € hodnota tovaru
  • Żiarovka pre smerové svetlo (P215W ) preprava s POSTNORD
  • Żiarovka pre smerové svetlo ( P215W) preprava s GLS
  • P215W Żiarovka pre smerové svetlo () preprava s DHL
:

Zabezpečené pripojenie

Spôsoby platby
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00

ZÁKAZNÍCKA LINKA

+421232179069

Adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Nemecko
Zobraziť na mape